dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Swędząca wysypka na dłoniach i stopach - czy któraś z Was to miała?Uffffff, wysypka to tylko uczulenie na proszek do prania;-) Jutro zaczynamy 25 tydzień:)Hits: 4991
calineczka  
15-04-2009 10:54
[     ]
     
3 kwietnia tuż po wizycie u mojego

ginekologa wróciłam do domu i zjadłam kilka ciemnych (umytych) winogron. Chwilę po tym

pojawiły mi się na dłoniach malutkie, swędzące krostki i bardzo sucha skóra. Myślałam, że

może jestem uczulona na winogrona, potem, ze może te krostki pojawiły się przez to, że dzień

wczesniej użyłam nowego balsamu do ciała, ale winogron nie jem, tym balsamem się już nie

smaruję, a krostki nadal są. Co więcej są bardziej swędzące i pojawiły się również na

stopach. Wizytę u lekarza mam dopiero 4 maja i nie wiem co mam robić. Piję 2xdziennie wapno,

ale nie pomaga. Co robić? Czy ktoś miał podobne dolegliwości?

Celina mama Juleczki

(*+29.09.2008r.)
target="_blank">http://www.juliaszwarc.pamietajmy.com.pl/
i córeczki pod serduszkiem 24

t.c. 
calineczka
Ostatnio zmieniony 17-04-2009 18:35 przez celinka

  Temat Autor Data
*  Swędząca wysypka na dłoniach i stopach - czy któraś z Was to miała?Uffffff, wysypka to tylko uczulenie na proszek do prania;-) Jutro zaczynamy 25 tydzień:) calineczka 15-04-2009 10:54
  Re: Swędząca wysypka na dłoniach i stopach - czy któraś z Was to miała? kalina_19 15-04-2009 11:43
  Re: Swędząca wysypka na dłoniach i stopach - czy któraś z Was to miała? ancia 15-04-2009 15:36
  Re: Swędząca wysypka na dłoniach i stopach - czy któraś z Was to miała? rozala84 16-04-2009 06:18
  Re: Swędząca wysypka na dłoniach i stopach - czy któraś z Was to miała?Uffffff, wysypka to tylko uczulenie na proszek do prania;-) Jutro zaczynamy 25 tydzień:) borsuk69 26-04-2009 17:52
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora