dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
17-05-2013 20:06
[     ]
     
W końcu zalazłam miejsce, gdzie ktoś rozumie co czuje... Moja córeczka urodziła się 3 dni po terminie. Ciąża przebiegła prawidłowo, szybki poród i zdrowe dziecko. W trzeciej dobie kiedy mielismy iść do domu okazało się, że ma niższą saturacje. Zaczeły się badania. Dopiero echo serca wykazało jak ciężką ma wadę - HLH, czyli niedorozwój lewej komory serca. Wszystko potoczło się błyskawicznie. Karetka, która zabrała ją do centrum zdrowia dziecka, potwierdzenie diagnozy i dodatkowo wyszło, że ma jeszcze całościowy zły spływ żył płucnych -dwie najgrosze wady serca... Chrzest w szpitalu i potem operacja, gdzie lekarze nie dawali jej szans na przeżycie - przeżyła. Krwotok, który wystąpił po operacji - dzieci go nie przeżywają, a ona przezyła. I w końcu nadzieja, że wszystko będzie dobrze, że sobie poradzi. Te maszyny, respirator, kroplówki i ona w tym wszystkim taka mała, bezbronna, nie otoczona miłością na jaką zasłużyła, bo tylko dwie godziny dziennie mogliśmy być przy niej z mężem. I nagle spadek saturacji, reanimacja. Dwa dni później, kiedy jestem u nie ściska mój palec ostatkiem sił - teraz już wiem, że tak się ze mną pożegnała. Lekarze mówili, że nic nie wie, nic nie czuje, a on - i mnie i mojemu mężowi ścinęła palec na pożegnanie. Odeszła w piatek. Potem wybranie trumny, ubranka do trumny - istna przepłakana masakra.... pogrzeb i ta pustka która wypełnia nasz dom. Mamy starszą córką i tylko dla niej dalej funkcjonujemy. Nie wiem, dlaczego dzieci umierają... dlaczego kiedy chcemy je tak kochać i obdarzyc największą miłością, one odchodzą. ludzie, którzy nie chcą dzieci, rodzą je zdrowe. A nasz Gabrysia była chcianym i oczekiwanym dzieckiem. Pytania mojej 3 letniej córki, dlaczego Gabrysia jest w niebie? Dlaczego nie ma jej w domu? jej płacz, tęksnota i nie zrozumienia dobijają mnie do granic wytrzymałości. Jestem silna dla niej i płaczę, kiedy ona spi. Kiedy duszę się łzami jadę sama do niej na cmentarz aby wylac ten mój żal i tęsknote... ja wiem, że to jej życia nie wróci, nic nie będzie jak dawniej, ale tak bardzo nam jej brakuje. Moja starsza cóka, ostatnio przyszła i mówi: mamusiu, ja już wiem, weźmiemy takie duże lasso, zarzucimy na chmurę i ściągniemy Gabrysię od aniołków do ans. Jak ja bym chciała aby to było możliwe... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009
Ostatnio zmieniony 12-06-2014 15:23 przez gabrysia

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
neibos  
17-05-2013 20:17
[     ]
     
Coz ja ci moge kochana napisac.........jestes tutaj i badz z nami, pisz ile chcesz i co chcesz. Tutaj jest twoje miejsce wsrod swoich. Jest tu kolezanka ktorej coreczka zmarla 16 marca 2013 i miala na imie Gabrysia, pamietam.
Kochana kolezanko, nie ma slow ktore cie pocieszą, bo co nas dzis pocieszy? Mnie nic. Ja wiem co to znaczy, kazda osoba tutaj wie.
Twoja Gabrysia jestvteraz wsrod naszych dzieci. Kiedy moja corka zmarla i tutaj sie pojawilam , to mowilam Bozeeeeeee nie chce juz widziec zadnych nowych mam.prosze. to mnie boli, bo ja wiem co one czują. Ohhhhhh sama nie wiem, chcialabym cie przytulic. Moja corcia ma na imie Lenka, piekna dziewczynks, pewnie Gabrysia ma dzis mnostwo kolezanek. 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
atusia13  
17-05-2013 20:22
[     ]
     
To prawda to miejsce, gdzie każda z nas czuje się bezpiecznie. Czasami jesteśmy na forum, ale się nie udzielamy, czasami włączamy się do dyskusji aktywnie.... Wszystko w zależności od nastroju, od dnia. Tu mamy swój azyl.
Rozumiem Twój ból i wiem czym jest przerażająca tęsknota...Nie mam na to lekarstwa.
Twojej dzielnej córeczce zapalam światełko do Nieba(*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Joannap  
17-05-2013 20:30
[     ]
     
Współczuję z całego serca...
Gabrysi zapalam wirtualne światełko (*)(*)(*)

Trzymaj się !!! 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mimbla7  
17-05-2013 21:22
[     ]
     
Tak bardzo Wam współczuję! Dobrze, że mogliście spędzić z Gabrysią chociaż jeden miesiąc i się z nią pożegnać, to ważne. Nie ma wytłumaczenia dla śmierci dzieci, to takie smutne, że Wasza starsza córeczka już w wieku trzech lat musiała się skonfrontować z taką tragedią, ściskam Was mocno i życzę dużo siły
Mama niebiańskiego Emilka i ziemskiej Niny 
Mimbla7

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mamalucasa  
17-05-2013 21:34
[     ]
     
bardzo mi przykro :(
Dziel sie z nami swoim bolem,choc on jak u kazdej z nas nigdy sie nie konczy ale czasem choc na chwilke pomaga odetchnac :(
Trzymaj sie z calych sil!
sloneczne swiatelka dla Gabrysi (***)

http://lucasczajkowski.pamietajmy.com.pl/ 
mama aniolka Lucas'a ur.14.05.12;zm.03.12.12

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Tami  
17-05-2013 22:08
[     ]
     
Brak słów. Bo takie rzeczy nie powinny sie dziać że umierają nasze dzieci. Bardzo mi przykro!!!
Znam to uczucie jak małe dzieci pytaja sie a czemu ona nie żyje. U mnie było tak samo, siostrzenica potrafiła zapytać czemu ona umarła albo że dziś jej sie sniła i że sie z nia bawiła. Łzy zalewały mi oczy. Ale dałam rade i ty też dasz naważniejsze jest to że masz dla kogo życ a twoja Gabrysia bedzie czuwać nad wami.
Wysyłam światełko dla twojej córeczki (*)(*)(*)
Trzymaj sie cieplutko kochana.

Mama Aniołka Zuzi 06.10.2011 (*) i Skarba w brzuszku. 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
BeataJ  
18-05-2013 10:00
[     ]
     
Witaj Mamo Gabrysi. To takie smutne kiedy kolejna mama do nas dołacza. Nie tak powinno byc, powinnyśmy być teraz na forum o kolkach, kupkach, nieprzespanych nocach itd.
Ja również wiem jak to jest kiedy dziecko pyta o rodzeństwo w niebie. Moja coreczka mówi, ze jeśli Ksawuś jest tak daleko to przyjedzie do nas tramwajem jak urośnie. My bardzo dużo rozmawiamy znaszą córeczką o jej braciszku w niebie. niektórzy mówią że to źle, ze nie pwoinniśmy jej tym obarczać, bo to nasza tragedia a nie naszych dzieci. Ale to jest część naszego życia i chcemy żeby one też w tym uczestniczyły. Czasem jest tak że moja córeczka to jedyna osoba z którą z mężem możemy porozmawiac o Ksawusia bo ją to interesuje.
Trzymaj się. 
Beata, mama Sandruni *03.06.2010, Aniołka Ksawusia *+24.10.2011, Kacperka *25.08.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Nadia7  
18-05-2013 13:06
[     ]
     
Gabryniu, tysiące promyczków dla Ciebie (**) (**)


Mamo Gabrysi, mocno Cię przytulam i życzę dużo sił na każdy dzień.
Pytanie dlaczego będzie Ci już towarzyszyć, będziesz pytała bez ustanku, wiedząc, że odpowiedzi nie będzie, przynajmniej teraz....twoje wpisy tak bardzo przypominają mi moje sprzed trzech lat, jest wiele punktów bliskich w naszych historiach.


Kochana, trzymaj się, choć pewnie każdy Ci to powtarza, lecz tu, na forum, te słowa się są pustym sloganem....

Jeszcze raz dla Twojej Gabrysi (*) (*) (*) 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Nadia7  
28-05-2013 09:04
[     ]
     
I jak udało się w przedszkolu starszej córeczki? Pewnie morze łez? Ta świadomość, że właśnie, ta perspektywa, że nie zobaczymy naszych dzieci w takich sytuacjach jak przedstawienie w przedszkolu, pierwszy dzień w szkole, choinka, że nie pójdziemy na lody, nie zobaczymy pierwszego ząbka, uśmiechu....nic....to boli, tak strasznie. Wiesz ja pamiętam, jak w tych pierwszych miesiącach, gdy bywałam ze starszym synkiem w przychodni zawsze trafialiśmy na malutkie dzieci, łzy lały mi się strumieniami, w ogóle tak ciężko było patrzeć, spotykać malutkie dzieci, zawsze sobie wyobrażałam, jak by wyglądał mój Synuś....


Ciepło pozdrawiam.

Gabryniu, , buziaki maleńka.

(*) (*) (*)byłaś całym serduszkiem ze swoją mamusią w dniu jej święta szczególnie mocno, dodawaj jej sił na każdy dzień. 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
09-06-2013 20:16
[     ]
     
No więc w przedszkolu to jeszcze dałam radę, ale jak nadszedł dzień mamy to miałam taki atak, że musiałam się wyryczec, bo myślałam, że uduszę się zaraz tymi moimi łzami. Tym całym bólem, tęsknotą, tą niesprawiedliwością i miłością do mojej córeczki. Też tak mam, że jak widzę małe dzieci, to mam ochotę ryczeć jak bóbr, ale twardo zamykam się w sobie i myślę: to tylko dziecko, ja mam aniołka, to tylko dziecko, ja mam aniołka... ale to nie zawsze pomoga. Kiedy ją odiwedzam na cmentarzu to już z dalek, gdy widzę ten maultki biały krzyżyk, to łzy same cisną się do oczu. I ta wszechogarniająca tęsknota jest nie do wytrzymania, nie do przeżycia, nie do opisania, ale wy wiecie, rozumiecie i nie trzeba nic więcej mówić... najgorsze sa te dni, kiedy wydaje się, że jest już dobrze, że znowu cieszą mnie zwykłe rzecz i pojawia się taka mała nadzieja, że już tak zawsze będzie, ale ból wraca i chyba jeszcze z większą siłą niż przedtem... tęsknię, tęsknię i nie wiem jak jej to 30 dni życia ma mi wystarczyć na resztę mojego?! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
agalicho  
18-05-2013 18:17
[     ]
     
Też jestem mamą Gabrysi, moja kruszynka zmarła 16marca wiec zaraz po Twoim skarbie, może się spotkały na drodze do nieba?
Bardzo Ci wspolczuje, wiem co przezywasz i wiem jak strasznie ciezko jest z tym zyc. Na szczescie obie mamy starsze dzieci...
Mocno sciskam i wysylam swiatelka dla Twojej Gabrysieńki (*) 
Mama Gabrysi *+16.03.2013
Zuzi 03.03.2011
Aniołka 10.01.2014
I Dzidziusia w brzuszku.

www.gabaimy.blog.pl

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
18-05-2013 21:05
[     ]
     
dobrze, ze mamy starsze dzieciaki, ale te nasze Gabrysie to chyba i tak będą otoczone przez nasz zawsze większa miłością, bo nie możemy im jej dac. Znalazłam dziś coś co mnie w końcu podniosło na duchu. Polecam wszystkim osieroconym rodzicom... http://youtu.be/8ruSDx9hDlM 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
beata1978  
19-05-2013 21:38
[     ]
     
przykre to wszystko,ale wiem co czujesz
moja Emiśka też miała HLHS i też jest Aniołem
musisz mieć dużo siły dla starszej córci
ściskam bardzo mocno i ślę miliony światełek dla Gabrysi (***)(***)(***) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Magija  
20-05-2013 11:34
[     ]
     
Bardzo dobrze, że napisałaś tutaj. Znajdziesz na pewno bliskie sobie dusze, które doskonale rozumieją co przeżywasz. Pisz może ukoi to Twój ból.
Twoja córeczka chciała konstruować wielkie lasso by przyciągnąć siostrzyczkę z chmurki, a mój syn budował budzik, który obudzi ze snu jego braciszka. Dzieci są kochane w tej swojej naiwności i to one są motorem naszego życia teraz. Trzymaj się tego :).
Pozdrawiam Cię mocno. 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mery.k  
21-05-2013 18:00
[     ]
     
Dla Gabrysi ((**)) i trzymaj się kochana w ten trudny czas. My tu jak nikt inny rozumiemy się nawet "bez słów" nawet bez kontaktu twarzą w twarz. To jest nasz swoisty azyl, do którego i ty dołączyłaś. 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
ReniaR  
28-05-2013 14:22
[     ]
     
az lzy same plyna jak czytam twoja historie tak jak ty tez tego nierozumiem ze kto pragne miec dziecko traci je a ci ktozy niechca maja je i to w nawiazka . moim zdaniem bog powinien dzielic po rowno ale bog wie co robi ja juz niepytam go dlaczego zabral mi moje dzieci jest ciezko i bedzie kiedys nauczymy sie z tym zyc a ciebie mocnoprzytulam i dla twojego aniolka kolorowe swiatelka (*)(*)(*) 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Ulla888  
29-05-2013 11:17
[     ]
     
Dla Gabrysi Anielskiej Księżniczki (*)(*)(*)
A Ciebie mocno przytulam .

Mama Łukasza i Aniołka Pawełka (*05.09.2012r +25.09.2012r)http://kruszynko.blog.pl/
UsiaD@onet.eu 
ulla

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
beata1978  
01-06-2013 19:28
[     ]
     
_______________▒▒▒▒▒▒
__________▒▒▒▒▒▒░░▒▒
_____▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒
_▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
_▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒=▒▒▒▒▒▒
___ ▒▒▒▒=▒▒▒▒ [█]▒▒▒▒▒
____▒▒▒ [█] ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
_____▒▒▒▒▒▒`▼´▒▒▒▒▒▒
______▒▒▒▒▒▒·♥·▒▒▒▒▒
_____◈◈◈◈▒▒▒▒▒▒◈◈◈◈
___◈█████◈ ▒▒▒◈█████◈
_◈██▓▓▓▓██◈▒◈██▓▓▓██◈
◈██▓▓▓▓▓▓██◈██▓▓▓▓██◈
◈██▓▓(¯`v´¯)▓█▓(¯`v´¯)▓██◈
◈██▓(¯`(۞)´¯)▓(¯`(۞)´¯)██◈
_◈██▓(_.^._)▓▓▓(_.^._)▓██◈
__◈██ ▓▓▓▓(¯`v´¯)▓▓▓██◈
___◈██▓▓ (¯`(۞)´¯) ▓██◈
_____◈██▓▓(_.^._)▓██◈
__▒▒▒▒◈██▓▓▓▓██◈▒▒▒▒
_▒▒▒▒▒░◈██▓▓██◈░▒▒▒▒▒
▒▒░░░▒▒◈██▓██◈▒▒▒░░▒▒
▒▒░░░░▒▒ ◈██◈ ▒▒▒░░░ ▒▒
_▒▒░░░▒▒░◈█◈ ░▒▒▒░░░▒▒
__▒▒░░▒▒▒▒ ◈ ▒▒▒▒▒░░▒▒
___▒▒▒▒▒__________▒▒▒▒▒ 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

13 tygodni bez ciebie...
mama gabrysi  
14-06-2013 22:25
[     ]
     
minęły dopiero 3 miesiące od śmierci Gabrysia, a ja dopiero teraz prawie cały czas mam przed oczami każdy jej dzień życia... każda chwila związana z jej śmiercią i pogrzebem dociera do mnie teraz ze wzmożoną siłą... jeszcze wczoraj kiedy okazało się, że moja starsza córka musi poddać się zabiegowi uspania, aby móc jej wyleczyć wszystkie ząbki, które są zepsute (boi się dentysty i nie daje sobie nic zrobić), tpp wyłam u tego dentysty jak nie wiem co. Bo jak sobie tak pomyślę, że ta moja maleńska Gabrysia była w sumie okazem zdrowia z zewnątrz, i kiedy zabrali ją na operację i już się nigdy więcej nie wybudziła, to jak dać starszą córkę pod narkozę? Wiem, że to nie to samo, że Gabrysia miała wadę serca, ale to takie trudne... wszystko jest trudne. Nawet wstanie z łóżka rano. Sama nie wiem, jak te ciągnące się minuty bez Gabrysi zamieniają się w godziny, w dni, tygodnie... tygodnie bez niej. Już wiem, że matki powinno się chować razem ze swoimi dziecmi, tylko co z innymi dziećmi? Co z naszymi matkami? Wogóle to gdzie jest Bóg, kiedy umierają nasze dzieci?! Jestem wściekła, na niego po to by za chwilę wierzyć, że zabrał ją tylko dlatego, że tak bardzo ją kochał, że nie chciał aby cierpiała... tylko co z nami? Co z nami z rodzicami?! mam ochotę krzyczeć, wrzeszczeć, płakać i smiac jednoczesnie z tej całej niewyobrażalnej niespraiwedliwości... tak bardzo ją kochaliśmy i nie dość, że teraz jeszcze cierpimy to patrzymy na cierpienie i nie zrozumienie tego co się stałeo naszej starszej ,5 letniej córki, która ciągle się zastanawia, dlaczego jej siostrzyczka musiała iść do nieba? Dlaczego nie możemy wziąść lassa i ściągnąć jej z chmurki?tlye uczuć, żdanych efektów, żadnej nadziei... rozum, który rozumie, i serce matczyne, które krzyczy i woła, które kocha i tęskni... jak 30 dni jej życia ma mi wystarczy na resztę mojego?! nie wiem... nie ogarniam i już nie daję rady... im dłużej jej nie ma, tym bardziej tęsknota zżera mnie od środka... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: 13 tygodni bez ciebie...
Alisza  
17-06-2013 12:03
[     ]
     
Tęsknota nigdy nie mija, ale czas pozwala oswoić się ze stratą i żyć dalej z tym wielkim bólem w sercu. Mi dodaje siły myśl, że kiedyś spotkam mojego Aniołka w Niebie i córeczka tu na Ziemi, która potrzebuje mojej miłości i mojej troski, która chce widzieć uśmiech na maminej twarzy a nie łzy smutku. 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
18-06-2013 16:57
[     ]
     
tęsknie coraz mocniej za Tobą moja kruszynko... twoja siostra pyta, kiedy przyjdziesz do nas od tych aniołków? Co ja mam jej powiedzieć? Jak nie płakać, kiedy ona tuli Twoje zdjęcie i płacze? Serce pęka mi wtedy podwójnie... Czemuś uczynił nam to Boże? Dlaczego tak bardzo ją pokochałes, że od razu ją do siebie zabrałeś? Jak my mamy żyć bez niej...? No jak?!

"Jak sercu powiedzieć: nie płacz, kiedy rozpacz serce przeżarła, a to serce wyrwać i zdeptać..."


"1.Pij Twój kielich z Bożej woli, do kropelki sącz,
A to serce, co tak boli, z sercem Bożym złącz.

2.Niech cichutko łzy twe płyną do Jezusa ran,
Ziemskie bóle wnet przeminą i pocieszy Pan.

3.Twoja siła mało może, ale mocny Bóg
Dźwigać krzyż On Ci pomoże wśród wygnania dróg

4.O, idź śmiało, chociaż ciernie ranią duszę twą,
Krzyż ci dany dźwigaj wiernie, choć z boleści łzą.

5.A gdy Jezus już uciszy twój bolesny jęk,
Twoja dusza wnet usłyszy wiecznej pieśni dźwięk.

6.Jeszcze kielich twojej doli wiele kropel ma;
Musisz cierpieć, pić powoli, wypić aż do dna...."

I tak własnie jest... musisz cierpieć, pić powoli, wypić aż do dna... a czy może być jeszcze gorzej? Czy jest coś gorszego niż śmierć dziecka? Nie ma nic... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mery.k  
18-06-2013 17:43
[     ]
     
Nic nie jest sprawiedliwe a strata dziecka tymbardziej. Ciągle kołacze się w głowie myśl dlaczego? Ja tylko położyłam swoje dziecko spać ... Rozumiem, że widząc cierpienie Twojej ziemskiej córeczki cierpisz podwójnie. Ja mam tak samo: gdy Karolina zaczyna się rozklejać i płakać z tęsknoty za bratem serce mi pęka. Zawsze jej powtarzam, że teraz już nic nie zrobimy. Tak musiało chyba być. Często przychodzi mi na myśl co moje ziemskie dziecko uczyniło, że najpierw przez rok prawie nie widziała brata bo ciągle szpitale, a potem wychowywawała się z chorym bratem, który często płakał i cała uwaga poświęcona była jemu.

Ty i Gabrysia dostałyście bilet od losu na ten sam pociąg i na chwilę spotkaliście się w tym samym wagonie. Ona wysiadła a Ty pojechałaś dalej.


........................................................................................
mama Kacperka (*25.08.2010 +23.05.2012) i ziemskiej Karoli 7 l. 

Ostatnio zmieniony 18-06-2013 17:44 przez mery.k

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
29-06-2013 13:41
[     ]
     
Jestem wściekła, wkurzona, nie mogę sobie z tym poradzić... mam ochotę krzyczeć!!!! Jak można zabrać matce dziecko? Boże dlaczego skazujesz nas na takie męki?! Ja wszystko jestem w stanie pojąć, ale zabrać matce dziecko? Jesteś bezduszny! Bezlistosny! Gdzie byłeś, gdy moje dziecko umierało? Czemu nie zrobiłeś nic? Czy to do cholery było takie trudne zostawić nam ją tu?! Jak ja mam żyć?! Taki jesteś mądry, to powiedz JAK?! Jak mam przyjść do ciebie, kiedy ty nie przyszłeś do mnie, kiedy cię potrzebowałam, kiedy prosiłam - nie zabieraj jej....Kiedy tyle różańców zmówiłam przy niej i nic... i nic się nie stało... nie było cię, nie wysłuchałeś matczynego serca... Jasny gwint! mogłeś zabrać wszystko co mamy, ale dziecko? Zabiłeś mnie od środka i każesz mi trwać? To nie jest już życie, to jest odliczanie każdej minuty, która nie wiem jak i kiedy przeradza się w godzinę, dni, miesiące bez mojej córeczki, przeradza się w milinoy wylanych łez, w tęsknotę i złość na ciebie, że jesteś tam, gdzie najmniej cię potrzebują.... A co z nami? My, osierocenoe mamy, kim my dla ciebie jesteśmy, że tak nas doświadczasz? Wogóle gdzie ty jesteś, kiedy cały udawadniasz, że cię nie ma...?

łzy... szkoda, że nie można się w nich utopić... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Joannap  
29-06-2013 21:24
[     ]
     
...(*)(*)(*)... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
sylwia1975  
29-06-2013 21:54
[     ]
     
a czumu nie mozna dac upor tej zlozsci i pozrywac se drzewa pozucac kamieniami w wode ,powyzywac na Boga ,poklocic sie z .........bogiem ,uwierz mozna wyzalic sie losowi,wywrzeszczes swoj bol,nie piesc go............ lepiej wyzuc z siebie,mi minelo to i tobie pewnie mnie 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
misia81  
30-06-2013 21:21
[     ]
     
Kochana ja mam też takie odczucia.... Złości mnie jak słyszę o tym abym poszła do kościoła i się pomodliła-ale o co???? Bóg zabrał mi pięcioro dzieci i o co mam się modlić(chyba żeby moim Aniołkom było tam lepiej)albo za co dziękować-za mój i męża i bliskich ból, rozpacz cierpienie...Prosić aby mi pomógł to dziwnie bo to on sprawił, że tak cierpię..... Mówią, że Bóg nas doświadcza ale dlaczego aż tak co my takiego zrobiliśmy, aby tak nas karać. To jest ponad moje siły, nie ogarniam tego.




Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mery.k  
01-07-2013 16:59
[     ]
     
A ja nie wiem czy to dobrze że Bóg zabrał Kacperka bo już nie cierpi a może mam być zła na Boga że nie dał szansy mojemu dziecku. Pamiętam jak czasem prosiłam Boga żeby zabrał go do siebie ... pamiętam te dni kiedy kilkudniowego bez przerw płaczu mojego dziecka nie było można niczym załagodzić (wenflony, leki, badania, ból) ... obiecywałam Bogu że sobie poradzę, że będę dzielna gdy go zabierze Bóg mnie nie wysłuchał i zabrał go w momencie kiedy liczyłam że może będzie lepiej. Nadal jestem gdzieś pomiędzy.
Dla Gabrysi ((**)) ((**)) 


Tęsknię, tęsknię, nie wierzę....
mama gabrysi  
25-07-2013 18:24
[     ]
     
Każdy wieczór taki sam - pełen łez, które nic nie zmieniają...
Kazdy dzień taki sam - praca, dom, córka i zajęcie się czymkolwiek - byle nie myśleć...

Boże, gdzieś ty był, kiedy moja córka umierała? Czy musiałeś wtedy zrobić sobie przerwę?

Będę mieć 28 lat - jak ja mam przeżyć to życie bez Ciebie Gabrysiu? Jak żyć, kiedy to wiecznie wraca? pamiętam twoje rączki, twoje piękne oczy wpatrzone we mnie. Te ostatnie buziaki... czy je czułaś kochanie? czy wiesz, że mamusia była przy Tobie? Jak ja mam żyć bez Ciebie? Nie radzę z tym sobie...

Tak tęsknię i nie wierzę, nie wierzę, że cię na w szpitalu, że nie czekasz na mnie... widziałam Twoje maleńkie ciało w trumience, ale i tak nie wierzę, że cię nie ma... tylko dlaczego nie jestem w szpitalu u Ciebie, tylko piszę tutaj? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Tęsknię, tęsknię, nie wierzę....
mama gabrysi  
01-08-2013 11:27
[     ]
     
5 dni nie byłam u Gabrysia na gorbie. Pierwszy raz tak długo. cCzy jest lepiej? Nie - jeszcze gorzej. Wieczorem napady płaczu i ból jeszcze większy niż przedtem... Ten cholerny ucisk, kiedy nie można złapac powietrza... ktoś kiedys idealnie to opisał:

„Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać. To jest taki sprytny mechanizm. Myślę, że przećwiczony wielokrotnie przez naturę. Dusisz się instynktownie, ratujesz się i zapominasz na chwilę o bólu. Boisz się nawrotu bezdechu i dzięki temu możesz przeżyć.”
Janusz Leon Wiśniewski

Powiedzcie proszę, czy to kiedyś minie? czy będzie lepiej?

Perełko tak bardzo za Tobą tęsknię, twoja siostrzyczka również i tatuś też... tęsknimy, kochamy, tęsknię... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Tęsknię, tęsknię, nie wierzę....
Motylkowamama  
01-08-2013 20:57
[     ]
     
cóż innego nam pozostało.. jak tęsknota za naszymi skarbeczkami?

wiecie co mi pomogło najbardziej przeżyć??
że nie każde dziecko może zostać aniołem... że nie każda matka może mieć swojego aniołka, który nad nią czuwa... a my jednak jesteśmy wyróżnione! 


Re: Tęsknię, tęsknię, nie wierzę....
mama gabrysi  
12-08-2013 19:33
[     ]
     
hmmmm, no to fakt. Nie każdy może mieć aniołka, nie każda kobieta może być aniołkową mamą, ale też, żadna nie doceni nigdy tak cudu życia jak my. Ostatnio znalazłam super przypowieść, która podniosła mnie na duchu:

Autor: Bruno Ferrero, z "Kółka na wodzie"

"Wyjatkowa matka"

„Czy zapytaliście się kiedyś siebie, w jaki sposób Pan Bóg wybiera matki upośledzonych dzieci?

Postaraj się wyobrazić sobie Boga, który daje wskazówki swym aniołom zapisującym wszystko w swej olbrzymiej księdze.

- Małecka, Maria, syn. Święty patron, Mateusz.

- Kurkowiak, Barbara, córka. Święta Cecylia. -

Michalewska, Janina, bliźniaki. Święty patron… niech będzie Gerard.

- Wreszcie mówi do Anioła z uśmiechem jakieś imię:

- Tej damy dziecko upośledzone.

- A na to ciekawski anioł:

- Dlaczego właśnie tej, Panie? Jest taka szczęśliwa.

- Właśnie tylko dlatego – mówi uśmiechnięty Bóg.

- Czy mógłbym powierzyć upośledzone dziecko kobiecie, która nie wie czym jest radość? Byłoby to okrutne.

- Ale czy będzie miała cierpliwość?, pyta anioł.

- Nie chcę, aby miała nazbyt dużo cierpliwości, bo utonęłaby w morzu łez, roztkliwiając się nad sobą i nad swoim bólem. A tak, jak jej tylko przejdzie szok i bunt, będzie potrafiła sobie ze wszystkim poradzić.

- Panie, wydaje mi się, że ta kobieta nie wierzy nawet w Ciebie. Bóg uśmiechnął się:

- To nieważne. Mogę temu przeciwdziałać. Ta kobieta jest doskonała. Posiada w sobie właściwą ilość egoizmu. Anioł nie mógł uwierzyć własnym uszą.

- Egoizmu? Czyżby egizm był cnotą?.

Bóg przytaknął.

- Jeśli nie będzie potrafiła od czasu do czasu rozłączyć się ze swim synem, nie da sobie nigdy rady. Tak, taka właśnie ma być kobieta, którą obdaruję dzieckiem dalekim od doskonałości. Kobieta, która teraz nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że kiedyś będą jej tego zazdrościć.

Nigdy nie będzie pewna żadnego słowa. Nigdy nie będzie ufała żadnemu swemu krokowi. Ale, kiedy jej dziecko powie po raz pierwszy „mamo”, uświadomi sobie cud, którego doświadczyła. Widząc drzewo, zachód słońca lub niewidome dziecko, będzie potrafiła bardziej niż ktokolwiek inny dostrzec moją moc.

Pozwolę jej, aby widziała rzeczy tak jasno, jak ja sam widzę (ciemnotę, okrucieństwo, uprzedzenia), i pomogę jej, aby potrafiła wzbić się ponad nie. Nigdy nie będzie samotna. Będę przy niej w każdej minucie i w każdym dniu jej życia, bo to ona w tak troskliwy sposób wykonuje swoją pracę, jakby była wciąż przy mnie.

- A święty patron?, zapytał anioł, trzymając zawieszone w powietrzu gotowe do pisania pióro.

Bóg uśmiechnął się. Wystarczy jej lustro.” 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Tęsknię, tęsknię, nie wierzę....
atusia13  
12-08-2013 20:31
[     ]
     
Dziękuję za tą przypowieść. Kiedy oglądałam w TV programy o matkach i ich chorych dzieciach byłam przerażona, podziwiałam ich odwagę i siłę. Czułam, że ja nie dałabym rady gdyby mnie spotkało to samo.
Gdy w 2009 stanęłam przed decyzją urodzenia synka z wadą letalną mózgu dostałam od Boga dziwną siłę, siłę o której mówi przypowieść. Gdy urodził się synek i co 15 minut musiałam go odśluzowywać, gdy spadała mu saturacja i trzeba było czuwać, gdy wymiotował - odnajdywałam w sobie niewyobrażalną siłę. Nie czułam zmęczenia, a przecież prawie w ogóle nie spałam. Tej siły nie mam teraz, ale zmieniło się moje myślenie, moje spojrzenie na życie..... 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Dziś miałabyś pół roczku kruszynko...
mama gabrysi  
13-08-2013 21:55
[     ]
     
Dziś Gabrysiu miałabyś pół roczk. Mniej byś spała, więcej ciekawiłby cię świat. Twoja siostra pokazałaby Ci mnóstwo zabawek, tak na ciebie czekała. Nie rozumie, dlaczego cię nie ma z nami... A ja? Płacze co wieczór i tęsknię... Dookoła wszystkim znajomym mają się urodzic córki, a ja nie mogę tego słuchać.. nie chcę ich widzieć... Dlaczego ty musiałaś być tak bardzo chora? Dlaczego nie moglismy cię zabrać do domu? Tyle pytań bez odpowiedzi... tyle żalu i łez, które nic nie zmienią. I to serce takie pęknięte. A ciebie nie ma Skarbie, i co najgorsze, już cię nigdy nie będzie... zapaliłam ci aniołka na grobie - czy wiesz, że to światełko co się pali to przelane jest w nim cała moja miłość do Ciebie? Czy wiesz? kocham cię gabrysiu i tęsknię, tęsknię, tęksnię...

"Ty nasz Aniołeczku jesteś już w niebie...
Ty nie przyjdziesz do nas - my pójdziemy do Ciebie..."

Słodkich snów kruszynko... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Jola285  
13-08-2013 22:29
[     ]
     
Bardzo ni przykro.
(*)(*)(*)




Kocham Cię Córeczko- mama 
Jola285

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Nadia7  
14-08-2013 12:46
[     ]
     
Gabryniu (*)(*)(*) 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Pomniczek dla mojego aniołeczka
mama gabrysi  
28-08-2013 21:11
[     ]
     
Wybrałam dziś kamień, kształt pomnika... muszę zamówić witraż. A słowa, które chciałam napisać na pomniczku:
"Ty nasz Aniołeczku jesteś już w niebie
Ty nie przyjdziesz do nas
My pójdziemy do Ciebie"

nigdzie się nie zmieszczą na tej miniaturce pomnika... Straszne to jest, ale nie chcę by ktokolwiek o niej zapomniał. Bo Gabrysia była i jest i zawsze będzie moją córeczką... Tylko kto to widział, aby pomnik swojemu dziecku stawiać? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Cholerna niesprawiedliwość...!!!
mama gabrysi  
08-09-2013 20:05
[     ]
     
żyję i trwam nadal, ale co noc nie mogę zasnąć... łzy same płyną z oczu. Ta pustka, ten żal do całego świata, i ta cholerna niesprawiedliwość. Menele, ludzie zgorzkniali, okrutni wobec innych żyją, a ona? była taka maleńka i bezbronna. Boże gdzieś Ty był kiedy umierała moja córeczka? No gdzie?! Przyszłam ostatnio do Ciebie z moją starszą córką, i co? Były w kościele chrzciny. Za co tak mnie karzesz? No do jasnej cholery, co jeszcze?! Co myśmy ci takiego uczynili, że zabrałeś nam nasz skarb, który tak kochamy?

Nie mam już siły do tego... ta pustka i ta cholerna niesprawiedliwość... czy to zostanie na zawsze ze mną? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Pomniczek dla mojego aniołeczka
Mama Huga  
11-11-2013 22:10
[     ]
     
Straszne to wszystko.Moje losy i Hugusia były podobne ...Oprócz tego ,że o wadzie serca wiedziałam już w 17 tyg...Pozdrawiam i piękny napis na pomniczek wybrałaś.Ja dla synka będę mieć pomniczek dopiero na Gwiazdkę .Światełko dla aniołka Garbysi 


Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
01-10-2013 19:55
[     ]
     
Słoneczko całuski dla Ciebie!!! Mamusia bardzo tęksni i twoja siostrzyczka również...
Światełka dla Ciebie mój aniołeckzu z głębi mojego serca za każdy miesiąc, kiedy cię z nami fizycznie nie ma - ty wiesz jak bardzo za tobą tęksnię... (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
jok  
02-10-2013 09:15
[     ]
     
Co można napisać, ja cierpię już idzie 21 miesiąc i czy ból złagodniał nie,bardzo Ci współczuję przytulam, tyle co można. Czas leci a my egzystujemy,ja miała córkę 25 lat 3 miesiące, i już jej też nie zabaczę, kiedy była szczęśliwa zmarła tragicznie. Cierpienie do końca życia,TWOJE maleństwo takie malutkie, rozumię że krzyczy TWOJE pęknięte serce, bunt nam czasami pomaga. Zadaję sobie czasem pytania takiee same jak Ty ale nie ppotrzwię zrozumieć niczego. Świateło do nieba dla TWOJEJ KRUSZYNKI. 
mama ANI

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
beata1978  
03-10-2013 11:29
[     ]
     
:........................)
.......................(,)
..........).........._\'!/\'_
.........(,).........(\"\"\"\"\")
......._\'!/\'_.???????????
.......(\"\"\"\"\")....... ....
???????????...........
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.
W zapomnianym pamiętniku wspomnienia odżywają,
choć kartki z białych w żółte się zmieniają,
w pamięci pozostawiły ślad na wieki
choć minął czas odległy i daleki.
Ostatnia łezka po policzku spływa
ta smutna i nieszczęśliwa........ 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
03-10-2013 18:45
[     ]
     
cudowne te słowa... idealne i wzruszające... Dziękuję! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Kocham i tęsknię...
mama gabrysi  
11-10-2013 21:17
[     ]
     
Perełko kocham cię i tęsknię, tęsknię, każdego dnia bardziej tęsknię...śpij słodziutko i czekaj na mnie skarbie.

"Śpij moja córeczko snem anioła
nikt już zbudzić cię nie doła,
ni łzy matki, ni cierpienia
nie obudzą cię z uśpienia..." 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Tęsknię....
mama gabrysi  
11-11-2013 18:32
[     ]
     
i już było lepiej, i już się starałam żyć z myślą, że jej nie ma. I wszystko wrócił chyba jeszcze z większą siłą ... i ten ścisk w klatce - płaczę, bo mam wrażenie, że zaraz się uduszę jeżeli nie wyleje tego morza łez z siebie. Ta pustka po Tobie skarbie - jak z nią żyć? jak żyć bez Ciebie? kiedy przytula Twoją starszą siostrzyczkę mam ochotę płakać i krzyczeć na cąły głos kochanie, bo chciałabym ciebie przytulić... tak ciężko to ogarnąć i zrozumieć.
Światełko dla Ciebie mój aniołeczku (*) - mama 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Tęsknię....
iwona123  
11-11-2013 18:48
[     ]
     
Światełka dla Gabrysi(**)(**) a dla mamusi dużo siły:* 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Tęsknię....
Magija  
12-11-2013 14:20
[     ]
     
Dużo sił dla Ciebie. Daleka droga jeszcze przed nami wszystkimi, by uporać się ze stratą. Pamiętaj, że nie jesteś sama. Uściski dla Ciebie. 


Pustka...
mama gabrysi  
25-11-2013 19:26
[     ]
     
dziś dowiedziałam się, że urodziła się córka mojej koleżance. Czy się ucieszyłam? Nie... łzy zalały moje serce, znowu ten ucisk w klatce, brak tchu i chęć odzyskania ciebie skarbie. Tak tęksnię za nią, tak chcę by to była nieprawda, że już tydzień nie byłam na cmentarzu. Boję się tam pójść. Boję się przekonać, że ten pomniczek tam stoi, i misiu i aniołek, boję się, że znowu tego nie przeżyję...że znowu zobaczę ten napis, który uświadomi mi, że tam własnie jest moja Gabrysia... Oszaleje albo utonę w morzu łez. 8 miesięcy minęło od śmierci mojej córeczki i co? I qfa nic! Dalej ta sama pustka i tylko tęsknota i rozpacz coraz większa...

Normalnie idzie oszaleć... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Pustka...
iwona123  
25-11-2013 19:37
[     ]
     
niestety to bardzo boli...moja siostra jest w ciąży i na 29 czerwca ma termin, tak bardzo jej zazdroszczę nie potrafie się cieszyć razem z nią:( niewiem czy bede potrafiła iść ją odwiedzić jak urodzi, jak bedzie miała większy brzuch...to takie okrutne;( trzymaj się kochana:) światełka dla Twojej Gabrysi(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Pustka...
Mama Huga  
25-11-2013 19:45
[     ]
     
Doskonale Ciebie rozumiem kochana.Wyjątkowo w tym okresie , po takim przeżyciu bolesnych chwil też żadna ciąża znajomych by mnie nie ucieszyła,ani poród .Wyjątkiem jesteście Wy aniołkowe Mamy -wasza ciąża i zdrowy dzidziuś by mnie bardzo cieszył.Mam parę znajomych co mieli termin jak My -tzn 20-28 września -Hugo się pospieszył i jak się ich synek urodził po 'naszym' planowanym terminie nawet nie zapytałam ....Kuzynka Męża ze Stanów też urodziła Adisson w 'naszym' terminie i umieszcza na Fb kolejne nowe zdjęcia...boli to wszystko zamiast cieszyć -podobnie jak u Ciebie .Myślę,że do równowagi może nas tylko doprowadzić tylko nasze własne maleństwo w ramionach już w domku ...Nic nigdy nie spowoduje,że zapomnimy i że będzie nam lekko ,ale ciut lepiej 


Re: Pustka...
iwona123  
25-11-2013 19:55
[     ]
     
Ja też mam dużo znajomych które urodziły dziecko kwiecień, czerwiec, ja w sierpniu i po mnie jeszcze z różnicą 2 tyg 4 znajome... ostatnią rzeczą jaka by była to, że zapytałabym je o to jak ich dzieciaczki...wgl ostatnio odizolowałam się od wszystkich już prawie z nikim nie mam kontaktu, niechce mi się z nikim rozmawiać wszyscy tylko się plotami zajmują a mnie teraz akurat ploty najmniej interesują...dzień po śmierci Szymonka usunęłam facebooka, jak wyobraziłam sobie te wszystkie kondolencje i znicze od ciekawskich plotkarzy wypisywane w postach to aż mnie skręcało!!!;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Pustka...
Mama Huga  
25-11-2013 20:36
[     ]
     
Mój Hugo miał fanów na FB niektórzy tylko po to wchodzili,żeby poczytać co u niego i wspierali mnie tak jak wy teraz, po śmierci napisałam,żeby nie składali kondolencji i tak też się stało .Po śmierci 3/4 przestało pisać nie wiedząc co.A co do plotek to mam to samo ,że zdecydowanie mnie nie interesują już 


Re: Pustka...
mama gabrysi  
25-11-2013 22:14
[     ]
     
dziękuję za słowa. wiem, że nam wszystkim jest ciężko i tylko my siebie na wzajem rozumiemy. nikt nie może ogarnąć tej pustki, kto tego nie przeżył.

Gabrysiu słodkich snów moja perełko.. Światełka dla Ciebie i dla Twoich małych kompanów tam w niebie (*)(*)(*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Pustka...
smykomatka  
26-11-2013 07:11
[     ]
     
Wiem co czujesz...Po tym jak straciłam moją Gabrysię i Liliankę sąsiadka pode mną urodziła córkę,dwa miesiące później sąsiadka nade mną urodziła córkę...

Życie jest niesprawiedliwe... 


Mama trzech Anielskich Córeczek
Wikunia {*25.11.07 +03.12.07}
Lilianka i Gabrysia{*+20.11.2012}
Oraz dwóch ziemskich Synków(dzidzia loczka i chudzinka);-) i
Jagódki 20.07.2015

Re: Pustka...
iwona123  
29-11-2013 21:26
[     ]
     
Gabrysiu(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Kochanie cóż ci mogę dać?
mama gabrysi  
02-12-2013 10:35
[     ]
     
Kochanie cóż ci mogę dać na mikołaja? Co kupić ci pod choinkę? jak ja się boję tych świąt bez Ciebie... Nie wiem jak je przetrwam... Jak sprawic by były radosne dla Twojej starszej siostry gdy serce mi pęka na samą myśl, że będą bez ciebie?

Tak mi strasznie ciebie brakuje i nie rozumiem, dlaczego musiałaś odejść? czemu Bóg zabiera nam nasze dzieci a zostawia nam ludzi bez serc i dusz na tym świecie? Gdzie ta sprawiedliwość? Boże gdzie ty byłeś gdy tak cię prosiłam, abyś mi jej nie zabierał?!!!! Co ja ci takiego zrobiłam, że aż tak mnie pokarałeś śmiercią mojego własnego dziecka?!!! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Kochanie cóż ci mogę dać?
iwona123  
02-12-2013 10:41
[     ]
     
Podpisuje się pod Twoimi słowami;(
Przytulam Cię mamo Gabrysi i ślę dla naszych aniołków kolorowe światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Kochanie cóż ci mogę dać?
Magija  
02-12-2013 14:31
[     ]
     
Przetrwasz, tak samo jak przetrwałaś już tyle trudnych chwil. Masz ogromną siłę, że po takiej tragedii żyjesz, funkcjonujesz. A święta? Wiem, że staniesz na głowie, żeby sprawić radość starszej córce.
Nie zastanawiaj się nad sprawiedliwością, sensownością tego co się stało. Bo nie uzyskasz odpowiedzi.Nic nie zawiniłaś, żadna z nas nie zawiniła niczym, bo cóż trzeba by było zrobić, żeby okupić to śmiercią najukochańszego dzieciątka.

Dużo sił życzę. 


Re: Kochanie cóż ci mogę dać?
Mama Huga  
02-12-2013 15:23
[     ]
     
Ładnie napisałaś ...Masz rację
Magija napisał(a):
> Przetrwasz, tak samo jak przetrwałaś już tyle trudnych chwil. Masz ogromną siłę, że po takiej tragedii żyjesz, funkcjonujesz. A święta? Wiem, że staniesz na głowie, żeby sprawić radość starszej córce.

> Nie zastanawiaj się nad sprawiedliwością, sensownością tego co się stało. Bo nie uzyskasz odpowiedzi.Nic nie zawiniłaś, żadna z nas nie zawiniła niczym, bo cóż trzeba by było zrobić, żeby okupić to śmiercią najukochańszego dzieciątka.

>

> Dużo sił życzę. 


Re: Kochanie cóż ci mogę dać?
Mama Huga  
02-12-2013 14:35
[     ]
     
Też tak myślałam czasami - że Bóg mnie pokarał -ale to nie może być ta -bo on pokarał też mojego Męża ,moją córeczkę i synka ,którzy nigdy nie poznali brata -no i samego Hugusia -któremu nie było dane swobodnie beztrosko leżeć w swoim łóżeczku , nie było mu dane w wózeczku pojeździć , poznać Babcię i wujków itp itd ile jemu zabrano i nam również przeżyć -nie zobaczymy ja nasze aniołki zaczną chodzić ,nie usłyszymy słowa Mamo...Ta naprawdę Bóg pokarał kilkoro ludzi ale My Mamy wiadomo odczuwamy to najbardziej no i nasze małe skarby.... 


Gabrysiu moje ty szczęście...
mama gabrysi  
15-12-2013 21:11
[     ]
     
Kochanie śpij słodziutko i przyjdź do mnie dziś chociaż we śnie. Tak bardzo tęsknie za Tobą...
Światełka mój aniołeczku (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Kochanie cóż ci mogę dać?
mama gabrysi  
04-12-2013 16:36
[     ]
     
Gabrysiu tęsknię... czy wiesz? Światełka dla Ciebie skarbeńku nasz najsłodszy i dla wszystkich twoich maleńkich przyjaciół (*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Kochanie cóż ci mogę dać?
iwona123  
06-12-2013 09:42
[     ]
     
Gabrysiu dla Ciebie na mikołaja mikołajkowe światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
beata1978  
03-12-2013 11:20
[     ]
     
promyczki dla Gabrysi *** 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
woldemort  
06-12-2013 11:43
[     ]
     
Gabrysi Mikołajkowe światełka(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
06-12-2013 13:18
[     ]
     
Kochanie mam nadzieję, że mikołaj cię odwiedził.

Mamusia napewno przyjdzie dziś do ciebie.

Światełka gabrysiu dla Ciebie (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Huga  
06-12-2013 13:23
[     ]
     
Dla Gabryni malutkiej (*) 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
beata1978  
06-12-2013 14:56
[     ]
     
mikołajkowe światełko dla Ciebie Gabrysiu
(***) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 - dlaczego?
mama gabrysi  
09-12-2013 20:05
[     ]
     
z czasem miało być lepiej, łatwiej, normalniej a tym czasem, nie mogę zasnąć... co wieczór to samo. Zamykam oczy i widzę w koło te same obrazy - jak film: Gabrysia po porodzie, słowa lekarza, że ma HLHS, karetka, zabierają ją do Centrum Zdrowia Dziecka, ja sama wracam do domu - bez niej, bez mojego dziecka... pierwszy raz ją odwiedzam w CZD, Gabrysia jedzie na operację, Gabrysia po operacji, Gabrysia po pierwszej reanimcji ściskająca mój palec ostatni raz, ostatkiem sił. Moje dziecko w trumnie i pogrzeb, łzy księdza na mszy, mój mąż zabiera trumnę, tulę ją ostatni raz i Gabrysia zotaje pochowana do ziemi. I te oczy tych płaczących ludzi. Widzę ich wszystkich. Mogę wymienic ich po kolei i co mówili. Dzis to wszystko widzę wyraźnie po 9 miesiącach od jej odejścia. Codziennie to samo, chcę zasnąć a tonę w morzu łez, by paść ze zmęczenia. Niech ktoś to zabierze ode mnie chociaż na jedną noc!!!! Czemu to nie może być tylko zły sen?! No do jasnej cholery ja się pytam, kto pozwolił na smierć naszych dzieci i dlaczego ich z nami nie ma?! Oszaleć można... I tak idę do pracy, wracam, sprzątam, ukłądama, przekładam, robię cos cały czas by nie myśleć i co? Wieczorem to wszystko wraca i szlag tarfia mój plan by byc zajętym.

tak bardzo za Tobą tęsknię Skarbie, że juz nie wiem jak z tym sobie poradzic, z tą pustką po Tobie... no jak? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 - dlaczego?
iwona123  
09-12-2013 21:02
[     ]
     
Kochana, tak bardzo dobrze Cię rozumiem...;( przytulam Cię mocno!!!
Gabrysiu daj mamusi duuużo siły aniołku!!!(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 - dlaczego?do mamy Gabrysi
zosia1305  
09-12-2013 22:05
[     ]
     
Kochana! Nie ma słów ,które oddają to co czujemy.Bardzo dobrze Cię rozumiem.To chyba trzeba przeżyć krok po kroku i tak do końca świata.Ja też tak miałam, że wydawało mi się ,że jak będę miała wypełniony dzień to będzie lepiej.A było guzik lepiej.Nawet myłam okna co dwa tygodnie jak nienormalna, a jak przyszła noc to zostawałam ja i to coś co mnie zżerało .Ból , cierpienie , utrapienie , żal,złość, miłość i tyle czułości do naszego malucha.Wiem , że nie ma pocieszenia ale przytulam Cię z całego serca.Światełeczka dla Gabrysi (*)(*)(*)(*)(*)(*)

Mama małego Boguszka(*)Czuję tak samo i boli tak samo.Kocham Cię moja perełeczko(*)(*)(*)(*) 




Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 - dlaczego?
Mama Huga  
09-12-2013 23:56
[     ]
     
Te okropne wieczory..... Chyba każda z nas ma podobnie -wieczorem jak obłuchem w łeb i ciężkie do strawienia emocje....Dla Gabrysi i wszystkich aniołków(*)(*)(*)(*) 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
20-12-2013 20:39
[     ]
     
im bliżej świąt tym gorzej. Z jednej strony przygotowania dla naszej 4 latki a z drugiej tony łez wylewanych na cmentarzu...

Gabrysiu kochanie całuski od mamusi. Kocham cię i tęsknię!!! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Gabrysiu dlaczego?!
mama gabrysi  
22-12-2013 22:19
[     ]
     
Gabrysiu dlaczego nie możesz spędzić z nami świąt?! Oszaleje... przychodzę co dzień do ciebie i wylewam tony łez zapalając ci światełka, abyś nigdy nie bała się ciemności. Chcę chociaż w taki sposób cię ochronić, bo przed śmiercią nie zdołałam... co ze mnie za matka? Zamykam oczy i widzę cię taką słodką śpiącą, a potem wszystko co najgorsze... Tak bardzo tęksnię za Tobą!!!! Wróć do mnie... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysiu dlaczego?!
iwona123  
22-12-2013 22:23
[     ]
     
Mamo Gabrysi bardzo mocno Cię przytulam...a dla Gabrysi ślę mnóstwo światełek(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysiu dlaczego?!
Mama Huga  
22-12-2013 22:30
[     ]
     
Ja też przytulam będąc w podobnym nastroju...I moje pytanie sąd się biorą te cholerne wady serca????? 


Re: Gabrysiu dlaczego?!
mama gabrysi  
23-12-2013 19:07
[     ]
     
gabrysiu twoja siostrzyczka płakała znów dziś za Tobą... Już nie mam sił jej tłumaczyć dlaczego Ciebie nie ma bo ja sama nie wiem dlaczego...

Oj jak ciężko dziś... Kocham Cię, tęsknię.

PS. Kochanie przyjdź po swój prezent pod choinkę (chociaż we śnie). Będzie na ciebie czekał... tak jak ja czekam... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysiu dlaczego?!
JoanSz  
23-12-2013 22:50
[     ]
     
Gabrysiu (*)(*)(*) ciepłe wieczorne światełka aniołku 
Joan Mamusia Maksia ur.zm. 01.10.2013 (41tc)
Aniołek +8tc

Maksiu https://www.youtube.com/watch?v=RWKtE

Re: Gabrysiu dlaczego?!
woldemort  
24-12-2013 08:16
[     ]
     
Gabrysiu to dla Ciebie(*)(*)(*)....

Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysiu dlaczego?!
mama gabrysi  
24-12-2013 14:40
[     ]
     
Gabrysiu wesołych świąt moje słoneczko. Mam nadzieję, że z gromadką aniołków nie jesteś samotna... Kocham cię i tęsknię... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysiu dlaczego?!
iwona123  
24-12-2013 15:38
[     ]
     
Gabrysiu świąteczne światełka wysyłam dla Ciebie prosto do nieba(***)(***)(***) a mamusi życzę zdrowych spokojnych świąt:* pozdrawiam i przytulam 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Moje ty słoneczko
mama gabrysi  
27-12-2013 12:05
[     ]
     
Kochanie taki straszny wiatr był u nas i kiedy szłam do Ciebie tak bardzo się obawiałam, że wszystko co masz na pomniczku będzie rozbite. I tylko u Ciebie nic nie spadło, nic się nie stłukło i nie porwało misiów.

Kochanie wiem, że czuwasz nad nami, ale proszę daj mi siłę zrozumieć dlaczego musiałas odejść?

Wiesz co ostatnio powiedziała Twoja czteroletnia siostra? - Że przez to, że ona urodziła się zdrowa to ty musiałaś być za nią chora i odejść. Jest taka mała a zaskakuje mnie coraz bardziej po Twoim odejściu. Ostatnio spytała się mnie przed spaniem: mamusiu czy słyszysz jak oni pięknie śpiewają? pytam się kto, a ona na to: aniołki. Słyszysz, czy słyszysz jak pięknie spiewają, bo ja je słyszę i widzę. Są utaj i Gabrysia też jest...

Kochanie tak za Tobą wszyscy tęsknimy, że nie ma dnia bez łez. Czy wiesz jak bardzo cię kochamy? czekaj na nas słoneczko... Twój tatuś powtarza, że jeszcze cała wieczność zdążymy cię pobawić... ale kiedy ta wieczność nadejdzie? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Moje ty słoneczko
beata1978  
27-12-2013 13:06
[     ]
     
i aby śpiewały dla nas zawsze ...
(***) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Moje ty słoneczko
Mama Huga  
27-12-2013 14:13
[     ]
     
Jakaś wyjątkowa więź łączy małe dzieci i aniołki....Mam nadzieję,że i mi się uda otrzymać taką wiadomość od Huga za pośrednictwem jakiegoś maluszka.. 


Re: Moje ty słoneczko
mama gabrysi  
28-12-2013 11:15
[     ]
     
Mamo Huga mam nadzieję, że też cie to spotka, że ktoś coś ci opowie o Twoim synku. My mamy dużo takich dziwnych incydentów w domu od śmierc Gabrysi, ale to tylko pozwala mi wierzyć, że ona jest tutaj, blisko nas pomimo, że jej nie widzę. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Moje ty słoneczko
iwona123  
28-12-2013 12:40
[     ]
     
Wiecie,że coś w tym, jest...ja też myślę,że małe dzieci widzą i słyszą więcej od nas...dla wszystkich naszych aniołków(**)(**)(**)(**) i uściski dla ziemskich dzieci... 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Moje ty słoneczko
Mama Huga  
28-12-2013 16:00
[     ]
     
Mamo Gabrysi tak bardzo bym chciała-ale żadne małe dziecko nie widziało Hugusia-chociaż może ze zdjęć...Asia 


Re: Moje ty słoneczko
mama gabrysi  
28-12-2013 19:43
[     ]
     
Asiu, moja córka widziała Gabrysię tylko przez 2 minuty i to przez szybę, a jednak dużo o niej mówi... Trzeba być otwartym na słowa innych dzieci - może akurat coś zobaczą lub usłyszą na co my jesteśmy głusi i ślepi. Trzeba im zawsze wierzyć, bo co nam zostało oprócz tego? To zawsze jakaś nadzieja na to, że jednak nasze aniołki są blisko nas...

Światełka dla naszych małych smyków w niebie (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Moje ty słoneczko
JoanSz  
29-12-2013 12:38
[     ]
     
mamo Gabrysi coś w tym jest. Przyjaciółki córka kilkanaście lat temu, gdy była małą dziewczynką 2-5 lat bawiła się z aniołkami, widziałam ją raz podczas takiej zabawy, mówiła że przychodzą do niej dzieci-aniołki, a ona się z nimi bawi, rozmawia, zaśmiewała się jak podczas dobrej zabawy z innymi dziećmi. 
Joan Mamusia Maksia ur.zm. 01.10.2013 (41tc)
Aniołek +8tc

Maksiu https://www.youtube.com/watch?v=RWKtE

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
30-12-2013 20:49
[     ]
     
Kochanie tęsknię za Tobą. Znalazłam dziś piekny wiersz i kochanie dedykuję ci go dziś na dobranoc. Słodkich snów mój aniołeczku...


Melodia niecała


Wierzę, że jesteś, że gdzieś tam istniejesz
i że rozumiesz dlaczego
wierzę, że nic się bez celu nie dzieje
tyle spotkało nas złego

żyję nadzieją, że znów się spotkamy
a wtedy światu wybaczę
żyję nadzieją, że nie brak Ci mamy
nie mogę myśleć inaczej

niewiele tak czasu nam było dane
zaledwie kilka tygodni
to jakby nuty raz tylko zagrane
fragmentu twojej melodii

lecz ja nauczyłam się ich na pamięć
i będę po cichu nucić
czasami tylko mój głos się załamie
bo wiem, że nie możesz wrócić. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
30-12-2013 20:54
[     ]
     
Piękne, mogę też zadedykować ten śliczny wierszyk Szymonkowi? aż się wzruszyłam... 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
30-12-2013 21:54
[     ]
     
Oczywiście, że jest dedykowany wszystkim naszym aniołkom... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iza1986  
30-12-2013 21:45
[     ]
     
Przepiękny wiersz
[*][*][*]dla Gabrysi 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
31-12-2013 19:33
[     ]
     
Kochanie jaki smutny był ten rok. Krótkie chwile radości zamieniły się w wieczny smutek, w wieczną tęksnotę...
Aniołku miłego oglądania światełek o północy - mam nadzieję, że widziane z góry będą ci się podobać.

całuje i do zobaczenia aniołku (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
01-01-2014 01:31
[     ]
     
Kochanie noworoczne światełko dla Ciebie (*)

Kocham cię i tęksnię każdego dnia bardziej!!! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
01-01-2014 21:09
[     ]
     
Aniołku nie wiem kto to napisał, ale zmodyfikowałam go troszkę dla Ciebie. Śpij słodziutku skarbie...

"Gdy noc ciemna otula nas swym płaszczem tęsknota do drzwi puka,
kochającego serduszka szuka.
Milion gwiazd lśni na niebie czemu tak daleko jesteśmy od siebie?
Kiedy zasypiam myślę o Tobie, dotyk Twoich małych rączek czuję na sobie.
Twoje usteczka dotykają mej skóry, księżyc na nas patrzy i oświetla z góry.
Życzę Ci Aniołku równie pięknych snów i czekam z tęsknotą by Cię ujrzeć znów.
Niech gwiazdki i księżyc otulą Cię mocno.
A teraz dobranoc kochanie - śpij słodko i czekaj na tatę i mamę..."

Boże jak ja tęksnię!!! Zabrałeś mi całe moje serce... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
02-01-2014 14:11
[     ]
     
Kochanie w tym roku 13 lutego skończysz roczek. Twój tatuś dzień wcześniej będzie świętować 31 lat. Urodziałaś się w jego imieniny i on tak bardzo się cieszył, że jesteś i dał ci na imię Gabriela, aby anioł Gabriel cię zawsze strzegł i był Twoim patronem a poza tym chciał miec córkę, która w końcu będzie miała pierwszą literke imienia jak on. Jakie to będzie smutne w tym roku. Dopiero styczeń a ja już się tym martwię... Bo miałaś kochanie w domu zdmuchnąć pierwszą swoją świeczkę a teraz? Teraz to my bedziemy mogli zapalić ci tylko urodzinową świeczkę...

Ksiądz po Twoim pogrzebie powiedział nam, że kiedyś przyjdziesz do nas i nam powiesz dlaczego tak się stało, dlaczego musiałaś odejść, bo jak stwierdził, dzieci zawsze przychodzą do swoich rodziców, powiedzieć im to, aby ukoić ich żal i smutek. Czekam kochanie na ten dzień z utęsknieniem, nawet jakby to był mój ostatni dzień tutaj...

Boże ja juz nic wiem i nic nie rozumię, ale weź ode mnie chociaż na jeden dzień ten cholerny ucisk w klatce i to całe cierpienie, abym mogła poczuć się tak, jakby Gabrysia była z nami tutaj. Żebym tylko chociaż przez godzinę tak bardzo za nią nie tęskniła...

Janusz Wisniewski pieknie ujął to co czuję:
Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać. To jest ta­ki sprytny mechanizm. Myślę, że przećwiczony wielokrotnie przez naturę. Du­sisz się, instynktownie ratujesz się i zapominasz na chwilę o bólu. Boisz się nawrotu bezdechu i dzięki temu możesz przeżyć.

Więc proszę weź sobie to i daj mi ją z powrotem chociaż na chwilę, na minutkę, na maleńką sekundę abym mogła ją jeszcze raz przytulić i poczuć jej ciepło i powiedzieć jej jak bardzo ją kocham! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Huga  
02-01-2014 14:56
[     ]
     
Mamo Gabrysi - Ja też marzę chociażby o minucie z Hugusiem w ramionach....Marzę też o jednym telefonie ,za jakiś czas,żeby powiedział mi czy jest szczęśliwy i żeby raz usłyszeć słowo MAMO i ,żebym ja mu mogła powiedzieć ja bardzo go kocham... 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
02-01-2014 15:22
[     ]
     
Dziewczyny to chyba marzenia wszystkich mam na tym forum...tylko czy to się spełni??? zaraz po śmierci Szymonka rozmawiałam z mamą, która też straciła synka 10 lat temu i powiedziała,że po 7 latach jak leżała na jakiś zabieg w szpitalu, w nocy poczuła Franka, poczuła że do niej przyszedł i że się do niej przytulił, mówi że w tym momencie poczuła taką ulgę... jakby ktoś zdjął z niej ten ogromny ciężar... od wtedy wiedziała,że jej synek jest szczęśliwy i ona dostała przyzwolenie na bycie szczęśliwą... piękne...czy do nas też przyjdą nasze dzieci? musimy w to wierzyć całym sercem 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
02-01-2014 16:12
[     ]
     
Iwona cudowana historia... obyśmy się wszystkie tego doczekały 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
donata  
02-01-2014 16:30
[     ]
     
Moja coreczka zmarla w lipcu przed 9-cioma laty,sylwestra tego samego roku spedzilismy z kuzynem mojego meza i jego rodzina ,spokojnie czasami z lzami ,przesiedzielismy cala noc.Na drugi dzien spalismy po poludniu wtedy w polsnie snilam jak moja corka usiadla mi na kolana i tak samo sie przytulila potem wstala i wyszla z pokoju jak zamknely sie drzwi staly n stole dwie swieczki ktore w tym momencie sie wygasily czulam to tak realnie ze musialam dojsc do siebie zeby wiedziec gdzie wlasciwie jestem przeogromne szczescie .Kiedys na poczatku slyszalam tez dwa razy "mama" we snie.I tak wogole czuje jej bliskosc ,zycze wam mamy takiego spotkania.Mama Franzi 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
03-01-2014 14:56
[     ]
     
Kochanie jest taka sliczna pogoda dziś, że byłam z Twoja siostrą na rowerku. Gdybyś była z nami, pewnie chciałabyś ją dogonić powoli stapajć nóżka za nóżką... Ale mi ciebie brakuje... Jadę zaraz odebrać moje prześwietlenie płuc - oby nic nie wyszło i zaraz potem prosto do Ciebie Skarbeńku mój najukochańszy. Całuje! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
woldemort  
03-01-2014 15:25
[     ]
     
Gabrysiu,walcząca dziewczynko(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
04-01-2014 12:34
[     ]
     
Słoneczko jak mi jest ciężko. Wczoraj przychodzę do Ciebie i wszystkie światełka się świeciły. Stał nowy biały znicz i juz wiedziałam, że to Twój pradziadek był cię odwiedzić. zawsze kupuje ci piękny biały znicz i zapal wszystkie inne. Boże jak nam wszystkim ciężko bez naszej kruszynki. Ja straciłam dziecko, moja mam wnuczkę a moi dziadkowie prawnuczkę. Jakie to smutne, że widzieli ją tylko w trumnie... nikt oprócz mnie i mojego męża nie widział jej przed śmiercią - jaka była słodziutka, jakie miała cudowne oczka i jakie słodkie minki robiła. Gabrysiu ale ja tęsknię... nic mi się nie chce robić... kompletnie nic. Mam ochotę schować się łóżku przedcałym światem i spać ciąglę czekając aż przyjdziesz do mnie we śnie.

Do zobaczenia popołudniu skarbie. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
JoanSz  
04-01-2014 12:57
[     ]
     
Gabrysiu (*)(*)(*) słoneczko Mamusi
Mamusiu Gabrysi mocno tulę :* 
Joan Mamusia Maksia ur.zm. 01.10.2013 (41tc)
Aniołek +8tc

Maksiu https://www.youtube.com/watch?v=RWKtE

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
06-01-2014 13:52
[     ]
     
Przełamałam się dziś. Poszłam do kościoła, a raczej do klasztoru na mszę. Wszystko fajnie. Zbliża się koniec i okazuje się, że jakieś dzieci będą śpiewać po mszy kolędy. Moja Matylda chciała posłuchać. Kończy się msza, dzieci zaczynają śpiewać i co śpiewają? Kolędę dla nieobecnych. Mam dość zabieram Matylde idziemy pod ołtarz zabrać poświęconą kredę i kogo spotykam. Dziewczynę ze szpitala co była ze mną na sali po porodzie. Ona taka szczęśliwa ze swoim dzieckiem - moja Gabrysia byłaby taka sama. I wychodzę tonąca w morzu łez z kościoła. Boże nawet tam sobie ze mnie drwisz? Ja wszystko rozumiem ale nie ma takich zbiegów okoliczności. Jedno jest pewne - już nie idę do kościoła.

Tym bardziej, że pierwszy raz keidy poszłam po pogrzebie Gabrysia do kościoła, trafiłam na troje chrzcin i dwa roczki. To dopiero był sajgon. Wiem kiedy jest u nas chrzest i dlatego wybrałam późniejszą mszę. Ale jakimś dziwnm zbiegiem okoliczności wszystkie te uroczystości ktoś przeniósł na późniejsza godzinę. Nie mam sił. Wysiadam. Ten ogrom tragedi przerasta mnie coraz bardziej. Na kazdym kroku mam ochotę ryczeć i wrzeszczeć na cały świat! Niech ktoś do cholery wytłumaczy mi dlaczego moja Gabrysia urodziła się z HLHS? Dlaczego w XXI wieku nie mogli jej pomóż lekarze? Dlaczego nie była ani jeden raz w domu w swoim łóżeczku i dlaczego nie mogę jej teraz przytulić? Do diabła z taką rzeczywistością.

PS. oddam gratis moje życie komuś innemu - nawet dopłacę, ale niech ktoś to ode mnie weźmie. Chcę się obudzić z tego chorego snu... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
06-01-2014 13:57
[     ]
     
Gdzie Ty Boże jesteś??????! istniejesz?????!to już przechodzi ludzkie pojęcie...on się nad nami znęca!!!;(
Przytulam Cię bardzo mocno!!!Czuję to samo...;(
A Gabrysi ślę kolorowe światełka do nieba(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Huga  
06-01-2014 14:33
[     ]
     
Mamo Gabrysi.Mialam to samo gdy poszłam na pasterkę.Skończyło się na morzu łez-gdy usłyszałam lulajże Jezuniu....Tyle tych wad serca , nikt u mnie w rodzinie nie ma chorego serca , a Hugo HRHS....ale mówiono w szpitalu, a to wy macie lepiej , bo my mamy tą gorszą wersje serca jednokomorowego czyli jak u Gabrysi HLHS .Tylko,że te HLHSy wyszły do domu .A mój HRHS nie, czyli widzisz nigdy nie wiadomo ....Ja oglądam często filmik nakręcony tuż po ur Huga i nie mogę uwierzyć , że taki duży i nabity synuś -a nie dał rady jego organizm....Oglądam i mam wrażenie , że żyje Huguś w moim sercu... 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
06-01-2014 14:36
[     ]
     
ja też oglądając zdjęcia Szymonka, nie mogę uwierzyć że go już nie ma i nigdy nie bedzie... taki śliczny zdrowy chłopiec...;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
06-01-2014 14:42
[     ]
     
Kochane mamy aniołków, jesteście poprostu kochane.
no właśnie to nam zostało - zdjęcia... i nasze wspomnienia o naszych małych najukochańszych skarbeńkach i to takie smutne...

Kochanie jadę do Ciebie wylać ten potok łez bo chyba się zaraz uduszę.
kocham cię i jak ja strasznie tęsknię!!! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
06-01-2014 19:33
[     ]
     
Gabrysiu aniołku dla Ciebie najjaśniejsze światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
06-01-2014 20:23
[     ]
     
Kochanie światełka wieczorne dla Ciebie (*)(*)(*) Przyśnij się dziś mamusi, proszę... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Czas...
mama gabrysi  
08-01-2014 18:04
[     ]
     
Kochanie czas tak szybko biegnie. Dwa dni w pracy a czuję się jakbym od roku z niej nie wychodziła. Wróciłam dziś wymordowana jak nie wiem co. Wybacz, że nie mam siły dziś do Ciebie pojechać, ale jestem cały czas myślami z Tobą. Moje serce jest całe Twoje - gdybym mogła Ci je wtedy oddać zobaczyłabyś jaki wspaniały jest świat. Poczułabyś miłość swojej siostry i taty, i napewno byłabyś w przyszłości wspaniałym człowiekiem.
Tęsknię tak strasznie za Tobą, że nie ma słów aby to opisać.
Światełko wieczorne kochanie dla Ciebie i twoich małych anielskich dzielnych kompanów (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Czas...
iwona123  
08-01-2014 18:07
[     ]
     
Gabrysiu dla Ciebie aniołeczku(**)(**)(**) a mamusie mocno przytulam 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
09-01-2014 21:34
[     ]
     
Kochanie byłam dziś u Ciebie wieczorem i ten witraż tak pięknie wygląda oświecony przez znicze - patrzę na niego i widzę Ciebie, takiego małego mojego śpiącego Skarbeńka... Tęsknię każdego dnia bardziej i mocniej!!!
Kocham Cię Gabrysiu ty mój maleńki cudzie. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
12-01-2014 20:04
[     ]
     
Byłam dziś u Ciebie skarbie i w kaplicy przy cmentarzu był czyjś różaniec... I przypomniałam sobie jak ostatni raz cię tam utuliłam i wycałowałam. Jak ostatni raz Cię widziałam - właśnie tam, w tej zimnej, lodowatej kaplicy. Tak słodko spałaś i nikt nie mógł uwierzyć, że Twoje maleńkie serduszko nie bije. Nikt, a zwłaszcza ja. Do dziś nie wierzę.
Tęsknię kochanie i nienawidzę każdej minuty mojego życia bez Ciebie. Każda chwila bez Ciebie wydaje się nic nie warta. Nawet gdy się śmieję... Ide spac, bo to daje mi nadzieję, że znów cię ujrzę. Chociaż we śnie.

Kocham cię Gabrysiu. Światełko dla Ciebie (*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
12-01-2014 20:11
[     ]
     
Gabrysiu aniołeczku światełka kolorowe dla Ciebie(**)(**)(**)a mamusi życzę dużo dużo siły i żeby Twoje marzenie się spełniło i Gabrysia odwiedziła Cię we śnie... przytulam 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
woldemort  
12-01-2014 20:46
[     ]
     
Maleńka(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iza1986  
12-01-2014 21:36
[     ]
     
Gabrysiu, malutki Aniołeczku******* 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama Leosia  
13-01-2014 00:49
[     ]
     
Gabrysiu (*) 
Leoś ur. 06.09.2013 zm.14.10.2013

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
14-01-2014 21:15
[     ]
     
Gabrysiu dodaj mi sił. Dziś wykrzyczyłam same złe słowa mojej koleżance z biura za co? A za nic... Była najbliżej w tym ogromie mojej bezradności, smutku, żalu i tęsknoty, który mnie dopadł. Muszę to jutro wyprostować. W końcu ona tak się martwiła o Ciebie, codzień dzwoniła, gdy byłaś w szpitalu. I dziś od 3 lat kiedy siedzimy razem pierwszy raz na nią nakrzyczałam naprawdę za nic...

Ja cię pierniczę, ta burza napadów emocji mnie wykończy.

Całuski skarbie mój najsłodszy. Kocham cię Gabrysiu i jak ja strasznie tęsknię to wiem tylko ja i ty. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
14-01-2014 21:25
[     ]
     
Czasami tak się zdarza,że wylewamy emocje i złość na przypadkowe, osoby, na te które są najbliżej...ale nie martw się Twoja koleżanka na pewno nie jest zła i to rozumie...trzymaj się kochana w tym trudnym czasie, przytulam Cię mocno i Gabrysi wysyłam miliony kolorowych światełek(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
woldemort  
15-01-2014 08:48
[     ]
     
Gabrysiu-Aniołeczku(***)(***) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
15-01-2014 20:40
[     ]
     
Gabrysiu, moje ty szczęście upragnione kocham cię!
Byłam dzielna przez ostatnie dni i co? Znowu dopadł mnie ten cholerny ucisk w klatce. Myślałam, że postaramy się teraz o nowe maleńkie życie, ale chyba nie jestem gotowa. Tak strasznie się boję, że znów może być to samo tym bardziej, że nikt nie wie, dlaczego nie miałaś połowy serduszka? To mnie dobija, bo nie wiem czy to moja wina, czy coś źle zrobiłam będąc w ciąży? Skarbie jak jak tęsknię! A Twoja siostra? codzień płacze za Tobą i pyta kiedy będziemy mieć znowu Gabrysie w domu... Oszaleć można. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Huga  
15-01-2014 20:52
[     ]
     
Mamo Gabrysi -mi mówią,że to czysty przypadek z serduszkiem ....Jak na razie nie zakładam , że się powtórzy.Ale badałam mocz i znowu 3razy ponad max bakterie..Te bakterie w moczu nieraz 10razy więcej niż max były moją zmorą całą ciąże i mi się wydaje , że to ich wina. Tym razem przed próbami muszę zwalczyć to paskudztwo. Tak bardzo bym chciala ,żeby i Tobie i mi i innym Mamom się udało pokonać strach a potem urodzić szczęśliwie zdrowe maleństwa. 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
15-01-2014 21:02
[     ]
     
Ja też miałam w ciąży często bakterie w moczu, ale mój gin mówił,że to normalne w ciąży...te wszystkie wady, niewyjaśnione to pewnie nie szczęśliwe zbiegi okoliczności, za które nasze dzieciątka przypłaciły życiem...;( niestety nie miałyśmy na to żadnego wpływu...Mamo Gabrysi, nie możesz myśleć,że zrobiłaś coś źle, bo tak nie było...to los z nas zadrwił....pozdrawiam i przytulam a Gabrysi ślę kolorowe światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
woldemort  
15-01-2014 21:14
[     ]
     
Mamo Gabrysi to nie Twoja wina!!!Twoja Gabrysia,mój Dominik,Huguś Asi i wiele innych dzieci-tak wyksztalciły się ich serduszka.Na to miliony przyczyn wpłynęło.To nie nasza wina i wcale nie powiedziane,że kolejne nasze maleństwa mogą mieć jakieś wady.Ja to piszę,ale sama sie teraz obawiam i ciągle o tym myślę,czy ta maleńka istotka ,ktorą noszę pod sercem,czy będzie zdrowa.Przed chwilą wyszłam z pod prysznica i całą kąpiel się mazałam i mówiłam do siebie,że kolejnej wady,straty nie przeżyję,Nie dam rady.Ale musimy przyjmować życie(brutalne)takim jakie jest-nie mamy wyboru.Trzymaj sie cieplutko. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
15-01-2014 22:02
[     ]
     
No właśnie - czysty przypadek i nikt nie wie czemu. Właśnie przypomniały mi sie słowa mojego gin, że jeśli kolejne dziecko byłoby z wadą serduszka to to by był naprawdę pech, bo raczej nie ma takich podwójnych sytuacji i nie słyszał, by komuś urodziło się kolejne dziecko z taką wadą. Tym bardziej, że mam kontakt z rodziną, gdzie też drugie dziecko urodziło się z HLHS, ma 6 lat i nadal żyje, a kolejne trzecie dziecko urodziło się im zdrowe.

Musimy chyba być dobrej myśli. A co tam, może dziś zaszalejemy i zobaczymy czy coś małego kochanego się nam narodzi :) Na pewno nasze aniołki nad nami czuwają!

Dziękuję za słowa wsparcia... co ja bym bez was zrobiła? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
15-01-2014 22:08
[     ]
     
Pewnie kochana trzymamy mocno kciuki i powodzonka!!!:) bedzie dobrze-musi być! 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
woldemort  
15-01-2014 22:11
[     ]
     
Zaszalejcie-bardzo mi się to słowo spodobało:))))
Niestety nic i nikt nie zmieni tego co się stało-okrutne,ale prawdziwe.Wszystko jest zapisane w naszych księgach,co ma się wydarzyć w naszym życiu.Trzymam kciuki i pomodlę się za "wspaniały cud"waszego małżeństwa.Nie można się poddawać,trzeba mieć nadzieję do samego końca. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
16-01-2014 17:33
[     ]
     
Odwiedzam dziś po pracy Gabrysię i co? obok trzech kolesi młodych knypków, postawiło sobie na grobie telefon, puścili na cały głos hip hop z toną przekleństw i popijając wódkę urządzili sobie przy jakimś grobie imprezkę. Normalnie tak się na nich wydarłam, że to szczyt bezczelności i chamstwa, i że to niesprawiedliwe, że oni, takie knypki robią sobie imprezę na czyimś grobie, a moje dziecko nie żyje. I że to niesprawiedliwe, że oni się włóczą po tym świecie, a ja wychowałabym moją córeczkę na wspaniałego człowieka! I się rozryczałam jak bóbr. A oni? Przeprosili, postali i poszli. Co za chamstwo! Spokojnie dziecka nie można odwiedzić na cmentarzu bo się człowiek denerwuje. I gdzie ta sprawiedliwość? Mam nadzieję, że zrozumieli chociaż jedno słowo i że może coś do nich dotrze... Może jestem wredna, ale to był szczyt bezczelności!

Gabrysiu, przepraszam, że byłaś tego świadkiem, i że t było tak blisko Ciebie kochanie. Kocham cię! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
beata1978  
16-01-2014 17:36
[     ]
     
(***) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
16-01-2014 18:25
[     ]
     
Bardzo dobrze zrobiłaś! Na Twoim miejscu też bym tak zrobiła!Szczyt bezczelności, ale dobrze,że chociaż podkulili ogony i poszli a nie jeszcze na Ciebie naskoczyli...u Szymonka ostatnio też urządzili sobie popijawe przy jego grobiku, och gdybym ich tylko dopadła!!!jeszcze gnoje butelke po piwie zostawili!
Ludzie wstydu nie mają...a cmentarz co ogrzać się można przy zniczach, ławeczki są, policja nie chodzi więc legalnie pić można...masakra 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
18-01-2014 10:19
[     ]
     
Gabrysiu miłego dnia ci życzę mój aniołku. Ale chciałabym cię tearz poprzytulać i wycałować twoje pulineczki. Kocham cię i strasznie, strasznie tęksnię.

PS. mam nadzieję, że bawisz się grzecznie z innymi aniołkami 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
19-01-2014 18:52
[     ]
     
Gabrysiu przytul się do mocno do mnie. tak bardzo tego potrzebuję. Moja tęksnota za Tobą urosła dziś do maksimum. Znowu jestm zła, wściekła na tą niesprawiedliwość, że Ciebie nie ma. Oszaleć można...

Kocham cię mój najsłodzszy aniołeczku i strasznie, strasznie tęksnię za Tobą kochanie. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
27-01-2014 21:44
[     ]
     
Słoneczko... w tym natłoku spraw i obowiązków tak rzadko jestem teraz u Ciebie. Jutro jak tylko wrócę z delegacji pojadę prosto do Ciebie mój Skarbeńku.

A za trzy tygodnie świętowalibyśmy twój roczek... kochanie jak mi ciężko. Wczoraj czytałam taki piękny tekst i potem wieczorem wylałam znowu tony łez za Tobą...

"Mamuniu pamiętasz jak odeszłam? chciałam Ci powiedzieć że to była moja kolej, nie Twoja wina. Byłam potrzebna tam gdzie szykuje dla Ciebie piekne powitanie. Nie rozpaczaj, nie płacz tylko żyj. Pamietaj o mnie zawsze tak jak ja pamietam o Tobie, ale żyj i walcz do momentu kiedy Twoja kolej nadejdzie i spotkamy się, a wtedy będziemy razem już na zawsze.
Twoja perełka w niebie"

Kochanie całuje i przytulam mocno!!! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
27-01-2014 22:38
[     ]
     
Piękny tekst...wzruszający...tylko dlaczego dotyczy nas...;(
Kochana przytulam Cię mocno a Gabrysi ślę kolorowe światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
30-01-2014 21:30
[     ]
     
Kochanie jak mi strasznie źle bez Ciebie... nikt i nic nie zapełni pustki w moim sercu za Tobą.

Kocham cię Gabrysiu - mama 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iza1986  
30-01-2014 22:02
[     ]
     
Gabrysiu(***) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Marta111  
31-01-2014 12:49
[     ]
     
Tulę Twoją córeczkę... Na pewno jest razem z moim Filipkiem i innymi aniołkami... U nas była prawie identyczna sytuacja... Zazdroszczę że mogłaś się pożegnać, mi to nie było dane, ale mam nadzieję że wszyscy się kiedyś spotkamy 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 do Marta
mama gabrysi  
31-01-2014 17:35
[     ]
     
Marto napewno sa razem a poczytaj co napisałm wcześniej - 27 stycznia:

"Mamuniu pamiętasz jak odeszłam? chciałam Ci powiedzieć że to była moja kolej, nie Twoja wina. Byłam potrzebna tam gdzie szykuje dla Ciebie piekne powitanie. Nie rozpaczaj, nie płacz tylko żyj. Pamietaj o mnie zawsze tak jak ja pamietam o Tobie, ale żyj i walcz do momentu kiedy Twoja kolej nadejdzie i spotkamy się, a wtedy będziemy razem już na zawsze.
Twoja perełka w niebie"

Napewno się kiedyś spotkamy... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
31-01-2014 19:32
[     ]
     
Gabrysiu gdzie ty kochanie jesteś? Dziś Twoja siostrzyczka powiedział mi, że jak będę stara to ona się mną zaopkiekuje. Słodkie :) Tylko, że to ja teraz miałam się opiekować wami, abyście kiedyś były przy mnie we dwie... a jest ona sama, ja sama, tata sam... Taka pustka w każdym z nas bez Ciebie...

Perełeczko słodkich snów i bajeczka dla Ciebie dziś na dobranoc:
"- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy.? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika"


ps. kochanie jak ja tęsknię... Boże zabrałeś moje dziecko do siebie, dlaczego nie zabrałeś ze sobą mojego serca?! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
31-01-2014 22:43
[     ]
     
Gabrysiu aniołeczku(**)(**)(**)
Mamo Gabrysi zawsze bardzo mnie wzrusza to co piszesz, bo jak to czytam mam wrażenie,że jest mi to z ust wyciągnięte...mocno Cię przytulam i życzę dużo dużo siły 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
smykomatka  
02-02-2014 16:06
[     ]
     
Gabrysiu maleńka(*)

Kocham Kubusia Puchatka od dzieciństwa.Mimo ze ma bardzo mały rozumek i myślenie bardzo go męczy ja uwarzam ze jest bardzo mądrym misiem.
Zawsze gdy puszczam piosenkę "Gdzie jesteś" płacze bo jest ona wszystkim tym co chciałabym powiedzieć moim Córeczkom.

Przytulam z całych sił. 


Mama trzech Anielskich Córeczek
Wikunia {*25.11.07 +03.12.07}
Lilianka i Gabrysia{*+20.11.2012}
Oraz dwóch ziemskich Synków(dzidzia loczka i chudzinka);-) i
Jagódki 20.07.2015

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
02-02-2014 17:30
[     ]
     
nie słyszałam tej piosenki wcześniej. A teraz kiedy przeczytałam tekst to ryczę jak bóbr...

Gabrysiu kochanie moje największe dla Ciebie:

"Księżyc śpi
Gwiazda życzeń też
Niech zbudzą się
Pocieszą dzisiaj mnie..

W ciemności jestem sam
W biały dzień ze strachu drżę
Przybądź do mnie.
Me serce tęskni wciąż
Szukam Cię we wspomnień mgle
Przybądź do mnie..

Chcę bardzo byś wreszcie mnie znalazł
Bo bez Ciebie okropnie mi źle
Do każdej z gwiazd wiadomość ślę
Gdzie jesteś teraz?
Powiedz gdzie
Cały czas o Tobie śnię
Znów z Tobą być chcę..

Lecz słońce wzejdzie znów
I nastanie nowy dzień
Znowu znikniesz
Bo to jest tylko sen
Gdy otworze oczy swe
Znowu znikniesz..

Tak bardzo wierzyłam w to zawsze
Ale zawsze nie zawsze chce trwać
Do każdej z gwiazd wiadomość ślę
Lecz żadna choć tak bardzo chce
Znaku mi nie może dać
Gdzie jesteś ach gdzie?

Chcę słyszeć znów
Twój głośny śmiech
Chcę z Tobą być
Chwilę lub dwie
Ooo tylko chwilę lub dwie
Jedną chwilę

Tak bardzo wierzyłem w to zawsze
Ale zawsze nie zawsze chce trwać
Do każdej z gwiazd wiadomość ślę
Lecz żadna choć tak bardzo chce
Znaku mi nie może dać
Więc chyba zaraz pójdę spać
Ciekawe czy zasnąłeś też
Gdzie jesteś ach gdzie?"

No właśnie skarbie, gdzie jesteś? ach gdzie?...
Smutno mi tak, i tęskno. I pocieszenia znikąd. I kiedy jeszcze przed chwilą byłam u Gabrysi i tak stałam przy jej pomniczku, to tak sobie popłakałam bo co ja jej mogę dać na ten jej nadchodzący pierwszy roczek? Miał być tort z pierwszą świeczką a będzie znicz. Miało byc radośnie, a będą łzy. Miała być z nami w domu a jesteśmy tu tacy sami, samotni, tacy opuszczeni. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Huga  
02-02-2014 18:13
[     ]
     
Ah te anielskie roczki....jakie to strasznie ,strasznie smutne......Mamo Gabrysi -nie wiem co napisać bo mi samej łza się w oku kręci na samą myśl...

http://www.youtube.com/watch?v=ZUeUtbFecX0 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
02-02-2014 18:16
[     ]
     
Bo na to nie ma żadnych słów....nikt nie powinien być w takiej sytuacji...;( ale wiecie co ja już postanowiłam,że na Szymonka roczek zrobie mu tort, zrobię zaniose na cmentarz i tam go zjem...bede świętować z synkiem jego roczek i każde kolejne urodziny...zawsze bedzie tort... 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
04-02-2014 21:37
[     ]
     
Gabrysiu, kochanie ty moje, Ty wiesz, co przepełnia moje serce. Serce, które tak chiało cię kochać. Takie puste jest teraz. Moje życie pochłonięte jest cały czas pracą. Cały czas coś robię, nawet jak już padam ze zmęczenia bo tak strasznie się boje tgeo bólu, tego braku tchu, tej myśli, że cię nie ma cię nie ma, że nie mogę cię przytulić, wziąść za rączkę, wychować na wspaniałego człowieka... To jest tak straszne i przerażające, że robię wszystko by o tym nie myśleć. Nie potrafię sobie poradzić z Twoim odejściem i coraz więcej mam dni, kiedy myślę, że to nie prawda. Że ty nadal jesteś w szpitalu i tylko zastanawiam się, dlaczego do ciebie nie jadę? A żeby wrócić do normalności, to idę na cmentarz i widząc już z daleka Twój pomnik zaczynam tonąć w morzu łez. Wtedy wszystko wraca. Wtedy wiem w 100% że Ciebie naprawdę nie ma... Że twoje maleńkie ciało pochłonęła ziemia. I że to takie niesprawiedliwe, że to właśnie ty musiałaś odejść Skarbie. Dlaczego nas zostawiłaś? Dlaczego ktoś potrzebował cię bardziej niż ja? Po co ktoś nam dał nadzieję, aby ją potem zniszczyć? Nie rozumiem, dlaczego Bóg pozwala na takie coś? Dlaczego nam to zrobił? Dlaczego nie możesz być teraz tutaj z nami... Czy to chory sen, czy to naprawdę wszystko się wydarzyło?

Kocham cię najmocniej na świecie, i nie wiem, poprostu nie wiem jak ja mam żyć dalej bez Ciebie? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Huga  
04-02-2014 22:15
[     ]
     
Mamo Gabrysi -tak jak piszesz pozwolono nam być przez chwilę szczęśliwymi Mamami -a potem krach zabrano nam nasze skarby -gdy już rozkochałyśmy się w nich bez opamiętania...tak,że ból jest nie do ogarnięcia .Tulę Cię mocno ...

http://www.youtube.com/watch?v=ZUeUtbFecX0 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
05-02-2014 21:33
[     ]
     
Dobrze to ujęłas mamo Hugysia - ból jest nie do ogarnięcia...

Gabrysiu światełka najjasniejsze dla Ciebie. Rok temu czekałam aż się urodzisz już za kilka dni, za chwilę. Tak kochanie się cieszyliśmy wszysycy na Twoje nadchodzące narodziny... A teraz? Zostaliśmy sami, smutni, stęsknieni za Tobą i za potrzebą obdarzenia cię miłością na jaką Skarbie zasłużyłaś... Tęksnię strasznie skarbeńku mój najsłodszy za Tobą 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
06-02-2014 10:42
[     ]
     
Gabrysiu aniołeczku(**)(**)(**) Daj mamie dużo siły w tym nadchodzącym trudnym czasie....A Ciebie mamusiu mocno przytulam!!!!!:* 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
08-02-2014 09:24
[     ]
     
Przeczytałam wczoraj coś co tak utkwiło mi w sercu i w głowie i ja się pytam, jak? jak miałam to zrobic jako rodzic? Przecież nie mogłam nic zrobić... a może mogłam a nie zrobiłam?

"Jako rodzice zawsze musimy mieć skrzydła wystarczająco duże, aby otoczyć nimi dzieci i osłonić je przed krzywdą czy bólem. To fi­guruje w naszym kontrakcie z Bogiem, kiedy bierzemy na siebie od­powiedzialność za ich życie. "

Gabrysiu każdego dnia coraz gorzej, coraz ciężej, a miało być coraz łatwiej podobno. Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Rok temu czekałam na Twoje narodziny. czekałam bo miałaś się urodzić dziś, 8 lutego. A ty poczekałaś i urodziłaś się dzień po urodzinach tatusia, w jego imienieny. Twoje imię on wybrał, bo chciał byście mieli takie same pierwsze literki :) I teraz on będzie miał 31 lat a ty kochanie miałabyś roczek. Jego urodziny już zawsze będą smutne, bo będą bez Ciebie... Jak my to wszystko mamy przeżyć i przetrwać tą przyszłość bez ciebie. Czy jeszcze mamy przyszłość? co to za przyszłość, co to za życie, kiedy taka choelrna pustka panuje w naszych sercach, w domu... Ja nie wiem. Nie mam sił mierzyć się z Twoim odejściem każdego dnia. Każda minuta to za dużo, a co dopiero każdy dzień.

Boże jak ja za nią tęsknię. Zabrałeś nam wszystko, dosłownie wszystko... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
woldemort  
08-02-2014 12:07
[     ]
     
Mamo Gabrysi-nigdy nie przestaniemy myśleć o swoich Aniołach.Budzimy się- myślimy,jemy sniadanie-myślimy,pracujemy-myślimy,nic nie robimy-myśliśmy,zasypiamy i też myślimy.Tak już bedzie zawsze.Serce wyrwane!!!!Przytulam Cie kochana,a maleńkiej ślę światełka(*)(*)(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Huga  
08-02-2014 13:27
[     ]
     
Mamo Gabrysi -może inni patrząc na nas-myślą inaczej -bo nie każda myśl o naszym utraconym dziecku idzie w parze z łzą..Ale tęsknota serce rozrywa na każdym etapie dnia...Ty masz Matyldę i ja ma dwójkę dzieci-to część osób myśli ,że jest nam łatwo-bo mamy dla kogo żyć....

http://www.youtube.com/watch?v=ZUeUtbFecX0 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
08-02-2014 13:42
[     ]
     
Z jednej strony łatwiej, bo macie dla kogo żyć a z drugiej strony łatwiej? musicie praktycznie 24 godz na dobę mieć założoną maskę, bo dla dzieci trzeba się uśmiechać pokazywać że jest dobrze, że je się też bardzo kocha a zwłaszcza,że dzieci w różnym wieku inaczej wszystko rozumieją...
Także nieważne jakby było nigdy nie bedzie łatwiej...;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
08-02-2014 22:52
[     ]
     
im dłużej, tym gorzej... tym smutniej i tak jakby to było wczoraj. Wszystko wraca...

Gabrysiu kocham cię!!!!!!! Przyjdź do mamusi we śnie, proszę... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iza1986  
08-02-2014 23:11
[     ]
     
Mamo Gabrysi u mnie tak samo, każdy dzień, każda godzina przynosi większy ból i smutek...
Przytulam Cie mocno a dla Gabrysi jaśniutkie światełko(*) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Pierwsze urodziny
mama gabrysi  
13-02-2014 16:59
[     ]
     
Kochanie dziś powinnam szykować dla Ciebie tort. Powinnaś biegać koło mnie i mi przeszkadzać. Powinnaś dostać stos prezentów. A tak... ja nie mogę opanować łez i nie wiem jak do Ciebie pojechać, co ci kupić Skarbie? Boję się, że oszaleje tam dziś przy tobie z rozpaczy.

Gabrysiu Skarbie moje najsłodsze i najukochańsze wszystkiego najlepszego z okazji Twoich pierwszych urodzin... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Pierwsze urodziny
karola521  
13-02-2014 17:09
[     ]
     
Kolorowe światełka dla Gabrysi z okazji urodzin (**)

Ściskam Cie kochana mamo i życzę siły :* 
Mama Aniołka Bartusia ur.zm.18.01.2014 (39tyg)

Re: Pierwsze urodziny
mery.k  
13-02-2014 17:30
[     ]
     
Dla Gabrysi ((**)) ((**)) a Ciebie droga mamo tulę do serca 


Re: Pierwsze urodziny
Linka  
13-02-2014 18:59
[     ]
     
Gabrysiu, urodzinowe światełko 
Linka, Mama Aniołka (1998,14tc.), Tosi (ur.21.02.2004r.,zm.07.02.2013r.) i dwojga ziemskich dzieci
http://tosiakaczmarek.pamietajmy.com.pl/

Re: Pierwsze urodziny
iwona123  
13-02-2014 19:03
[     ]
     
Gabrysiu aniołku dla Ciebie miliony kolorowych światełek z okazji anielskiego roczku(**)(**)(**)
A Ciebie droga mamusiu mocno przytulam i życzę dużo siły 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Pierwsze urodziny
Marta111  
13-02-2014 19:40
[     ]
     
Gabrysiu...(**)(**) 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Pierwsze urodziny
woldemort  
13-02-2014 21:11
[     ]
     
Gabrysiu,urodzinowe światełka(**)(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Pierwsze urodziny
Mama Huga  
13-02-2014 23:14
[     ]
     
Gabryniu - cóż możemy ci dać , cóż życzyć...Kochanie tylko te wirtualne światełka maleńka i życzę Ci bądź tam szczęśliwa i czekaj na Rodziców ,kiedyś będziecie jeszcze razem... 


Re: Pierwsze urodziny
Magija  
13-02-2014 21:28
[     ]
     
Mam nadzieję, że dałaś radę dzisiaj. Pierwsze urodziny to bardzo trudny dzień do przeżycia. Bardzo. Ściskam CIę mocno i życzę dużo sił. 


Re: Pierwsze urodziny
mama gabrysi  
14-02-2014 14:35
[     ]
     
smutno mi... dziś byliśmy z mężem u Gabrysia, zapliliśmy jej czerwone serduszko i utonęłam w morzu łez... To jest takie trudne i nie pojete, że nie ma mojego dziecka! Jak może jej nie być? Jak ktoś mógł mi ją tak poprostu odebrać? Proszę masz, naciesz się chwilę, zobacz jakie małe szczęście masz w ramionach, a potem prach - CIERP! Nie mogę tego ogarnąć ani sie z tym pogodzić. Nie tak miało być! Nikt nie ma prawa decydować o naszym cierpieniu i nikt nie ma prawa nam go zadawać. Boże coś ty mi zrobił?! Zniszczyłeś moją przyszłość, moje serce, moje życie... Cieszy cię to, że nas tak dużo tu jest?! i jak jeszcze słyszę o tych wszystkich wrednych rodzicach, którzy skazują swoje dzieci na śmierć i ból, to ja się pytam, dlaczego do jasnej cholery im się nic nie przytrafi? Czemu oni nie cierpią tylko te bezrobnne dzieci?

Miliony pytań, żadnej odpowiedzi. I tylko my same z tym ciężarem... z tą wszechogarniającą pustką... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Pierwsze urodziny
karola521  
14-02-2014 17:02
[     ]
     
Mamo Gabrysi bardzo mocno Cie ściskam:*

Ja też nigdy nie zrozumiem dlaczego nasze maleństwa musiały odejść, dlaczego Bóg je zabrał. Każdego dnia od prawie miesiąca błagam żeby oddał mojego synka.

Tylko tobjuż nie jest możliwe , tylko my zostałyśmu tu z tym rozdzierającym serce bólem:(:(:(
Wszyscy mąwią że nie jestem sama ale moje serce jest samo bez mojego dziecka...

Trzyma mnie jedynie wiara w to że nic go tam nie boli i że jest scczęśliwy...

Właśnie jak codzień zapalam w oknie światełko dla mojego Bartusia (**) Dziś zapale je również dla Gabrysi (**) Może uśmiechną sie do nas z Nieba...

Kocham Cie syneczku:* 
Mama Aniołka Bartusia ur.zm.18.01.2014 (39tyg)
Ostatnio zmieniony 14-02-2014 17:08 przez Karola521

Re: Pierwsze urodziny - do karola521
mama gabrysi  
14-02-2014 18:37
[     ]
     
Bardzo dziękuję... Światełka dla Twojego Bartusia.
I to prawda - tylko ta świadomość, że nie cierpią chyba pozwala nam dalej jakoś żyć 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Pierwsze urodziny
Mama Huga  
14-02-2014 21:06
[     ]
     
Kochana jakbym czytała swoje myśli

Tulę mocno
mama gabrysi napisał(a):
> smutno mi... dziś byliśmy z mężem u Gabrysia, zapliliśmy jej czerwone serduszko i utonęłam w morzu łez... To jest takie trudne i nie pojete, że nie ma mojego dziecka! Jak może jej nie być? Jak ktoś mógł mi ją tak poprostu odebrać? Proszę masz, naciesz się chwilę, zobacz jakie małe szczęście masz w ramionach, a potem prach - CIERP! Nie mogę tego ogarnąć ani sie z tym pogodzić. Nie tak miało być! Nikt nie ma prawa decydować o naszym cierpieniu i nikt nie ma prawa nam go zadawać. Boże coś ty mi zrobił?! Zniszczyłeś moją przyszłość, moje serce, moje życie... Cieszy cię to, że nas tak dużo tu jest?! i jak jeszcze słyszę o tych wszystkich wrednych rodzicach, którzy skazują swoje dzieci na śmierć i ból, to ja się pytam, dlaczego do jasnej cholery im się nic nie przytrafi? Czemu oni nie cierpią tylko te bezrobnne dzieci?

>

> Miliony pytań, żadnej odpowiedzi. I tylko my same z tym ciężarem... z tą wszechogarniającą pustką... 


Re: Pierwsze urodziny
mama gabrysi  
14-02-2014 21:27
[     ]
     
Gabrysiu całuski od mamusi, tatusia i Twojej siostrzyczki na walentynki. A teraz śpij sobie słodziutko kochanie, i tylko proszę, gdy kiedyś umrzemy, przyjdź nam na spotkanie... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Joannap  
14-02-2014 19:32
[     ]
     
Gabrysiu...(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Alicja74  
14-02-2014 20:55
[     ]
     
Dla Gabrysi (*)(*)(*)....

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię, i nigdy nie przestanę 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
14-02-2014 23:15
[     ]
     
Dziewczyny, dołączam się do Waszych wpisów!;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
15-02-2014 20:14
[     ]
     
za miesiąc dokładnie 15 marca minie rok od najgorszego telefun który dostałam w moim życiu. Kiedy zobaczył numer telefonu już wiedziałam, wiedziałam co się stało. Odebrałam tylko po to by ktoś powiedział, Pani Magdo, tak nam przykro... robiliśmy wszystko co w naszej mocy. Ja wiem, że zrobili wszystko, by uratować moje dziecko. Nie zapomnę łez Pani doktor, która powiedziała po pierwszej reanimacji Gabrysi, że następnym razem nie będą jej w stanie pomóc. I dwa dni później, kiedy Gabrysia ostatkiem sił ścisnęła mój palec, kiedy ostatni raz wycałowałam ją w policzki od nas wszystkich - odeszła. Rok od jej urodzin minął. A teraz zbliża się rok od jej śmierci, a ja nadal widzę każdy dzień coraz bardziej dokładniej i coraz więcej szczegółów mam przed oczami z każdej chwili z nią spędzoną i z każdego momentu od jej śmeirci. kiedy kupowałam ubranko Gabrysi do trumny wyłałam jak bóbr w sklepie i nikt nie wiedział dlaczego. To prosekturium, potem ta trumienka, tabliczka, krzyż. Dziura w ziemi. I moje dziecko włożono tam i zasyano. Jak mogłam na to do jasnej cholery pozwolić?! Żeby ją tam dali, schowali i nie mgoę jej już nawet dotknąć...> Oszaleje albo utonę w morzu łez 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Klaudia23  
15-02-2014 20:24
[     ]
     
Wiem kochana co czujesz. To tak strasznie boli. 28 marca moja Nikolka miałaby 3 latka..
Tylko my mamusie wiemy jak strasznie boli strata dzieciątka. Wyczekiwanego przez 9 miesięcy. Tylko my wiemy i będziemy do końca życia w naszych sercach mieć nasze aniołki..
Bądź dzielna kochana choć wiem,że to trudne.. Tylko tyle moge dać Twojej Gabrysii. Swiatełka do nieba aniołku(*)(*)(*)(*) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Huga  
15-02-2014 20:55
[     ]
     
Kochana te nasze oceany łez - gdyby one mogły wskrzeszać .Ja też pamiętam ten telefon - u mnie był bardziej służbowy -stwierdziłam zgon.....byliśmy wtedy jeszcze na korytarzu szpitalnym i dano nam 2 godziny na pożegnanie....ah 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
15-02-2014 21:30
[     ]
     
i czy tak powinno być???!!!
Że mamy takie wspomnienia naszych ukochanych dzieci...;( nie mogę tego przeżyć...przed chwilą wróciliśmy z cmentarza, musiałam szybko wracać bo myślałam,że padne tam na kolana i wybuchne płaczem!!!
Boże jakie to niesprawiedliwe!!!
Kochana przytulam Cię bardzo bardzo mocno a Gabrysi ślę miliony kolorowych światełek(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
smykomatka  
16-02-2014 07:39
[     ]
     
Ja nie wiem co powiedzieli bo gdy zobaczyłam numer tak się roztrzęsłam,że telefon wypadł mi z rąk.Odebrał mąż...Gdy zapytał "O której?" ja już wiedziałam...
Myślałam,ze tylko na filmach kobiety padają na kolana i wyją z rozpaczy...Teraz wiem,że nie tylko... 


Mama trzech Anielskich Córeczek
Wikunia {*25.11.07 +03.12.07}
Lilianka i Gabrysia{*+20.11.2012}
Oraz dwóch ziemskich Synków(dzidzia loczka i chudzinka);-) i
Jagódki 20.07.2015

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
woldemort  
18-02-2014 11:49
[     ]
     
Gabrysiu,światełko dla Ciebie(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
18-02-2014 19:30
[     ]
     
Gabrysiu(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
19-02-2014 20:34
[     ]
     
Gabrysiu skarbie... całuski na dobranoc!

Kocham cię i tęsknię każdego dnia bardziej! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
11-03-2014 20:43
[     ]
     
Jestem zła, wściekła na cały świat za wszystko. Mam ochotę ryczeć w niebogłosy! Te skrajne emocje mnie wykończą psychicznie. Dostało się dziś wieczorem mojemu mężowi, nawet Matyldzie - za nic. pytała, gdzie ma położyć sobie naszyjnik na rano, aby pamietała, gdzie jest. Boże, jaka ja jestem sama na siebie zła!!!! Jaka jestem okropną mamą.
Gabrysiu kochanie przytul się dziś do mnie wieczorem tak mocno, abym wiedziała, że jesteś Skarbie. Tak bardzo za Tobą tęsknię i tak strasznie chcę cię mieć z poworotem. Nikt nie miał prawa mi ciebie odebrać. Nikt - a ja i tak sama mówiłam ci, że możesz odejść, że nie musisz już cierpieć, że ja sobie jakoś z tym poradzę. nie radzę sobie... przerosło mnie to. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
między światami  
11-03-2014 21:24
[     ]
     
Jak ja Cię rozumiem, mamo Gabrysi. Jestem na takim samym emocjonalnym dnie. Nie radzę już sobie sama ze sobą, ściskam Cię mocno i życzę tych "lepszych" dni, które podobno mają kiedyś nadejść (chociaż sama już przestaję w to wierzyć) A dla twojej Gwiazdeczki cieplutkie promyczki (**)(**)(**) 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Huga  
11-03-2014 21:36
[     ]
     
Mamo Gabrysi - nie jesteś okropną Matką- po prostu czasami potrzebujesz mieć całkowity spokój.Nasze ziemskie dzieci -nie zawsze wiedzą ,kiedy się nie odezwać -kiedy potrzebujemy być same.Ja też tak mam , potem ich przepraszam -ale jest coś w tym,że teraz bardziej niż kiedykolwiek -potrzebujemy uwalniać swoje emocje.Ja ich nie duszę jak kiedyś w sobie-bo bym nerwowo nie wytrzymała.Tulę Ciebie w te trudne dni- zazwyczaj,po trudnym dniu przychodzi łagodniejszy-tego ci życzę kochana. 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Klaudia23  
18-02-2014 19:32
[     ]
     
Gabrysiu aniołeczku(**)(**)(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
smykomatka  
19-02-2014 07:59
[     ]
     
Gabusiu(*)(*)(*) 


Mama trzech Anielskich Córeczek
Wikunia {*25.11.07 +03.12.07}
Lilianka i Gabrysia{*+20.11.2012}
Oraz dwóch ziemskich Synków(dzidzia loczka i chudzinka);-) i
Jagódki 20.07.2015

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
24-02-2014 20:27
[     ]
     
Gabrysiu ja tak strasznie tęksnię za Tobą. Każdego dnia brakuje mi ciebie coraz bardziej. A dziś szczególnie. Kiedy zobaczyłam dziś dwie kreseczki na teście bałam się uciesyć. Pamiętam jak cieszyłam się przy Tobie. Gadałam do Ciebie jak jeszcze byłaś taką maleńką, miniaturkową fasoleczką. I co? Nie zdążyłam ci nawet poczytac bajeczek i nauczyć cię kosi kosi łapki... Kocham cię i proszę opiekuj się małą fasoleczką i Matyldą bo ja nie przeżyje jeszcze jednej tragedi...

Swiatełka dla Ciebie moja najsłodsza Perełko (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
24-02-2014 20:30
[     ]
     
Ojej kochana wielkie gratulacje!!!
Ale się ciesze:)
super:)
Strach jest masz racje i bedzie przez 9 miesięcy a nawet dłużej już chyba zawsze,ale nie martw się Gabrysia czuwa.
Mocno Cie przytulam i jeszcze raz gratuluje:)
A dla Gabrysi(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Ontario  
20-02-2014 21:43
[     ]
     
Jejku, Matyldzia jest taka kochana...lasso na chmurki,przesłodkie...
Tak bardzo Ci współczuje z powodu straty Maleństwa!:-( I mam takie samo odczucie,dlaczego kobiety które nie chcą dzieci je mają i to zdrowe i silne,a my które pragniemy dziecka z całego serca tracimy je? to niepojęte,niesprawiedliwe i okrutne :-(
Ściskam Cię mocno i życzę dużo siły! 
Ola /Trzy Okruszki *2009,*2013,*2016, Michaś ur.16.01.2014 zm.16.01.2014 (27t.c.) kocham Cię Synku,na zawsze...

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
25-02-2014 18:18
[     ]
     
Gabrysiu słoneczko, ale mi ciebie brakuje... Za trzy dni będzie roczek od kiedy miałaś operację. Boże jak ty musiałaś cierpieć, a ja? ja nic nie mogłam zrobić. Stałam i patrzyłam. Patrzyłam jak ciebie zabierają na blok, z którego miałaś już nie wrocic. Nikt nie dawał ci szans. I te łzy, i tatuś Twój nawet nie potrafił ich powstrzymac... o jak ciężko bez ciebie. I czemu to tak ciągle jest coraz bardziej realne i coraz mocniej wraca do mnie? Każdy szczegół, każda minuta Twojego życia ... kochanie jak ja pragnę cię przytulić! Boże coś ty mi zrobił? Dlaczego nam ją zabrałeś? Dlaczego...? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Klaudia23  
25-02-2014 20:09
[     ]
     
Kochana za każdym razem będziemy zadawać sobie pytanie dlaczego się tak stało? Dlaczego Bóg zabrał nam nasze największe szczęście, największy nasz skarb. Ja cały czas zadaje sobie takie pytanie dlaczego Nikolka urodziła sie chora i dlaczego spotkało to mnie? Codziennie rano budzę się i zastanawiam czy to był tylko straszny sen? ale to nie był sen to wszystko wydarzyło się naprawdę i nic się ni wroci. Nikt nam już nie wróci naszych aniołeczków:( Jedynie musimy pocieszać się tym,że są tam w niebie szczęsliwe i patrza na nas z góry..
Kochana życze Ci dużo siły i gratuluje dzidziusia. Oby wszystko było dobrze życze Ci tego z całego serduszka:)
A dla Gabrysi miliony światełek(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
27-02-2014 18:44
[     ]
     
Perełko ale mam ostatnio koszmary - dwa dni pod rząd śniła mi się czyjaś śmierć. Wolę nie myśleć, że pod sercem rozwija się maleńki cud. Boję się tego wszystkiego co będzie. W poniedziałek idę do lekarza - zobaczymy jak to będzie.

Kocham Cię Skarbie najmocniej na świecie i opiekuj się proszę Matyldą - znowu zaczyna tęsknić za Tobą. Jej płacz za Tobą i te maleńkie jej łzy powodują, że ja, ja już poprostu nie mam siły dźwigać ciężaru jakim jest Twoja śmierć. Nie tak miało być Gabrysiu, nie tak... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
07-03-2014 17:49
[     ]
     
Kochanie tak mi smutno bez Ciebie. Każdego dnia coraz bardziej odczuwam Twoją nieobecność. Rok temu miałaś dokładnie dziś w piątek operację. Nie dawali ci szans Skarbie na przeżycie a Ty sobie poradziłaś. Tak się cieszyłam z Twoim tatą, tak dzielnie walczyłas, tak bardzo chciałaś żyć, że lekarze sami nie wiedzieli dlaczego przezyłaś krwotok po operacji, którego nie wiedzili jak zatrzymać. Sam ustał. Dlaczego kochanie musiałaś odejść i zostawić nam tam straszną pustkę w sercach, w domu, wszędzie? Za chwilę będzie rok jak ostatni raz zabiło Twoje serduszko, jak osttni raz cię tuliłam i całowałam po policzkach i jak ostatni raz uścinęłaś mój palec na pożegnanie. Dla mnie to tak jakby było wczoraj. Kiedy byłas po pierwszej reanimacji, i kiedy powiedzili, że juz nie będą w stanie nic zrobić, aby cię uratować, kiedy Twoje serduszko przestanie jeszcze raz bić pozwoliłam ci odejść. Trzy razy powtórzyłam ci wtedy, że możesz spokojnie odejść, że jakoś z tym sobie poradzę. I co? nie radze sobie. Jak mogłam ci pozwolic w ogóle odejść? co ze mnie za matka?~! Nie daję sobie z tym rady... nie mogę się ztym pogodzić i jest mi coraz bardziej ciężko i coraz bardziej smutno, a tęsknota za Tobą jest nie do opisania.

kocham cię Gabrysiu... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
07-03-2014 17:55
[     ]
     
Kochana,jeśli to Cię choć trochę pocieszy,czujemy się tak samo dzisiaj beznadziejnie...mocno Cię przytulam!!!
Musimy się trzymać dla kruszynek w brzuszku!
Gabrysiu(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Klaudia23  
08-03-2014 16:21
[     ]
     
Gabrysiu czuwaj nad mamusią i dzidziusiem(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
woldemort  
09-03-2014 11:54
[     ]
     
Gabrysiu(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
beata1978  
10-03-2014 10:52
[     ]
     
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
.....światełko pamięci
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
między światami  
10-03-2014 11:47
[     ]
     
Gabrysiu (**)(**)(**) 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Klaudia23  
10-03-2014 20:05
[     ]
     
Gabrysiu(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
między światami  
13-03-2014 07:08
[     ]
     
Gabryniu, (*)(*)(*) 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
14-03-2014 12:20
[     ]
     
rok temu w piątek ostatni raz wycałowałm policzki Gabrysi, ona ostatni raz ścisnęła mój paluszek, i wtedy ostatni raz była taka ciepła, kochana, maleńka, pod repiratorem, pod piętnastoma różnymi kroplówkami. Ostatni dzień żyła... A teraz ja wywaliłam rano wszystko z jej grobu, zostawiłam tylko aniołki, kupiłam nowe znicze, za chwilę pojade odebrać dla niej nowy bukiecik i to jest jedyne co mogę jej dać w jej pierwszą rocznicę śmierci. To rok temu o 22:41 zadzwonił telefon i Pani doktor powiedziała, że nie dało się już nic zrobić. Kiedy tylko widziałam numer telefonu ze szpitala to wiedziałam. Wiedziałam już, ze odeszła. A teraz jestem dziś taka sama, jak ona była sama, kiedy umierała. Nie było mnie przy niej i nie mogłam jej utulić ten ostatni raz. A teraz siedzę tu, stukam coś na klawiaturze, ryczę jak bóbr i nawet nie umiem sobie tego wszystkiego poukładac w głowie, że jej nie ma.

Gabrysiu kochanie czy wiesz jak bardzo cię kocham? jak tęsknię każdego dnia coraz bardziej? Mam ochotę wyciągnąć cię z Twojego grobu, aby utulić cię jeszcze raz. I jeszcze raz wycałowac Twoje polcizki i powiedziec ci jak bardzo cię kocham. Minęło tyle dni, a dla mnie to nadal jest tak jakby było wczoraj... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
między światami  
14-03-2014 13:26
[     ]
     
Przytulam Cię bardzo mocno, tak dobrze wiem o czym mówisz. Tylko, że ja nie miałam szansy przytulić ani ucałować mojego syneczka, gdy żył. Witałam Go i żegnałam zarazem, w prosektorium. Też siedząc przy jego grobku, miałam ochotę wygrzebać go stamtąd gołymi rękami. Bo jest tak blisko a zarazem tak daleko. Dużo siły kochana, chociaż czasem wydaje się, że już jej nie ma, że limit się wyczerpał. Gabrysiu maleńka (**)(*)(**) 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Marta111  
14-03-2014 13:26
[     ]
     
Mamo Gabrysi wiem co czujesz, mi nie było dane pożegnać się z moim synkiem, wiem że to nie jest pocieszenie ale pomyśl że mogłaś Gabrysie pocałować, zobaczyć- to jest na prawdę dużo, oddała bym wszystko za takie chwile... Przytulam Cię mocno 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
15-03-2014 10:26
[     ]
     
Gabrysiu maleńka księżniczko(**)(**)(**)
To już rok bez Ciebie;(
Daj mamusi siłę,na ten ciężki dzień...
A Ciebie kochana mamo Gabrysi mocno przytulam:* 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Huga  
15-03-2014 14:20
[     ]
     
Gabryniu-malutka księżniczko....Dla Ciebie kochana tysiące światełek,,, 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
19-03-2014 20:24
[     ]
     
Gabrysiu Skarbie całuski słodkie od mamusi!!! Dziś już rozumiem sen, kiedy śniłaś mi się na wszystkich świetych. Śniłaś mi się, że siedzisz na łózku i mój kolega robił do Ciebie śmieszne minki a ty tak strasznie głośno się śmiałaś. I co? On dowiedział się niedawno, że będzie mieć córkę :) a ja, że termin porodu jak wszystko dobrze pójdzie to 1 listopad. Czuwaj kochanie nad nami i kiedy umrzemy, proszę przyjdź nam na spotkanie.

Tęsknię każdego dnia bardziej, ale wiem, że jesteś cały czas z nami, pomimo, że cię nie widzę, i że nie mogę cię przytulić ani wycałować. Jutro pradziadek cię odwiedzi. Dzwonił dziś i powiedział, że jedzie cię jutro odwiedzić i się rozpłakał. Cięzko im pogodzić się ze śmiercią prawnuczki, tak jak i nam... Kocham cię! Światełka dla Ciebie mój najsłodszy aniołku!!!! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
19-03-2014 20:30
[     ]
     
Widzisz kochana Gabrysia czuwa:)
Nasze maleństwa cały czas z nami są:)
Gabrysiu maleńka(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
22-03-2014 12:53
[     ]
     
Strasznie mi dziś smutno kochanie za Tobą. Cały czas widzę cię taką maleńką i śpiącą w tej trumience. Dałam ci tam podusię, aby ci było wygodnie. I misie, abys miała się czym bawić i smoczek, bo tak bardzo go lubiałaś. To wszystko co mogłam ci dac... Oddałabym ci nawet moje serce gdyby było to tylko możliwe. Nie wiem dlaczego ktoś bardziej potrzebował ciebie niż ja. Nie umiem tegoz zrozumieć i nie wiem jak żyć dalej bez Ciebie... Gabrysiu czekaj na mnie skarbie, bym mogła całą wieczność cię tulić, całować i wtedy nigdy już nic nas nie rozłączy. Kocham cię!!! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Klaudia23  
22-03-2014 16:34
[     ]
     
Gabrysiu kochany aniołeczku dla Ciebie miliony światełek(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
23-03-2014 14:30
[     ]
     
Dziś od chyba pół roku poszliśmy do kościoła. I byliśmy na dworze. I były same dzieci. I kiedy zobaczyłam dziewczynkę w wieku mojej starszej córki, która za rączkę trzymała swoją młodsza siostrę, tak bardzo przykro mi się zrobiło, ze nie ma Cię z nami skarbie. Matylda też pewnie chodziłaby z Tobą za rączkę i pilnowała cię, aby nic cie się nie stało... Tak tęsknie kochanie za Toba. Wszysycy tęsknimy... Gabrysiu światełka mój najukochańszy Skarbeczku dla Ciebie (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
elaaa  
23-03-2014 14:58
[     ]
     
Dla Gabrysi (*)(*)(*) 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
między światami  
26-03-2014 09:16
[     ]
     
Mój starszy synek też zwraca bardzo uwagę na niemowlęta. Zagląda czasem do wózków jak ma możliwość. Wcześniej go maleńkie dzieci nie interesowały. A moje serce klęka.
Gabrysiu (*)(*)(*) 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
30-03-2014 19:51
[     ]
     
Gabrysiu kolorowe światełka dla Ciebie (*)(*)(*) Czuwaj kochanie nad nami i przyjdź do nas - brkauje nam twoich psikusów :)

Całuje, kocham nad życie i tęsknie każdego dnia coraz bardziej za Tobą!!!! Coraz bardziej! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
30-03-2014 19:51
[     ]
     
Gabrysiu kolorowe światełka dla Ciebie (*)(*)(*) Czuwaj kochanie nad nami i przyjdź do nas - brkauje nam twoich psikusów :)

Całuje, kocham nad życie i tęsknie każdego dnia coraz bardziej za Tobą!!!! Coraz bardziej! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
beata1978  
30-03-2014 20:00
[     ]
     
(***) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Klaudia23  
31-03-2014 14:32
[     ]
     
Gabrysiu aniołeczku(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
05-04-2014 13:01
[     ]
     
normalnie oszaleje. emocje biora dzis górę. Wszystko mnie denerwuje, wrzeszcze od rana po wszystkich. Własnie wyżyłam się na córce i przebiłam jej balon. Boże jaką ja jestem okropną mamą!!! nie wiem czy ryczeć, czy krzyczeć czy się smiać. Huśtawka nastrojów mnie przeraża. A wszystko przez to, że ciebie nie ma z nami Gabrysiu. Nie umiem poradzic sobie z tą pustką, żalem, z tą okropną tęsknotą za Tobą. I jeszcze to maleństwo co się rozwija we mnie - Boże jak to wszystko udźwignąć? Jak nie oszaleć? cały czas się martwię, że znowu będzie coś nie tak... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
05-04-2014 13:17
[     ]
     
Kochana, burza hormonów w Tobie panuję i niestety nie masz na to wpływu...przetrwasz to-musisz! już tyle przeszłaś, więc już nic Cię nie złamie...jesteś bardzo dzielna a Gabrysia czuwa z góry i nie pozwoli aby przydarzyło Wam się coś złego!:)
Właśnie jak tam maleństwo pod sercem? byłaś u lekarza? 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
05-04-2014 13:50
[     ]
     
23 kwietnia mam pierwsze badanie prenatalne. Lekarz wypisał skierowanie i mamy bezpłatne. Zobaczymy co to będzie. Ale patrząc, że to dopiero 10 tydzień a do spodni się nie mieszczę
to chyba się maleństwo dobrze rozwija :) Pierwsze dwie ciąże bez objawowe, a teraz mdłości na noc i wieczna chęć spania dają mi we znaki. Ale co tam, grunt by maleństwo było zdrowe! a jak tam u was? wszystko dobrze? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
05-04-2014 23:59
[     ]
     
no to super;)
Masz rację oby do przodu i aby było wszystko w porządku...u nas też dobrze, rośniemy (oboje);) są małe problemy z bakteriami w moczu,ale to do wyleczenia:)
kochana buziaki dla Was:* 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
09-04-2014 19:04
[     ]
     
Sielsko – Anielsko jest Tobie w Niebie
A w pustym domu brakuje Ciebie
Jak mam przytulić postać skrzydlatą ?
Kto będzie wołał Mamo i Tato ?
Kto stos zabawek z kąta wygoni ?
Kto schowa kamyk w maleńkiej dłoni ?
Pytań tysiące – w zamian MILCZENIE
W oczach mam rozpacz, w duszy zmęczenie
I tylko liczyć mi pozostało,
Że przyjdzie przeżyć chwilę wspaniałą
Gdy poza czasem, poza przestrzenią,
Gdzieś poza ciałem, gdzieś poza Ziemią
Gdy przerwać zdołam rozumu ramy
W pełni Miłości – znów się spotkamy....
Pytam po ludzku – Jak to się stanie ?
Ja jeszcze nie wiem – Ty wiesz moje nasjłodsze KOCHANIE

Gabrysiu perełko najsłodsza tęksnię za Tobą każdego dnia mocniej... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona0489  
09-04-2014 19:06
[     ]
     
Gabrysiu aniołeczku (*)(*) 
"Nic nie boli bardziej, niż śmierć spełnionego marzenia..."
Iwona mama 2 Aniołków. Drobinki 26.02.2013 oraz Wiktorii 09.01.2014 tak bardzo Was kocham
Oraz ziemskiej Liliany

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iza1986  
09-04-2014 22:35
[     ]
     
Jaki piękny wiersz, a zarazem jaki smutny i prawdziwy:(
Gabrysiu aniołku dla Ciebie światełko(***) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
16-04-2014 17:08
[     ]
     
Czytam te wszystkie historie tutaj, każdego dnia każdy wpis. Często zaczynam odpisywać i kasuję wszystko... co powiedzieć, co napisać, kiedy tak dobrze rozumie się ból, tęksnotę, poczucie niesprawiedliwości w każdym z was i kiedy dobrze się wie, że nie ma nic, żadnych słów, które ukoją wasz i mój żal. Znowu nadchodzą święta. I co? znowu wszysycy będą świetować zmartwychwstanie, ale co tu świętować? Syn wrócił do Ojca, a nasze dzieci? Wróciły za wcześnie tam, gdzie nie ma nas... Każdego dnia, od ponad roku zmagam się i staram się żyć normalnie po śmierci mojej córeczki, ale już nic nie jest normalne. nawet najprostsze rzeczy przyprawiają cżłowieka o łzy. I ta ogarniająca rozpacz, co nie daje złapać tchu ciągle powraca. I co to wogóle oznacza śmierć? Czy znajdziemy kiedyś w niej ukojenie?

Gabrysiu tak tęksnię każdego dnia, każdego dnia mam w sobie coraz więcej żalu i poczucia, że nie zrobiłam nic, nic jako rodzic, aby cię uchronić. czy kiedyś wybacysz mi, że tak mało czasu miałyśmy dla siebie? czy przyjdzie dzień, że będziesz już zawsze ze mną? jak mam ogarnąć i przeżyć kolejne setki a może tysiące dni bez Ciebie? Czuję, że Twoja smierć, Twoje odejście przytłoczyło mnie takim ciężarem, że już nie wiem jak mam iść dalej. Nie mam siły do ogarnięcia tego wszystkiego, bo nie można logicznie zrozumieć, dlaczego dzieci umierają?
Kocham cię Skarbie najmocniej na świecie i proszę, przytul mnie mocno dziś, bo tak smutno mi bez Ciebie jest tutaj... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
16-04-2014 17:15
[     ]
     
zgadzam się z Tobą każdym słowem...
Przytulam Cię mocno!!!
A dla Gabrysi ślę kolorowe światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Klaudia23  
17-04-2014 20:15
[     ]
     
Mamo Gabrysi masz racje nic już nie będzie jak dawniej:( Każda z nas tęskni za swoim maleństwem i nie potrafi żyć tak jak dawniej. Każde święta są dla nas wielkim bólem bo nie ma przy nas naszego skarba naszego cudu upragnionego:( Do końca życia musimy żyć z tym bólem w naszym sercu i wiarą,że spotkamy się kiedyś z naszymi skarbami w niebie..

Dla Ciebie Gabrysiu same prześliczne światełka(***********) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Huga  
17-04-2014 21:59
[     ]
     
Dokładnie kochana-już nic nie będzie takie jak kiedyś-coś co kiedyś sprawiało radość -każda czynność ma inny wymiar - mnie nic nie cieszy, 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
19-04-2014 19:50
[     ]
     
Gabrysiu słoneczko miliony światełek dla Ciebie (*)(*)(*) Wszysycy za Tobą tęsknimy każdego dnia bardziej, a w te święta szczególnie... Biegałabyś juz obok nas i dzis niosłabyś samodzielnie swój pierwszy koszyczek... ehh, smutno i tyle. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
21-04-2014 19:34
[     ]
     
Słoneczko świąteczne światełka dla Ciebie i wszystkich twoich aniołkowych przyjaciół (*)(*)(*).

Tęsknie, kocham i czekam, aż przyjdziesz do mnie chociaż we śnie skarbeńku... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Gabrysia czuwa
mama gabrysi  
23-04-2014 15:27
[     ]
     
kochane mamy byłam dziś na pierwszym badaniu prenatalnym. Maluszek ma 7 cm, serduszko narazie w normie, dwie rączki i dwie stópki i narazie nie stwierdzono żadnych wad. Na początku lipca na kolejnym badaniu zostanie prześwietlone całe serduszko, które wykluczy ewentualne wady serca. Wierzę, że nasza Gabrysia czuwa nad nami i nie pozwoli, aby było znowu coś nie tak.

Kochanie dziękuję ci, że jesteś z nami i czekaj na nas Skarbie! Przyjdzie wieczność, kiedy będziemy razem i wtedy Ciebie wybawami, wycałujemy jak nie zdążyliśmy tutaj na ziemi. kocham cię ty moja najdroższa perełko. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia czuwa
Marta111  
23-04-2014 15:46
[     ]
     
to wspaniale! 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Gabrysia czuwa
iza1986  
23-04-2014 17:35
[     ]
     
Mamo Gabrysi wspaniałe wiadomości, cieszę się razem z Tobą, a Gabrysia na pewno czuwa i maleństwo na pewno będzie zdrowe:))) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Gabrysia czuwa
iwona123  
23-04-2014 18:13
[     ]
     
Super kochana, ale dla mnie to nie jest zaskoczenie, bo przecież nie mogło być inaczej:)
Gabrysiu pięknie dbasz o mamusie i dzidzie w brzuszku:) oby tak dalej królewno:)(**)(**)
Buziaki dla Was 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
25-04-2014 20:10
[     ]
     
Kochanie miliony buziaków dla Ciebie!!! Tak bym chciała zobaczyć znowu Twoją kochaną buzinke, chwycić cię za rączkę, przytulić i potrzymać na chwilę na rękach i zaspiewać ci kołysankę... tulę mocno i czekam na dzień, kiedy przyjdziesz kochanie do mnie... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
29-04-2014 20:21
[     ]
     
kochanie tulę, tulę, tulę mocno~i proszę opiekuj się maleństwem cioci Asi - nie pozwól, aby jej syneczek dołączył do Ciebie kochanie. Za dużo nas tutaj, i za dużo łez, serc złamanych zostało na ziemi...

Smutne to i prawdziwe, że nie mamy wpływu na to, że tak bardzo pragniemy waszego przyjścia na świat a potem diagnozują u was te straszne wady i odchodzicie tak cichutko od nas... chcemy was zatrzymać a ta śmierć jest silniejsza od naszej miłości. Gabrysiu skarbie smutno mi bez Ciebie i ta tesknota co pozostała, ta pustka, to, to jest poprostu niesprawidliwe. Tak bardzo chciałabym cię mieć z powrotem. Chciałam ci pokazać jaki wspaniały jest świat, ale teraz wiem, że taki nie jest. Jest okrutny, pełen żalu, łez, i niesprawiedliwości...

Kocham cię skarbie i może jest mniej łez, to i tak każdego dnia pustka po Tobie w moim sercu jest coraz większa... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Martusi  
02-05-2014 13:19
[     ]
     
Gabrysiu kochana światełko dla Ciebie(*)I moc uścisków dla mamy:)
Mama Martusi 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
07-05-2014 19:21
[     ]
     
Gabrysiu słoneczko ty moje... tęsknię (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Klaudia23  
07-05-2014 19:54
[     ]
     
Gabrysiu(***) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
woldemort  
07-05-2014 22:31
[     ]
     
Gabrysiu(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Gabrysiu dlaczego??!!
mama gabrysi  
08-05-2014 16:48
[     ]
     
trzecia ciąża - 15 tydzień. Zrobiłam badanie prenatalne z testem papa. USG wszystko dobrze. A dzis dzwoniła Pani doktor i poinformowała mnie, że wyniki z krwi (biochemia) są bardzo złe i mam zjawic się pilnie u niej. Jutro rano jade. Złe wyniki - czyli pewnie wada genetyczna jedna z trzech, które wychodzą przy tym teście: Down, Edward, Patau... za mało dostaliśmy w kość czy coś? Oszalej do jutra z rozpaczy. Nie rozumiem, dlaczego człowiek tak bardzo chce miec dziecko i wszystko jest przeciwko niemu? Własnie czytałam, że dzieci z zespółem Edwards i patu rzadko doczekują porodu... Jakie to jest niesprawiedliwe!!!!! Nie ma Boga, a jak jest to chyba sprawia mu radość bawienia się mną...

Gabrysiu kochanie czuwaj nad ta małą fasolką i prosze zrób coś, aby się ci lekarye pomylili... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
Marta111  
08-05-2014 16:58
[     ]
     
Mamo Gabrysi jak czytam to włos mi staje na rękach... U nas też była wada serca na razie nie myślę o kolejnym dziecku ale nie wyobrażam sobie drugi raz tego przechodzić... Mam nadzieję że jednak wszystko będzie dobrze.. Ponoć człowiek nie dostaje więcej niż jest w stanie unieść...a to by już na pewno bylo za dużo... Jestem z Wami myślami 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
Mama Martusi  
08-05-2014 17:03
[     ]
     
Okropnie przykre,mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze.Trzymam kciuki I ściskam mocno.
Mama Martusi 


Re: Gabrysiu dlaczego??!!
woldemort  
08-05-2014 18:10
[     ]
     
Hej mamo Gabrysi!!!!!Nic jeszcze nie wiadomo o co chodzi,więc nie doszukuj się narazie żadnych wad.To chodzi o badania biochemiczne,więc może poprostu może masz czegoś za mało w swym organiźmie i trzeba natychmiast reagować.Nie panikuj za wczasu.Ja wiem,że łatwo się mówi,bo jestem po badaniach dokładnych wszystkich narząów,a w szczególności serduszka(ze względu na wadę Dominika)i było wszystko ok,a mimo to boję sie panicznie każdych badań,wyników i wszystkiego.Usiądź spokojnie ,weź kilka głębokich oddechów i powiedz sobie,że napewno nic złego już Was nie czeka.
Czekamy jutro my(wszystkie mamy z zaciśniętymi kciukami)na dobre wiadomości.Sercem i myślami jestem z Tobą.

Gabrysiu dodaj mamusi mnóstwo sił(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
mery.k  
08-05-2014 19:09
[     ]
     
Mam nadzieję, że to psikus natury, a nic poważnego. Trzymamy kciuki i jesteśmy z tobą zawsze! 


Re: Gabrysiu dlaczego??!!
iwona123  
08-05-2014 20:40
[     ]
     
Mamo Gabrysi przede wszystkim nie martw się na zapas, bo nie pomożesz tym dziecku...swoją drogą jakaś niepoważna ta pani doktor,że zadzwoniła powiedziała,że coś jest nie tak nie wyjaśniła dokładnie i teraz Ty odchodzisz od zmysłów!!! nie robi się takich rzeczy! kochana nie myśl o najgorszym, przecież Gabrysia czuwa i nic złego nie może się stać! wszystkie jesteśmy z Tobą myślami i czekamy na dobre wieści...trzymaj się a Ty Gabrysiu miej w opiece mamusie i rodzeństwo(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
Nadia7  
09-05-2014 12:09
[     ]
     
Trzymam kciuki, będzie dobrze...


Gabryniu....

(***) 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
iwona123  
09-05-2014 15:15
[     ]
     
Mamo Gabrysi czekamy na wieści...wyjaśniło się??? 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
iza1986  
09-05-2014 16:17
[     ]
     
Mamo Gabrysi, ja też trzymam mocno kciuki i jestem z Tobą całym sercem,wierzę że Twoja Gabrysia czuwa i wszystko będzie dobrze. Przytulam Cię mocno 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
iwona0489  
09-05-2014 18:27
[     ]
     
Ja również trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze. Musi być dobrze, wystarczy tego bólu i cierpienia. Gabrysia na pewno opiekuje się Wami :) 
"Nic nie boli bardziej, niż śmierć spełnionego marzenia..."
Iwona mama 2 Aniołków. Drobinki 26.02.2013 oraz Wiktorii 09.01.2014 tak bardzo Was kocham
Oraz ziemskiej Liliany

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
mama gabrysi  
09-05-2014 18:45
[     ]
     
a więc już wszystko jasne. Wynik PAPPA wyszedł mi na poziomie 0,16MoM, a powinien być jak najbliżej 1,0. Przez to ryzyko wystąpienia zespołu Downa wzrosło mi z 1:1000 na 1:309, zespołu Edwardsa z 1:10000 na 1:2200 a na zespół Patu z 1:20000 do 1:7700. Pani doktor powiedziała, że aby wykluczyć lub w 100% potwierdzić wystąpienie wady można wykonać amnipunkcję - pobranie wód płodowych i ich przeanalizowanie. Jest ryzyko 0,5% poronienia. Oczywiście i tak nie da się wpłynąć na te wady gdyby się potwierdziły, ale wynik 100% na którąś z tych wad pozwala na terminację ciąży, której ja ejstem przeciwnikiem. Dlatego narazie nie wyraziłam zgody na to badanie. Tym bardziej, że na koniec Pani doktor dodała, że majac dobre wyniki z USG a złe z testu PAPPA, to 90% kobiet i tak rodzi zdrowe dzieci. Dlatego ja wiem, że będzie u nas dobrze. Poza tym na zły wynika z testu Pappa może wpłynąć, nadwaga/niedowaga, tarczyca i inne choroby matki.

Ogólnie dużo strachu, ale czekam spokojnie na drugie badanie usg - 18 czerwca będzie, aby wszystko się potwierdziło. Bo to nie problem zgodzić się na amnipunkcję, ale jak coś stanie się dziecku (np. wczesniejszy poród, bo wody odejdą, albo zapalenie wewnątrzmaciczne itd) a wady zostaną wykluczone to oszalałabym wiedząc, że straciłam zdrowe dziecko.

Dlatego spokojnie czekam i czytając dzisiaj na różnych forach wyniki mam, które miały z testu PAPPA gorsze wyniki jak ja urodziły zdrowe dzieci, to wierzę, że nie może nas znowu spotkac tragedia.

Dziękuję za wszytskie słowa otuchy i dziękuję że jesteście.

Gabrysiu czuwaj nad fasoleczką, ty moje najsłodsze maleństwo... (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
iwona123  
09-05-2014 19:00
[     ]
     
Widzisz nie potrzebnie się tak zamartwiałaś...ja też o tym czytałam, to kobiety miały o wiele większe prawdopodobieństwo urodzenia chorego dziecka a rodził zdrowe, najważniejsze,żeby usg było prawidłowe, testy pappa są tylko statystykami...na amnio nigdy bym się nie zgodziła, jak już pisałam w innym wątku znajoma zgodziła się na amnio, bo dziecko miało wadę serduszka a przez amniopunkcje dodatkowo zaczęły ubywać jej wody płodowe, bo rana się nie zabliźniła i było duże ryzyko wystąpienia infekcji w łożysku...więc co powiedzieli lekarze,że nie ma sensu ratować dziecka i najlepiej usunąć ciąże w 24 tyg, bo wada serduszka plus komplikacje po amnio...
Gabrysiu super czuwasz nad rodzinką, oby tak dalej(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
woldemort  
09-05-2014 21:43
[     ]
     
No to już cos wiemy.Ten test pappa jest okropny.Ja także czytałam,że usg ok,a test pappa zły,a dziecko jednak rodzi się zdrowiutkie.Też nie chciałabym amnio,jestem tego samego zdania co TY.Czekamy na kolejne usg,ale wierzymy,że wszystko będzoe dobrze.Trzymaj się kochana.
Gabrysiu czuwaj nadal nad swoją rodziną.
Maleńka(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
Mama Huga  
12-05-2014 14:23
[     ]
     
Kochana nie bój się amiopunkcjii - jeśli zdecydujesz się na metodę fish rapid- masz wynik za 3 dni i reszta ciąży spokojna będziesz. 


Re: Gabrysiu dlaczego??!!
mama gabrysi  
12-05-2014 18:54
[     ]
     
poczekam na usg połówkowe. Co ma być to będzie i tak nie mam na to wpływu. Po spokojnym przeanalizowaniu, przestudiowaniu całego internetu odnośnie wyników pappa to tylko prawdopodobieństwo.

A Gabrysia napewno czuwa nad maleństwem. Dziękuję kochane za wszystkie słowa. Niestety po stracie dziecka to chyba już tak jest - ogarniający lęk, że znowu coś będzie nie tak. A grunt to pozytywne nastawienie więc nasze maleństwo napewno jest zdrowe!

Słoneczko kochane światełka dla Ciebie moja perełeczko (*)(*)(*) tęsknię za Tobą każdego dnia coraz bardziej i coraz bardziej brakuje mi twoich słodkich rączek do pocałowania, i Twojej maleńkiej buzinki do wycałowania. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysiu dlaczego??!!
iwona0489  
12-05-2014 19:05
[     ]
     
Gabrysiu aniołku opiekuj się mamą i maleństwem w jej brzuszku (*)(*) 
"Nic nie boli bardziej, niż śmierć spełnionego marzenia..."
Iwona mama 2 Aniołków. Drobinki 26.02.2013 oraz Wiktorii 09.01.2014 tak bardzo Was kocham
Oraz ziemskiej Liliany

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
14-05-2014 20:38
[     ]
     
Byłam dziś u swojego gin na kontroli i powiedział, że nie ma się co stresować wynikiem pappa. Największe ryzyko przy zespole downa mamy a dzieci te nie mają kości nosowej a nasz dzidziuś ma! reszta wyników na 6! W dwóch poprzednich ciążach od poczatku miałam bakterie w moczu a teraz nic. Wszystko super. Niskie mam tylko ciśnienie, ale to w moim przypadku standard. Więc mnie podniósł na duchu i kazał się nie denerwować bo to wpływa na dzidziusia. tylko jak tu się nie denerwować?

Gabrysiu kochanie, dziękuję, że czuwasz nad swoim rodzeństwem i strasznie za Tobą tęsknię! Wczoraj jak wieczorem Twoja siostra chwyciła w swoją małą dłoń mój palec to wyłam jak bóbr, bo ty go tak zawsze ściskałaś. Tak strasznie mi ciebie brakuje kochanie. Kocham cię i wierzę, że jesteś cały czas przy nas, tylko tak bardzo boli to, że nie mogę cię przytulić i powiedzieć ci jak bardzo cię kocham! Wierzę, że nadejdzie kiedyś wieczność, gdzie będziemy już zawsze razem moje słoneczko. Światełka najwspanialsze dla Ciebie moja dzielna kruszynko (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
18-05-2014 21:56
[     ]
     
Gabrysiu moje słoneczko (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 - dzień mamy
mama gabrysi  
27-05-2014 20:33
[     ]
     
Dziś w przedszkolu był dzień mamy. Drugi po stracie Gabrysi, i chyba jeszcze gorzej go zniosłam niż ostatnio. Zdałam sobie sprawę że jestem jedyną mamą na sali do której każdej słowo piosenki, wierszyki trafia podwójnie. Cięzki dzień, uśmiechałam się do starszej córki przez łzy, które zatrzymywałam w sobie aby się nie rozryczeć. Boże jak ja za Tobą tęsknię Gabrysiu!


A to dla was wszystkie kochane mamy z okazji naszego wczorajszego święta - dzis się na to natknęłam...
"Dzień mamy,
Choć dziś nie mogę Cię dotknąć
A Ty mnie zobaczyć
To mamo kochana ja z góry na Ciebie patrzę
I choć mnie nie czujesz
Buziaków, przytuleń
To dzień ten szczególny tu u nas u góry
Dałaś mi życie mamusiu kochana
I myślę o tym cały czas,od rana
Dziękuję Ci mamo za każde serca mego bicie
za miłość, za uśmiech i krótkie me życie
Za to że czekasz, że o mnie pamiętasz
i w serduszku nosisz nawet dziś, w to święto
Całuję Cię mamo dziś promykiem słońca
Przytulam najmocniej wiatru oddechem
Posłuchj, mamusiu,tak mocno posłuchaj
usłyszysz me życzenia z każdym ptaka śpiewem." 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009
Ostatnio zmieniony 27-05-2014 21:04 przez gabrysia

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 - dzień mamy
karola521  
27-05-2014 22:49
[     ]
     
piękny .... 
Mama Aniołka Bartusia ur.zm.18.01.2014 (39tyg)

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
17-05-2014 16:20
[     ]
     
Gabrysiu tak mi smutno dzis za Tobą. Jeszcze zmarł wujek - czy jest już z Tobą? Jak pomyślę, że będę musiała wejść do kaplicy, gdzie widziałam ciebie ostatni raz, aby się z nim również pożegnać, to na samą myśl się boję. Boję się, że to wszystko wróci znowu. I znów zobaczę ciebie tak słodko śpiącą, i te Twoje maleńkie rączki, który ostatni raz ściskałam. Twoje policzki, które własnie tam wycałowałam ostatni raz. I to miejsce gdzie ostatni raz cię utuliłam i ostatni raz cię widziałam. O Boże, jak ja za Tobą tęsknię. Dla mnie cały czas jestes maleńka, i cały czas mam wrażenie, że to wczoraj ciebie zabrakło a to już tyle czasu mineło. No własnie - czas mijia a dla mnie nic się nie zmienia. Ciągle mi ciebie brakuje i ciągle wracają wspomnienia. Tak trudno tu bez Ciebie... tak źle i smutno.

Kocham cię Gabrysiu i strasznie, strasznie za Tobą tęsknię! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
iwona123  
17-05-2014 19:13
[     ]
     
Kochana ja taż mam dzisiaj mega doła..i znowu ten brak oddechu...jeśli mogę Ci doradzić, to nie wchodź do kaplicy jak nie chcesz...wcale Ci się nie dziwie...nie zmuszaj się do niczego, Twój wujek na pewno nie będzie miał Ci za złe...no i przede wszystkim przykro mi z powodu wujka...(**) przytulam Cię mocno a Gabrysi ślę kolorowe światełka(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
17-05-2014 19:21
[     ]
     
Iwona to chyba wszystko przez to pogodę... klimat depresyjny. Ściskam mocno! I światełka dla Twojego Szymonka a poza tym, to chyba tak będzie już zawsze. Przyjdzie dzień, godzina, taka chwila, że nie będzie można złapać tchu i jest tak jak wtedy kiedy nasze aniołki odeszły... a za każdym razem kiedy jest taki moment w moim życiu to myślę, że to wraca z większą siłą niż wcześniej. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
20-05-2014 12:13
[     ]
     
Wczoraj był różaniec mojego wujka, w kaplicy gdzie ostatnio widziałam Cię kochanie. I byłam dzielna, nie płakałam, do momentu gdy nie zaczał Pan prowadzący spiewać "Życie przemija". i te słowa "Powiedz, szczęśliwy będziesz ty?" - i taki zaczęłam myśleć o tobie i widziałam cię znów tam, w tej maleńkiej trumience, taką słodką śpiącą i się rozryczałam jak bóbr.Tak strasznie za Tobą tęsknię!!! To jest porpsotu niesprawiedliwe, że nie ma cię z nami. miałaś być tutaj przy mnie, przy tacie przy swojej siostrze! Nie mogę się z tym pogodzic kochanie, poprostu nie moge. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
01-06-2014 11:16
[     ]
     
Kochanie dla Ciebie i dla wszystkich twoich aniołkowych towarzyszy przesyłam najwspanialsze i najkolorowsze światełka z okazji waszego świetgo!

Kocham cię Gabrysiu i tęksnię każdego dnia coraz bardziej! Całuski! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009
Ostatnio zmieniony 01-06-2014 11:17 przez gabrysia

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
mama gabrysi  
06-06-2014 11:18
[     ]
     
Gabrysiu słońce ty moje... kocham cię i tęsknię!

Światełka dla Ciebie moja ty anielska królewno! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
Mama Martusi  
06-06-2014 14:08
[     ]
     
Kolorowe światełko dla Ciebie Gabrysiu (*)
mama Martusi 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013
monisiaB  
06-06-2014 21:42
[     ]
     
Gabrysiu dla Ciebie maleńka królewno (*) 
Mama Aniołka Lenki ur/zm. 25.03.2014(40tc),ziemskiego Mariusza 14l, Eweliny 13l
i Julianka ur.09.09.16

Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
12-06-2014 14:49
[     ]
     
I tak to w 19 tygodniu ciąży przestało bić serduszko naszego dziecka. 9 kwietnia trafiłam do szpitala ze względu na pojawienie sie plamienia i okazało się, że dzidziuś nie zyje. 10 kwietnia wywołano poród i o 12:45 na świecie pojawił sie nasz synek. Dzis po pokropku spoczął koło swojej siostrzyczki Gabrysi. Pół dnia trwała wojna ze szpitelem, który nie chciał mi wydać zaświedczenia o urodzeniu dziecka, ale pomoc Pani Małgorzaty z fundacji PRZETRWAĆ CIERPIENIE pomogła nam w uzyskaniu metryczki i otrzymaniu aktu urodzenia, które pozwoliło nam na godne pożegnanie aynka.

Nie wiem, dlaczego to życie jest takie okrutne i dlaczego tak boleśnie nas doświadcza. Nie mam siły już płakać, ani siły by zrobic cokolwiek... Nie rozumiem tego, dlaczego jedni maja tyle dzieci i ich nie chcą, a ci którzy ich pragną ponad życie są tak okrutnie doświadczani przez los? Boże co myśmy ci uczynili, ze nas tak okrutnie doświadczasz i karzesz patrząc na śmierć naszych dzieci? Totalna załamka...

Skarbeczki moje najdroższe światełki dla was (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
iwona123  
12-06-2014 15:50
[     ]
     
Boże kochana nawet nie wiem co napisać....
cały czas mam ciarki na ciele....
tak mi przykro....;( z wielką chęcią przyjechałabym teraz do Ciebie i z całej siły przytuliła....ojej naprawdę tak mi przykro....;(;(;(
takie to nie sprawiedliwe....
Na żywo nie mogę,ale wirtualnie przytulam Cię z całego serca!!!!
A Gabrysi i Igorkowi ślę tęczowe światełka(**)(**)(**)
Trzymaj się kochana! 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
woldemort  
12-06-2014 16:58
[     ]
     
Boże.......jesteś tam?Gdzie???Oj wydawało mi się,ty nie istniejesz!!!!!!!
Nie wierzę!!Dlaczego tak sie dzieje?.
Tu chyba nawet nasze słowa"przytulam"-słowa aniołkowych mam-nie maja znaczenia,nie koją.
Trzymaj się najdroższa.Gabrysia nie jest w niebie sama,ma najbliższą sobie osobę.Rodzeństwo jest razem.
Kolorowe światełka Twoim maleństwom zapalam(**)(**)(**)(**).
To się w głowie nie mieści,że jedną osobę "ten"u góry tak traktuje i taki krzyż karze nieść.ECHHHHH 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
Marta111  
12-06-2014 18:13
[     ]
     
Kochana Mamo... Nie wiem co napisać, nic nie wymyślę nowego... Nie chce mi się wierzyć w to wszystko... Z całego serca Ci współczuję i zapewniam o pamięci... 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
monisiaB  
12-06-2014 18:43
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro...(***)(***) 
Mama Aniołka Lenki ur/zm. 25.03.2014(40tc),ziemskiego Mariusza 14l, Eweliny 13l
i Julianka ur.09.09.16

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
Vendetta83  
12-06-2014 19:09
[     ]
     
Ogromnie mi przykro :( Dlaczego niektórzy ludzie mają tak ciężki krzyż, podczas gdy innym wszystko idzie "jak po maśle"? Czy jedna życiowa tragedia nie wystarczy? To cholernie niesprawiedliwe!!! Nic Cię teraz nie pocieszy, więc nawet nie próbuję dobierać słów... Przytulam i przesyłam światełka dla Igorka i Gabrysi [*][*] 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
olkana  
12-06-2014 19:20
[     ]
     
Bardzo mi przykro! Sam nie wiem co napisać… z całego serca współczuję ! Trzymaj się kochana! 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
Mama Huga  
15-06-2014 22:40
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro-tak okrutne jest to życie.Jak może Bóg na to pozwalać??Na cierpienie wasze,Matyldy...Jestem z Tobą myŚlami. 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
iwona78  
15-06-2014 21:27
[     ]
     
Światełka dla Twoich Aniołków (*)(*)(*)

Tak strasznie mi przykro....
Trzymaj się jakoś. Bądź dzielna dla swoich aniołków.

Mama aniołka Alanka ur 30.05.2011 zm 25.05.2011 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
Elkaaaa  
19-07-2014 23:26
[     ]
     
[*] kochane Maluszki 
Mama cudownego synka Milanka [*]

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
Joannap  
12-06-2014 20:48
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro...dla Twoich dzieci (*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
elaaa  
12-06-2014 21:07
[     ]
     
bardzo mi przykro :(
Dla Twoich i wszystkich aniołków (*)(*()(*)(*) 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
karola521  
12-06-2014 21:54
[     ]
     
Kochana mamo Gabrysi nie mam pojecia co napisać....To okrutne...Boże czemu nam to robisz????Dlaczego jednym dajesz wszystko a innym wszystko odbierasz???

Przytulam Cię najmocniej jak potrafię :*:*
Światełka dla Gabrysi i Igorka (*)(*) 
Mama Aniołka Bartusia ur.zm.18.01.2014 (39tyg)

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
irys  
12-06-2014 21:57
[     ]
     
Tak bardzo, bardzo mi przykro... Nic innego nie potrafię napisać, to takie niesprawiedliwe :(
Światełka dla Twoich Dzieci (*)(*)(*)(*)(*) 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
agnes75  
12-06-2014 23:05
[     ]
     
To prawda -nie ma sprawiedliwości...

Dla Twoich skarbów...(***)(**)(***)...żadne słowa,nic w tym momencie Cię kochana nie pocieszy:(

Jesteśmy z Tobą sercem i myślami Kochana mamo.
----------------------------------
Kocham i tęsknię... 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
Wera  
13-06-2014 09:49
[     ]
     
Bardzo mi przykro. Przytulam z całych sił.
Dla Aniołków(*) 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
13-06-2014 14:41
[     ]
     
Boże ten widok na cmentarzu, pomniczek Gabrysi a obok niej nasz synuś, rozerwał moje serce dziś doszczętnie... Boże coś ty mi zrobił? Za mało ci było mojego cierpienia po smierci Gabrysia? Po co moje dzieci sa ci tam potrzebne?! No po co?!

Skarbeczki całuski najsłodsze dla was!!! Tak strasznie za wami tęsknię! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
Eternity  
13-06-2014 15:34
[     ]
     
Nie mogę w to uwierzyć! Ja także miałam badania prenatalne ze względu na wiek. Zespół Downa wyszedł u mnie 1:350 po USG i biochemii. Tylko tyle, że ryzyko podstawowe było u mnie 1:42 U mnie odradzono amnio ponieważ zaleca się je dla wyników mniejszych aniżeli 1:200. Czy lekarze powiedzieli Ci co było przyczyną, że serduszko stanęło? Strasznie mi przykro, nie wyobrażam sobie co przezywasz.

Mama Domi 9 lat, Mikiego 14 miesięcy i niespodzianki 5 t.c. 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
iza1986  
13-06-2014 16:44
[     ]
     
Nie mogę w to uwierzyć...Boże dlaczego to robisz? Dlaczego tak dobrym ludziom zabierasz to co najcenniejsze? Nie wiem kochana co ci napisać, łzy same płyną po policzkach...tak bardzo mi przykro że straciłaś drugie dzieciątko...jakie to życie jest okrutne:(((((((((((((
Kolorowe światełka dla Twoich aniołków(*****) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014 do mami Gabrysi i Igorka
donata  
13-06-2014 18:28
[     ]
     
Droga mamo tak bardzo mi przykro,ja tez stracilam 9-miesiecy po stracie coreczki ciaze chociaz bardzo na poczatku bo byl dopiero 4-5tydzien,po dwoch latach od odejscia corci przyszedl do nas lobuz Anthony.chcialam tylko zapytac kiedy dokladnie odszedl twoj syneczek 10.06 czy 10.04.?Duzo sil dla calej rodzinki nie poddawaj sie jestesmy silne.Pozdrawiam Mama Franzi i kropeczki. 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014 do mami Gabrysi i Igorka
mama gabrysi  
13-06-2014 20:37
[     ]
     
Igorek odszedł 10 czerwca. Przyczyna narazie nie znana. Czekam na wyniki badań z łożyska. Być może to da nam jakąś odpowiedź. Ale boję się tych wyników. Jeśli okaże się, że to przez jakiś wirus, bakterie z mojego organizmu dziecko umarło to chyba oszaleje. Najgorsze to to, że tydzień wcześniej od wtorku do czwartku byłam w tym szpitalu na oddziale wewnętrznym bo miałam straszne bóle w okolicy klatki piersiowej. Wynik na wypisie to jedynie jakieś zaburzenia nad komorowe. Ale dlaczego nie zrobili konsultacji z ginekologiem? może te bóle pomimo, że tak wysoko to były oznaką smierci dziecka? Tysiące pytań, żadnej odpowiedzi... i tylko kolejny grobek na cmentarzu i pustka... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014 do mami Gabrysi i Igorka
iwona0489  
13-06-2014 21:02
[     ]
     
Parę dni mnie nie było...Jestem w szoku, nie będę pocieszać, bo to nie pomoże, ale po prostu przytulam Cię mocno kochana, ta niesprawiedliwość (*)(*) 
"Nic nie boli bardziej, niż śmierć spełnionego marzenia..."
Iwona mama 2 Aniołków. Drobinki 26.02.2013 oraz Wiktorii 09.01.2014 tak bardzo Was kocham
Oraz ziemskiej Liliany

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014 do mami Gabrysi i Igorka
donata  
13-06-2014 22:28
[     ]
     
droga kochana mamo placz za swoim dzieciatkiem ale nie poddawaj sie przeszlysmy raz przez to nie poddamy sie i wierzymy ze i tak wygramy,walcz dla twojej coreczki ktora jest z toba,ktora w jakims stopniu uczy sie od nas ,wiem ze jestes silna i ze nie poddasz sie.pozwol sobie byc slaba ale nie poddaj sie .Sciskam mocno mama Franzi 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014 do mami Gabrysi i Igorka
donata  
13-06-2014 22:35
[     ]
     
Droga mamo pozwol sobie sama gdy bedziesz gotowa zeby zycie toczylo sie dalej ,pozwol zeby swiat sie zalamal zeby mogl powstac to tylko ty osadzisz kedy bedzie czas na na to ale nie pozwol zeby nie balo dalej bo to choroba ,sciskam cie najmocniej jak tylko wirtualnie to mozliwe.donata 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014 do mami Gabrysi i Igorka
Mama Martusi  
13-06-2014 22:41
[     ]
     
Ściskam mocno 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014 do mami Gabrysi i Igorka
mama gabrysi  
15-06-2014 01:02
[     ]
     
Skarbeczki tęsknię strasznie za wami!!! Kocham was i proszę wyjdźcie mi kiedyś na spotkanie!

Boże, Boże coś ty mi uczynił?! Co ja zrobiłam, że takie krzyże muszę dźwigać? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014 do mami Gabrysi i Igorka
Nadia7  
15-06-2014 15:25
[     ]
     
Nawet nie wiem, co napisać, dopiero przeczytałam Twój wpis, że Igorek odszedł...Boże...pamiętm wpisy o wynikach testu i Twoją, i naszą wiarę, że będzie dobrze..

Dlaczego?? 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014 do mami Gabrysi i Igorka
agnes75  
16-06-2014 23:11
[     ]
     
Gabrysiu,Igorku...(**)(**)(**)...



----------------------
Kocham i tęsknię... 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014 do mami Gabrysi i Igorka
mama gabrysi  
18-06-2014 09:30
[     ]
     
moje dzieci... całuski dla was! bardzo tęsknię i kocham was ponad życie! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014 do mami Gabrysi i Igorka
iwona0489  
18-06-2014 09:38
[     ]
     
Aniołeczki jesteście tam razem, macie siebie, tak jak moje dwa aniołeczki. Kolorowe światełka dla Was (*)(*) 
"Nic nie boli bardziej, niż śmierć spełnionego marzenia..."
Iwona mama 2 Aniołków. Drobinki 26.02.2013 oraz Wiktorii 09.01.2014 tak bardzo Was kocham
Oraz ziemskiej Liliany

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
19-06-2014 22:35
[     ]
     
Skarbeczki całuski na dobranoc dla was... gdy dzisiaj sobie pomyslałam, jaką mielibyśmy pocieszną trójkę dzieciaczków w domu to serce mi pękło na pół, że was z nami nie ma. I Matylda taka sama... Okrutne to życie, okrutne... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
monisiaB  
20-06-2014 06:29
[     ]
     
Dobrze cię rozumiem, ja wczoraj leżałam z mężem na kanapie i myślałam o tym co byśmy teraz robili gdyby nasza maleńka żyła,czy byłaby już wykąpana,czy nakarmiona,czy gdyby była moglibyśmy sobie tak spokojnie leżeć,czy...

(***)(***)(***) 
Mama Aniołka Lenki ur/zm. 25.03.2014(40tc),ziemskiego Mariusza 14l, Eweliny 13l
i Julianka ur.09.09.16

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
22-06-2014 22:16
[     ]
     
Drogie mamy nie wiem jak u was, ale u nas odkryłam, że nawet kiedy nie mogę do pojechać do moich skarebńków to mogę im zapalić wirtualne światełka - cmentarz nasz daje taką możliwość:
http://www.polskie-cmentarze.com/kety/grobonet/start.php?id=detale&idg=8740&inni=1

Może i u was tak jest? W sumie to żadna pociecha, ale dla mnie to naprawdę ważne, chociaż chciałabym nie zpalac żadnych światełek... Tak strasznie chciałabym mieć ich z powrotem. We wtorek odbiorę wypis ze szpitala i będą wyniki badań łożyska. Boże, jeśli Igorek umarł przeze mnie to oszaleje... Narazie nie mogę uwierzyć w to co się stało. Że mój synek, kolejne dziecko spoczywa na cmentarzu. Pamietam każdą minutę z pobytu w szpitalu od diagnozy do porodu. Jego maleńkie ciało, pokropek w kościele i widok mojego męża dającego trumienke do grobu a jednak mam wrażenie że to wszystko nie dotyczy mnie... kiedy to dotrze? Nie wiem... ale boję sie tego niezmiernie... 2 etap żałoby zaprzeczenie, czy on kiedys minie? Do dziś nie mogę pogodzić się ze śmeircią Gabrysi a co dopiero teraz... Okrutne to życie... okrutne!!!! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
iwona123  
22-06-2014 22:40
[     ]
     
Ojej w życiu nie pomyślałabym,że cmentarz może mieć swoją stronę internetową...chyba lekka przesada...dziwne to trochę..
Co do żałoby, kochana nawet nie wiem co Ci napisać...ogromnie Cię podziwiam, jesteś bardzo dzielna i Twoje dzieci które są teraz razem, są dumne ze swoich wspaniałych rodziców...nie obwiniaj się, to na pewno nie Twoja wina!!! nie zrobiłaś nic złego...to po prostu ogromne nieszczęście...;(
z całych sił Cię przytulam!!!
A Gabrysi i Igorkowi ślę kolorowe i cieplutkie światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
Nadia7  
23-06-2014 10:34
[     ]
     
Dużo sił....


Gabryniu, Igorku (((*)))opiekujcie się Mamą. 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
donata  
23-06-2014 12:33
[     ]
     
Duzo sil...
Mama Franzi i kropeczki 

Ostatnio zmieniony 23-06-2014 12:34 przez donata

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
25-06-2014 18:38
[     ]
     
nie ma jeszcze wyników z badania łożyska. Czekam... byłam dzis u lekarza na kontroli i mam przyjść z wynikami jak tylko dostanę. Jesli nic nie wyjdzie z łozyska a mi i mężowi skierowanie na badania genetyczne. Tylko jesli pierwsza córka urodziła się zdrowa i nie ma żadnych problemów bo zrobiliśmy jej po śmierci Gabrysi wszystkie badania to dlaczego teraz nie możmy mieć zdrowego dziecka?! Dlaczego narkomanki, alkoholiczki, ludzie nie chcący dzieci je mają a ja nie?! Słowa lekarza oddały dziś cały mój ból: "Dla jednej osoby to za dużo" I rozkleiłam się tam, a byłam cały czas dzielna patrząc w poczekalni na wszystkie ciężarne kobiety, które rozmawiały o swoich ciążach. Robiłam wszystko by nie słuchac, by nie płakać, by to przetrwać, ale i tak w końcu wymiękłam... nie mam siły tego dźwigać. ta świadomość, że moje dzieci zamiast być ze mną w domu, nie żyją dobija mnie kompletnie... Dobrze, że jest ta moja Matylda, która motywuje mnie do działania i wstania rano z łózka bo najchetniej schowałabym się wnim do końca moich dni...

moje dzieci, moje skarbeczki kochane całuski dla was! Tęksnię za wami potwornie!!! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
iwona123  
25-06-2014 22:54
[     ]
     
Kochana dobrze,że lekarz da Wam skierowania na badania...będziecie spokojniejsi może choć trochę...
masz racje, całe szczęście,że macie Matyldę...
Przytulam Cię mocno 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
neibos  
26-06-2014 07:43
[     ]
     
Dopiero weszlam na forum i jestem w szoku. Kochana jest mi ogromnie przykro z powodu śmierci synka. Wiesz ze nie ma słów mądrych w takich sytuacjach.
Zycie jest okrutne dla wielu, podklada nam pod nogi klosy. Nigdy nie wiemy co nas czeka.

Tyle juz przeszlas ze jestes juz pewnie znieczulona na wiele spraw.

Mocno cie przytulam. Obys miala sily dalej walczyć.......zawsze tu na tym forum znajdzie sie ktos kto zrozumie, wiec pisz gdybys miala ciezsze dni 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
smykomatka  
26-06-2014 13:08
[     ]
     
Tak mi przykro kochana...To straszne i niesprawiedliwe,że spotyka nas tyle nieszczęść...Dla Igorka(*)(*)(*) i Gabi(*)(*)(*) 


Mama trzech Anielskich Córeczek
Wikunia {*25.11.07 +03.12.07}
Lilianka i Gabrysia{*+20.11.2012}
Oraz dwóch ziemskich Synków(dzidzia loczka i chudzinka);-) i
Jagódki 20.07.2015

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mery.k  
26-06-2014 16:18
[     ]
     
Dla Gabrysi i Igorka ((**)) ((**)) ((**)) tak bardzo mi przykro. Sił i przytulam 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
28-06-2014 14:31
[     ]
     
moje skarbeczki... wy wiecie co chce wam powiedzieć, prawda...? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
Klaudia23  
28-06-2014 17:39
[     ]
     
Aniołeczki kochane(***)(***) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
30-06-2014 22:30
[     ]
     
jadę rano zawieź córkę do przedszkola i słyszę: "Mamusiu wiesz, że kiedy umiera dzidziuś to Bóg płacze i temu pada deszcz..." W październiku skończy 5 lat a tyle już przeżyła razem z nami.. Ma siostrę i brata, których nigdy nie zobaczy i czy kiedyś zrozumie...? tak mi tęskno za wami, a jak widzę jeszcze naszą córkę taką samą to jeszcze mi ciężej... mieliśmy mieć wesołą gromadkę w domu. mamy troje dzieci i tylko jedno jest z nami. nie mam siły tego dźwigać... już mnie to przerosło!!! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
iwona123  
01-07-2014 10:09
[     ]
     
Domyślam się jakie to dla Ciebie ciężkie, a Matylda pomimo wieku, to bardzo mądra dziewczynka, myślę,że kiedyś zrozumie i na swój sposób, będzie cieszyć się młodszym rodzeństwem w niebie a okazywać to będzie przez troskę o ich wspólny domek...
Maluszki kochane(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
01-07-2014 11:47
[     ]
     
odebrałam dzis wyniki. wszystkie badania z łożyska są dobre. Nie znam przyczyny smierci dziecka. Lekarz powiedział, że wysle nas na badania genetyczne na fundusz. Mam przyjśc po skierowanie. Nie dowiem sie dlaczego moje dziecko nie żyje. Dlaczego jego serduszko przestało bić...

Aniołeczki kochane czuwajcie nad nami... (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
iwona123  
01-07-2014 15:58
[     ]
     
To jest nieprawdopodobne...umierają dzieci, nie wiadomo dlaczego...od tak...Boże czy Ty nam to kiedyś wyjaśnisz????dlaczego rujnujesz życie tylu ludziom???po co Ci tyle dzieci???NASZYCH dzieci!!! 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mery.k  
01-07-2014 20:27
[     ]
     
To co Wam się przytrafiło jest nieprawdopodobne a jednak ..... Ciężko to ogarnąć, Możemy sobie tylko wyobrażać co czujesz ale to nie to samo co czuć .... Jakie mamy Ci zaoferować pocieszenie ..... Jesteśmy tu i mocno Cię tulimy
Twoja córcia to mądra dziewczynka. Ma 5 lat tak jak moja Karolina gdy odszedł Kacper. Powiem Ci że im jest starsza tym trudniejsze zadaje pytania. Dzieci rozumieją na swój sposób. Jednak dlaczego ograbiono ich z rodzeństwa tego nie pojmuję nawet ja.
Twoim aniołeczkom ((**)) ((**)) 


Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
iwona0489  
01-07-2014 20:46
[     ]
     
Właśnie po co Ci Boże tyle NASZYCH dzieci????
Kochana mocno Cię przytulam ale dla aniołków kolorowe światełka (*)(*)(*) 
"Nic nie boli bardziej, niż śmierć spełnionego marzenia..."
Iwona mama 2 Aniołków. Drobinki 26.02.2013 oraz Wiktorii 09.01.2014 tak bardzo Was kocham
Oraz ziemskiej Liliany

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
03-07-2014 18:19
[     ]
     
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
.......................-=====
...................... _......._
................... .~...........`~.
.........,_..... / ...................
... ,_۱..\'-.., ۱......... _.\'`~.~./
......۱\'-.-,._...`{._,}........ -.(
......... \'....`-.`۱..-.-,.___..\'_
.......... \'._`../........... |_ _.{@}Dziecko jest siłą,
............... / ........... `. |-.....;../...która utrzymuje gwiazdy na niebie..
.............. / .......۱..... /.......| ......... ........_....... {@}...._
............ / ...........\'-...-;..._ ......... ..._.. {@}. ...._Y....{@}
............_۱ ................ ..`,۱ ......... {@}۱Y.._..{@}.....Y/ .........
......... /... |`-.....___........ / ...........۱Y/. .,|.{@}.Y/۱.....|/./
^^^^.`-.-`-.-.-.-.-.-\'`...-.-`..^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Jaśniutkie promyczki dla Was moje skarbki...

__⋱⋱(❤)⋰⋰__⋱⋱(❤)⋰⋰__⋱⋱(❤)⋰⋰__⋱⋱(❤)⋰⋰__⋱⋱(❤)⋰⋰__⋱⋱(❤)⋰⋰ 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
10-07-2014 21:14
[     ]
     
Igorku dziś minął miesiąc od kiedy przyszedłeś na świat. Taki maleńki i bezronny... Zapamiętam do końca życia każdy milimetr twojego maleńkiego ciała, oczka, rączki i te maleńkie nóżki... Kocham cię, i przykro mi, że nie mogłam nic zrobić, abyś mógł być z nami. A może mogłam?

Gabrysiu skarbie,
Igorku moja drobinko,
kocham was i przepraszam, że opuściliście ten świat przedemną. To ja powinnam odejść pierwsza i czekac na was, a tak... zostałam tu na wieczną żałobę... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
iwona123  
10-07-2014 22:01
[     ]
     
Kochana nic nie mogłaś zrobić...niestety żadna z nas nie mogła;(
Twoim aniołeczkom wysyłam mnóstwo kolorowych światełek(**)(**)(**)
a Ciebie mocno przytulam 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
19-07-2014 12:51
[     ]
     
moje skarbeczki całuski dla was najsłodsze! Ale mi was brakuje!
Odkryłam cudowną piosenkę (http://www.youtube.com/watch?v=pHiq3lfw9mc, która oddaje wszystko, co czuję...

A poza tym boję się wizyty u genetyka w przyszłym tygodniu. Co jeśli okaże się, że to przez geny i, że najstarsza córka je odziedziczyła, i że nie będzie mogła mieć zdrowego dziecka? Co jeśli nic nie wyjdzie i nie dowiemy się, dlaczego nasz synek odszedł? Dlaczego Gabrysia miałą tą cholerną wadę? Miliony pytań mam w głowie i żadnej odpowiedzi... 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
agalicho  
19-07-2014 15:50
[     ]
     
Mamo Gabrysi, łzy płyną po policzkach... tak strasznie mi przykro tak bardzo aż serce boli.
Wchodząc na ten wątek gdy zobaczyłam Igorka myślałam że się udało, bo przecież nie może nas spotkać znów to samo. A jednak.
Nie wyobrażam sobie kochana przez co przechodzisz. Gdybym mogła dodałbym Ci trochę sił ale nie mogę. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie przez co przechodzisz poraz kolejny.
Bardzo mi przykro.
Anioleczkom (*)(*)(*) 
Mama Gabrysi *+16.03.2013
Zuzi 03.03.2011
Aniołka 10.01.2014
I Dzidziusia w brzuszku.

www.gabaimy.blog.pl

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
Elkaaaa  
27-07-2014 10:02
[     ]
     
Jesteś strasznie doświadczona ale wierze, że dasz sobie rade, masz tu córeczkę, która Cie potrzbuje. Wiem, ból na pewno jest niewyobrażalny ....
[*][*][*] 
Mama cudownego synka Milanka [*]

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
05-08-2014 22:41
[     ]
     
Cały czas pamietam o was i tęsknię za wami coraz mocniej!!! kocham was nad życie moje kochane dzieci!!!

Światełka pełne miłości dla was i waszych aniołkowych przyjaciół! 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
23-08-2014 22:10
[     ]
     
Odiwedzam moje dzieci i coraz bardziej boję się tam chodzić... kiedy widzę spojrzenia przechodzących osób - widze w nich wszytsko... Ich współczucie i jednoczesną radość, że idą dowiedzić swojego krewnego, nie dzieci.
Ogarnia mnie wtedy taki szał, że mam ochotę ryczeć i wrzeszczeć na całe gardło "BOŻE! DLACZEGO MOJE DZIECI?!" A co robię? Odchodzę od waszych pomniczków i z każdym krokiem moje serce rozrywa się coraz bardziej na pół, a oczy wypełniają łzy, bo mam wtedy mam największe poczucie waszej straty. Mam wrażenie, że was opuszczam, że odchodzę od was, że was zostawiam.

Z każdym dniem, miało być łatwiej, więc ja się do jasnej cholery pytam, dlaczego jest coraz trudniej?! Normalnie nie mam siły już by to ogarnąć w moje głowie, waszą śmierć... nie umiem tego zrozumieć, nie umiem.

Tęsknię za wami potwornie moje kochane dzieci, moje oczekiwane i upragnione skarbeńki. Tak bardzo cieszyłam się, że was będę mieć, że okrutny los zadrwił ze mnie potwornie. Odebrał mi was, nie pozwolił się nawet na chwilę wami nacieszyć. Czy kiedyś nadejdzie dzień, że będziecie obok mnie, jak we śnie? 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
Nadia7  
24-08-2014 21:50
[     ]
     
Gabrysiu, Igorku (((*)) (((*)) 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Gabrysia 13.02.2013 - 15.03.2013 i Igorek 10.06.2014
mama gabrysi  
03-09-2014 21:54
[     ]
     
Aniołki moje kochane, nadal jestem... i tęsknię, ogromnie tęsknię za wami!!! Wczoraj miałam urodziny, ale co to za urodziny Igorku, jak ty też miałeś przyjść na świat 2 tyle, że w listopadzie. Za miesiąc 2 października wasza siostra skończy 5 lat. mieliśmy je razem świętować. WSZYSCY RAZEM!!! A teraz taka ogromna pustka....i to cały czas towarzyszące mi uczucie niesprawiedliwości...


"BRZYDKA PARA BUTÓW"

Noszę buty.
To są brzydkie buty.
Niewygodne buty.
Nienawidzę moich butów.
Każdego dnia ubieram je i każdego dnia chcę mieć inną parę butów.
W niektóre dni moje buty ranią mnie tak bardzo, że nie wierzę w
następny krok.
Pomimo to cały czas je noszę.
Czuję dziwne spojrzenia, kiedy mam na sobie te buty.
Spojrzenia pełne współczucia.
Widzę w oczach innych ulgę, że to nie ich buty, tylko moje.
Oni nigdy nie rozmawiają o moich butach.
Gdyby do nich dotarło, jak okropne są moje buty, mogliby poczuć się niezręcznie.
Aby naprawdę zrozumieć czym są moje buty, musisz w nich chodzić.
Kiedy jednak już je włożysz, nie możesz ich nigdy zdjąć.
Teraz dopiero rozumiem, że nie jestem jedyną, która nosi te buty.
Jest wiele takich par butów na świecie.
Niektóre kobiety, tak jak ja, codziennie cierpią, gdy próbują w nich
chodzić.
Niektóre nauczyły się już w nich chodzić, więc buty nie ranią ich aż tak bardzo.
Niektóre muszą długo chodzić w butach
zanim zrozumieją, jak bardzo je ranią.
Żadna kobieta nie zasługuje na to, by nosić te buty.
Jednak z powodu tych butów jestem silniejszą kobietą.
One dają mi siłę by stawiać czoło wszystkiemu.
One sprawiły, że jestem taką, jaką jestem.
Już zawsze będę chodziła w butach kobiety, która straciła dziecko. 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora