dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Boże, zapomniałam...
taktórapamięta  
23-07-2013 15:21
[     ]
     
Zapomniałam o urodzinach mojego synka. 19 lipca skończyłby 33 lata. A kiedyś co miesiąc bywałam na cmentarzu - każdego 19-go i każdego 6-go, w dniach jego urodzin i śmierci. A teraz zapominam, a gdy wspomnę, nie mogę wyobrazić sobie dorosłego mężczyzny,jakim byłby obecnie. Mój malutki Wituś - zawsze będzie dla mnie 4-miesięcznym dzieckiem. A ja powinnam jednak wrócić do poprzedniego nicku, zgodnie z prawdą. 


Re: Boże, zapomniałam...
Lileńka  
23-07-2013 17:53
[     ]
     
A mnie się wydaje, że to oznacza, że po prostu żyjesz... 

Mama Idy (*07.02.2002), Stasia (*10.06.2007) i Aniołka Lileńki (*+03.01.2010, 38 tc.)
http://lilenkap.pamietajmy.com.pl



Re: Boże, zapomniałam...
atusia13  
23-07-2013 19:38
[     ]
     
On to zrozumie. Tak się zdarza. W sercu masz go na zawsze i to jest dla niego ważne.(*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Boże, zapomniałam...
kulkry58  
23-07-2013 19:51
[     ]
     
Nie zapomnialas tylko data uleciala Ci z Twojej pamieci....pamietasz przez 33 lata to taki dlugi okres czasu!Jestes naprawde wyjatkowa mama Dla Witka((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))
JESTESTAKTORAPAMIETA !:)
Ja jestem z "wizyta" u mojego Jarka codziennie,bo cmentarz jest posrodku wsi tam ,gdzie mieszkam ....ale proboje (z marnymi skutkami)pominac choc jeden ,jedyny raz i udolo sie..alez mialam wyrzuty i wiem o czym mowiesz,bo wydaje Ci sie ,ze"zdradzilas" swoje idealy o tesknocie dla swojego dziecka..ale ja nie raz mysle,ze nasze dzieciaczki chca odpoczac od nas i specjalnie kieruja nami,zebysmy wlasnie tak sie zachowywaly :) u mnie mija 43 m-c od pozegnania i wydaje mi sie ,ze powoli sie godze z "odejsciem" ale bardzo,bardzo tesknie!
Wiesz jak sobie wyobrazam mojego Jarka tak bardzo byl podobny do starszego jego brata,wracam do zdjec z tamtego okresu.....dzis Jarus mialby juz ponad 20 lat,ale bylby z niego "mezczyzna,a tak zostal w moim sercu jako duze niemowle,tulace sie do mnie ....i wiesz ,co teraz robie usmiecham sie i jest mi lzej !Jeszcze raz zapalam naszym WSZYSTKIM ANIOLECZKOM NAJJASNOEJSZE SWIATELKO DO SAMEGO NIEBIOS BRAM ((*))((*))((*))Krystyna mama najukochnszego Jarka l.16 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora