dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Nad Twoja małą mogiłą...
taktórapamięta  
06-11-2016 20:45
[     ]
     
... białe kwitną życia kwiaty,
ileż to już lat minęło,
bez Ciebie, duchu skrzydlaty?

Dziś mija 36 lat od śmierci mojego synka Witolda.Pamietam wszystko - od ciąży, porodu, bycia w domu, choroby, pobytu w szpitalu i poczucia, że wali się świat.
Śpij spokojnie, malutki(*) 


Re: Nad Twoja małą mogiłą...
Wera  
06-11-2016 21:14
[     ]
     
Pamiętam ten wiersz...za każdym razem płaczę...
Twój syn pewnie z dumą pokazuje wszystkim naszym aniołkom swoją mamę, bardzo wielu nam pomogłaś przejść trudne momenty, i choć czasem zastanawiałam się jak, kiedy będę znowu żyć to było właśnie tak jak pisałaś.
Serdecznie Cię pozdrawiam.
Zapalam światełko dla Twojego synka (*)(*)(*) 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Nad Twoja małą mogiłą...
taktórapamięta  
06-11-2016 21:42
[     ]
     
Dziękuję, Wero. Zauważyłam, że bardzo mało osób ze "starej wiary" nadal tu się udziela.Szkoda. Spotykam Ciebie i kilka dziewczyn z dawniejszych lat, poza tym nikogo. Ja trwam, od 10 lat tutaj - ponieważ uważam, że my, mające już wieloletnie doświadczenie w trudnym życiu, mamy również obowiazek nieśc pomoc i nadzieję tym, które dopiero wstępują na ciernistą drogę. Pamiętam, że dawniej to forum żyło, był dziesiatki wpisów, porad, wypłakiwania się, czasami nawet żartów. Teraz cisza, nawet nowych wpisów jest malutko, co na pewno nie śwaidczy o tym, ze dzieci nie umierają, tylko o tym, że osierocone mamy albo nie wiedzą o naszym serwisie, albo... może po prostu nie szukaja pomocy, samotnie walcząc z rozpaczą , smutkiem i zawalonym życiem. Bo nie wierzę, że ich po prostu nie ma. 


Re: Nad Twoja małą mogiłą...
irys  
06-11-2016 22:23
[     ]
     
Światełko dla Witka (*)(*)(*)(*)(*) 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: Nad Twoja małą mogiłą...
jolek  
07-11-2016 20:03
[     ]
     
(*)(*)(*)..........* 
mama Kasieńki

Re: Nad Twoja małą mogiłą...
Alicja74  
07-11-2016 22:10
[     ]
     
Dla Witka (*)(*)(*)...

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskich dzieci Roksany i Maciusia
Tak bardzo kocham i tęsknię nigdy nie przestanę 


Re: Nad Twoja małą mogiłą...
donata  
24-11-2016 23:21
[     ]
     
Droga mamo ,wspaniala mysl ...ktora napisalas ,ja tez jestem ponad 10 lat tutaj i 12 lat mama po stracie ,i chociaz nie zawsze pisze jestem tu prawie codziennie.Mieszkam poza granicami polski po stracie mojej corci urodzil sie Anthony ,obecnie 10 lat , nie pracowalam od tego czasu , bylam dla niego ,.taraz zaczelam prace w zakladzie pogrzebowym ,hm ... nie dla wszystkich zrozumiale , jestem wstanie zrozumiec ,wesprzec i byc ...,czego nie wszyscy rozumieja . Niektuzy uwazaja ze zwariowalam ;), nie ;))!potrafie cieszyc sie zyciem ale wiem ze to tez nalezy do zycia .moja coreczka jest ze mna,i wiem i rozumie cie bardzo ,nasze Mamy osierocone na poczatku drogi ,obolale potrzebuja czasu a jednak nie kazda wybiera te sama droge ..., wiem ze tez bede pamietac do konca zycie ,do tego jest obok mnie kazdy dzien siostra blizniaczka mojej corci.ale jestesmy nadzieja dla naszych poczatkujacych osieroconych Mam ;),.Kiedys to bylo Tabu , ....,pozdrawiam i fajno ze jestes , swiatelka pamieci maly Witku (***),Mama Franzi(*) 


Re: Nad Twoja małą mogiłą...
taktórapamięta  
28-11-2016 17:29
[     ]
     
Donato, dziękuję za miłe słowa. Czasem wspominam Twoja historię, koszmar, którego doświadczyłaś.Dobrze, że swoim doświadczeniem w bólu możesz podzielić się z innymi, wesprzeć, doradzić. Kto zrobi to lepiej, niż osoba, która dzieli ten los? Pozdrawiam Cię serdecznie. 


Re: Nad Twoja małą mogiłą...
bebla  
27-11-2016 18:26
[     ]
     
taktórapamięta napisał(a):
> Dziękuję, Wero. Zauważyłam, że bardzo mało osób ze "starej wiary" nadal tu się udziela.Szkoda. Spotykam Ciebie i kilka dziewczyn z dawniejszych lat, poza tym nikogo. Ja trwam, od 10 lat tutaj - ponieważ uważam, że my, mające już wieloletnie doświadczenie w trudnym życiu, mamy również obowiazek nieśc pomoc i nadzieję tym, które dopiero wstępują na ciernistą drogę. Pamiętam, że dawniej to forum żyło, był dziesiatki wpisów, porad, wypłakiwania się, czasami nawet żartów. Teraz cisza, nawet nowych wpisów jest malutko, co na pewno nie śwaidczy o tym, ze dzieci nie umierają, tylko o tym, że osierocone mamy albo nie wiedzą o naszym serwisie, albo... może po prostu nie szukaja pomocy, samotnie walcząc z rozpaczą , smutkiem i zawalonym życiem. Bo nie wierzę, że ich po prostu nie ma.

[*] dla Witusia
Witaj, Izabelo.
Nie wiem, czy ja jestem ze 'starej wiary' czy nie. Bywam, nie za często, ale bywam. Nie komentuję, bo nie czuję kwalifikacji, aby rzucać mądrościami 'nowym'. Jeśli chodzi o nowe wpisy, jest konkurencja na rynku forów, że tak powiem. Porobiło się pełno forów dot. macierzyństwa, na większości z nich później stworzono podfora 'postratowe' dla swoich forumowiczek. Ja w każdym razie reklamuję Dlaczego.org ze względu na najdłuższy staż w tej tematyce, w odpowiednich sytuacjach oczywiście.
Pozdrawiam 
------------------------
Krzyś 36tc ur.29.10.2008 zm.30.10.2008
Agnieszka ur.17.12.2009
Karolek zm...(16tc?) - ur.11.08.2013 21tc
Jacuś ur.14.08.2014

Re: Nad Twoja małą mogiłą...
taktórapamięta  
28-11-2016 17:25
[     ]
     
Dobra, stara "znajomo", beblo - dziękuję za pamięć i Twoje słowa. Pamiętam o Twoim Krzysiu i Karolku. Pamiętam również Twoje przeżycia. Pozdrawiam serdecznie. 


Re: Nad Twoja małą mogiłą...
kulkry58  
05-12-2016 22:49
[     ]
     
Przepraszam,że się wtrącę,ale jest bardzo dużo grup na FB,...różne :( 


Re: Nad Twoja małą mogiłą...
Mako  
09-11-2016 09:16
[     ]
     
Wituś opiekuje się Tobą w każdej chwili Twojego życia. My, mamy osierocone, musimy mocno wierzyć w to, że nasze maleństwa nie umarły tak po prostu tylko zmieniły miejsce swojego pobytu i wkrótce się z nimi spotkamy. 


Re: Nad Twoja małą mogiłą...
agnes75  
24-11-2016 22:53
[     ]
     
...(***)(***)(***)...cieplutkie światełka pamięci




--------------------------------
Kocham i tęsknię... 


Re: Nad Twoja małą mogiłą...
kulkry58  
05-12-2016 22:47
[     ]
     
Wiktorkowi ((*))((*))((*)) PAMIĘĆ JEST NAJWIĘKSZĄ MIŁOŚCIĄ <3 dziękuję za pamięć O Jarku,POZDRAWIAM <3 Krystyna mama Jarka 


Re: Nad Twoja małą mogiłą...
mery.k  
12-12-2016 08:09
[     ]
     
Witusiowi (**) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora