dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Aniołeczek
Magdalena27  
17-04-2010 16:49
[     ]
     
Moj maly ANIOLEK odszedl prawie 2,5 roku temu to byl 29 tydzien ciazy.Czulam sie swietnie i nic nie zapowiadalo takiego strasznego konca.To byla moja pierwsza ciaza i bylam szczesliwa niezmiernie lecz nie bylo mi pisane zeby moj malutki synus przyszedl szczesliwie na swiat.Poszlam na badanie kontrolne ktore mialam wyznaczone przez moja pania doktor tam uslyszalam te okrutne slowa ze malemu nie bije serduszko .Bylam zla na caly swiat ....dlaczego akurat mnie to spotkalo?Potem pamietam jak przez mgle bo bylam na lekach uspokajajacych....porod ,pogrzeb .Po wielu wizytach w roznych poradniach podjelam walke ....dzis jestem mama slicznego synka....a nasz maly ANIOLEK CZUWA NAD NAMI! 

Ostatnio zmieniony 18-04-2010 09:21 przez Madzik27

Re: Aniołeczek
EwelinaW  
17-04-2010 17:57
[     ]
     
Fajnie,że zawalczyłaś,że się dzielisz z nami ogromnym sukcesem :D
Gratuluję!! 
"Śmiertelnie chore dzieci wiedzą, że umrą. Jest to wiedza nieświadoma ale kieruje ich postępowaniem. Ci, którzy żegnają się z nimi, mają przytępiony słuch. Jesteśmy głusi na przekazy umierających."

Re: Aniołeczek
sylwia1975  
17-04-2010 19:16
[     ]
     
Gratuluje synka ziemskiegi a dla niebianskiego*************************************************************************************** sylwia 


Re: Aniołeczek
goska01  
17-04-2010 19:47
[     ]
     
serdeczne gratulacje, zazdroszczę ci chciałabym już być na Twoim miejscu ale muszę troche zaczekać jestem po cc. Mam nadzieję, że i mnie sie uda
dla aniołka światełka (*)(*)(*)......

Mama PRZEŚLICZNEJ Ksieżniczki Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: Aniołeczek
patrycja grzybowska  
17-04-2010 22:53
[     ]
     
gratuluje , trzeba walczyc aby osagnac to o czym marzymy 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Aniołeczek
koraliki1981  
17-04-2010 22:56
[     ]
     
nie rozumiem dlaczego te małe istotki zasypiają w brzuszkach swoich mam

:(((((

(*)

Mama Aniołka Liwii i ziemskiej Marysi 
Mama Aniołka Liwii i ziemskiej Marysi

http://liwiaannaszymanska.pamietajmy.com.pl


Re: Aniołeczek
Magdalena27  
18-04-2010 00:44
[     ]
     
Dziewczyny wiem ze jest to trudne ale trzeba wierzyc bo to jedyne co nam zostalo.Sama rozpaczalam dlugo i nawet gdy bylam w kolejnej ciazy strasznie sie balam .Teraz mam synka ktory daje mi duzo szczescia i dziekuje Bogu ze dal mi szanse.Zycze abyscie tez mogly otrzymac druga szanse.Mama aniolka Miloszka 


Re: Aniołeczek
Joannap  
18-04-2010 08:29
[     ]
     
Dla Miłoszka (*)(*)(*)(*)(*)

Dla ziemskiego synusia słodki buziaczek... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora