dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

PROSZĘ O POMOC
agnieszka842  
03-11-2010 17:09
[     ]
     
DWA MIESIĄCE TEMU TRAFIŁAM DO SZPITALA W 32TYG CIĄŻY PO WYPADKU SAMOCHODOWYM NA IZBIE PRZYJĘĆ OGÓLNEJ SPĘDZIŁAM DWIE GODZINY BEZ ŻADNEGO BADANIA CZY Z DZIECKIEM JEST WSZYSTKO DOBRZE. DOPIERO PO INTERWENCJI MOJEGO MĘŻA LEKARZ INTERNISTA SKIEROWAŁ MNIE NA PATOLOGIĘ CIĄŻY TAM LEKARZ PRZY BADANIU NIE WYCZUWAŁ TĘTNA DZIECKA I SKIEROWALI MNIE NATYCHMIAST NA CC. WYKRYLI ŻE MOGŁO NASTĄPIĆ ODKLEJENIE SIĘ ŁOŻYSKA. WYDOBYLI MOJEGO ROBACZKA BYŁ WIODKI, BLADO SZARY BEZ AKCJI SERCA,REANIMOWANY I INTUBOWANY PO PÓŁTOREJ DOBY NASZ ROBACZEK ZMARŁ. A W KARCIE NAPISALI ŻE MAŁA MASA URODZENIOWA(1870G),PRZEDWCZESNE ODKLEJENIE ŁOŻYSKA, NIEDOTLENIENIE WEWNĄTRZMACICZNE, NIEDOKRWISTOŚĆ, NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIOWA,ENCEFALOPATIA NIEDOTLENIENIOWO-NIEDOKRWIENNA, KRWAWIENIE Z PRZEWODU POKARMOWEGO ORAZ NIEWYDOLNOŚĆ WIELONARZĄDOWA.W TAKIM RAZIE PYTAM JEŚLI KTOŚ MA JAKIEŚ INFORMACJE CZY JEŻELI CESARKA BYŁA BY ZROBIONA WCZEŚNIEJ CZY MÓJ SYN MIAŁ BY SZANSE NA TO ABY ŻYĆ.MAMA ANIOŁKA Z LUBLINA 


Re: PROSZĘ O POMOC
Agata88  
03-11-2010 17:39
[     ]
     
JA we wrześniu też urodziłam synka.W wyniku odklejenia się łożyska nastąpiło przekrwienie i niedotlenienie.Zapóźno zrobiono mi cc,a na dodatek położna jak widziała co się dzieje ciągnęła mnie na piechote z oddziału na oddział zamiast przewieź na wózku >wtedy nastąpiło całkowite odklejenie łożyska i mój aniołek się udusił.Dodam tylko że syn był całkiem zdrowy a ciąża donoszona.Objawy odklejania się łożyska wystąpiły wcześniej ale położna nie zawiadamiała lekarza bo to była noc i wszyscy spali.Tydzień temu założyłam sprawe w prokuraturze tylko po to żeby kolejne dziecko nie podzieliło losu mojego aniołka 
Agata88

Re: PROSZĘ O POMOC
tymira  
03-11-2010 18:05
[     ]
     
Ja też przez zaniedbania lekarzy straciłam córeczke. Teraz walczymy o sprawiedliwość. Złożyłam skarge do izby lekarskiej i na prokuraturę. Wiecie co zaufałam lekarzowi, chodziłam do niego prywatnie, chciałam żeby moje dziecko było otoczone najlepszą opieką, a na koniec ten lekarz powiedział mi, że urodze sobie drugie dziecko. 
Urodziłaś sie dla nieba córeczko:*
mama:
Laura Faustyna 30.07.2010-27.08.2010
Mikołaj ur. 26.09.2011

Re: PROSZĘ O POMOC
KASIA1  
04-11-2010 07:48
[     ]
     
28 listopada zeszłego roku straciłam córeczkę w 32tc.Skarżę pogotowie ponieważ w moim przypadku to oni zawinili przysyłając nie tą co trzeba karetkę.Pozdrawiam i przytulam. 
mama Julii(*)(28.11.2009r)i małej Księżniczki Natalki

Re: PROSZĘ O POMOC
agnieszka842  
03-11-2010 20:22
[     ]
     
a czy mogę wiedzieć mamo Aniołka z kąd jesteś 


Re: PROSZĘ O POMOC
Agata88  
03-11-2010 18:34
[     ]
     
A mam takie pytanie gdzie należy złożyć skarge do izby lekarskiej? 
Agata88

Re: PROSZĘ O POMOC
agnieszka842  
03-11-2010 20:23
[     ]
     
u nas w lublinie to na chmielnej 


Re: PROSZĘ O POMOC
Agata88  
04-11-2010 19:31
[     ]
     
Ja w tarnobrzegu rodziłam. 
Agata88

Re: PROSZĘ O POMOC
nowik  
03-11-2010 21:03
[     ]
     
Pytanie- w którym momencie doszło do odklejenia łożyska. Jeśli bezpośrednio po wypadku to rzeczywiscie nie było szans na uratowanie dzieciątka. Ale do tego już nikt nie dojdzie. Można wspierac się kliniką czyli jakie miała Pani objawy bezpośrednio po wypadku, po godzinie i po dwóch. Czy wystapiło krwawienie, czy był ból brzucha itd. Rzeczywiście ginekolog powinien być przywołany na konsultacje od razu ale już wtedy mogło być tak, że dzieciątka nie można było uratowac. Sprawę należy skierowac do rzecznika odpowiedzialności zawodowej w izbie lekarskiej w danym województwie. Pozostaną powołani tzw biegli czyli lekarze specjaliści, którzy ocenią całą sytuację. Ale jest to sąd lekarski czyli max kara to pozbawienie prawa wykonywania zawodu. Prokuratura to niezależna sprawa i też inne kary. Prosze wziąć pod uwagę jakie było stanowisko/podejscie lekarza do sytuacji na Izbie Przyjęć. Czasami wina leży obok: np lekarz konsultant zwlekał z zejsciem na izbę, lekarz przyjmował wg kolejności, miał inne stany nagłe. Ale tym właśnie zajmują się biegli czyli oceniaja jakie okoliczności zaszły, że dopiero po 2 h zbadano dzieciątko. Życze wytrwałości. 
nowik
Ostatnio zmieniony 03-11-2010 21:04 przez nowik

Re: PROSZĘ O POMOC
tymira  
04-11-2010 19:38
[     ]
     
Ja jestem z kujawsko-pomorskiego moj lekarz należał do izby lekarskiej w Toruniu. Tam złożyłam skargę, ale z tej uwagi, że on tam należał sprawą zajmą się w Warszawie. Taką dostałam odpowiedź. Moje miasto jest małe, każdy się zna i jak składałam zeznania na prokuraturze składałam wniosek o to, aby moją sprawą zajęli się w innym miescie. 
Urodziłaś sie dla nieba córeczko:*
mama:
Laura Faustyna 30.07.2010-27.08.2010
Mikołaj ur. 26.09.2011

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora