dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczkeHits: 501
nico  
12-05-2007 22:59
[     ]
     
Witam Iwonko
Jestem mama dwu i pol letniego Nico.Nasz synek urodzil sie takze z uszkodzeniami mozgu i co za tym idzie z padaczka.Do czwartego miesiaca zycia byl wolny od napadow.Dopiero po operacji glowki napady uaktywnily sie.Poczatki byly straszne,nawet do 20 napadow dziennie.Dlugo trwalo zanim zostal ustawiony odpowiedni lek.W tej chwili jest wolny od napadow(ostatni w grudniu 2005}.Od tamtej pory ogolny stan synka duzo sie poprawil.Stal sie bardziej kontaktowy,ruchliwy i pogodniejszy.Jezeli u Twojego synka lekarze takze trafia dobrze z lekiem nie powinno byc wiekszych problemow.Ale kazdy organizm jest inny i rozne sa rodzaje padaczki.Nasza lekarka mowila ze u niektorych ludzi jest niemozliwe zatrzymanie padaczki,mozna ja tylko zminimalizowac.
iwona3 napisał(a):
> witam wszystkich serdecznie-mój Stas ma 2 latka,urodził sie z zawałem prawej półkuli mózgu,stwierdzono mpd,ma niedowład lewej strony ciałka,teraz \"przyplątała\"sie padaczka,jestem przerazona gdyz naczytałam sie ze jesli juz padaczka wystapi to nalezy sie spodziewac,ze bedzie gorzej,prosze o kontakt


iwona3 napisał(a):
> witam wszystkich serdecznie-mój Stas ma 2 latka,urodził sie z zawałem prawej półkuli mózgu,stwierdzono mpd,ma niedowład lewej strony ciałka,teraz \"przyplątała\"sie padaczka,jestem przerazona gdyz naczytałam sie ze jesli juz padaczka wystapi to nalezy sie spodziewac,ze bedzie gorzej,prosze o kontakt


iwona3 napisał(a):
> witam wszystkich serdecznie-mój Stas ma 2 latka,urodził sie z zawałem prawej półkuli mózgu,stwierdzono mpd,ma niedowład lewej strony ciałka,teraz \"przyplątała\"sie padaczka,jestem przerazona gdyz naczytałam sie ze jesli juz padaczka wystapi to nalezy sie spodziewac,ze bedzie gorzej,prosze o kontakt 


  Temat Autor Data
  szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke iwona3 01-05-2007 11:00
*  Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke nico 12-05-2007 22:59
  do mamy Nico iwona3 13-05-2007 08:39
  Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke Marysia 18-05-2007 17:14
  do Liliany iwona3 19-05-2007 16:23
  Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke hanah22 22-05-2007 23:05
  Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke hanah22 22-05-2007 22:58
  Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke gala 22-06-2007 18:08
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora