dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Dziękuję za Dlaczego
aga72_sa  
20-07-2011 10:29
[     ]
     
Dziękuję za istnienie Dlaczego. Jesteśmy tu wszyscy jak w jednej wielkiej rodzinie. Nikt nikomu nie musi tłumaczyć, dlaczego dzisiaj ma "doła". Zawsze znajdzie się ktoś, kto wesprze dobrym słowem. Gdyby nie Dlaczego, pewnie byłoby dużo ciężej, a tak - wiem, że nie jestem sama. Dziękuję wszystkim aniołkowym rodzicom i zapalam światełka dla naszych dzieci [*] 
Agnieszka - mama Aniołka Kingusi, Adriana lat 19 i Miłosza - 4 latka.
Oto prawda o człowieku - istnieje dlatego, że ma duszę. A.de Saint-Exupery
http://kingakosiewicz.pamietajmy

Re: Dziękuję za Dlaczego
gemma  
20-07-2011 11:44
[     ]
     
dolączam sie do Twoich słow- wielkie dzięki! 
Mama Aniołków Marysi 9 tc (*) i Izuni 38 tc(*)

Re: Dziękuję za Dlaczego
Ewar  
20-07-2011 12:53
[     ]
     
Ja również się dołączam, dlaczego dało mi sile a mamy wiele razy wirtualnego " kopa" i chęć do walki i życia.Dla naszych aniolkowych skarbów mnóstwo światełek.

Ewa mama Filipka 5,11,2009 37tc i synka pod sercem 30tc 


Re: Dziękuję za Dlaczego
goska01  
22-07-2011 19:47
[     ]
     
to forum jest wybawieniem,
światełka dla wszystkich aniołeczków tych mniejszych i tych większych (*)(*(*)(*)(*).......

mama prześlicznej Księżniczki Amelki 11.01.2010 41tc i synusia pod serduszkiem 36tc - dziękujemy Ci Amelko 


Re: Dziękuję za Dlaczego
caroola  
20-07-2011 14:56
[     ]
     
ja również jestem z Wami ... dziękuje za dlaczego...mam tak świężą ranę w sercu...a dlaczego z wami choć odrobinę uśmierza ból...chociaż wolałabym abyśmy pisali razem o czymś innym niż o takich ogromnych stratach naszych dusz...

Pozdrawiam (*) (*) (*) światełka dla Aniołków!!!

Mama Jasia 40tc (10.06.2011) 


Re: Dziękuję za Dlaczego
misia81  
20-07-2011 19:10
[     ]
     
Ja również dziękuję Nam wszystkim bo Dlaczego to MY-to nasze tragedie.....
Inaczej przechodzi się przez to wszytko wiedząc, że są inni którzy nas rozumieją-wiedzą co czujemy i służą pomocą, ciepłym słowem i pomaga sama świadomość, że ktoś jest kto nas wysłucha....

A to świtełeczka dla naszych Aniołeczków (*)(*)(*)




Re: Dziękuję za Dlaczego
sylwia1975  
20-07-2011 21:09
[     ]
     
dzieki dlaczego nie tylko doznalam pozwolenia na czucie tego co czuje ale takze moge byc tym kim jestem,daje i otrzymuje wsparcie,poznalam fajnych ludzi niektorzy wiedza wiecej niz moji znajomi a nawet rodzina,bo o niektorych sprawach z rodzina nie mozna porozmawiac.Dziekuje nawet za to co nas laczy,(nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo) brzmi dziwnie,wiem. 


Re: Dziękuję za Dlaczego
sandruska  
21-07-2011 21:27
[     ]
     
ja tez się dołączam
dzięki...
[*][*][*][*][*] dla naszych aniołków
a dla was aniołkowi rodzice uściski 
Sandra Mamusia kochanego Kubusia! 14.05.2010r [*]:(
Oliwki 14.04.2011r [*]:(
I Wiktorka ur 11.01.2013r:)

Re: Dziękuję za Dlaczego
anikia  
21-07-2011 22:09
[     ]
     
ja także bardzo dziękuję
chyba tylko wsparciu i pocieszeniu które tutaj znalazłam i oczywiscie mojemu synkowi Wikusiowi jakoś ruszyłam do przodu i staram sie myslec pozytywnie 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Dziękuję za Dlaczego
mamaszymusia  
21-07-2011 22:26
[     ]
     
Ja jestem od Was drogie Mamy, od "Dlaczego" całkowicie uzalezniona. 

..............................
Aniołek Szymuś 31tc*+12.12.10
Bratanek Matys 19lat +1.06.10
&lt;A Href="&lt;A Href="<A Href="http://szymus

Re: Dziękuję za Dlaczego
MagdalenaB  
22-07-2011 17:17
[     ]
     
Nikt Nas tak nie zrozumie jak My Same...Tylko dlaczego Nas tu tak dużo??? Mama Marysi(*) 
magdalenaB

Re: Dziękuję za Dlaczego
ciocia Filipka  
24-07-2011 00:24
[     ]
     
Jestem tu już ponad 3 lata.. Fifcio 9 lipca skończyłby 4 latka.. Nie mogłam sobie poradzić z Jego odejściem.. Ale dzięki Aniołkowym Mamom, które tu poznałam, nauczyłam się z tym żyć.. Nie mogę powiedzieć, że się pogodziłam z Jego odejściem, bo to chyba nigdy się nie stanie.. Rana też się nie zagoiła, co jakiś czas otwiera się i znowu krwawi.. 31 lipca miną 4 lata, jak Go nie ma z nami..

Kiedyś zaglądałam tu kilka razy dziennie.. Śmiałyśmy się z dziewczynami, że jesteśmy uzależnione od forum :) Teraz jestem rzadziej.. Są dni, kiedy znów muszę się wypłakać i albo piszę na forum, albo dzwonię lub piszę smsa do Przyjaciółek poznanych na "dlaczego"..

Dziękuję za "Dlaczego", za zrozumienie, pocieszenie, a najbardziej za Przyjaciółki, które tu poznałam..

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać. 
Ewelina, ciocia Filipka

Re: Dziękuję za Dlaczego
dasia82  
29-07-2011 00:38
[     ]
     
Ja też dziekuje mimo iż takie formum nie powinno istnieć. Nie powinno bo żadna matka,żaden rodzić nie powiniem tak cierpieć po śmiercie dziecka. To dzieci powinne opłakiwać śmierć rodziców a nie na odwrót. Gdzie jest sprawiedliwość? 
-----------------------
Mama Aniołka +23.03.2010 (6tc) i Olguni *+ 09.06.2011 (31tc)
Jak przeżyć to gdy cały świat nie cieszy już bo Ciebie brak...
Ostatnio zmieniony 29-07-2011 11:04 przez dasia82

Re: Dziękuję za Dlaczego
hannah  
01-08-2011 23:34
[     ]
     
tak, to forum pomogło mi trwać i wstawać kolejnego dnia i otwierać oczy, mimo iż wcale nie miałam ochoty do zycia... Dodawało mi otuchy że nie jestem sama, że tak samo jak ja cierpią inne kobiety( dziwne no nie... to dodawało mi otuchy ..)
dzisiaj jestem gościem tutaj
nie, nie poradziłam sobie jeszcze z tym wszystkim co sie stało w moim życiu ponad rok temu... czy mozna sobie z tym jakoś poradzić??

ale teraz wchodząc na forum jestem przerażona faktem: ile bólu i cierpienia jest dalej wokoło, ile mam musi przezywać ten ból od nowa i od nowa???

Mimo to :Dziekuję Wam dzielne mamy i dziekuję DLACZEGO!!! 
Hannah mama Majeczki (38tc *+ 15.01.2010) i Zuzi i Mikołajka

majaknopek.pamietajmy.com.pl

Re: Dziękuję za Dlaczego
Ryba_K  
02-08-2011 11:33
[     ]
     
Tak, dziękuję. Pomogło i pomaga nadal...
mama Kacperka 


Re: Dziękuję za Dlaczego
asik84  
02-08-2011 21:43
[     ]
     
Mnie również to formum pomaga mimo, iż zaczęłam tu zaglądać prawie po dwóch latach od odejścia Juleczki. Ale najgoresze jest to, żę jest ns tu AŻ tak dużo:( 
Asia, mama Bartusia (3.02.2011) i Aniołka Julci (3.11.2008 - 30 tc)

Re: Dziękuję za Dlaczego
koraliki1981  
04-08-2011 21:32
[     ]
     
To ja też pragnę podziękować bo dzięki forum znalazłam siły by życ dalej ...dzięki wszystkim tym wspaniałym kobietom które spedzały na nim tak jak ja całe dnie i noce czasem ....to Wy mnie potrafiłyście zrozumiec i wesprzec dobrym słowem

szkoda tylko ze jestesmy wszytskie tak daleko od siebie a zarazem takie bliskie sobie 
Mama Aniołka Liwii i ziemskiej Marysi

http://liwiaannaszymanska.pamietajmy.com.pl


Re: Dziękuję za Dlaczego
zorka  
11-08-2011 10:01
[     ]
     
:)

A co stoi na przeszkodzie, by wsiąć w pociąg i do siebie pojechać? ;))) Ja, jeszcze zanim w ogóle zrodził się pomysł założenia DLACZEGO, wsiadłam w pociąg i z Poznania pojechałam do jednej z mam, która mieszkała w Częstochowie. Niezapomniany czas. Polecam takie akcje! :) 


Re: Dziękuję za Dlaczego
koraliki1981  
11-08-2011 15:09
[     ]
     
Pociągiem z Irlandii bedzie cieżko to długa wyprawa no chyba ze samolotem ...a to mimo taniego latania kosztowne ....a jak już w Pl jestem to jest masa innych rzeczy dozałatwienia ...i tak to sie przedstawia :((

No ale może kiedyś 
Mama Aniołka Liwii i ziemskiej Marysi

http://liwiaannaszymanska.pamietajmy.com.pl


Re: Dziękuję za Dlaczego
sylwia1975  
11-08-2011 16:15
[     ]
     
a ja jak bylam w toruniu to odwiedzialm gosspel i chetnie sie odwiedzimy jeszcze raz a mnieszkam w holandi,moze ktos jest w poblizu twojego bylego mniejsca zamnieszkania. 


Re: Dziękuję za Dlaczego
blue  
11-08-2011 17:57
[     ]
     
I ja też dziękuję! To dzięki Wam jakoś nauczyłam się żyć z tym smutkiem, który mam w sercu... Chciałoby się powiedzieć "Dobrze, że jesteście" - ale czyż to nie paradokslane stwierdzenie...?
Pozdrawiam Was cieplutko! 
Ania,
mama Tosi (*+ 17.06.2010 - 31tc)i maleńkiego Aniołeczka 6tc (*) 05.2011

Re: Dziękuję za Dlaczego
Justa29  
11-08-2011 20:43
[     ]
     
Ja też dziękuję... 
Justa29

Re: Dziękuję za Dlaczego
mama_wiktorka  
16-08-2011 22:03
[     ]
     
ja też dziękuję za to forum.
Przerażające jest to ile takich tragedii przybywa. Na początku gdyby nie Dlaczego nie poradziłąbym sobie ze sobą. A dzięki wsparciu i współczuciu aniołkowych rodziców jest nam rażniej.

Wiktorek 21.04.2011 38tc {*} 


Re: Dziękuję za Dlaczego
BOGUSIA  
19-08-2011 21:41
[     ]
     
Witam kochane zaglądam tu do was i ryczę jak bóbr,na wątek Igorka boję się zaglądać,to jest trauma moja osobista.Dziękuję za to forum za kobiety które mi pomogły,w tych trudnych chwilach.Dziękuję ze jesteście 
BOGUSIA

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora