dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

czy jest tu mama Aniołka z Radomia?
MamaNatalki  
19-06-2015 10:55
[     ]
     
Może miała by któraś mama ochotę spotkać się pogadać, czuję się samotna z tym wszystkim, moja córcia urodziła się dużo za wcześnie w 23 tc. Przy rodzinie staram się jakoś trzymać, zresztą nikt nie rozumie mojej straty, no może tylko mąż. Jak jestem sama to ciągle myślę o Natalce, mojej córeczce, ciągle wtedy płyną łzy... 
MamaNatalki

Re: czy jest tu mama Aniołka z Radomia?
BeataJ  
19-06-2015 20:11
[     ]
     
Witaj, jestem z Warszawy, ale jeśli masz ochotę to możesz do mnie pisac na priv beataplatek@wp.pl
Odpowiem na każdą wiadomość. 
Beata, mama Sandruni *03.06.2010, Aniołka Ksawusia *+24.10.2011, Kacperka *25.08.2012

Re: czy jest tu mama Aniołka z Radomia?
neibos  
04-07-2015 23:44
[     ]
     
Witam . Pochodzę z Radomia lecz obecnie mieszkam poza granicami kraju . Będę w Radomiu od 8 sierpnia gdybyś potrzebowała spotkania . Rozumiem ból. Ważne jest abyś rozmawiała właśnie z innymi matkami po stracie to bardzo pomaga ..... 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: czy jest tu mama Aniołka z Radomia?
MamaNatalki  
07-07-2015 15:53
[     ]
     
Dziękuję neibos. Jeśli miałabyś czas to chętnie się z Tobą spotkam i pogadam. Ból jest okropny. Dziś mija miesiąc od straty mojej Natalki. 
MamaNatalki

Re: czy jest tu mama Aniołka z Radomia?
neibos  
12-07-2015 00:16
[     ]
     
Jeśli tylko będziesz jeszcze chciała . Potrzebowała nie wiem wygadac się wyrzucić to z siebie to nie ma najmniejszego problemu żebyśmy się spotkały .
Jedno wiem napewno musisz to z siebie wyrzucać mówić o tym chcoiaz ciężko ale to pomaga . To wszytsko co czujesz co cie prześladuje trzeba się tego wyzbyć . Wyrzutów sumienia myśli jakby było teraz ..... dużo ludzi nie zrozumie. Będą mówili że trzeba jakoś zapomnieć dla tych dzieci które są tutaj z tobą ale ja wiem ze ty tęsknisz za nią .
Niestety każde dziecko jest inne . Dasz rade kochana da się z tym żyć z biegiem czasu przyzwyczajamy się do tego bólu jak człowiek chory to swojej choroby tak my do tego ciężaru. Moje email Ewelina.przadka1@gmail.com 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora