dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
Klaudia23  
14-02-2014 15:31
[     ]
     
Witajcie aniołkowe mamusie. Już od dawna zaglądam na to forum pogrążona w bólu i cierpieniu:( 3 lata temu opisywałam moją historie na forum chore dziecko ale bardzo krótko bo nie miałam siły na nic nie chciało mi się żyć wydawało mi się,że życie nie ma sensu chciałam umrzeć razem z moją córeczką. Dużo pomogła mi atusia13,która przeżyła podobną historie jak ja. Dziękuje Ci Beatko za miłe i ciepłe słowa otuchy:)
O to moja historia:
Był sierpień 2010 pamiętam ten dzień jak by to bylo wczoraj była piękna słoneczna pogoda a ja właśnie zrobiłam test a na nim 2 czerwone kreseczki:) Byłam tak szczęśliwa,że z radości skakałam do góry:) Miałam 20 lat ale to nic tak pragnełam tego maleństwa:) a mój misiu jak się cieszył byl tak samo szczęśliwy jak ja:)
Chodziłam do lekarza zawsze wszystko było w porządku lekarz kazał mi się nie martwić brałam witaminy nie piłam nie paliłam zdrowo się odżywiałam. Pamiętam jak pierwszy raz poczułam ruchy mojego maleństwa to było coś nie zwykłego popłakałam się ze szczęścia. W 5 miesiącu dowiedzielismy się,że będziemy mieć córeczke cieszyłam sie jeszcze bardziej bardzo chciałam mieć córeczkę:) Z każdym dniem rósł mi brzuszek a ja mówiłam do niego głaskałam śpiewałam a moja malutka ruszała się i kopała:)To byly piękne chwile:) 23 grudnia wizyta u lekarza najgorsza wizyta w moim życiu. Pamiętam jaka byłam zadowolona,ze zobacze na monitorze moją małą kruszynkę:)Lekarz kazał połozyć mi się na leżance i zaczął robić mi usg,ale odrazu widziałam,że coś jest nie tak lekarz miał taka dziwną mine i te słowa ktore mi powiedział pamiętam jak dziś. - Czy chorowala może Pani na początku ciąży? Oczywiście,że nie byłam zdrowa cały czas o siebie dbałam. _Niestety nie wiem jak Pani to powiedzieć,ale dziecko ma wodogłowie musi Pani jechać do Katowic podtwierdzić chorobe. Nie możliwe przecież wszystko bylo zawsze w porządku. Zrobiło mi się strasznie słabo zaczełam płakać pamiętam tylko tyle,że zaplaciłam mu 100 zł i lekarz zawołał następną pacjentkę. a ja poszłam do łazienki i tak strasznie cierpiałam płakałam i nie wierzyłam w to wszystko jak to się stało? Przecież była zdrowa ja nie chce aby była chora. Nie wiem jak wróciłam do domu męża nie było był w pracy. Leżałam na wersalce i modliłam się aby to wszystko było kłamstwem. Gdy misiu wrócił wszystko mu opowiedziałam tak strasznie żałował,że nie byl ze mną,że pojechalam sama byl wściekły na lekarza że zostawił mnie samą w takim stanie. Dobrze ,że trafiliśmy jakoś do domku całe,że nie wpadłam pod samochód pamiętam,że szłam tak jakbym była zahipnotyzowana nie patzyłam na nic, To cud że nic mi się nie stało. Misiu pocieszał mnie,że wszystko będzie dobrze,że nasza córeczka będzie na pewno zdrowa a lekarz sie pomylił. Chciałam mu uwierzyć ale ja czułam,że coś jest nie tak. 28 grudnia pojechaliśmy do Katowic całą drogę wymiotowałam z nerw bolał mnie brzuch tak bardzo się bałam. W końcu dojechaliśmy weszliśmy do małego budynku w środku bylo pełno zdjęć z małym niemowlakami rozpłakałam się Poszłam do toalety gdy z niej wyszłam zawołali mnie na badanie. Weszłam do środka położyłam się do badania. Pani doktor zaczeła robić mi usg serce biło mi jak szalone. Na monitorze widziałam moją niunie jak ruszała nóżkami,rączkami. Widok 3d moja mała księżniczka dla mnie najpiękniejsza na świecia. Lekarka zaczyna wymieniać wady holoprosencefalia taka dziwna nazwa a taka straszna choroba rozczep wargi i podniebienia. nie moge tego sluchać to nie możliwe to wszystko to straszny sen. Nasza coreczka nie przeżyje porodu nie ma żadnych szans jej mózg nie podzielił się na półkule ma tylko maly móżdżek.Choroba 1 na milion dzieci. Dlaczego Boże spotkalo akurat moja córunie? Niech się Pani nie martwi będzie Pani miała jeszcze dzieci. Jakie dzieci? Czy ona w ogole wie co mówi? Ja chce moją mała córunie którą tak pragnełam. Ja chce tylko ją. Wróciłam do domu. Wszyscy płakaliśmy. Chciałam umrzeć. Sylwester wszyscy się śmieją,tańczą a ja leże pod kołdrą i płacze nie moge w to nadal wszystko uwierzyc. I tak mijają miesiące. Aż nadszedł ten dzień który miał być dla nas najpiękniejszy na świecie. 28 marca 2011 przychodzi na świat mój skarb. Moja córeczka była taka śliczna i malutka ważyła 2330 i mierzyła 51cm. Została ochrzczona i zabrana zaraz do inkubatora. A ja leżałam sama bez mojego maleństwa obok mnie za ścianą rodziły kobiety swoje dzieci i zaraz je tuliły całowały miały je przy sobie a ja nie mialam:( 30 marca wyszłam ze szpitala bez mojej kruszynki. Był piękny dzięn świeciło słońce mamy spacerowały z dziećmi. Boże nie mogłam w ogóle patrzec na dzieci to tak strasznie bolało..:( Malutka cały czas była w szpitalu.. Jeździlismy do niej co dziennie. Wyjeli ją z inkubatora leżała taka malutka bezbronna w rożku wystawała jej tylko mała głowka oddychała sama. Żyła nie odeszła tak jak mówili lekarze. W buzi miała sonde moje biedactwo tak ją bolało nie bylo mi dane nakarmić mi ją piersią. Dlaczego Boże? Stoje obok niej i placze nie moge oddychać tak bardzo bym chciala ją z tąd zabrać. I tak mijały tygodnie,miesiące a moja Nikolka rosła i cierpiała. Miała straszną padaczke przy ktorej krzyczała z bólu,dostawała leki ktore miały jej ulżyć dzięki nim na troche się uspokajała zasypiała śmiała się i żyła w cierpieniu. Cały czas przebywała w szpitalu i w hospicjum gdzie była pod dobrą opieką.Wiedziałam,że tam są pielęgniarki, które jej pomogą one wiedziały co ja czuje starały mi się pomóc jak tylko mogły. Ale jak z Nikolką było gorzej musiała być odwieziona do szpitala. I tak cały czas szpital i hospicjum:( Chciałam zabrac ją do domu ale wiem,że nie dałabym rady jestem za słaba i za wrażliwa jej ataki trwały prawie co chwile. Wiem,że możecie pomyśleć,że powinna być ze mną strasznie tego wlasnie żałuje że nie wziełam jej do domu ale bylam sama mąż w pracy a ja nie potrafiłabym jej w niczym pomóc. To tak bardzo boli czuje się z tym wszystkim tak źle:( Ale co dziennie przy niej bylam codziennie do niej jeździlam i cierpiałam razem z nią. Boże ile wylałam łez. Morze moich łez. Nie raz prosiłam Boga aby ją zabrał i nie kazał jej już cierpieć.Gdybym tylko mogła oddałabym swoje życie aby była zdrowa i tak strasznie już nie cierpiała. Widok dziecka które tak cierpi jest dla matki najgorszym widokiem jaki mógłby być:( W szpitalu było najgorzej wszyscy patrzeli na mnie jakbym była z innej planety wszyscy pewnie myśleli,że pilam w ciąży albo może narkotyki brałam i dlatego moja księżniczka jest chora:( Pielęgniarki w ogole nie mialy serca nic nie robiły mówiły tylko,że to dziecko i tak nie będzie żyło więc po co wogóle je leczyć. Nie miałam już siły nieraz myślałam aby wziąć Nikolke i zabić się i już nie cierpieć..Moja kruszynka rosła była taka ładna miała takie długie włoski i żyła a lekarze przecież nie dawali jej żadnych szans. Kupowałam jej sukieneczki tak ślicznie w nich wyglądała była tak podobna do mnie. Była najpiękniejsza tylko moja. W lutym 2012 roku spotkała mnie niespodzianka dowiedzialam się ,że jestem w ciąży. Strach i obawy że jak mogłam być tak głupia i teraz kiedy mam Nikusie ja jestem w ciąży.Ciągłe nerwy które mi towarzyszyły były najgorszym zagrożeniem dla maleństwa które miałam pod sercem. Tak się bałam,że powtórzy się historia z Nikolką. Poszłam do lekarza do dobrego lekarza i nie prywatnie jak poprzednio. W poczekalni było pełno kobiet wszystkie mówiły że jest dobrym lekarzem i nie myliły się. Opowiedziałam mu o mojej historii zrobił mi usg widziałam serduszko mojego maleństwa popłakałam się. Dał mi skierowanie na badania prenatalne za darmo do centrum położniczego w ktorym on pracuje. Centrum było nowe i sprzęt też. wcześniej u nas w mieście nie było takich badań może gdyby były jak byłabym w ciąży z Nikolką wiedziałabym wcześniej,że jest tak chora. W 12 tygodniu pojechaliśmy na badanie bałam się strasznie serce waliło mi jak szalone. Miła pani kazała mi się położyć wiedziała że mam chorą córunie lekarz napisał na skierowaniu. Zaczeła robić usg i od razu stwierdziła żę ona tu nie widzi żadnych nie prawidłowości. Pokazywała mi nóżki,rączki jak się ruszały i zginały. Głowka była zdrowa, był nosek, ustka i niespodzianka będzie chłopiec:) Byłam taka szczęśliwa od razu pomyślałam o mojej księżniczce że pewnie to jej zasługa. Nie widziałam jej przez kilka tygodni lekarz nie pozwolił mi jeżdzic do niej przez grype która panowała a nikolcia była przeziębiona i też chorowała a maleństwo właśnie sie kształtowało więc lepiej abym jej przez ten czas nie odwiedzała. Dziękuje mojej mamusi która do niej jeżdziła i dawała jej swoją miłość tak jakby była jej córeczką.Moja mama bardzo przeżyła to wszystko strasznie schudła,martwiłam sie o nią. Ale dzięki jej pomocy i męża wiedziałam że nie jest sama. Strasznie to przeżywałam ze nie mogę przy niej być ale jej braciszek też byl ważny musiał być zdrowy dla Nikolci. Dwa dni po badaniu prenatalnym 28 marca 2012 roku Nikolka miała roczek musiałam już wtedy do niej jechać.Był piekny tort i misie:) I uśmiech na twarzy mojej księżniczki. Ona wiedziała,że będzie miala braciszka i że jej mama wkońcu się uśmiechneła. To był piękny dzień.. Nikolka później trafiła do szpitala było z nią bardzo zle. Kazali mi się z nia żegnać płakałam jak nie wiem całowałam ja i trzymałam za rączke a ona patzyła na mnie swymi niebieskim dużymi oczkami. Nie odeszla jej serduszko bylo silne i chciało życ. Póżniej znowu hospicjum jeździmy do niej cały czas. Mój maluszek w brzuszku fika koziołki a ja się ciągle stresuje wiem,że to źle wpływa na dzidziusia ale jak mam się nie denerwować gdy moja córunia nadal cierpi a ja razem z nią. W końcu nadchodzi ten dzień 09.10.2012 godz 15.25 2 tygodnie po terminie przychodzi na świat Filip Piotr śliczny mały braciszek Nikolci.Waży 3900 i mierzy 57 cm urodzony w czepku położne śmieją się że będzie miał szczęście. Oby to była prawda niech chociaż on będzie szczęśliwy i nigdy nie cierpi. Myśle o mojej Nikolci jak się czuje a może dostała lek i śpi. Filipek jest taki śliczny cały tatuś. śpi i je. Najpiekniejsza chwila gdy mój maluszek ssie pierś z Nikolcią nie mogłam tego zrobić:( Po 4 dniach wracamy do domu czeka na nas łóżeczko piękna kolderka wszystko kupował tatuś z babcią zaraz po poporodzie. Nie chciałam wcześniej nic bałam się,że może coś złego się wydażyć. Filipek rośnie bardzo szybko jest taki pulchniutki i słodki. Nadchodza Święta Bożego Narodzenia których tak nie lubie:( Jedziemy do Nikolci spędzamy je z nią nie moze byc teraz sama. Nowy rok 2013 marzec 28 drugie urodzinki Nikolki jest tort a na nim 2 świeczki. Są prezenty całusy i uściski tylko tyle możemy jej dać. Miesiąć póżniej 28 kwietnia Chrzcimy Filipcia przez caly czas myśle o Nikolce. Odwiedzamy ją razem z Filipkiem. Tydzień później 05.05.2013 rano po godzinie 5 Nikolcia odchodzi do nieba spokojnie na śnie niespodziewanie. Jeszcze dzień wcześniej bylismy u Ciebie kochanie. A dzień póżniej odeszłaś. Dostaliśmy rano telefon,że jesteś już aniolkiem i nie cierpisz. Żyłaś 2 latka. I przez te 2 latka tyle wycierpiałaś. Nigdy nie postawiłaś pierwszych kroczków ani nie powiedziałaś mamo. Jedynie się usmiechałas machałaś rączkami i przytulałaś się najpiękniej jak umiałaś to były najpiękniejsze chwile nigdy ich nie zapomnę. Najważniejsze że już nie cierpisz. Wiem,że tam jest Ci dobrze przychodzisz do mnie w snach taka piękna z długimi ciemnymi kręconymi włoskami w białej sukience i smiejesz sie do mnie. Ostatnio jeździłaś na rowerku wiem,że tam już nic Cię nie boli. Bardzo Cię Kochamy i tęsknimy w maju minie rok gdy odeszłaś. Odeszłas w pięknym miesiącu na Twoim pogrzebie śpiewaly ptaszki i świecilo słońce. Wiem,że patrzyłaś na Nas z góry.Teraz możemy odwiedzać Cię tylko na cmentarzu. I zapalic światełko na Twoim pomniczku. Kocham Cię nad życie i zawsze będe już nigdy życie nie będzie takie jak dawniej.. 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012
Ostatnio zmieniony 06-05-2014 20:18 przez Klaudia23

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
woldemort  
14-02-2014 17:02
[     ]
     
Na tą chwilę nie potrafie nic napisać(łzy zalaly moją twarz i brak oddechu).Przytulam Cię kochana mamo z calego serca.Jesteś dzielną i silną kobietą.Ślę koloroe światełka dla Twojej walecznej córci Nikolki-Aniołku dla Ciebie(**)(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
mery.k  
14-02-2014 18:20
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro .... Po części wiem co przeszłaś mój Kacperek był wcześniakiem i przez cytomegalię wiele musiał wycierpieć Przytulam do serca a Twojej córeczce kolorowe światełka ((**)) ((**)) 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Marta111  
14-02-2014 18:41
[     ]
     
Jesteśmy z Tobą dzielna Mamo 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
14-02-2014 19:26
[     ]
     
Dziękuje wam kochane za miłe słowa. Wy wszystkie wiecie co czuje mama po stracie swojego maleństwa. Dzisiaj dopadł mnie straszny smutek:( Zbliżają się urodziny mojej córeczki za miesiąc miałaby 3 latka. Zastanawiam się jakby wyglądała pewnie by się śmiała i bawiła ze swoim braciszkiem gdyby była zdrowa.. To tak strasznie boli tak mi jej brakuje:( Ona powinna być teraz z nami a nie na cmentarzu:( 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
atusia13  
14-02-2014 20:34
[     ]
     
Kochana Klaudio dużo siły Ci życzę. Z całego serca pozdrawiam.Dla malutkiej zapalam światełko do Nieba (*) a dla Filipka całuski. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Mama Huga  
14-02-2014 20:58
[     ]
     
Dla Nikolki (*)(*)(*)


Kochana Mamo , wiem,że Ci ciężko i teraz gdy się zbliżają urodziny córeczki tym bardziej...Cóż Ja mogę -tylko być tu na forum i ci napisać,że jestem z Tobą...


http://www.youtube.com/watch?v=ZUeUtbFecX0 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
akenw  
14-02-2014 21:45
[     ]
     
NIKOLCE i wszystkim ANIOŁKOM (*)(*)(*) 
ania mama Marcinka

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
14-02-2014 23:11
[     ]
     
Ja zaszłam w ciąże mając 19 lat i też oboje bardzo się cieszyliśmy, niby nie planowana ciąża,ale ja zawsze zazdrościłam moim siostrom i koleżankom dzieci...i masz rację stosunek lekarzy do tak młodych mam- pewnie wpadka, nieodpowiedzialne gówniary, nie chciały dzieci, nie dbały o siebie...dokładnie taki sam stosunek odczuwałam jak Szymonek leżał w szpitalu..zero szacunku już wgl że myśleli,że zrobiliśmy Szymonkowi jakąś krzywdę...nikt nie pomyśli,że nie każda młoda dziewczyna jest nie dojrzała i nieodpowiedzialna...to coś dziwnego że w wieku 19,20 lat pragnie się dziecka i gdy ono się pojawi to cieszy się jakby się wygrało los na loterii? nie rozumiem takiego toku myślenia!
Kochana chce Ci powiedzieć,że dużo przeszłaś i jesteś bardzo dzielna!
A Nikolka tak jak piszesz jest już szczęśliwa, i patrzy na Was z góry:)
Ściskam Cię z całych sił a Nikolce zapalam kolorowe światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
misia81  
15-02-2014 10:45
[     ]
     
Kochana współczuję Ci i przytulam Cię.
Niektóre Twoje daty są i mi bliskie bo też w sierpniu 2010 dowiedziałam się o ciąży, najpiękniejszy dzień, a potem 29 grudnia (dzień po Twoich badaniach) urodziłam moje trójeczkę.....

Twojej dzielnej córci tęczowe światełka (*)(*)(*)




Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
15-02-2014 19:15
[     ]
     
Dziękuje wam kochane za miłe słowa i także życze wam dużo siły. Iwonko czytałam Twoja historie i też wiem co przeżywasz. Masz racje,że lekarze traktują nas jak dziwolągów. To,że jesteśmy młode nie znaczy,że nie nadajemy się na mamy. Kochałysmy nasze dzieci nad życie i chciałyśmy dla nich jak najlepiej. Co oni mogą wiedzieć co my czujemy jak nigdy nie spotkała ich taka tragedia.Najgorsze co może być to cierpiące dziecko i zero współczucia od lekarzy i pielęgniarek. To co teraz się dzieje w szpitalach to masakra. Ciągle umierają małe bezbronne maluszki bo lekarze nie zrobili cesarki,albo ostatnio umarła mała śliczna dziewczynka bo lekarka zaszczepiła ją choć wiedziala,że jest przeźiebiona. Lekarze nic z nas sobie nie robią a zwłaszcza z malych bezbronnych dzieci. Oskarżają nas,że nie dbamy o nie a my dbamy o nie najlepiej jak umiemy. Niech wezną się za rodziny gdzie naprawde jest źle,gdzie dzieci są bite i w ogole nikt o nie nie dba. Nie wiem czemu na tym świecie jest tak źle:(

Zapalam światełka dla wszystkich waszych pięknych aniołeczkow (*)(*)(*)(*)(*) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
15-02-2014 19:29
[     ]
     
Jutro pojedziemy do ciebie kochanie moje śliczne. Filipek ma dla Ciebie małego misia:) Ciągle ogląda Twoje zdjęcia i mówi dzidzia:) a ja mowie mu,że To Twoja siostrzyczka,która jest aniołkiem i skacze sobie po puszystych chmurkach i patrzy na nas z gory. Twój braciszek to prawdziwy urwisek wszędzie go pełno. Szkoda,że nie możecie bawić się razem bylabym wtedy najszczęśliwsza na świecie. Tak mi Ciebie brakuje:( Kocham Cię moja kruszynko sliczna.. 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
15-02-2014 19:54
[     ]
     
Masz racje, nikt nie wie co my czujemy...nie mają prawa nas oceniać i się wypowiadać...;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
15-02-2014 20:14
[     ]
     
Tak już jest w zyciu kochana. Jak jesteś dobrą osobą to spotykają Cię same przykre rzeczy. Twoj synek Iwonko żył króciutko i też się dużo wycierpiał. Najważniejsze jest to,że już nic go nie boli. Na pewno teraz się bawi razem z Nikolką i patrzy na Ciebie. Ja często wieczorem gdy patrze w niebo widze taką dużą migoczącą gwiazde i wtedy myślę sobie,że to Nikolcia świeci dla mnie. Popłacze sobie wtedy a często płacze własnie wieczorem gdy wszyscy śpią.. Wtedy nikt nie widzi. A w dzień staram się nie pokazywać smutku na twarzy zwłaszcza,że jest Filipek. nie chce żeby widział smutną i zaplakaną mamusie:( Najgorzej jak jestem na spacerze i widze dziewczynki w podobnym wieku jak Nikolka to od razu łezka kręci mi się w oku:( 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
15-02-2014 21:35
[     ]
     
Niesprawiedliwe to jest jak cholera...nie mamy prawa wiedzieć co się dzieje teraz z naszymi dziećmi...jakbyśmy miały zapomnieć o nich raz na zawsze...Jestem ciekawa kto tym wszystkim zarządza...kto kieruje tym cierpieniem!!!
Na pewno nie Bóg, bo Go nie ma!!!
Jakby był to by nie pozwalał na tak ogromne cierpienie naszych malutkich dzieci a potem nasze bez nich!!!;(;(;(
Ale mam doła...i znów ten brak oddechu...;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
smykomatka  
16-02-2014 07:28
[     ]
     
Ile my jeszcze musimy wycierpieć...???

Do końca życia nie zapomnę jak rehabilitantka dzidzi loczka tłumaczyła mi,że to nie Bóg zabiera nam dzieci, On nam je daje a szatan wredna bestia nam je odbiera bo wie ,że to nas najbardziej zaboli i zwątpimy a nawet odejdziemy od Boga.

Wtedy chciałam ja udusić a teraz nie wiem co o tym myśleć... 


Mama trzech Anielskich Córeczek
Wikunia {*25.11.07 +03.12.07}
Lilianka i Gabrysia{*+20.11.2012}
Oraz dwóch ziemskich Synków(dzidzia loczka i chudzinka);-) i
Jagódki 20.07.2015

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
16-02-2014 18:12
[     ]
     
To prawda gdzie jest Bóg? Daje nam dziecko a później zabiera. Ja nie mogę tego pojąć,że tyle małych dzieci cierpi i to strasznie cierpi. Moja Nikolka cierpiała strasznie a ja z nią. I nie raz krzyczałam i bylam zła na Boga,że jak może na to pozwolić,aby moja coreczka tak cierpiała przecież ona nic nikomu nie zrobiła i za co ma tyle cierpieć. A mordercy,zboczeńcy chodzą szczęśliwi i im nic nie jest. To jest tak niesprawiedliwe. Gdy widze w telewizji dzieci chore na raka,bez rączek i z innymi strasznymi chorobami to łzy płyną mi po policzkach i nie mogę zrozumieć tego czemu tak się dzieje i za co te bezbronne maluszki cierpią. One powinny biegać,śmiać się cieszyć życiem a nie znosić taki ból. Gdy był pogrzeb Nikolki ksiądz powiedział,że Bóg dał nam Nikolke bo byliśmy wyjątkowi i wybrał właśnie nas. Jak mógł wybrać nas? Czemu akurat nas? Zawsze byłam dobrą osobą nikomu nie wyrządziłam krzywdy i akurat nam Bóg dał Nikolke aby tak cierpiała. Czemu kobiety rodzą zdrowe dzieci i zabijają je albo wyrzucają na śmietnik. Przecież one wcale nie chciały tego dziecka a Bóg im dał zdrowe. One w ogóle nie powinny zachodzić w ciąże. Czasem myśle sobie,że życie jest takie beznadziejne. Innym się wszystko udaje a inni muszą cierpieć do końca życia:( 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iza1986  
16-02-2014 20:30
[     ]
     
Mamo Nikolki tak bardzo mi przykro że straciłaś swoją ukochaną córeczkę, że była tak bardzo chora,dzielna z Ciebie kobieta, Nikolka jest na pewno z Ciebie dumna że miała taką wspaniałą mamę a ty możesz być dumna ze swojej córeczki że była taka dzielna i tak dzielnie walczyła
Moja córeczka Martynka, też była bardzo chora,tylko że my mieliśmy ją 8 lat, cudownych 8 lat, które mimo choroby córeczki były dla mnie najpiękniejsze. Tak jak ty również mam synka, który w maju skończy 2 latka.
Dla Twojej córuni zapalam miliony światełek(***) a Ciebie mocno przytulam 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
17-02-2014 19:40
[     ]
     
Dziewczyny wszystkie jesteście kochane. Dziękuje wam za miłe słowa. Wiem,że nie jestem sama. choć nie powinno tak być abyśmy cierpiały. Piszecie,że wasze najdroższe aniołki były chore i także cierpiały jak moja Nikolka i cieszycie sie,ze spędziłyście te 8 lat czy jak ja 2 i,że były najpiękniejsze choć w bólu. To prawda dla mnie najpiekniejszą chwila było przytulenie,usmiech mojej królewny, nigdy nie zapomne jej zapachu. Do tej pory mam jej ubranka i czuje jej zapach. Nie raz mam wrażenie ,że jest koło mnie,że stoi obok mnie.Po prostu to czuje. Czuje jej obecność.. Wczoraj jak bylismy u niej na cmentarzu powitało nas słonko a Filipek zaczął coś mówić po swojemu. Mówił do swojej siostrzyczki bo może ja widział:) Chciałabym aby ją widział i ja też bym chciała ją ujrzeć i przytulić i powiedzieć,że tak ja Kocham. Chce ,aby Filipek zawsze pamietał,o swojej siostrzyce..

Kocham cię moja śliczna..

Światełka dla waszych najdroższych aniołeczków(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
neibos  
16-02-2014 23:54
[     ]
     
Jestes i bylas dla niej najwspanialszą matką na świecie, nigdy o nic sie nie obwiniaj.... dla wielu jestes ikoną matki, która zasluzyla na najlepsze słowa.
Nikola miala wspaniala rodzinę a teraz odpoczywa juz w niebie jako zdrowa dziewczynka.
Cierpienie tuyaj na ziemi nie pozwalo jej do końca byc szczesliwa a teraz czeka na was tam na górze i codzien usmiecha sie do brata.

Nie smuc sie droga mamo,ona juz jest spokojna kiedy widzi ciebie i swoja rodzinę.

Cieszę sie ze los zesłał ci synka, gdyz w innym przypadku bylalbys teraz w zlym stanie.
Strasznie mi ciężko pi stracie mojej córki, ale nadal walcze o kolejne dziecko by móc jakos przetrwać to zycie na ziemi, bo samemu sie nie da......oby nasze córeczki byly juz o nas spokojne 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
woldemort  
18-02-2014 11:37
[     ]
     
Nikolko,światełko dla Ciebie(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
18-02-2014 19:44
[     ]
     
Córeczko kochanie tak Cię Kocham i tak mi cie brak:( 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
smykomatka  
19-02-2014 07:21
[     ]
     
Nikoleczko maleńka...(*)(*)(*) 


Mama trzech Anielskich Córeczek
Wikunia {*25.11.07 +03.12.07}
Lilianka i Gabrysia{*+20.11.2012}
Oraz dwóch ziemskich Synków(dzidzia loczka i chudzinka);-) i
Jagódki 20.07.2015

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
karola521  
19-02-2014 19:21
[     ]
     
Nikolko maleńka (**)(**) 
Mama Aniołka Bartusia ur.zm.18.01.2014 (39tyg)

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
19-02-2014 19:16
[     ]
     
Córeczko niedługo minie rok jak Cię nie ma wśród nas:( Ten rok minął tak szybko a wydaje mi się jakby to było wczoraj.. Wszystko wydaje mi sie jakby było wczoraj..Pamiętam jak dopiero byłaś u mnie w brzuszku i byłam taka szczęśliwa.. Powinnaś być z nami i z Filipkiem.. Tak bym chciała mieć was oboje:( I jeszcze dzisiaj te ubranka,które widziałam na ciebie w sklepie takie piękne.Ślicznie byś na pewno w nich wyglądała. Dlaczego nie było mi dane mieć mi Ciebie przy sobie:(Tak Bardzo Cię Kocham 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
20-02-2014 14:52
[     ]
     
Kochanie mamusia tak Cię Kocha(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
beata1978  
20-02-2014 15:17
[     ]
     
(*) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Ontario  
20-02-2014 22:27
[     ]
     
Łzy same się cisną do oczu...tyle przeżyłaś i wycierpiałaś...Twoja Córunia tak się musiała nacierpieć...to okropne,jak dorośli się męczą z chorobami,ale dzieci?!Tak nie powinno się dziać.Dobrze się stało,że Synuś przyszedł na świat,pomógł w walce,dał nadzieję i oświetlił każdy dzień.Dobrze, że Nikolcia już nie cierpi i że macie we wspomnieniach jej uśmiech,a nie tylko ból.
Uściski dla Ciebie i dla Synka.I ciepłe myśli dla Nikolki. 
Ola /Trzy Okruszki *2009,*2013,*2016, Michaś ur.16.01.2014 zm.16.01.2014 (27t.c.) kocham Cię Synku,na zawsze...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
21-02-2014 14:49
[     ]
     
Olu dziękuje za piękne słowa. To prawda straszne jest jak dorośli cierpią,ale jak cierpi małe maleństwo,które jeszcze nie widziało świata,nie nauczyło sie mówić,chodzić to czlowiek się zastanawia czemu tak jest? W końcu te maleństwo jest nowym życiem zrodzonym z miłości.. Życie jest okrutne:( Nie wiem czemu to wszystko spotkało właśnie nas przecież wy wszystkie dziewczyny jesteście takie dobre i kochane..
Olu ja również mocno Cię przytulam do serduszka i życze Ci jak najlepiej. Dla Twojego Michasia i wszystkich aniołeczków(**)(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
21-02-2014 20:06
[     ]
     
Córeczko mój aniołeczku śpij słodko na puszystych chmurkach.. Kocham Cię Nad Zycie moja śliczna:************ 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Marta111  
21-02-2014 20:11
[     ]
     
Serduszko...[*][*] 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Ontario  
21-02-2014 22:00
[     ]
     
No właśnie...te kobiety które mają dobre serce i myślą o innych zazwyczaj najbardziej cierpią :-(
Dziękuję i ja Tobie także życzę wszystkiego co najlepsze aby los już więcej nie robił Ci takich przykrości...aby nam wszystkim ich nie robił :-*

Klaudia23 napisał(a):
> Olu dziękuje za piękne słowa. To prawda straszne jest jak dorośli cierpią,ale jak cierpi małe maleństwo,które jeszcze nie widziało świata,nie nauczyło sie mówić,chodzić to czlowiek się zastanawia czemu tak jest? W końcu te maleństwo jest nowym życiem zrodzonym z miłości.. Życie jest okrutne:( Nie wiem czemu to wszystko spotkało właśnie nas przecież wy wszystkie dziewczyny jesteście takie dobre i kochane..

> Olu ja również mocno Cię przytulam do serduszka i życze Ci jak najlepiej. Dla Twojego Michasia i wszystkich aniołeczków(**)(**)(**) 
Ola /Trzy Okruszki *2009,*2013,*2016, Michaś ur.16.01.2014 zm.16.01.2014 (27t.c.) kocham Cię Synku,na zawsze...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
karola521  
21-02-2014 21:00
[     ]
     
Aniołeczku(**)(**)(**) 
Mama Aniołka Bartusia ur.zm.18.01.2014 (39tyg)

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
21-02-2014 21:04
[     ]
     
Nikuś(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
woldemort  
21-02-2014 21:23
[     ]
     
Nikolko Aniołeczku(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
smykomatka  
22-02-2014 07:17
[     ]
     
Nikoleczko maleńki Aniołku(*)(*)(*) 


Mama trzech Anielskich Córeczek
Wikunia {*25.11.07 +03.12.07}
Lilianka i Gabrysia{*+20.11.2012}
Oraz dwóch ziemskich Synków(dzidzia loczka i chudzinka);-) i
Jagódki 20.07.2015

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
24-02-2014 19:15
[     ]
     
Córeczko moja najdroższa perełko tak bardzo bardzo Cie Kocham;***** 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
24-02-2014 19:49
[     ]
     
Dziękuje wam dziewczyny za wszystkie światełka dla mojej Nikuni:) Dziekuje za wszystkie i za wszystkie miłe słowa:) Jesteście kochane:) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Joannap  
25-02-2014 17:46
[     ]
     
Nikolko...(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
25-02-2014 20:17
[     ]
     
Dobranoc moja śliczna księżniczko.. Kocham Cię i tęsknie strasznie.. Filipek też tęskni dzisiaj oglądał Twoja zdjęcia i tak się cieszył.. Ciągle mu mówie o Tobie:) Śpij słodko kruszynko;************* 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
26-02-2014 20:14
[     ]
     
Córeczko już za miesiąc będą Twoje urodzinki. Z Filipciem szykujemy prezent dla Ciebie:) Mam nadzieje,że Ci się spodoba:) Kocham Cię nad życie moja śliczna:** 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
między światami  
28-02-2014 09:54
[     ]
     
Nikolko kochana, kolorowe światełka dla Ciebie (*)(*)(*). Czuwaj nad swoim braciszkiem i mamusią. Mój Filipek też tęskni za Piotrusiem, chociaż nigdy go nie widział, ale pamięta jak dostał kopniaczka od Piotrusia z brzuszka, gdy się przytulał do mnie. Teraz gdy całuje i przytula się do pomniczka swojego braciszka pęka mi serce. 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
28-02-2014 20:31
[     ]
     
Kochana Twój Filipek jest już dużym chłopczykiem i wiele już rozumie.Mój Filipek jest jeszcze malutki i na swoja siostrzyczke mówi dzidzia. Cały czas mu o niej mówie i chce,aby zawsze wiedział,że ma cudowną siostrzyczke w niebie.. wiem jakie to przykre gdy Twój synek tuli pomniczek zamiast żywego braciszka:( Nie powinno tak być nasze aniołki powinny być z nami:( 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
między światami  
28-02-2014 20:47
[     ]
     
Tak, tę pamięć musimy w nich pielęgnować, szczególnie gdy wydaje się, że cała reszta już o naszych Aniołkach zapomniała. 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
28-02-2014 20:50
[     ]
     
To prawda trzeba pielęgnować pamięć naszych aniołków w końcu one są wśród nas choć ich nie widzimy.. 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
między światami  
28-02-2014 21:07
[     ]
     
Wierzę w to kochana, mocno w to wierzę! Tuż po śmierci Piotrunia przyleciał do nas biały gołąbek. I jest do dziś. Kiedyś gdy wracałam autem do domu, stanął na środku podjazdu, przechylił główkę i mi się przyglądał. Musiałam delikatnie użyć klaksonu bo nie chciał zejść z drogi. Nie twierdzę, że to mój Piotruś, ale jest on dla mnie jak symbol, że moje maleństwo JEST! Biały gołąbek symbolizuje życie, czystość, duszę. Wierzę, że coś w tym jest. 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
01-03-2014 16:37
[     ]
     
Wiesz ja też w to wierze:) Do mnie też kiedyś przyleciał gołąbek na parapet i zaczął pukać w okno:) na początku się przestraszyłam bo nie wiedziałam co to? A tu biały gołąbek, chyba był głodny bo dałam mu chlebka i zjadł,posiedział troszkę popatrzał się na mnie i odleciał. To jest jakiś znak kochana od naszych aniołeczków:) Ja w to wierze:) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
01-03-2014 17:01
[     ]
     
Dziewczyny macie może coś co nosicie przy sobie i co przypomina wam wasze aniołki? Bo ja mam wisiorek w kształcie aniołka dziewczynki z perełką:) Kupiłam go na allegro nie drogo za 20 zł. Nosze go cały czas na szyi i wtedy myślę sobie,że mam Nikolcie cały czas przy sobie:) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
01-03-2014 18:24
[     ]
     
Ja w portfelu noszę opaskę Szymonka ze szpitala jak się urodził, a w torebce wacik z jego krewką jak miał pobieraną i skarpetkę:)
Dla Nikolci(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Mama Huga  
01-03-2014 20:22
[     ]
     
Ja noszę skarpetki ,które Huguś miała na rączkach i nóżkach w dniu...Mam je w 2 woreczkach,żeby zapach został.

A co do znaków -to zastanawiam się nad pewnymi zjawiskami,czy to Huguś...
Teraz mam ustalone z moim Mężem,że jak ,któryś z nas odejdzie to naszym znakiem będzie gaśnięcie zapalonych świeczek przy zdjęciu w domu.... 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
02-03-2014 17:56
[     ]
     
Kochane piękne rzeczy macie po swoich aniołeczkach:) Ja też mam po Nikolci ubranka, skarpetki,których nawet nie wyprałam często je wyciągam i wącham,aby poczuć zapach mojej kruszynki.. 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
02-03-2014 17:57
[     ]
     
Robię to samo:) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
02-03-2014 17:58
[     ]
     
Dzisiaj byliśmy u Ciebie moja śliczna:) Czułam Twoja obecność:) Tak Bardzo Cię Kocham:******** 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
02-03-2014 18:14
[     ]
     
Dobrze,że chociaż tyle pozostało po naszych aniołeczkach.. to najcudowniejsze rzeczy jakie mam, do końca życia będą dla mnie najważnieszym skarbem po Nikolci.. 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Marta111  
02-03-2014 19:25
[     ]
     
Czytałam wczoraj Wasze posty i tak mi sie przykro zrobiło że nie mam ani skarpetek ani nic...mówię do męża że jak dzwonili powiedzieć że Filipek odszedł to mógł poprosić żeby nam dali tę opaskę co miał na nóżce, a mąż mówi że w takich chwilach to się nie myśli o tym i że największą pamiątkę mamy w sercu- pamięć o Nim, miłość... ja myślę że wszystkie mamy taką jedną wspólną pamiątkę... 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
mamaTosia06  
02-03-2014 21:53
[     ]
     
Nikosiu (*)(*)(*) śpij słodko Aniołeczku wśród naszych Aniołeczków (*)(*)(*)

Aga, mama Aniołka Tosia 06.05.13-15.08.13 <3 

Ostatnio zmieniony 02-03-2014 21:55 przez AgniechaaS

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
między światami  
03-03-2014 10:21
[     ]
     
Nawet nie wiecie dziewczyny jak Wam zazdroszczę. Tych skarpeteczek, opasek czy wacika z krwią. Ja tak jak Marta, nie mam nic. Noszę w torebce kartę ciąży i kamyczek z grobku w kieszeni. I tak jak mówi twój mąż Martusiu, nie myślało się wtedy o tym. Ja dopiero teraz sobie uświadamiam, że mogłam obciąć Piotruniowi choćby kosmyk włosków. Ale wtedy człowiek działa w jakimś szoku, bo nie wiem nawet jak to nazwać. Gdybym wtedy miała tę świadomość co teraz, że moje maleństwo odeszło, że już nigdy go ze mną nie będzie to przecież nie zamknęłabym tej maleńkiej białej trumienki, nie pozwoliłabym aby ją zakopali w ziemi, nigdy! Nawet wybierając ciuszki dla Piotrunia do trumienki, wzięłam taki grubszy polarkowy pajacyk i zapytałam mamę, czy nie będzie Piotrusiowi w nim gorąco. Przecież był sierpień. Stwierdziłam, że jednak będzie mu gorąco i wybrałam cieńszy. Ja w ogóle nie myślałam, że On tam będzie jeszcze w zimie, i kolejnej i kolejnej. Wyprawiałam go jakby na jakąś wycieczkę z której zaraz wróci. Może to tak działa, ten szok, aby serce nie pękło, choć powinno! 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
03-03-2014 10:30
[     ]
     
Kochana każda z nas ma jakąś pamiątke,karta ciąży to również pamiątka, może włóż sobie do portfela zdjęcie z usg...masz rację kto by myślał o pamiątkach w takiej chwili...ja też jak wybierałam Szymonkowi ciuszki to rozmyślałam czy w tym mu bedzie za zimno czy wygodnie....dałam mu buciki na zmianę...tak jak mówisz to był szok...teraz też inaczej o tym myślę,że gdybym była bardziej przytomna świadoma to zrobiłabym to wszystko inaczej...ale wtedy nie myślałam jasno, czy wgl myślałam o czymkolwiek...to był koszmar... 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
między światami  
03-03-2014 11:31
[     ]
     
Mam Iwonko zdjęcia usg, mam tez kilka zdjęć Piotrunia w szpitalu. Ale nie mam nic, co miało bezpośredni kontakt z moim synkiem. Coś czego dotykał On, co mogłabym teraz przytulić... 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Marta111  
03-03-2014 12:26
[     ]
     
Ja tak samo kochana... Na zdjęciu Filipek ma pod buzią pieluszkę tetrową, też żałuję że jej nie zabraliśmy ale to wszystko działo się tak szybko a do mnie nie docierało że mój syneczek nie żyje.. Teraz to już nic nie poradzę na to, mam Go w sercu, wszystkie mamy w sercach i do końca naszych dni będziemy mieć... Może to głupie, to nie tak że chcę umrzeć, ale każdego dnia budzę się i myślę sobie-kolejny dzień bliżej do spotkania... 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
03-03-2014 14:05
[     ]
     
Martuś mam to samo, codziennie mówię sobie,że jestem bliżej o jeden dzień do Szymonka...nie boje się śmierci, bo wiem że bede miała piękne przywitanie...i właśnie to nie tak,że chce umrzeć,ale jakby coś miało się wydarzyć to nie protestowałabym wielce...
To co piszecie kochane jest najważniejsze, mamy nasze maleństwa w sercach już na zawsze i tego nikt nam nie może odebrać!!!
Dla naszych wszystkich aniołków(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Mama Huga  
03-03-2014 12:49
[     ]
     
Nam dano 2 h na pożegnanie się z Hugusiem i dlatego w tym całym szoku było troszkę czasu na pomyślenie ,zeby zabrać te skarpetuszki i kosmyk włosów..
między światami napisał(a):
> Nawet nie wiecie dziewczyny jak Wam zazdroszczę. Tych skarpeteczek, opasek czy wacika z krwią. Ja tak jak Marta, nie mam nic. Noszę w torebce kartę ciąży i kamyczek z grobku w kieszeni. I tak jak mówi twój mąż Martusiu, nie myślało się wtedy o tym. Ja dopiero teraz sobie uświadamiam, że mogłam obciąć Piotruniowi choćby kosmyk włosków. Ale wtedy człowiek działa w jakimś szoku, bo nie wiem nawet jak to nazwać. Gdybym wtedy miała tę świadomość co teraz, że moje maleństwo odeszło, że już nigdy go ze mną nie będzie to przecież nie zamknęłabym tej maleńkiej białej trumienki, nie pozwoliłabym aby ją zakopali w ziemi, nigdy! Nawet wybierając ciuszki dla Piotrunia do trumienki, wzięłam taki grubszy polarkowy pajacyk i zapytałam mamę, czy nie będzie Piotrusiowi w nim gorąco. Przecież był sierpień. Stwierdziłam, że jednak będzie mu gorąco i wybrałam cieńszy. Ja w ogóle nie myślałam, że On tam będzie jeszcze w zimie, i kolejnej i kolejnej. Wyprawiałam go jakby na jakąś wycieczkę z której zaraz wróci. Może to tak działa, ten szok, aby serce nie pękło, choć powinno! 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
konarka  
03-03-2014 13:44
[     ]
     
Jakiś czas tu nie zaglądałam, a dziś aż się przeraziłam, ile się pojawiło nowych historii.

Na cmentarzu, gdzie jest pochowana moja córeczka też jest nowy grobek kolejnego Aniołka.

Ciągle nie mogę zrozumieć, dlaczego umierają dzieci, dlaczego chorują, cierpią....

Dziewczyny, życzę Wam wszystkim siły.

Klaudia, popłakałam się czytając Twoją historię. Jesteś bardzo dzielna, przytulam Cię mocno, uściskaj swojego łobuziaka.
Światełko dla Nikoli. 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
03-03-2014 14:10
[     ]
     
Nam nie dano dużo czasu aby pożegnać się z Szymonkiem...ja przez większy czas krzyczałam i płakałam, nie wierzyłam w to co się dzieje, musieli mnie wyprowadzać bo nie chciałam wyjść...a rzeczy Szymonka zapakowali nam w worki na śmieci...po prostu największy koszmar...z perspektywy czasu jak sobie o tym pomyślę,to zrobiłabym tak taką awanture za to jak nas potraktowali...ale cóż...teraz nie ma co gdybać... 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
03-03-2014 18:46
[     ]
     
Dziewczyny,to nic,że nie macie żadnej rzeczy po swoich maluszkach. Ja mam ubranka i skarpetki a opaski,którą miała założoną Nikolka jak się urodziła też nie mam,nie wiem co się z nią stało zdjęli ją w szpitalu i chyba wyrzucili bo nie dostałam jej w ogóle a nie pomyślałam,aby ją zabrać:( taka wspaniałą pamiątka by była:( nawet pępuszka nie mam bo odpadł jej w szpitalu i pielęgniarki wyrzuciły:( dużo ubranek po Nikolci mi zginęło bo wyrzucili mi gdzieś do pralni w szpitalu a tyle razy mówiłam pielęgniarką aby mi oddawały i sama sobie wypiorę. Dziewczyny ja mysle,że najważniejsze jest to,aby mieć swojego aniołeczka w sercu a wy wszystkie macie swoje aniołeczki w sercu bo jesteście wspaniałymi i niezastąpionymi mamusiami..
Dla wszystkich waszych najwspanialszych aniołeczków kolorowe światełka(**)(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
woldemort  
03-03-2014 19:13
[     ]
     
Nikolko Aniołeczku(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
04-03-2014 20:12
[     ]
     
Córeczko śpij słodziutko. Kocham Cię nad życie.. Zaraz idę myć Twojego braciszka urwiska:) rozrabia jak nie wiem szkoda,że Ciebie tu nie ma:( dopiero byłoby wesoło.. 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
05-03-2014 20:19
[     ]
     
Nikolciu z każdym dniem tęsknie za Tobą coraz bardziej.. Kocham Cię bardzo bardzo mocno:******** 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
między światami  
05-03-2014 20:32
[     ]
     
Nikolciu, skarbeczku mamusi, światełka dla Ciebie (**)(**)(**) 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
05-03-2014 21:45
[     ]
     
Nikolcia dzielna dziewczynko(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Marta111  
05-03-2014 21:49
[     ]
     
aniołeczku kochany [*] 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
06-03-2014 20:31
[     ]
     
Dziewczyny dziekuje za światełka dla Nikolci:)

Słodkich snów moja śliczna muszę uciekać myć Twojego braciszka bo już ziewa i włącza łapkami wszystkie klawisze na klawiaturze:) To jest urwis wszystko umie a telefonem to wszędzie wydzwania:) Bardzo Cię kochamy i tak tęsknimy... 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
06-03-2014 20:36
[     ]
     
Pewnie Nikolka go tam z góry uczy i buntuje jak broić trochę mamie;) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Mama Huga  
06-03-2014 20:49
[     ]
     
Nikolciu (*) 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
08-03-2014 16:31
[     ]
     
Dziewczyny dzisiaj Dzień Kobiet więc Życzę wam Wszystkiego dobrego niech w życiu spotkają was tylko dobre chwile niech już nigdy nie będzie smutku i płaczu tylko same łzy szczęścia. Życzę wam jak najlepiej bo wy jesteście wyjątkowymi kobietami,które przeszły wiele.. Całuje was wszystkie mocno i przytulam cieplutko..

Dla wszystkich aniołeczków kolorowe światełka(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
08-03-2014 17:36
[     ]
     
Dziekuję kochana wzajemnie:):* 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Mama Huga  
08-03-2014 19:17
[     ]
     
Żeby te łzy by łzami szczęścia-mi się takie łzy zdarzają tylko po urodzeniu dzieci ...Takie emocje mi towarzyszą wtedy właśnie.Może jeszcze będzie mi dane..Dziękuje kochana za życzenia -wzajemnie.
Klaudia23 napisał(a):
> Dziewczyny dzisiaj Dzień Kobiet więc Życzę wam Wszystkiego dobrego niech w życiu spotkają was tylko dobre chwile niech już nigdy nie będzie smutku i płaczu tylko same łzy szczęścia. Życzę wam jak najlepiej bo wy jesteście wyjątkowymi kobietami,które przeszły wiele.. Całuje was wszystkie mocno i przytulam cieplutko..

>

> Dla wszystkich aniołeczków kolorowe światełka(**)(**) 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Marta111  
08-03-2014 21:05
[     ]
     
Dziewczyny życzę i sobie i Wam uśmiechu, radości...wierzę że ona jeszcze do nas wróci.... 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
10-03-2014 20:43
[     ]
     
Dobranoc moja księżniczko.. Kocham Cię nad życie(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
między światami  
10-03-2014 20:57
[     ]
     
Niki, słoneczko mamusi (**)(**)(**) 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
11-03-2014 20:00
[     ]
     
Dzisiaj było tak pięknie na dworze cieplutko wszędzie spacerowały mamy z dziećmi.. Jedna mama spacerowała z dwójką dzieci dziewczynką i chłopcem.. Dziewczynka była w Twoim wieku a chlopczyk miał z 8 miesięcy.. Od razu pomyślałam o Tobie moja śliczna,że powinnaś być ze mną i śmiać się i biegać razem z Filipkiem.. Twojemu braciszkowi tak brakuje Ciebie on tak lubi dzieci a zwłaszcza dziewczynki właśnie w Twoim wieku tak je zaczepia i mówi coś po swojemu:( Tak mi Cię brakuje:( Kocham Cię moja śliczna:** 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
MEK  
11-03-2014 20:07
[     ]
     
światełka Nikolu [*][*][*]
Mamo Nikoli przytulam Cię do swojego zranionego serduszka razem będziemy tęsknić 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
mama gabrysi  
11-03-2014 20:35
[     ]
     
Nikolko światełka dla Ciebie aniołku (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
11-03-2014 22:05
[     ]
     
Kochana ja też tak mam w każdym dziecku dopatruje Szymonka, wczoraj byliśmy w banku i była para z dzieckiem, to oczywiście musiałam skomentować,że taki byłby teraz Szymonek...kupiliśmy nowy samochód wczoraj i Grzesiu się mnie pytał,czy się ciesze i czy mi się podoba a ja płakałam...cały czas miałam w myślach jak mogę się cieszyć z samochodu jak wiem,że z tyłu powinien siedzieć Szymonek!!!;(;(;( to takie niesprawiedliwe,że zostały nam już marzenia i domysły związane z naszymi aniołkami...
Przytulam Cię mocno do mojego serca a Nikolce jaśniutkie światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
13-03-2014 20:15
[     ]
     
Dziekuję dziewczyny za światelka dla Nikolci:)

Śpij słodka moja śliczna całuje Cię mocno na dobranoc:***** Kocham Ci bardzo bardzo,nad życie:* 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
między światami  
19-03-2014 10:25
[     ]
     
Nikolcia (*)(*)(*) 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Ontario  
19-03-2014 13:43
[     ]
     
Klaudia23 napisał(a):
> Dziewczyny dzisiaj Dzień Kobiet więc Życzę wam Wszystkiego dobrego niech w życiu spotkają was tylko dobre chwile niech już nigdy nie będzie smutku i płaczu tylko same łzy szczęścia. Życzę wam jak najlepiej bo wy jesteście wyjątkowymi kobietami,które przeszły wiele.. Całuje was wszystkie mocno i przytulam cieplutko..

>

> Dla wszystkich aniołeczków kolorowe światełka(**)(**)



I Tobie Kochana tego samego...Piękne życzenia,dziękuję :-* 
Ola /Trzy Okruszki *2009,*2013,*2016, Michaś ur.16.01.2014 zm.16.01.2014 (27t.c.) kocham Cię Synku,na zawsze...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
19-03-2014 16:04
[     ]
     
Wczoraj kochanie byłam u Ciebie nie mogłam wytrzymać,że przez tą straszną wichurę na pewno wszystko powyrzucało z Twojego pomniczka.. I nie myliłam się,wszystko leżało na ziemi.. Dobrze,że pojechałam do Ciebie moja śliczna. Umyłam pomniczek wszystko poukładałam i to wcale a wcale nie miałam ochoty wracać do domu siedziałabym tam przy Tobie cały czas.. U Ciebie malutka czuje się tak dobrze ta cisza,spokój,śpiew ptaszków tak pięknie Ci śpiewają i te słoneczko,które zawsze wychodzi gdy jestem u Ciebie:) To znak od Ciebie,że jesteś i mnie widzisz:) Dzisiaj znowu pada deszcz i pewnie wszystko zamokło,ale to nic w sobotę i w niedziele będę u Ciebie:) to już nie długo:) a jutro Twój pradziadek do Ciebie pojedzie naprawił ci wiatraczek,który wczoraj przywiozłam bo się urwał:) Jutro będziesz miała go z powrotem:)

Kocham Cię moja najdroższa perełko:*** 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
19-03-2014 16:51
[     ]
     
Nikolciu dzielna dziewczynko dla Ciebie(**)(**)
Masz rację, ja też w to wierze,że nasze maluszki nas witają jak do nich przychodzimy:) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
zosia1305  
20-03-2014 15:56
[     ]
     
Witaj Klaudia! Światełka dla dzielnej Nikolii (*)(*)(*) i dużo buziaków dla Filipka.Wiem ,że musi Ci być ciężko. Coś nas łączy wyjątkowego. Nasze Aniołki mają urodzinki w tym samym dniu. Może będzie wspólny tort w Niebie i zabawa? Jak bardzo jest czasem źle wie każda z nas. Ale jestem pewna , że nasze Aniołki chcą naszej pozytywnej miłości i tak staram się trać. Przesyłam ciepłą energię a w dzień urodzin zapalę znicz dla Twojej kochanej Nikolii.

Przytulam.Mama małego Boguszka (*) 




Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
20-03-2014 20:28
[     ]
     
Zosiu na pewno będzie wspólny tort i zabawy:) Nasze aniołki będę już takie duże dopiero rozrabiają skacząc po bielutkich chmurkach:)
Ja też zapale światełko dla Twojego Boguszka:) i również wysyłam Ci dużo uścisków i całusów:) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
zosia1305  
20-03-2014 20:44
[     ]
     
Dziękuję Ci bardzo i znowu mi jest cieplej na sercu.Słodkich snów dla naszych wspaniałych dzieci.Wyobrażam sobie tę anielską zabawę i już się uśmiecham (*)(*)(*)

Mama małego Boguszka 




Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
21-03-2014 16:56
[     ]
     
Zosiu pamiętasz jak 2 lata temu a u mnie dokładnie już 3 nasze maluszki były jeszcze u nas w brzuszkach? To były piękne chwile pod naszym serduszkiem były takie bezpieczne..

Dla naszych cudownych aniołeczków(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
zosia1305  
21-03-2014 19:03
[     ]
     
Klaudia ! Oczywiście, że pamiętam i tęsknię do tych chwil.Gdyby miłość mogła leczyć to nasze skarby były by z nami.Wiesz w tym wszystkim było to najgorsze , że od nas oczekiwano przerwania ciąży i nikt nie chciał zrozumieć innej drogi.Czasem się zastanawiam czy jeśli te wszystkie osoby kiedyś ciężko zachorują to chyba tylko eutanazja. Może to ostre słowa ale trochę tak jest.Przecież dorośli też chorują na nieuleczalne choroby.I wtedy będą chciały zrozumienia i wsparcia. A tak jak już kiedyś napisałam nasze dzieci nie były ani lepsze ani gorsze tylko po prostu chore.I fajnie było jak słodko fikały . To moje najlepsze wspomnienia.

Całuję mocno.Mama małego Boguszka. Dla naszych dzieci (*)(*)(*)(*)(*)(*) 




Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
21-03-2014 20:03
[     ]
     
Zosiu dobrze,że o tym wspomniałaś bo właśnie chciałam o tym napisać...
Byłam dzisiaj z mamą w salonie fryzjerskim mojej teściowej i była baba na myciu i czesaniu 66 lat miała bo się chwaliła...w radiu mówili o dzieciach a ta wyrwała z tekstem,że ona tego nie rozumie jak to tak można...że kiedyś to była selekcja naturalna, nie było inkubatorów i takich chorych i niepełnosprawnych dzieci nie było, a teraz to rodzą się takie bez rączki i nóżki i dla dziecka to męka i dla rodziców a potem rodzice żądają pieniędzy od państwa na leczenie i wychowanie!!!!
Miałybyście mnie widzieć, dostałam szału! chciałam jej tak wygarnąć co za stare babsko!!! moja mama mnie powstrzymała, bo chyba bym się na nią rzuciła...wygoniła mnie do sklepu,żebym ochłonęła...do teraz aż mnie trzęsie w środku jak sobie przypomnę...jak można mówić coś takiego!!! starej krowie poszczęściło się w życiu nigdy nie spotkała jej żadna tragedia to pieprzy farmazony, a nie wie co ją jeszcze w życiu spotka ...nie daj Boże miał by się jej urodzić chory wnuk to współczuje bardzo takiej zakichanej babci!!! 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
21-03-2014 20:10
[     ]
     
To prawda przecież starsi ludzie tez chorują na nieuleczalne choroby..Ja gdy widzę na ulicy chore dziecko albo starszą osobę to od razu łzy płyną mi po policzkach:( Nie powinien nikt cierpieć:( Choroba to najgorsze co może nas spotkać.. Nie którzy ludzie potrafią wyśmiewać się z czyjegoś nieszczęścia ja nigdy ie śmiałam się z chorych osób.. Gdy byłam mała bawiłam się z dziewczynką chorą na downa dzieci nie chciały się z nią bawić,dokuczały jej a ona biedna się denerwowała.. Ze mną normalnie się bawiła i śmiała nawet zaprosiła mnie do siebie do domu pamiętam,że miała domek dla lalek,którego ja nie miałam bawilyśmy się i śmiałyśmy,a jej mama jaka była kochana taka dobra kobieta cieszyła się,że się nie śmiałam z jej córeczki i potrafiłam się z nią bawić.. Zawsze stawałam w obronie słabszych uderzyłam nawet kolegę w szkole gdy śmiał się z mojej koleżanki bo była nieśmiała,zawsze wszystkim pomagałam,a teraz jestem sama moja najlepsza przyjaciółka olała mnie chłopak jest dla niej najważniejszy a zawsze byłyśmy jak siostry przykre jest właśnie to,że najbliższe osoby tak potrafią Cie zranić i nie odezwać się ani słowem:( Dobrze,że tutaj mogę wam się wyżalić kochane dziewczyny..
Zosiu fikołki naszych maluszków na zawsze pozostaną w naszej pamięci to były cudowne chwile:) Fajnie je powspominać:)

Dla naszych wszystkich cudownych aniołków(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
21-03-2014 20:20
[     ]
     
Iwonko ludzie są bezczelni nigdy tego baba nie przeżyła to nie wie co to chore dziecko i jak strasznie cierpi..! czy ona w ogóle wie co mówi? Dla mnie matki,które poświęcają się dla chorego dziecka to matka na medal czuwa przy dziecku 24 godziny na dobę nie wyjedzie na wakacje czy choćby do kina czy do kawiarni tylko opiekuje się tym biednym,cierpiącym dzieckiem i daje mu swoja miłość i serce.. I jakie pieniądze dostają te kobiety? 600zł? co to jest? A leki,pampersy,jedzenie? wielki pan premier pławi sie w luksusach a ludziom marny grosz da na uszczęśliwienie powinien się wstydzić..! Sam powinien kiedyś przeżyć to co przeżywają matki chorych dzieci..! A ta babsko Iwonko to powinno się w piekle smażyć za takie słowa.. 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
21-03-2014 20:27
[     ]
     
mi brak na to słów...i tak jak Ty mam nadzieję,że tacy ludzie będą mieli okazję kiedyś się przekonać co to znaczy...albo nie, bo wyobrażasz sobie jakby takiemu człowiekowi miałoby się urodzić chore dziecko...dziecko nie dość żeby cierpiało z powodu choroby to jeszcze z tego,że jest znienawidzone przez własną matkę...najgorsze jest to,że takich ludzi jest bardzo wiele...i takim się w życiu powodzi...aż ciężko to sobie wyobrazić... 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Marta111  
21-03-2014 20:33
[     ]
     
Ja wiem że jakbym miała chore dziecko to zrobiła bymm dla niego wszystko. wszystko... 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
21-03-2014 20:49
[     ]
     
No właśnie takim bezczelnym ludziom to się powodzi.. Mają wszystko i nic im nie grozi.. A nam? Ciągle sie coś przytrafia a przecież jesteśmy takie dobre.. Takie babsko to na pewno by takie chore dziecko oddało bo by się wstydziła.. Nie wiem czy nie którzy ludzie to w ogóle mają serce? Jak patrze na nie którą młodzież jak się zachowuje i jakie słowa wypowiadają to zastanawiam się co z nich kiedys będzie.. Boję się co będzie za kilka lat jak nasze dzieci będą duże co nas czeka i jak będzie na tym świecie jak ludzie są teraz coraz gorsi.. Teraz to liczą się tylko pieniądze,jak nie masz pieniędzy to nie masz nic.. Co to za sprawiedliwość.. 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
21-03-2014 20:55
[     ]
     
Martusiu zrobiłabyś dla swojego dziecka wszystko bo jesteś wspaniałą mamą i wyjątkową.. Wy wszystkie jesteście wyjątkowe i powinnyście w życiu mieć jak najlepiej,ale Bóg sprawia właśnie nam dobrym osobom ból i cierpienie a takim okropnym ludziom bez serca daje wszystko.. Mam nadzieje,że kiedyś karta się odwróci.. 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Marta111  
21-03-2014 21:13
[     ]
     
Dziekuje kochana i nawzajem ;) 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Marta111  
21-03-2014 21:01
[     ]
     
to prawda, szlag mnie trafia jak widzę niektórych...to nie że komuś źle życzę, ale mają wszystko-pieniądze, zdrowe dzieci a jeszcze źle,jeszcze mało a ja chciałam tylko żeby mój synek żył ale nie, oczywiscie że nie bo ja mam zawsze z górki....chore życie 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Joannap  
23-03-2014 08:52
[     ]
     
Nikolko...(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
25-03-2014 14:36
[     ]
     
Córeczko moja kochana te dni wszystko mi przypominają 3 lata temu leżałam w szpitalu i czekałam,aż przyjdziesz na świat, to były straszne chwile:( Wolałam abyś była w moim w brzuszku i żeby nikt nie robił Ci krzywdy:(

Kocham Cę kochanie:** mamusia 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
25-03-2014 19:41
[     ]
     
Nikolko maleńka(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
między światami  
26-03-2014 08:24
[     ]
     
Przytulam kochana, a dla córeńki światełka (*)(**)(*) 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Klaudia23  
26-03-2014 20:24
[     ]
     
Dobranoc moja śliczna księżniczko(**)(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Marta111  
26-03-2014 21:01
[     ]
     
Laleczko kochana [*] 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iza1986  
26-03-2014 23:54
[     ]
     
Nikolko,malutki aniołeczku(*)(*)(*) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
zosia1305  
28-03-2014 06:10
[     ]
     
Dla Nikolki dzielnej Anielskiej dziewczynki urodzinowe Światełka do Nieba(***)(***)(***)i dużo dużo spokoju i uśmiechu dla mamusi.Jestem dziś z Wami.Przytulam.

Mama małego Boguszka(*) 




Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Ilona1987  
28-03-2014 07:18
[     ]
     
Urodzinowe kolorowe światełka dla Nikolci (*)(*)(*)(*)(*)


Mama Aniołka Nicoli ur.zm.
(*) 16.09.2012r.
I córeczki pod serduszkiem
Kocham Was moje córeczki 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona0489  
28-03-2014 07:39
[     ]
     
Urodzinowe piękne i kolorowe światełka dla Nikolki, dzielnego aniołka (*)(*) 
"Nic nie boli bardziej, niż śmierć spełnionego marzenia..."
Iwona mama 2 Aniołków. Drobinki 26.02.2013 oraz Wiktorii 09.01.2014 tak bardzo Was kocham
Oraz ziemskiej Liliany

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iwona123  
28-03-2014 09:52
[     ]
     
Nikolko masz piękną różową, balową sukienke? jak księżniczka? na pewno, bo przecież, to dzisiaj Twój dzień:)
Urodzinowe światełka dla Ciebie malutka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Dzisiaj kochanie są Twoje 3 urodzinki..
Klaudia23  
28-03-2014 14:43
[     ]
     
Dziewczyny dziękuje za pamięć o mojej Nikolci:) To dla mnie bardzo ważne:)
Od rana byłam już u Nikolci na cmentarzu kupiłam piękny bukiet różowych tulipanów i ozdobiłam pomniczek balonikami,które wczoraj dmuchaliśmy razem z Filipkiem:) Tak pięknie wszystko wyglądało,że żal było odjeżdżać:( Ale jutro już pojedziemy znowu z tatusiem i braciszkiem kochanie do Ciebie:)

Kocham Cię moja księżniczko jesteś już taka duża.. 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
karola521  
28-03-2014 15:33
[     ]
     
Nikolko urodzinowe światełka dla Ciebie księżniczko (**)(**) 
Mama Aniołka Bartusia ur.zm.18.01.2014 (39tyg)

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Marta111  
28-03-2014 15:40
[     ]
     
[*][*] 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
deli  
28-03-2014 16:30
[     ]
     
Urodzinowe światełka Nikolciu...((*))((*))((*))....



a mamusi posyłamy serdeczne myśli w tym wyjątkowym Dniu. 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
zosia1305  
28-03-2014 17:22
[     ]
     
Klaudia dziękuję Ci bardzo .My jeszcze idziemy do Boguszka.Myślami jestem z Nikolą w to wyjątkowe święto.Nikolka jeszcze raz światełka do samego Nieba (*****)(******)

Mama małego Boguszka(*) 




Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
Mama Huga  
28-03-2014 18:06
[     ]
     
Urodzinowe światełka dla Nikolci(*)(*)(*) 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
iza1986  
28-03-2014 21:43
[     ]
     
No to nasze aniołki mają dzisiaj urodzinową imprezkę:)
Nikolciu dla Ciebie urodzinowe światełka(*)(*)(*) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
woldemort  
28-03-2014 21:52
[     ]
     
Nikolko urodzinowe światełka(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
MEK  
29-03-2014 08:47
[     ]
     
Spóżnione ale bardzo jasne swiatełka urodzinowe dla Nikoli [*][*][*] 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
atusia13  
29-03-2014 15:55
[     ]
     
Dla Nikolki Kolorowe światełka do Nieba (*). 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
alicja  
29-03-2014 17:22
[     ]
     
ŚWIATEŁKO DLA NIKOLCI. 
alicja mama Bartosza ur.03.06.1996 zm.22.12.2013

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:(
beata1978  
29-03-2014 18:19
[     ]
     
(*) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Dzisiaj kochanie są Twoje 3 urodzinki...
piotruś i fasolka  
29-03-2014 19:37
[     ]
     
Witam wszystkie historie są smutne jak czytam to łzy się cisną do oczu każdej z nas przypomina się własna smutna chwila w życia każda zadaje sobie pytanie DLACZEGO?czy musiało się tak stać? czemu ja?dobrze że jest to forum to nie czujemy się ta osamotnione dla wszystkim mam uściski i słowa otuchy a dla naszych aniołków najjaśniejsze światełka (*)(*) 
aniołkowa mama piotrusia i fasolki(8tc)

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Dzisiaj kochanie są Twoje 3 urodzinki...
Klaudia23  
29-03-2014 19:42
[     ]
     
Dziękuje wam wszystkim kochane mamusie za pamięć i za światełka dla Nikolci:) Dziękuje wam,że jesteście:) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Dzisiaj kochanie są Twoje 3 urodzinki...
Klaudia23  
29-03-2014 19:53
[     ]
     
Mamo Piotrusia i fasolki masz racje gdy czyta się te wszystkie historie to łzy cisną się do oczu,że aż tyle mam spotkało takie nieszczęście:( To takie niesprawiedliwe,że musimy tak cierpieć i żyć dalej z tym bólem w naszym sercu. Ja żyje tylko dlatego,że wierzę w to,że kiedyś spotkamy się z naszymi maluszkami i wtedy już nigdy nie wypuścimy ich z naszych objęć..

Dla wszystkich aniołeczków(**)(*)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Dzisiaj kochanie są Twoje 3 urodzinki...
między światami  
29-03-2014 20:21
[     ]
     
Ja też tym żyję, tą nadzieją, że przytulę kiedyś mojego Synka. W niebie nie będzie nigdy więcej łez, ale mam nadzieję, że Bóg pozwoli chociaż na łzy ze szczęścia. Wyobrażam to sobie często.
Nikolcia, kochana trzylatko dla Ciebie urodzinowe światełka do samego nieba (**)((**))(**) 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Dzisiaj kochanie są Twoje 3 urodzinki...
piotruś i fasolka  
29-03-2014 20:41
[     ]
     
To prawda ja co miesiąc pisze na tym forum i zawsze mówię sobie że chciałabym chociaż na chwilkę zobaczyć i przytulić moje maleństwa i mam nadzieje że kiedyś Bóg mi pozwoli w żeczywistości przytulić moje dzieciątko ale juz tak naprawdę pocieszam sie tym ze nasze aniołki sie razem bawia i już nie cierpią (*)(*) 
aniołkowa mama piotrusia i fasolki(8tc)

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
zosia1305  
29-03-2014 20:30
[     ]
     
Klaudia ja wczoraj byłam u małego kilka razy.Ale sama świadomość wspomnień bolała.Dziś jest troszkę lepiej. Ja chyba wolę na co dzień te zwykłe dni.Wieczorem wszystko wróciło i nie chciało odpuścić.Zasnęłam wczoraj ze zmęczenia bo już nie miałam siły myśleć i myśleć.Myślałam też o Twojej słodkiej księżniczce. Jak myślisz może Nikola i Boguszek się już mocno kolegują ? Ściskam mocno. Dla Nikolci (******)

mama małego Boguszka (*) 




Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Klaudia23  
31-03-2014 14:49
[     ]
     
Zosiu ja myślę,że Twój Boguszek na pewno bawi się z Nikolcią:) a zwłaszcza,że mieli w piątek razem urodzinki to świętowali je razem hucznie:)
Ja też o was myślę kochana. Wczoraj byliśmy na mszy na cmentarzu za wszystkich zmarłych była taka piękna pogoda więc pobyliśmy u Nikolki troszkę dłużej i tak samo jak u Ciebie ogarnia mnie taki straszny smutek,że moja córeczka ma urodzinki a muszę je spędzać na cmentarzu a nie w domku przy torcie i wspólnych zabawach strasznie ciężko jest żyć bez naszych aniołków:(
Dzisiaj dopadł mnie właśnie smutek gdy byłam Filipkiem na spacerze:( Szła sobie mama z taką dziewczynką ze 3 latka właśnie taką samą jak Nikolcia i Filipek dobiegł do niej i przytulił ją i jeszcze chciał dać jej buzi:( a mi jak zwykle gdy widzę takie dziewczynki w wieku Nikolki od razu napływają łzy do oczu:( Filipek bardzo lubi dzieci całuje gazety z dzidziusiami jest bardzo uczuciowy i wiem,że gdyby była Nikolka z nami to on by był taki szczęśliwy:( Tak mi jej brakuje:( 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Klaudia23  
03-04-2014 20:25
[     ]
     
Nikoluniu mamusia dzisiaj tak się wypłakała z tęsknoty za Tobą:( Tak cięzko jest bez Ciebie:( myślałam, że będzie lepiej ale jest coraz gorzej malutka:( Kocham Kocham Cię nad życie moja królewno(***)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
zosia1305  
03-04-2014 23:07
[     ]
     
Boguszek na pewno przytula Nikolę i liczą chmurki i patrzą na nas. Ja ciepło Cię przytulam ,żeby było łatwiej w gorsze dni.Klaudia wierzmy , że IM tam dobrze bo inaczej zwariujemy. Światełka dla Naszych maluszków (*)(*)(*)

Mama małego Boguszka (*) 




Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
atusia13  
09-04-2014 19:27
[     ]
     
"….Na pustej drodze szukam Cię
Na kroplach rosy szukam Cię..." Nikolko do Nieba ślemy promyczki (*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
iwona123  
09-04-2014 19:39
[     ]
     
Nikolciu(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
karola521  
09-04-2014 20:15
[     ]
     
Nikusiu anielska księżniczko (*)(*) 
Mama Aniołka Bartusia ur.zm.18.01.2014 (39tyg)

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
atusia13  
12-04-2014 07:34
[     ]
     
Sobotnie światełko pamięci (*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
iza1986  
12-04-2014 22:08
[     ]
     
Nikolko(*)(*)(*) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Klaudia23  
17-04-2014 20:04
[     ]
     
Córeczko Kocham Cię bardzo nie ma chwili abym o Tobie nie myślała jesteś całym moim światem malutka(***)(***) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Klaudia23  
17-04-2014 20:21
[     ]
     
Jutro jadę do Ciebie kochanie ze świątecznymi ozdobami abyś miałaś pięknie. W sobotę też będziemy u Ciebie z tatusiem i braciszkiem a w niedziele będzie u Ciebie babcia i dziadek. Wszyscy bardzo Cię Kochają śliczna moja księżniczko(*********) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Joannap  
19-04-2014 16:44
[     ]
     
Wielkanocne światełko...(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
atusia13  
19-04-2014 16:47
[     ]
     
Światełko do Nieba i od nas (*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Klaudia23  
23-04-2014 20:26
[     ]
     
Królewno moja śliczna nie ma dnia ani minuty abym o Tobie nie myślała jesteś i będziesz zawsze dla mnie całym światem. Kocham Cie nad życie(*****) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
iza1986  
24-04-2014 00:13
[     ]
     
Nikolko aniołeczku dla Ciebie kolorowe światełka(****) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Klaudia23  
25-04-2014 19:57
[     ]
     
Słodkich snów kochanie(***) Kocham Cię i bardzo bardzo tęsknie(***) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Marta111  
25-04-2014 21:32
[     ]
     
Dziękuję Ci za dobre słowo, świadomość że ktoś mnie rozumie, pocieszy,wysłucha bardzo dużo daje... Myślałam że z czasem trochę będzie lżej ale jak na razie czas nic nie pomaga... Najgorsza jest ta świadomość że On już nie wróci...rozrywa mi to serce, skronie mi pulsują od bólu... Kłuje mnie w sercu ostatnio bo ciągle płaczę.. Przyszło nam zmagać się z najgorszym bólem....
Nikuś księżniczko światełka dla Ciebie, masz wspaniałą mamunie Skarbeńku 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
iwona123  
25-04-2014 23:55
[     ]
     
Martuś masz absolutną racje...;(
Nikolko maleńka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Klaudia23  
30-04-2014 20:13
[     ]
     
Kochanie Kocham Cię nad życie i dziękuje Ci,że odwiedziłaś mnie we śnie to był cudowny sen:) Byłaś taka śliczna i duża skarbie przychodź do mnie częściej:) Twoja mamusia:** 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Mama Martusi  
01-05-2014 00:25
[     ]
     
Nikolko światełko dla Ciebie(*)I moc uścisków dla Twojej mamusi 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
woldemort  
01-05-2014 11:02
[     ]
     
NIKOLKO(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Klaudia23  
05-05-2014 14:06
[     ]
     
Córeczko moja najdroższa już rok nie ma Cię z nami:( Cały czas o Tobie myślę i tęsknie jak nie wiem pamiętaj,że zawsze będziesz dla mnie najważniejsza i zawsze będziesz w moim serduszku.. Kocham Kocham Cię nad życie:*** Mamusia 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
karola521  
05-05-2014 14:34
[     ]
     
Nikolko światełka dla Ciebie na ten Anielski roczek (*)(*)

Dodaj Mamusi sił na ten szczególnie ciężki dzień i dodawaj sił każdego dnia...

Przytulam Cie Mamusiu najmocniej jak potrafie :* 
Mama Aniołka Bartusia ur.zm.18.01.2014 (39tyg)

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
iza1986  
05-05-2014 16:30
[     ]
     
Nikolko aniołeczku, dla Ciebie rocznicowe światełko(***) a mamusię mocno przytulam w ten trudny i smutny dzień:( 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Marta111  
05-05-2014 16:41
[     ]
     
Nikolko kochana nasza:)) dużo kolorowych urodzinowych światełek dla Ciebie 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
Klaudia23  
05-05-2014 20:39
[     ]
     
Dziewczyny dziękuje za wszystkie światełka dla Nikolci jesteście kochane..

Dla Ciebie mój skarbie i dla wszystkich aniołeczków przecudne światełeczka(***********) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
atusia13  
06-05-2014 18:55
[     ]
     
Całym sercem z Tobą, a Nikolce przesyłam światełka do Nieba(*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka..
mama Leosia  
06-05-2014 20:59
[     ]
     
Nikolko (*)... a dzielną mamusie przytulam 
Leoś ur. 06.09.2013 zm.14.10.2013

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Dzisiaj minął rok jak Cię nie ma z nami skarbie:(
Mama Martusi  
05-05-2014 20:46
[     ]
     
Nikolko kolorowe światełka dla Ciebie (*)(*)(*)
Mama Martusi(*) 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Dzisiaj minął rok jak Cię nie ma z nami skarbie:(
iwona123  
05-05-2014 20:59
[     ]
     
Nikolciu królewno dla Ciebie najjaśniejsze światełka w ten smutny dzień(**)(**)(**) mam nadzieję,że jesteś tam szczęśliwa...gdziekolwiek jesteście nasze aniołeczki...a mamusie mocno przytulam 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Dzisiaj minął rok jak Cię nie ma z nami skarbie:(
beata1978  
06-05-2014 09:53
[     ]
     
(***) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Dzisiaj minął rok jak Cię nie ma z nami skarbie:(
Klaudia23  
06-05-2014 20:20
[     ]
     
Dziękuje i jeszcze raz dziękuje za pamięć o Nikolci dziękuje dziewczyny,że jesteście..

Dla wszystkich aniołeczków(************)

Kocham Cię moja śliczna:** 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
Joannap  
09-05-2014 07:50
[     ]
     
Nikoluś...(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
Klaudia23  
12-05-2014 20:37
[     ]
     
Córeczko moja kochana Kocham Kocham Kocham Cię malutka nad życie na zawsze jesteś i będziesz w moim serduszku moja śliczna(*****) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
atusia13  
12-05-2014 20:43
[     ]
     
(*) dla Nikolki od nas 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
Mama Martusi  
13-05-2014 11:32
[     ]
     
Nikolko (*)
mama Martusi(*) 


Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
Joannap  
24-05-2014 09:56
[     ]
     
...{*}{*}{*}... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
Klaudia23  
01-06-2014 21:29
[     ]
     
Skarbeńku mój najdroższy tak dawno nie byłam tutaj na forum tęsknie maleńka za Tobą bardzo:( Dzisiaj jest ten wyjątkowy dzień cudowny dzień w którym powinniśmy być razem Ja Twój tatuś, braciszek i Ty moja królewno:( Powinniśmy się cieszyć śmiać,jeść lody,wygłupiać się i cieszyć każdą chwilą spędzoną razem,ale niestety nie jest nam dane być razem w tym dniu mogłam jedynie być u Ciebie na cmentarzu przynieść kwiaty małego misia:( tylko tyle mogę Ci dać tak bardzo chciałabym Ci kupić lalkę albo inną zabawkę i zobaczyć Twój uśmiech na buzi i słowa mamusiu Kocham Cię:( Ten Dzień jest dla mnie bardzo trudny jedynie Twój braciszek daje mi siłe żyć dalej gdyby nie on nie wiem czy potrafiłabym żyć normalnie..
Kocham Cię moja śliczna nad życie jesteś dla mnie wszystkim.. Jesteś moim całym światem(**)

Dla Wszystkich aniołeczków najpiękniejsze światełka w Dniu Dziecka(***********) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
Klaudia23  
02-06-2014 20:22
[     ]
     
Kocham Kocham Cię moja królewno(**)(**)

Mamusia 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
iwona123  
02-06-2014 20:23
[     ]
     
Nikolciu(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
Joannap  
02-06-2014 21:19
[     ]
     
Nikolko...(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
Joannap  
09-06-2014 20:13
[     ]
     
...pamiętam...(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
Klaudia23  
28-06-2014 17:37
[     ]
     
Nikolciu moja śliczna myśle o Tobie cały czas i Kocham Kocham nad życie:*** 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Nikolka moja najdroższa córeczka tak Bardzo Cię Kocham i tęsknie:( Mam już 3 latka.
Klaudia23  
10-09-2014 21:27
[     ]
     
Córeczko nie było mnie tutaj tak długo:( Ale nie ma ani chwili ani sekundy abym o Tobie nie myślała nie tęskniła jesteś i będziesz dla mnie moim najdroższym,najpiękniejszym skarbem. Kocham Cię nad życie królewno:** 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora