dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Dobry psycholog potrzebny na wczoraj - śląsk
Eufre  
09-11-2015 09:39
[     ]
     
Witam,
wydawało mi się że się uporam ze strata Ninki sama, jednak tak nie jest. Usłyszałam ostatnio, w sobotę piosenkę która przypomniała mi o całym bólu związanym z nią (nie wiem, ale wydaje mi się że gdy maleńka się rodziła ta piosenka leciała gdzieś w tle, w radiu czy coś?)
Całą niedzielę nie wychodziłam z łóżka, teraz idę do lekarza po l4 i ewentualne skierowanie do psychologa.
Wydaje mi się że na nowo cały mój świat się załamał i rozsypał na kawałki, a trzymałam się jakoś. Nawet wróciłam do pracy (i byłam w niej aż cały tydzień ostatni...) a dzisiaj już nie potrafię, ani tam iść i przywdziać maski, ani zwlec sie z łóżka....
Dlatego tak jak w temacie, dobry psycholog na śląsku (okolice Będzina, Dąbrowy Górniczej, Katowic, Bytomia...) poszukiwany pilnie. 
Eufre "Ewelina"
Iskierka (+10tc)
Nina (*+30.08.2015 24tc)

Re: Dobry psycholog potrzebny na wczoraj - śląsk
iwonawlo  
09-11-2015 11:04
[     ]
     
Dobrze Cię rozumiem...ja też myślałam że dam rade sama.lekarz rodzinny jednak namówił mnie na wizyte u psychologa.nie wiem czy to coś da ale nie zaszkodzi raczej więc spróbuje.niestety nie jestem ze śląska więc Ci nie polece nikogo ale ja szukałam psychologa z hospicjum, tam są ludzie którzy mają do czynienia z żałobą, śmiercią. Może to będzie dla Ciebie jakaś podpowiedź. Pozdrawiam! 
mama Niebieskiego Antoniego i Jana Pawła, ziemskiego Frania i świętego Antoniego Jana (ur. 29.09.2015 - 29 tc, zm.14.10.2015)

Re: Dobry psycholog potrzebny na wczoraj - śląsk
bebla  
10-11-2015 09:41
[     ]
     
http://bydalejisc.pl/wsparcie/tel_dyzurny. nie miałam kontaktu akurat z tymi psychologami, ale zajmują się tą tematyką, więc chyba warto spróbować 
------------------------
Krzyś 36tc ur.29.10.2008 zm.30.10.2008
Agnieszka ur.17.12.2009
Karolek zm...(16tc?) - ur.11.08.2013 21tc
Jacuś ur.14.08.2014

Re: Dobry psycholog potrzebny na wczoraj - śląsk
Angelina3  
10-11-2015 12:16
[     ]
     
Witaj! Ja jestem ze Śląska. Mam namiar na dobrych psychologów (małżeństwo) w Żywcu- trochę daleko ale ja jeździłam i wydaje mi się że pomogli mi o ile w ogóle jest możliwa pomoc w takiej sytuacji. To jest poradnia ITEM w Żywcu. Pani Teresa specjalizuje się bardziej w dzieciach ale ja do niej trafiłam na początku gdyż zajmuje się też leczeniem traumy. Potem miałam spotkania z Panem Emilem. Wiem że na Śląsku dobry w tej dziedzinie jest Pan Andrzej Winkler ale nie miałam przyjemności. Mi osobiście najbardziej pomagały fora i inne mamy poznane w internecie dlatego jakbyś czuła potrzebę to pisz na amajchrzak18@gmail.com. Jakbyś miała ochotę to możemy nawet się gdzieś umowić. 
Mama Franusia
ur. i zm. 09-02-2015r.29tc
Żył 1,5 godz.

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora