dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Chce mi się płakać i krzyczeć!
MoniaC  
23-10-2011 13:25
[     ]
     
Tak chcę krzyczeć, że chcę swoje dziecko z powrotem, chcę żeby się urodził zdrowy, śliczny i żebym mogła go przytulić i opiekować się nim. Tłumię w sobie te wszystkie uczucia, ale już nie wytrzymuje, chcę swojego synka. Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe, dlaczego wokół mnie rodzi się tyle dzieci, dlaczego nagle wszystkie kobiety są w ciąży. Jezu, można zwariować. Jeszcze coraz bliżej Wszystkich Świętych, staną koło mnie kuzynka, obok sąsiadka ze swoimi dzieciaczkami, pięknymi, zdrowymi, które urodziły się w tym czasie, w którym miał urodzić się mój Patryczek. Jak sobie poradzić z tym wszystkim, jak? Dlaczego każdy ma nadzieję, że będzie dobrze, że jeszcze będzie miał dziecko tylko ja miałam takiego pecha, że wycięli mi macicę? Tylko proszę, nie mogę już słuchać że Bóg tak chciał, bo niby dlaczego chciał żebym nie miała już dzieci? Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji? Chcę krzyczeć ale brak mi już sił... 


Re: Chce mi się płakać i krzyczeć!
sylwia1975  
23-10-2011 13:32
[     ]
     
te emocje dobrze rozumniem,jak chce ci sie krzyczec jedz do lasu i krzycz ,zlosc i smutek ida w parze daj im uwolnienie,cos co tlumisz w sobie prowadzi do depresji czesto,nie jeste w takiej sytuacji ja ty wiec dalej nic ci nie doradze po za tym ze ogromnie mi przykro i ciesz sie kazdego dni a z tego dziecka co z wami jest zasluguje na milosc i cieplo dla patryczka miliony swiatelek,wspulczuje sercem ci. 


Re: Chce mi się płakać i krzyczeć!
aagnieszkkaa  
23-10-2011 13:40
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro ;(
Przytulam mocno.

Miliony światełek ((***********************))

................................. 
Mama Mateuszka *+01.08.2011 [*] 39tc oraz słoneczka Laury *01.04. 2014r. http://mateuszekaniolek.pamietajmy.com.pl/


Re: Chce mi się płakać i krzyczeć!
SmutekNaTwarzyAwSercuZal  
23-10-2011 15:25
[     ]
     
Żadne słowa nie przynoszą Tobie ukojenia. Ciężko w takiej sytuacji doradzać. Można tylko pocieszać, współczuć, ale czy to Ci pomoże?
:( 


Re: Chce mi się płakać i krzyczeć!
Mimbla7  
23-10-2011 19:53
[     ]
     
Bardzo Ci współczuję! Masz rację, życie jest cholernie niesprawiedliwe, ale ta prawda i tak nam w niczym nie pomoże. Nienawidzę tego głupiego ,,Bóg tak chciał" i dobrze że w moim otoczeniu nikt tak nie mówi...Przepraszam, że tak bezpośrednio, ale czy myśleliście o adopcji? Ja poważnie się nad tym zastanawiałam, gdy jeszcze nie było wiadomo po śmierci Emila, czy będziemy mogli mieć zdrowe dzieci. I wtedy byliśmy pewni, jeżeli nie będziemy mogli być biologicznymi rodzicami, to zaadoptujemy dziecko, żeby podzielić się z nim tą miłością jaką obudził w nas nasz synek...
Swiatełka dla Patryczka (*)(*)(*) 
Mimbla7

Re: Chce mi się płakać i krzyczeć!
asik667  
23-10-2011 21:43
[     ]
     
Krzycz kochana,krzycz ile sil w plucach,na tą straszną niesprawiedliwosc ktora Cie spotkala,nie umiem Cie pocieszyc bo niby jak,sama mam niewiele sil po stracie 18-letniego syna ale oddaje Ci ta reszte ktora mam bo wiem ze ogromnie tego potrzebujesz a kiedys jak juz bedziesz mogla pomysl ze jest gdzies na swiecie dzieciatko ktore bardzo cie potrzebuje znajdziesz je,czego zycze z calego serca,przytulam najmocniej jak potrafie a dla Twojego anioleczka najjasniejsze swiatelko***,spij slodko aniolku i czuwaj nad swoja mamusia 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: Chce mi się płakać i krzyczeć!
MoniaC  
26-10-2011 20:32
[     ]
     
Mam synka ziemskiego- Eryka, ma 8 lat, jest cudowny i daje mi dużo sił w tym cierpieniu, bardzo chciałam drugie dziecko, zawsze było coś co przeszkadzało i w końcu wszystko się dobrze ułożyło i tak pragnęliśmy drugiego dziecka i takie szczęście a potem ta straszna tragedia:( W ósme urodziny mój synek jak dmuchał świeczki na torcie pomyślał, że chce brata i jak mu powiedzieliśmy, że będzie chłoiec to chodził i się chwalił, że marzenia się spełniają......
Nie myślałam o adopcji ale może i rzeczywiście ukoiło by ból, może wypełniłabym pustkę, nie wiem, muszę porozmawiać z mężem, pomyśleć sobie, dziękuję za podpowiedź:) 


Re: Chce mi się płakać i krzyczeć!
asik667  
26-10-2011 23:28
[     ]
     
Kochana nie dzisiaj nie jutro,daj sobie czas,nic na sile,pamietaj tylko ze na swiecie jest wiele dzieci ktore chca byc kochane a nie maja przez kogo,moze zdazy sie tak ze ty bedziesz mogla dac komus to o czym marzy,ale powtarzam daj sobie czas,sciskam mocno i przytulam jak najmocniej 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: Chce mi się płakać i krzyczeć!
Ryba_K  
27-10-2011 10:43
[     ]
     
Przykro mi kochana, trzymaj się... Dla Twojego synka Patryczka światełka ***********************

mama Kacperka 


Re: Chce mi się płakać i krzyczeć!
smutna_mama  
21-02-2012 20:10
[     ]
     
dzis chce mi sie płakac i krzyczec z bólu bo 3 dni temu moja kuZynka urodziła martwa córeczke:( 
Wiera Natalia 7.01. 2006
Tobiasz Samuel- 27.08-2006
Dominik Antoni 5.10.2007
Benoni Rutka - 7.05. 2015

Re: Chce mi się płakać i krzyczeć!
Mama 3 kobietek  
21-02-2012 20:16
[     ]
     
Bardzo mocno Cie przytulam. bardzo mocno...

Dla naszych dzieciaczkow (*******) 

Tajemnica miłości większa jest niż tajemnica śmierci. (O. Wilde)

Mama Mai, Julii i Aniołeczka Lusi http://lucjahelena.pamietajmy.com.pl

Re: Chce mi się płakać i krzyczeć!
anikia  
21-02-2012 21:41
[     ]
     
Światełko dla Aniołka {*}{*}{*} 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora