dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
ewcia1428  
28-05-2011 10:44
[     ]
     
Mialo byc lepiej lecz niestety odszedl moj kolejny Aniolek...przepraszam ale nie mam sily...:( 


Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
H-ania  
28-05-2011 10:50
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro :(

Dla Aniołków [*][*][*] 

Mama Adasia i Aniołka Lenki (41tc)

Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
mateusz  
28-05-2011 12:05
[     ]
     
ojejku tak mi przykro ;(((( trzymaj się jakoś i pisz jak najwięcej to pomaga (*) 
Moje bąbelki - Różyczka (9tc)26.05.2009[*] Iza (40tc)-17.03.2011 [*] kocham was tata
bliźniaki żyjące Ola i Wojcio 08.04.2012

Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
atusia13  
28-05-2011 12:53
[     ]
     
Przytulam mocno..(*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
misia81  
28-05-2011 15:33
[     ]
     
Współczuję Ci i to bardzo......

Dla Twoich Aniołków kolorowe i cieplutkie (*)(*)(*)





Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
Basia.  
28-05-2011 15:39
[     ]
     
żeby wszystko było prostsze w tym życiu
ewcia1428 napisał(a):
> Mialo byc lepiej lecz niestety odszedl moj kolejny Aniolek...przepraszam ale nie mam sily...:( 
Basia.

Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
anikia  
28-05-2011 17:36
[     ]
     
Ewcia bardzo mi przykro, nawet nie wiem jak Cię pocieszyć
Przytulam Cie mocno

światełko dla Twoich aniołków {*}{*} 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
Kizzy  
28-05-2011 19:59
[     ]
     
Wiem co czujesz Kochana... 


Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
Agik  
28-05-2011 23:52
[     ]
     
(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
petszopek  
14-06-2011 13:49
[     ]
     
Kolejny Aniolek :( przykre to strasznie :( 
Mama Zosi *19/05/2011+ (39tc),
http://zofiaannadrabiuk.pamietajmy.com.pl
Mama Rysia ur 19/04/2012;teraz mam dla kogo zyc!!

Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
Joannap  
29-05-2011 11:16
[     ]
     
(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
Dodis  
29-05-2011 12:14
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) :( Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 36tc 
D.Czekaj

Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
mamaAleksa  
29-05-2011 23:11
[     ]
     
(*)(*)(*) 
Mama Aniołka Aleksa ur. zm.08.03.2011r. (33tc) i synka Oliwiera ur.25.02.2007r.

Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:( nienawiść...
ewcia1428  
30-05-2011 10:59
[     ]
     
Wciąż zadaje sobie pytanie dlaczego,co zrobiłam nie tak...za co ta kara mnie spotyka,przecież staram się być dobrym człowiekiem...Kiedyś słyszałam że ofiarowane dobro wraca podwójnie to dlaczego mnie dotyka same zło...zaczynam myśleć że jestem do niczego...nie potrafię już nawet rozmawiać i chyba tak naprawdę nie mam z kim...zostałam z tym wszystkim sama...czuje się jak wrak człowieka...nienawidzę siebie... 


Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:( nienawiść...
nina85  
30-05-2011 11:16
[     ]
     
Tak strasznie mi przykro :(
Zapalam światełka {(*)}{(*)}{(*)} 
05.01.2011- Amelka[*] 33tc
http://amelkabieleckaclapka.pamietajmy.com.pl
Wiktorek 11.07.2012r 2620g i 57cm :D
Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:( nienawiść...
mama_ani  
30-05-2011 11:39
[     ]
     
Nie możesz tak myśleć...
W taki razie każda z nas byłaby złym człowiekiem, skoro zasłużyła na taką "karę".
To nie jest tak..Rodzice św. Tereski też stracili chyba nawet więcej niż jedno dziecko, a dziś na błogosławionymi Kościoła, więc to na pewno nie była kara. 
WSZYSTKO JEST ŁASKĄ

www.agnieszkamamaani.blogspot.com
Aniusia, ur.2.03.2011, zm.12.03.2011

Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:( nienawiść...
sylwia1975  
01-06-2011 10:11
[     ]
     
ty nie nawidzisz ciala ktore cie zawiodlo,ale niestety nie mam na to wplywu ,gdyby tak bylo nikt nigdy by nie zmarl. 


Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(moja historia...
ewcia1428  
03-06-2011 10:31
[     ]
     
Cześć dziewczyny dziś mija tydzień od kolejnej straty ,czuję się z tym wszystkim fatalnie...zwłaszcza że nikt w mojej rodzinie poza najbliższymi nie wiedział o tym co mnie spotkało,a i ja nie mam siły nikomu o tym opowiadać i tłumaczyć...na dodatek jutro mam iść na wesele brata ciotecznego z którego nie mogłam się wycofać ponieważ nie potrafiłam mu wytłumaczyć powodu...wiem że to co robię jest głupie...a może to ja jestem po prostu tak beznadziejna... przynajmniej tak się teraz czuję...ale nie radzę sobie z niczym i nie mam na nic siły...druga historia mojego maleństwa wyglądała podobnie do pierwszej,jak tylko zorientowałam się że jestem w ciąży od razu poszłam do ginekologa był to 3 tyg. poszłam na L4, po 2 tyg było widać już moje 2mm szczęścia,ale już w tedy ginekologowi coś się nie spodobało,tylko że powiedział iż jest to za mała ciąża według OM. kazał zgłosić się za tydzień.No i niestety po tygodniu wyrok,serduszko nie bije ciąża obumarła i zabieg...myślałam że umrę kolejny raz 8 tyg i kolejna strata...jakieś fatum...fakt nie planowałam tego maleństwa,ponieważ jeszcze nie pogodziłam się z pierwszą stratą,ale bardzo się cieszyłam,miałam taką nadzieje że tym razem będę miała to maleństwo,że dane będzie mi je przytulić...ale los chciał inaczej...po prostu świat się pomylił,a niby powiadają że piorun nie uderza dwa razy w to samo drzewo,tak jak i po burzy zawsze świeci słońce...niestety w moim przypadku to się nie sprawdza...dziękuje dziewczyny za to że jesteście i chociaż wam mogę się wygadać...

Kocham was moje Aniołki: Iskierka 8tc(*8.02.2011) i Okruszek 8tc(*27.05.2011) 


Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(moja historia...
anikia  
03-06-2011 10:59
[     ]
     
wydaje mi się że przed kolejna próbą powinnas porobić badania, bo może coś szwankuje np tarczyca

a na wesele nie poszłabym, skoro źle masz sie czuc 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(moja historia...
Renia167  
14-06-2011 15:00
[     ]
     
Bardzo mi przykro. Nie wiem czy masz do tego siły i ochote ale wg mnie powinnas się przebadać i to nie tylko w kierunku tarczycy. Jesli obumarcia ciazy sie powtarzaja czestym problemem jest immunologia lub zaburzenia krzepnieciu.
Co do Twojego pytania, dlaczego? niewiadomo, nikt nie da Ci na to odpowiedzi. Czesto i dobrym ludziom przytrafiaja sie tragedie. 
Renata,mama Aniołka(+10tc), Tomka(ur.04.05.2009),małego synka (18tc)

Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
SmutekNaTwarzyAwSercuZal  
14-06-2011 13:38
[     ]
     
Mój synek odszedł 29 maja. A właściwie tydzień wczesniej...:-( Pozostał żal i wspomnienia...kilka zdjęć, kiedy jeszcze żył w moim brzuszku i pustka, która czuję każdego dnia. Ty pewnie tez tak masz. Każda mama, która straciła dziecko tak ma...
Trzymaj się. Ja otrzymałam wsparcie tutaj na forum. Nie mogę liczyć na wsparcie bliskich, więc zaglądam tutaj. Kiedy pocieszam inne cierpiące mamy, jest mi lżej. Zapalam niebiańskie światełko Twojemu Aniołkowi [*] 


Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
Kamgata  
14-06-2011 13:56
[     ]
     
(*)(*)(*) Swiatełko dla Twoich Aniolków 
Mama Aniołka Oliwki */+ 24.11.2010 i Mama Ziemskiej Coreczki Asi ur 10-12-11

Odeszłaś tak cicho,że nie słyszał nikt
Zgasłaś za szybko,by oswoić nas z tym
Miłośc nam Ciebie zabrała,lecz żalu zabrać nie chciała


Od Beata2011
Beata2011  
14-06-2011 18:54
[     ]
     
Współczuje Ci bardzo i śle (*) dla twojego skarba. 


Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
kasienka  
14-06-2011 22:11
[     ]
     
Ewcia współczuję ale nie możesz się winić za to co się stało. Przytulam. 


Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
ewcia1428  
15-06-2011 11:40
[     ]
     
Dzięki dziewczyny za wsparcie z Waszej strony...właśnie zaczęłam dociekać co się mogło wydarzyć,czemu to się stało...zaczynam robić badania pierwsze na TSH mnie zaniepokoiło gdyż chyba jest trochę za wysokie ale mieści się w normie.Czekam jeszcze na wyniki histopatologiczne może one coś wyjaśnią. Ale najbardziej martwi mnie to ,że przyjdzie dzień w którym zacznie obwiniać się mój mąż gdyż od urodzenia jest niepełnosprawny i wiele w życiu już przeszedł,nie wyobrażam sobie żeby jeszcze cierpiał bardziej,dlatego wole myśleć że tak naprawdę to ze mną jest coś nie tak... 


Re: Kolejny Aniolek odszedl do lepszego swiata...:(
Renia167  
15-06-2011 13:32
[     ]
     
Jesli boisz sie ze mąż może się obwiniać , on też może się przebadać. Możecie zrobić badania genetyczne. Może po wszystkich badaniach dostaniecie odpowiedź dlaczego Wasze Dzieci nie mialy szansy na dalszy rozwój. Niestety nie zawsze znajduje się przyczyny straty dziecka. Nawet jesli znajdziecie przyczynę medyczna tego co Was spotkało nie można tu mowic o winie, żadne z Was nie jest temu winne, nikt na poczatku staran sie o dziecko nie robi dokladnych badan a z medycznego punktu widzenia dopiero po 3 niepowodzeniu mowi sie o koniecznosci wykonania badan. Współczuje Wam bardzo. 
Renata,mama Aniołka(+10tc), Tomka(ur.04.05.2009),małego synka (18tc)

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora