dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

26.09.2015 odszedl moj cudowny syn mial tylko 19 lat .....
tesknota  
15-10-2015 15:51
[     ]
     
nie wiem czy powinnam pisac tu i zalic sie jaki wielki bol rozdziera mi serce , dnia 26.09.2015 o 23:10 zginal pod kolami pociagu moj cudowny i kochany syn , mial tylko 19 lat.Brak mi slow zeby okreslic to co czuje , nie potrafie sie z tym pogodzic nie chce przyjac tego do swiadomosci , calymi dniami czekam ze wroci i powie mamo zartowalem , to taki glupi zart nie gniewaj sie. Zginal blisko domu a co najgorsze nie bylam swiadoma tego ze jak wychodzil z domu to juz wiedzial co zrobi...... Jak mam zyc ?! to sie tak nie da !! co ze mnie byla za matka ze nie potrafilam go uchronic przed tym!!!!! nie zasluguje na miano matki , jestem naprawde do niczego za co zaplacil moj kochany syn Dominik. 


Re: 26.09.2015 odszedl moj cudowny syn mial tylko 19 lat .....
smark90  
17-10-2015 16:32
[     ]
     
Nie obwiniaj się, to nie Twoja wina. Nikt nie jest w stanie odgadnąć myśli nawet najbliższych nam ludzi. Niestety tak jest, że czasu nie da się cofnąć a strata daje paraliżujący ból. Nie wiem co powiedzieć, po prostu bardzo współczuję. Musisz być silna, bo Dominik na pewno nie chce byś cierpiała 
mama dwóch Aniołków- Julki ur i zm 14.01.2014 i Kacperka ur i zm 24.07.2015

Re: 26.09.2015 odszedl moj cudowny syn mial tylko 19 lat .....
mamaMarta  
17-10-2015 18:35
[     ]
     
współczuję Ci bardzo. zdarzyła się tragedia ale nie obwiniaj się bo to nie Twoja wina. Twój syn na pewno by tego nie chciał. Dominik po prostu wybrał taką drogę..a czasu się niestety nie da cofnąć.Myślę że jest i zawsze będzie blisko Ciebie.[*] dla Dominika 
Mama Weronisi

Ból nasz brzemienny, cicha łza się sączy, ucichnie gdy Bóg nas razem złączy..

Re: 26.09.2015 odszedl moj cudowny syn mial tylko 19 lat .....
mery.k  
21-10-2015 19:29
[     ]
     
Ty cierpisz teraz ale Twój syn musiał być bardzo zmęczony swoim cierpieniem skoro zdecydował się na taki krok. W każdej z nas rodzi się poczucie winy, że mogłyśmy coś zrobić, uchronić nasze dzieci. Gdybyśmy miały taką możliwość na pewno nie byłoby tego forum.
Twojemu Dominikowi ((**)) ((**)) 


Re: 26.09.2015 odszedl moj cudowny syn mial tylko 19 lat .....
mama matiego  
27-10-2015 11:21
[     ]
     
Nie możesz się winić za to co się stało,ból rozdzierający serce z czasem zmieni na sile,bo czas nie goi ran tylko przyzwyczaja do bólu.Jestem mamą Matiego,który w wieku 21 lat odebrał sobie życie kilka kroków od domu...Jeśli chcesz porozmawiać zostawiam adres e-mail jola_chojna@o2.pl 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora