dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

swieta i refleksje
sylwia1975  
18-11-2011 19:48
[     ]
     
swieta to taki okres magiczny podwujne dla wszystkich z nas napieczotkowany na cale zycie , z jednej strony chce dac dzieciom radosc z drugiej wyje w srodku,nikt mi nie obiecywal pieknego zycia ,jednak nie myslalm ze zostane wieloaniolkowa mama ze az takie doswiadczenia doznam (y) coz zawsze przed magia kolorowych choinek , bambek i prezentow staje w obliczu zyciowych refleksji, zwlaszcza lara i jej strata tyle mnie nauczylo ,pokory i piekna zycia tak chce zyc i juz wiem ze lza w oczach ze ta magia dla mnie jest lecz inna , za to tu zyjacym dzieciom mojim naszym sie naleza swieta i ta piekna milosc usmiech na twarzyczkach itd , dla tych co nie maja dzieci ziemskich nalezy sie tez usmiech dla przeszlicznych cudownych aniolkow,bo jak spiewa majka jezowska Wszystkie dzieci nasze sa,tez te co nistety nie sa z nami w domach lecz na zawsze w sercach. 


Re: swieta i refleksje
Mama Aleksandra  
20-11-2011 00:44
[     ]
     
Przyznam się, ze ja bardzo boje się świat... W ciąży tyle rozmyslalam o świętach, ze to bedą pierwsze pełne swieta bo będę przeżywała je z malenstwem i ze teraz każdego roku będę mogła ten swiateczny czas z nim dzielić. Pierwsze spieszki jakie mu kupiłam ( jeszcze w ciąży ) byly z reniferkami i mikolajkami. Teraz owszem wiem ze podaruje mi uśmiech i modlitwę i milion ciepłych świątecznych myśli, ale wiem ze będzie bardzo cieżko bez niego..... 
Aleksander Wiktor, 2.06.11-11.07.11,
Kocham Ciebie Syneczku
http://aleksanderwiktorwojciechowski.pamietajmy.com.pl/index.php
     
Ja też okropnie boję się świąt, na pewno przepłaczę całe..:( W ciąży też często myślałam o nich, tak się cieszyłam, że Zuzia już będzie z nami i całą rodziną pojedziemy do rodziców...tak pojedziemy do rodziców ja i mąż, choć najchętniej bym nie jechała do nich wcale...ale robię to dla mamy, wiem jak ona się martwi..:( 
Kinga mama
Aniołka Zuzi *+ 19.05.2011 (30tc)
i wyczekanego cudu Łucji *08.03.2013

http://www.zuziagolda.pamietajmy.com.pl/

Re: swieta i refleksje
Marcia  
20-11-2011 12:31
[     ]
     
szczerze to ja tez okropnie boje sie tych swiat! Jak zaszlam w ciaze to pierwsze co oczym pomyslelismy z mezem to ze w te swieta bedziemy juz w trojeczke! A tu los odwrocil wszystko! :( 


Re: swieta i refleksje
Elżbieta2701  
20-11-2011 13:07
[     ]
     
TO BĘDĄ NASZE DRUGIE ŚWIĘTA BEZ DOMINICZKA:(
W TAMTYM ROKU BYŁO MI BARDZO CIĘŻKO, WOGÓLE NIE CZUŁAM ŚWIĄT, NA NIC NIE MIAŁAM CHĘCI JEDYNE CO WTEDY CHCIAŁAM TO ZAMARZNĄĆ NA GROBIE SYNKA

ŻYCZĘ WAM DZIEWCZYNY DUŻO WYTRWAŁOŚCI. 
Ela, mama Gracjanka 8 lat, Aniołka Dominika(35tc)24.11.2010 oraz Franka ur.19.03.2012r
http://dominikpliszczak.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: swieta i refleksje
maigka  
20-11-2011 16:57
[     ]
     
dokładnie...święta po stracie pewnie nie będą łatwe...w kwietniu jak informowaliśmy rodzinkę o ciąży mój mąż powiedział do wszystkich, że w kolejne święta już będzie nas więcej. Tak bardzo się z tego cieszyliśmy, bo ostatnimi latami tylko ubywało osób przy stole. A teraz i Igorka nie będzie :( 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)
Ostatnio zmieniony 20-11-2011 16:58 przez maigka

Re: swieta i refleksje zyczenia swiateczne
sylwia1975  
21-12-2011 15:25
[     ]
     
zycze wam........aby radosc w naszych domach zagoscila,aby w sercach zawsze byla,aby nas nigdy nie zostawila i aby dla naszych dzieci zawsze byla, tych tu i tych tam . 


Re: swieta i refleksje zyczenia swiateczne
Emila  
21-12-2011 16:56
[     ]
     
dziewczyny tak samo czuje jak i wy najchętniej wyjechałabym gdzieś tylko z moim Wojtkiem ale wiem że nie tylko ja cierpię że moja Lenusia powiększyła grono Aniołków moi rodzice i siostra też strasznie przeżywają długo nie mogli sie pozbierać nie chcę ich smutku pogarszać próbuję być dzielna i płaczę tylko w samotności a na święta tez miałam dla malutkiej body strój świętego mikołaja i miałam ją położyć pod choinkę mówiłam całą ciążę że to będzie nasz prezent 


Re: swieta i refleksje zyczenia swiateczne
Anna Aneta  
22-12-2011 00:11
[     ]
     
Dlaczego wlasnie my...tak bardzo nam brakuje Naszych Aniolkow.Ja zapalam swiatelko dla Mojej Wiktorki i modle sie za Niunie.Prosze by dala mamusi sile zeby sie mamusia opiekowala. 


Re: swieta i refleksje
joanna84  
21-12-2011 17:22
[     ]
     
My też mysleliśmy o świetach juz w czwórkę...i tak się cieszylismy
Sylwio1975 napisałaś coś pięknego co poruszyło mnie bardzo WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ i choć tekst znany to po prostu piękny...mam łzy w oczach 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora