dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
You are not logged in       

M鎩 ma造 bohater
AniaS 85  
05-11-2018 18:52
[     ]

D逝go zbiera豉m si do opisania swojej historii. Nie lubi pisa i poprostu nie umiem ale spr鏏uj.
Gdy w styczniu b.r. dowiedzia豉m si 瞠 jestem w ci捫y ogarn窸o mnie rado嗆. W domu mam 3,5 letni c鏎k i zawsze z m篹em marzyli鄉y o drugim dziecku. Gdy na te軼ie ci捫owym zobaczy豉m dwie kreski od razu zadzwoni豉m do m篹a. Strasznie si cieszyli鄉y. C鏎ce te od razu powiedzia豉m , 瞠 mamusia nie mo瞠 jej teraz podnosi bo ma dzidziusia w brzuchu. Zadzwoni豉m tego samego dnia do lekarza w celu potwierdzenia ci捫y. Po paru dniach wizyta u lekarza i jest potwierdzenie ci捫y i us造szenia po raz pierwszy pi瘯nie bij帷ego serduszka. Czu豉m si w ci捫y 鈍ietnie. Wszystko przebiega這 dobrze. Pierwsza wizyta na badania prenatalne. Dzidzia strasznie si wierci豉 i nie mo積a by這 dobrze go zbada. Lekarz zaleci zrobienie testu pappa poniewa mam 33 lata 瞠by wyeliminowa ryzyko jakiejkolwiek choroby. Nast瘼na wizyta wszystko niby dobrze ale z testu papka wysz這 du瞠 prawdopodobie雟two wyst徙ienia zespo逝 Downa. Gdy lekarz mi to powiedzia zala豉 mnie fala ciep豉. Jecha豉m do domu z p豉czem i ze strachem co dalej. Od razu te zadzwoni豉m do lekarza genetyka, by wykona odpowiednie badanie w celu wykrycia wady genetycznej u mojego dziecka. Oczywi軼ie wykona豉m badanie genetyczne na kt鏎e czeka豉m 6 d逝gich tygodni. Gdy odebra豉m wyniki jaka by豉 moja rado嗆 z m篹em, 瞠 nasze dziecko jest zdrowe. Okaza這 si 瞠 pod sercem nosz syna. Zawsze marzy豉m o synu i c鏎ce. Moje marzenia zaczynaj si spe軟ia. Wtedy my郵a豉m, 瞠 nic z貫go nas ju nie spotka. Czas lecia, brzuszek robi si coraz wi瘯szy. C鏎ka ci庵le to ca這wa豉 i g豉ska豉 i nie mog豉 si ju doczeka braciszka. Termin porodu mia豉m na 17 wrze郾ia. Czerwiec i lipiec by ci篹ki dla mnie z powodu upa堯w. Puch豉m i strasznie by這 mi ci篹ko. Wszystko by這 ok a do 9 sierpnia. Z 8-9 sierpnia dosta豉m skurczy by to 33 tc ci捫y. Czu豉m 瞠 co jest nie tak. Przecie za wcze郾ie na por鏚. Od razu te pojecha豉m z m篹em do szpitala. Tam ju wszystko dzia這 si bardzo szybko. Okaza這 si 瞠 ma造 ma obrz瘯 p這du. Od razu wykonano cc. Zapytano nas czy wyra瘸my zgod na ochrzczenie syna. Lekarze poinformowali nas 瞠 nasz synek nie prze篡je. By renomowany 2 razy. Zd捫y豉m si z nim po瞠gna. By taki pi瘯ny. M鎩 syneczek Szymon. 砰 3 dni. Walczy dzielnie . Za nied逝go min 3 miesi帷e jak to nie ma, a ja nadal p豉cz i nie umiem si pozbiera. Codziennie chodz na gr鏏. Jest mi ci篹ko to wszystko zrozumie. Chocia mam w domu c鏎k to strasznie mi go brakuje. Staram si jako 篡 dalej dla mojej rodziny ale jest mi ci篹ko. Nie potrafi ju si 鄉ia. Boj si tego co przyniesie mi przysz這嗆. Ale dzi瘯i tej tragedii docenia to co mam.
By貫 i jeste moim ma造m cudem. Moim bohaterem. Na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Opiekuj si Twoj siostr i daj mi si喚 by to wszystko przetrwa.
KOCHAM CI SZYMONKU 
Ania S 85

Re: M鎩 ma造 bohater
Ania2310  
06-11-2018 07:52
[     ]

Bardzo mi przykro... to straszne co Nas spotka這 i bardzo trudne do zrozumienia, do poj璚ia dlaczego? Ja wci捫 czekam na dzie w ktorym za鈍ieci s這鎍e, minie nied逝go 7 miesi璚y odkad nie ma ze mn Olusia i nie by這 jeszcze dnia 瞠bym o tym wszystkim nie my郵a豉... my郵 o Nim codziennie. Pewnie nied逝go by豚y chrzest. Musimy by silne i dzielne tak jak Nas mali bohaterowie byli, chocia to jest bardzo trudne :( 篡cz Tobie z ca貫go serca du穎 si造 i zdrowia, Twoj bohater nad Tob czuwa, jestem tego pewna. Trzymaj si kochana, 軼iskam Ci mocno... (*) 

Mama.Jasia  
06-11-2018 11:58
[     ]

28 listopada minie rok. Ja urodzi si w 30 tygodniu i ju nie 篡. Do tej pory nikt nie jest w stanie powiedzie nam dlaczego. Z czasem uczysz si z tym 篡,ale nie by這 dnia, 瞠bym o Nim nie pomy郵a豉 cho przez chwil. Co wiecz鏎 patrz帷 na Jego zdj璚ie i robi帷 znak krzy瘸 prosz,aby si nami opiekowa. Pojawiaj si nadal dni smutne, przeplakane noce. Nosz pod sercem drugiego synka i boj si potwornie, ale wiem, 瞠 trzeba walczy,a Nasze aniolkowe dzieci wol mie u鄉iechni皻a mam, kt鏎a pami皻a. To trudny czas,ale tylko od Ciebie samej zale篡 jak on b璠zie wygl康a. 砰cz Ci du穎 si造, wiary i nadziei. 

basieneczka13  
08-11-2018 19:52
[     ]

Bardzo mi przykro z straty synka. To wszystko jest takie trudne,jest nas tak wiele...
M鎩 synu urodzi si w 34tyg ci捫y,okaz zdrowia. Sam oddychal,jadl sporo. W 9dniu nagle wszystko zacz窸o si psu.
Nawet nie my郵a豉m 瞠 to mog byc ostatnie chwile z nim. Po paru godzinach odszed do nieba. W szpitalu za豉pa gro幡 bakterie,ktora wywo豉豉 sepse. M鎩 synu,dlaczego on? Obok le瘸這 mniejsze dziecko od mojego,i akurat jego musia豉 ta bakteria dopasc! U mnie jutro mija 5miesiecy.
Filipek by moim pierwszym planowanym dzieckiem...
安iate趾o dla naszych anio趾闚 [*] 

AniaS 85  
08-11-2018 21:53
[     ]

Basieneczka 13 Tak strasznie jest mi przykro. U mnie jutro min 3 miesi帷e jak mojego synka nie ma 瞠 mn. Przytulam Ci mocno. Musimy si jako trzyma. Niech nasze anio趾i nad nami czuwaj [*] 
Ania S 85

AniaS 85  
09-11-2018 16:11
[     ]

Dzisiaj mijaj 3 miesi帷e od kiedy Ci nie ma ju z nami. Nie ma dnia abym o Tobie nie my郵a豉. Mam nadziej, 瞠 tam gdzie jeste jest Ci dobrze. Do zobaczenia synku. KOCHAM CI [*] 
Ania S 85

AniaS 85  
01-12-2018 10:16
[     ]

Kochany synku za nied逝go min 4 miesi帷e jak Ci nie ma z nami, a ja wci捫 nie mog si z tym pogodzi. Nie ma dnia abym nie p豉ka豉 za Tob. Przed nami Miko豉j i 安i皻a. To mia by nasz czas. A teraz wola豉bym wykre郵i je z kalendarza. Jest mi strasznie ci篹ko bez Ciebie. Nie wiem jak mam sobie z tym b鏊em poradzi. Szymusiu kochany daj mi si喚 by to wszystko przetrwa. 
Ania S 85

Ania2310  
02-12-2018 00:17
[     ]

(*) swiate趾o dla Szymusia 

AniaS 85  
09-12-2018 09:50
[     ]

Mijaj 4 miesi帷e bez Ciebie. Nie ma dnia abym o Tobie nie my郵a豉. T瘰kni豉 . P豉ka豉.
Dla Ciebie syneczku (*) 
Ania S 85

AniaS 85  
25-12-2018 10:01
[     ]

Tak bardzo t瘰kni za Tob m鎩 Anio趾u. Kocham Ci i zawsz b璠 o Tobie pami皻a [*]. 
Ania S 85

deli  
30-12-2018 22:31
[     ]

Dla Twojego dzielnego Szymusia ((*))((*))((*))

Du穎 si Ci 篡cz n tej trudnej drodze. Z czasem b璠zie l瞠j, powoli zaczniesz zauwa瘸 rzeczy kt鏎e teraz nie maj dla ciebie znaczenia, czas zacznie przyspiesza... 軼iskam Ci. 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

AniaS 85  
09-01-2019 14:56
[     ]

Dzisiaj mija 5 miesi璚y odk康 Ci nie ma. Codziennie my郵 i zastanawiam si dlaczego to nas spotka這. Gdy zamykam oczy cz瘰to sobie Ciebie wyobra瘸m. Jakby wygl康a. Do kogo by豚y podobny. Ale gdy je otwieram to wiem, 瞠 nigdy si tego nie dowiem. Codziennie stoj帷 nad Twoim grobem prosz Ci o si喚, by przej嗆 przez ten trudny dla mnie czas. O opiek nad nami i Twoj siostr. I nie m闚i Ci dowodzenia. Tylko do zobaczenia synku. Bo wierz, 瞠 kiedy si spotkamy.
KOCHAM CI SYNECZKU(*)- mama. 
Ania S 85

basieneczka13  
09-01-2019 20:16
[     ]

M鎩 synu odszed dok豉dnie 09 czerwca,dzi mija 7miesi璚y. Poszlam do pracy,pr鏏uje 篡 dalej,chce dla niego,chce dla wspania貫go narzeczonego kt鏎ego tylko mam.
Ale to nie jest to samo,ca造 czas my郵 o moim synku. Pewnie by juz siedzia,mia z帳ki. A nie le瘸 tam biedny w zimnej ziemi. I 瞠 nic nie mog dla niego zrobi,m鎩 ma造 郵iczny anio貫k... ech czemu musimy cierpiec? :(
Wiesz Ty podobnie jak ja sp璠zi豉s z synkiem chwilk czasu,mo瞠 tym powinny鄉y si pociesza? Wiem mo瞠 to g逝pie,ech sama jyz nic nie wiem :(
Swiatelko dla naszych ch這pc闚 [*] 

AniaS 85  
09-01-2019 20:25
[     ]

Basieneczka13 mo瞠 faktycznie mia造鄉y "szcz窷cie" po瞠gna si i zobaczy nasze dzieci. A 篡 musimy dalej. Cho nie jest to ju to samo 篡cie ni przedtem to trzeba dalej walczy. Dla siebie. Dla swoich przysz造ch dzieci. A nasze Anio趾i zawsze b璠 z nami. W naszych sercach. Nigdy o nich si nie zapomni. Dla Twojego Anio趾a Basieneczka13 (*). 
Ania S 85

AniaS 85  
09-02-2019 16:10
[     ]

6 miesi璚y. 6 miesi璚y t瘰knoty. 6 miesi璚y p豉czu, b鏊u i pytania DLACZEGO. Dlaczego Ty. Dlaczego to nas musia這 spotka. Synku, chocia Ci nie ma tu na ziemi to mam nadziej, 瞠 jeste z nami ka盥ego dnia. W naszych my郵ach, sercu. Tak bardzo za Tob t瘰knimy i kochamy Ci. Ju na zawsze zostaniesz w naszych sercach . Nigdy Ci nie zapomnimy. I zawsze b璠ziemy Ci kocha. Na zawsze m鎩 Syneczku (*). 
Ania S 85

Ania2310  
09-02-2019 21:49
[     ]

安iate趾o dla Twojego synka (*) a dla Ciebie du穎 si造. 

AniaS 85  
09-03-2019 19:04
[     ]

7 miesi璚y. 7 miesi璚y smutku, t瘰knoty, 瘸lu i ci庵貫go pytania Dlaczego.
Na zawsze w moim sercu i pami璚i Szymonku (*). 
Ania S 85

basieneczka13  
09-03-2019 20:11
[     ]

U mnie dzi mija 9miesi璚y.
Bez mojego malutkiego synusia :(
Serce placze ca造 czas, ja tez mog豉m sp璠zi czas tak jak Ty z Szymonkiem... nie my郵a豉m,瞠 to bedzie ostatni czas,ostatnie chwile razem. Prrzeciez nic nie zapowiadalo tragedii, wychodzilismy prawie do domku...
To jest takie straszne, my aniolkowe mamy musimy tak cierpie. Ale nasze anio趾i nie cierpi, s szcz窷liwe- mam nadziej.
My郵isz ju o rodze雟twu dla Szymonka?
Trzymaj si kochana ,jestem z Tob :* 

AniaS 85  
09-03-2019 22:39
[     ]

Basineczku my郵 o rodze雟twie ale strasznie si boj. Musz i tak odczeka bo mia豉m cc. Mo瞠 to i dobrze. Odczeka rok. Zrobi badania, psychicznie dojd do siebie i zobaczymy.
A jak u Ciebie? Dzi瘯uj Ci za ciep貫 s這wa. 圭iskam Ci mocno. Niech nasze Anio趾i czuwaj nad nami. Mam nadziej, 瞠 szcz窷cie do nas powr鏂i. 
Ania S 85

basieneczka13  
10-03-2019 13:28
[     ]

Ja kochana tez mialam cesarke, mam ju nawet zielone 鈍iat這, udalam si do nowego lekarza kt鏎y namawia i m闚i,瞠 to w jaki spos鏏 ukoi b鏊. A ja mam ca造 czas w glowie Filipka,patrze na niego i my郵 : jak moge mie drugie jak to nie bedzie juz on,nie bedzie tak wygl康a,nie b璠zie... strach te robi swoje,po smiwrci synka stracilam wiar w siebie, uwa瘸m,瞠 nie nadaje si na matk,瞠 nie b璠 dobr mam itp. Mo瞠 jeszcze nie pora na mnie. Filipek by pierwszym dzieckiem wiec nawet nie wiem jak to jest byl mam.
安iate趾o dla naszych synkow [*] 

AniaS 85  
10-03-2019 15:47
[     ]

Basineczku nie m闚 tak, 瞠 si nie nadajesz na matk. Pewnie, 瞠 si nadajesz. Zrobi豉 wszystko, by ratowa Filipka. Niestety los obszed si z nami okrutnie. Zrobi豉 dla swojego syna co mog豉. By豉 przy nim, kochasz i pami皻asz o nim. Jeste wspania豉 i nigdy nie katuj si takimi my郵ami. Je瞠li nie czujesz si jeszcze psychicznie na si豉ch co do nast瘼nej ci捫y to mo瞠 poczekaj. Ja wiem, 瞠 kolejne dziecko nie zast徙i nam naszych Anio趾闚. To ju b璠zie inny cz這wiek o innym imieniu. Ale my郵, 瞠 nast瘼n ci捫a pozwoli troch ukoi nasz b鏊. Kochana nie poddawaj si walcz o swoje marzenia. Jeste siln wspania陰 kobiet-mam. Na ko鎍u tej walki b璠zie czeka szcz窷cie. Ma貫 t璚zowe szcz窷cie. Tego z ca貫go serca Ci 篡cz. 
Ania S 85

basieneczka13  
11-03-2019 22:23
[     ]

Dzi瘯uj Ci Aniu bardzo za Twoje s這wa.
Tobie 篡cz tego samego. Ma這 co ju tutaj zagl康am bo jestem zapisana do paru grup na Facebooku. Ty te mo瞠 jeste? Jak nie to zapraszam :) buziaki 

AniaS 85  
12-03-2019 06:32
[     ]

Ja jestem na innym forum. Gdyby chcia豉 pogada z dziewczynami, kt鏎ych ta tragedia te dotkn窸a to daj mi zna to wy郵e Ci namiary na to forum. Nie b璠ziesz z tym b鏊em sama. Piszemy tam o wszystkim. Dosta豉m od tych dziewczyn du瞠 wsparcie w tych ci篹kich dniach i miesi帷ach. Pozdrawiam Ci i 軼iskam mocno. 
Ania S 85

Ania2310  
12-03-2019 12:48
[     ]

Ja bym bardzo prosi豉 o namiary na to forum Aniu. 

AniaS 85  
12-03-2019 14:02
[     ]

Aniu 2310 A mo瞠sz napisa Twojego maila to Ci wy郵e to forum. Bo tutaj raczej nie mog takich rzeczy pisa:( 
Ania S 85

Ania2310  
12-03-2019 17:28
[     ]

andzia1245@wp.pl prosz bardzo i z g鏎y dzi瘯uj :* te fora bardzo pomagaj... 

AniaS 85  
12-03-2019 18:02
[     ]

Aniu wys豉豉m Ci tego linka na maila. 
Ania S 85

basieneczka13  
12-03-2019 22:40
[     ]

Ja tez prosilabym linka do tego forum. My郵a豉m,瞠 ju o wszystkich forach wiem.
basiakosciuk200@interia.pl dzi瘯uj :* 

Mama.Jasia  
14-03-2019 17:04
[     ]

Dziewczyny, m鎩 t璚zowy cud ju jest z nami 2 tygodnie. Warto wierzy i warto da sobie szans na szcz窷liwe macierzy雟two. Nigdy nie zapomn o Jasiu. Pierwsze co zrobilam po porodzie to opowiedzialam Mikolajowi o jego starszym braciszku, kt鏎y jest i b璠zie jego Anio貫m Str騜em. Na pierwszy spacer wybrali鄉y si na cmentarz.Zastanawiam si, czy Miko豉j jest do niego podobny, jakby to by這 gdybym mia豉 ich przy sobie obu. Niestety... aczkolwiek teraz nadszed czas na rado嗆 z macierzy雟twa, po tym wszystkim. Wam r闚nie 篡cz, 瞠by軼ie w ko鎍u doczeka造 swoich ziemskich maluszk闚 i mia造 si喚, aby w ko鎍u si na nie zdecydowa. 

AniaS 85  
14-03-2019 17:55
[     ]

Mamo Jasia twoja historia pokaza豉, 瞠 marzenia si spe軟iaj. 疾 chocia jest w nas strach przed kolejn ci捫 to warto walczy. Warto przetrwa te 9 miesi璚y dla tego ma貫go cudu. Ciesz si 瞠 Ci si uda這 i masz dw鏂h Anio趾闚. Jednego na dole, a drugiego u g鏎y. Wszystkiego dobrego kochana dla Ciebie i synusia. 
Ania S 85

basieneczka13  
14-03-2019 23:06
[     ]

Witaj mamoJasia.:) czeka豉m a si do nas odezwiesz powiem szczerze,Gratulacje kochana.
Teraz to czeka Ci tylko te pi瘯ne chwile. Jasiu czuwa nad Wami i nie pozwoli ju 疾by spotka這 Was co z貫go. Szcz窷cia i zdrowia 篡cz! Buziaki 

AniaS 85  
23-03-2019 11:05
[     ]

Za oknem wiosna, a w sercu nadal zima :(. T瘰kni za Tob syneczku (*). 
Ania S 85

Ania2310  
23-03-2019 18:51
[     ]

Przytulam Ci kochana. Wiosna, kobiety spaceruj z w霩kami,a my mamy przed oczami siebie, ze tez tak byc powinno. A zamiast tego w naszym sercu jest b鏊. Mo瞠 kolejna wiosna b璠zie 豉skawsza i dla Nas tez za鈍ieci mocniejsze s這鎍e. 

AniaS 85  
26-05-2019 13:49
[     ]

Dzie Mamy. Dla innych kobiet i matek to pi瘯ne 鈍i皻o ale dla mnie to przypomnienie tego jak bardzo t瘰kni i kocham Ci. My郵a豉m, 瞠 b璠ziemy go obchodzi razem. Tak bardzo mi Ciebie brakuje na codzie. Niby wszystko toczy si dalej. Ale to tylko pozory. Bo ja ci庵le my郵 o Tobie. I chocia Cie nie ma ze mn to jeste w moim sercu i tam ju zostaniesz na zawsze :*. 
Ania S 85

hanna38  
30-05-2019 22:59
[     ]

Cze嗆, wutaj! Mam nadziej,瞠 zdecydujesz si na kolejne dziecko. Ja jestem mam po stracie i potem urodzi mi si synek. Ma ju cztery lata, a ja jestem bardzo szcz窷liwa. zach璚am Ci do ci捫y, chocia to b璠zie inna ci捫a ni poprzednia. 

AniaS 85  
01-06-2019 09:49
[     ]

Hanna mam nadziej, 瞠 uda mi si poraz kolejny zosta mam. I powiedzie tak jak Ty innym dziewczynom, 瞠 pomimo straty dziecka jest si szcz窷liw kobiet i mam.
Wszystkiego dobrego dla Ciebie Haniu i Twojego synka. 
Ania S 85

AniaS 85  
01-06-2019 09:45
[     ]

Dzisiaj Twoje 鈍i皻o m鎩 skarbie. Pami皻am, T瘰kni i strasznie Ci kocham -Mama.
[*] 
Ania S 85

AniaS 85  
06-08-2019 19:05
[     ]

Tak bardzo za Tob t瘰kni syneczku. W pi徠ek obchodzi豚y swoje pierwsze urodziny. Ale by豚y z Ciebie du篡 ch這pczyk. Zamiast 鈍ieczki na torcie po這輳 Ci znicz na Twoim grobku. Nie wiem jak dam rad. B璠zie ci篹ko :(.
Kocham Ci m鎩 Anio趾u 
Ania S 85

Ania2310  
08-08-2019 16:48
[     ]

Aniu 篡cz Ci du穎 si造 w tym dniu :* i zapalam 鈍iate趾o dla Twojego Anio趾a (*) 

AniaS 85  
09-08-2019 14:11
[     ]

M鎩 ma造 Anio趾u, Ty jeste tak blisko,
Cho oczy nie widz, serce czuje wszystko,
Rozk豉dasz skrzyde趾a, przytulasz do siebie,
Czuj Tw obecno嗆, jestem obok Ciebie,
I sw ma陰 r帷zk wycierasz 透y moje,
Cho Ciebie nie widz, obok Ciebie stoj,
U鄉iechasz si do mnie, utulasz b鏊 duszy,
Tak t瘰kni za Tob, rozpacz szcz窷cie kruszy,
G豉szczesz mnie po g這wie, bym si nie martwi豉,
Z mojego u鄉iechu rodzi si Twa si豉,
Wi璚 cichutko prosisz bym by豉 radosna,
Bym wierzy豉 mocno, 瞠 zn闚 przyjdzie wiosna,
Bym ju nie p豉ka豉, bym otar豉 oczy,
疾 mnie mocno kochasz, co dzie przy mnie kroczysz,
Ty troszczysz si o mnie codziennie od rana,
Bez chwili wytchnienia jestem pilnowana,
Opiek otaczasz, czuwasz nieustannie,
Czuj Twoj mi這嗆, czerpi j zach豉nnie,
M鎩 ma造 Anio趾u, tak bardzo Ci kocham,
Staram si u鄉iecha, cho serce mi szlocha,
Jestem z Ciebie dumna male鎥i Syneczku,
Chcia豉bym Ci tuli, mie obok w 堯瞠czku,
Ale jeste potrzebny u dobrego Boga,
Nie mo瞠sz by z nami, bo inna Twa droga,
Moja mi這嗆 do Ciebie tak wielka wy郾iona,
Cho nas los rozdzieli, jest wci捫 niesko鎍zona! 
Ania S 85
Last edited on 10-08-2019 07:54 by Ania S 85

PM  
09-08-2019 23:22
[     ]

Pi瘯ny wiersz...
[*] urodzinowe 鈍iate趾o dla Twojego Synks 

AniaS 85  
09-08-2019 16:08
[     ]

Kochany syneczku dzisiaj obchodzi豚y pierwsze urodzinki. Zamiast tortu i prezent闚 zapalimy Ci znicz. Serce nadal krwawi. T瘰knota nie mija. Codziennie wyobra瘸m sobie Ciebie. Tak strasznie mi Ciebie brakuje.
Opiekuj si nami m鎩 syneczku. Nigdy o Tobie nie zapomnimy. Tak mocno Ci kochamy- mama, tata i Twoja siostrzyczka. 
Ania S 85

AniaS 85  
12-08-2019 19:00
[     ]

Rok temu. Godzina 19:00. To wtedy syneczku straci豉m Ci na zawsze. :,(.

T瘰knie i kocham Ci m鎩 Anio貫czku. 
Ania S 85

Miroslawa  
14-08-2019 20:41
[     ]

Rocznicowe 鈍iate趾a (*)(*)(*). 
M.M

AniaS 85  
15-10-2019 10:10
[     ]

Niby zwyk造 dzie ale dla nas Anio趾owych mam jest on szczeg鏊ny.
Dla wszystkich Anio趾闚 zapalam dzisiaj 鈍iate趾o (*).
Pami皻amy. I zawsze b璠ziemy pami皻a. 
Ania S 85

AniaS 85  
01-11-2019 11:55
[     ]

Dla Ciebie kochany syneczku i wszystkich Anio趾闚
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Strasznie za Tob t瘰knimy i kochamy Ci z Twoim tat i siostr. Na zawsze w naszych sercach i pami璚i :****. 
Ania S 85

AniaS 85  
24-12-2019 13:11
[     ]

Dzisiaj kolejna Wigilia bez Ciebie syneczku. Ale ja pami皻am o Tobie i zawsze b璠. Kocham Ci i t瘰kni za Tob, gdzie kolwiek jeste Anio趾u. Opiekuj si nami tam z g鏎y [*][*][*]. 
Ania S 85

::   w g鏎   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora