dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Sprawiedliwość
Rodzice_Karolka  
18-02-2011 23:01
[     ]
     
Tydzień przed porodem dowiedzieliśmy się, że serduszko Karolka przestało bić. Dzień 14.01.2011r okazał się być najgorszym w naszym życiu. Poród powinien się zakończyć płaczem dziecka a nie ciszą. 


Re: Sprawiedliwość
migotka  
18-02-2011 23:04
[     ]
     
nie potrafie nawet powiedziec jak bardzo Wam wspołczuje ... 


Re: Sprawiedliwość
Rodzice_Karolka  
18-02-2011 23:11
[     ]
     
Minął już miesiąc i nie umiemy się pogodzić z tym co nas spotkało. Zdarzyło się zbyt szybko. Jeszcze dzisiaj nie mogę patrzeć na kobiety w ciąży i z małymi dziećmi w wózku- to jakaś obsesja. Znamy powód śmierci naszego dziecka ale w cale nie jest nam z tym lepiej. 


Re: Sprawiedliwość
agnes75  
18-02-2011 23:43
[     ]
     
Dla Karolka kolorowe i cieplutkie światełeczka(*)(*)(*)........prosto do Nieba

>Karolku opiekuj się swoimi rodzicami,dodawaj im sił.......<



Bardzo wam współczuje kochani,jesteście na początku tej smutnej i ciężkiej drogi po STRACIE najgorszej z możliwych,teraz żadne słowa,nic nie jest w stanie ukoić waszego bólu ,i choć teraz wydaje się wam to nie możliwe z czasem nauczycie się z nim żyć -oswoicie go,nie będzie łatwo ,ale można... .....życzę wam dużo sił i wspierajcie się wzajemnie....pozdrawiam i przytulam was serdecznie.

--------------------------------------------------
Kocham was moje córeczki 


Re: Sprawiedliwość
migotka  
19-02-2011 00:02
[     ]
     
KOchani - jak macie sie pogoodzic w miesiac z taką tragedią, nie wymagajcie od siebie rzeczy niemożliwych... u mnie mineło 3 tygodnie, straciłam ciaze w 16 tc - i dalej nie jestem pogodzona.... 


Re: Sprawiedliwość
Dodis  
19-02-2011 11:14
[     ]
     
Bardzo mi przykro że również dołączyliście do naszego grona, trudno żebyście się pogodzili ze śmiercią swojego dzieciątka w tak krótkim dla was czasie,musicie przejść żałobę i nie wstydzcie się tego z czasem nauczycie się żyć z tym bólem ale napewno nie jeszcze teraz,wasze rany są zbyt świeże. A to że widzicie wózki i kobiety w ciąży i wywołuje to zazdrość to nie żadna obsesja to rzecz normalna to również jest jakby pierwszy etap żałoby,nie powiem kiedy on się skończy bo niesiecie najcięższy krzyż jaki tylko możecie. Ból nie mija on poprostu jest przytepiony. Życze wam dużo wytrwałości w tym dla was ciężkim okresie,pozwólcie sobie na płacz,rozmawiajcie o tym dużo co się stało,o tym co wasz aniołek pewnie teraz robi. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i maleństwa pod sercem 22tc 
D.Czekaj

Re: Sprawiedliwość
Elżbieta2701  
19-02-2011 11:22
[     ]
     
Miesiąc to zbyt krótko na zrozumienie i pogodzenie się z taką tragedią jak Strata dziecka, i długa droga przed Wami. Przeżywajcie żałobę, płaczcie bo tak trzeba. Dla mnie to dopiero trzy miesiące, przyznaję jest lepiej ale całkiem dobrze nie będzie nigdy. Życzę dużo siły i wytrwałości.
Dla Waszego Aniołka (*)(*)(*) 
Ela, mama Gracjanka 8 lat, Aniołka Dominika(35tc)24.11.2010 oraz Franka ur.19.03.2012r
http://dominikpliszczak.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Sprawiedliwość
nowisia  
19-02-2011 15:02
[     ]
     
tak bardzo Wam współczuje....moja Zosia też urodziła się tydzień przed planowanym porodem martwa...to takie straszne słowo....jestem całym sercem z Wami...choć u mnie minęło już prawie 5 miesięcy wciąż trudno mi żyć z myślą, że jej nie ma...
Dla Waszego synka (*)(*)(*)

Zosiu kocham Cię najmocniej, jak potrafię...a moje serce tęskni do Ciebie.... 


Re: Sprawiedliwość
patrycja grzybowska  
19-02-2011 18:24
[     ]
     
kochani miesac to tak mało , lata to tez mało bo ten ból nigdy nie minie bedzie juz zwami do konca WASZYCH DNI TYLKO BEDA DNI LEPSZE I gorsze i musicie nauczyc sie z tym zyc , taki juz los rodziców po stracie , badzcie dla siebie nawzajem wsparciem i ukojeniem , przytulam mocno 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Sprawiedliwość
sylwia1975  
19-02-2011 19:08
[     ]
     
Dolaczam do opini innych u nas minelo juz poltora roku,anie raz placze,pierwsze 3 mniesiace to byl szok ,pozniejsze 4 to ryk a reszt szlo nam wolno,mimo wszystko dobrze jest wiedziec powod zgonu dziecka ,to wtedy to dlaczego jest mniejsze,Duzo sil i odwagi w zalobie serdeczne wspolczucia sle sylwia 


Re: Sprawiedliwość
KarolciaiJa  
19-02-2011 19:08
[     ]
     
Przykro mi że musiałaś do nas dołączyć. Przytulam Aniołkowa Mamo.. 
________________________________
Karolinka 27.10-27.11.2010 (32tc). Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny zaczyna.
siostrzyczka Martynka, 05.10.2013,39 tc
Madzia 15.09.2016 kolejna jesienna siostrzyczka, 38 tc

Re: Sprawiedliwość
KG  
19-02-2011 20:12
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro z powodu tej ciszy,,,
Łączę się z Wami w bólu mimo ogromnego swojego, bo wiem jakie to ważne...
Ściskam i tulę do serca
Aniołku )(*)(*)(*) 
{(**)}

Kasia


Mateuszku {*} Adasiu {*} Każdego dnia kocham Was bardziej... Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro. Wasza na zawsze Mama


Re: Sprawiedliwość
jolek  
19-02-2011 20:45
[     ]
     
Dla Karolka
(*)(*)(*)(*) 
mama Kasieńki

Re: Sprawiedliwość
Magdalex  
20-02-2011 12:25
[     ]
     
Ta cisza jest najgorsza i na pewno trudno jest z nią żyć.Życzę wiele sił na początku tej smutnej i trudnej drogi.Dla Aniołka mnóstwo światełek(**)(**)(**)(**)(**)(**)(**)(**)(**) 


Re: Sprawiedliwość
Janet  
20-02-2011 12:44
[     ]
     
Dla Karolka światełeczka do nieba (*)(*)(*)(*)
Mamusi życzę dużo siły. Musimy wierzyć, że jeszcze nadejdą dla nas słoneczne dni. U mnie minął miesiąc od odejścia małej. Niestety nie dowiem się nigdy dlaczego zasnęła tuż przed narodzinami. 


Re: Sprawiedliwość
Martynka552  
20-02-2011 12:51
[     ]
     
cisza i której piszesz...cisza, którą powinien przerwać płacz dziecka...ale nie przerwał, to moja najgorsza chwila w życiu nie usłyszeć płaczu dziecka, zrozumie tylko ten, kto to przeżył, mój Synek też nie zapłakał choć chciał bo otworzył usteczka i myślałam, ze krzyknie ale nie krzyknął...spał jak Aniołek, wiedziałam, ze już się nie obudzi...dołączyłaś do naszego grona Aniołkowa Mamo, z utęsknieniem czekałaś na przyjście na świat swojej Kruszynki, tak jak my, a teraz jesteś tutaj z nami i razem z nami płaczecz, bądź, bądź kiedy tylko chcesz może choć troszkę będzie Ci lżej, pamietaj nie jesteś sama, (*) światełko dla Twojego Aniołeczka 
Nikodem ur. i zm. 06.05.2010 (*37tc) i Olaf ur. 27.05.2011 (37tc)
http://nikodemsiwko.pamietajmy.com.pl

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora