dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

wczoraj byłam u lekarza i...
goska01  
27-03-2010 18:21
[     ]
     
Witam wszystkich, wczoraj byłam u lekarza, który prowadził całą ciążę i co powiedział patrząc na wszystkie dokumenty (wypis ze szpitala, sekcja malutkiej itd.) kręcił głową i powiedział, ze to był ewidentny błąd personelu szpitala w którym rodziłam. Oczywiście powiedziałam mu co mi podali, a czego nie robili w ogóle dlatego tak powiedział. Mówił, ze na tym etapie ciąży powinnam być pod stałą kontrolą ktg i jakie powinni podać mi leki. Nie zrobili tego. Czuję się źle z myślą, że wybrałam ten szpital i naraziłam własne dziecko na cierpienia. Jak dalej z tym żyć. Wiem, że nie chciałam dla niej źle bo, ale stało się inaczej. Dlaczego oni zrobili krzywdę mojej Amelce i nam rodzicom. Teraz całe życie musimy żyć z tym bólem.

Mama PRZEŚŁICZNEJ Księżniczki Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: wczoraj byłam u lekarza i...
Karola1  
27-03-2010 19:16
[     ]
     
ja w czasie ciaży przeszlam przez trzy szpitale, najwięcej pomogli mi w Poznaniu. Nie wiem jak bede może w ciaży to jaki mam wybrac szpital. 
mama 9 letniego Szymka, +fasoki 16.02.2009, *+31.12.2009 Emilian 25tc/jestescie moim zyciem

Re: wczoraj byłam u lekarza i...
Gosspel  
29-03-2010 02:04
[     ]
     
To jest najgorsze gdy lekarze zamiast pomóc nie robią nic lub szkodzą ...Straszne ...znam ten ból...Poznań słynie z tego ,że jest dobry ''Poliklinika '' na ul. Polnej światełka dla naszych Aniołków ((*))((*))((*))((*)) 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: wczoraj byłam u lekarza i...
sylwia1975  
29-03-2010 20:35
[     ]
     
wiesz zycie to cienka nitka ten sam pan ginegolog co zrobil duzy blad z lara nie dal heparyny w 2002 roku robil mi cesarke z sevennkam ma prawie 19 07 8 lat co ma na to powiedziec ,..................................... sciskam sylwia 


Re: wczoraj byłam u lekarza i...
Joannap  
29-03-2010 11:06
[     ]
     
Gosiu tak bardzo mi przykro...
Życzę Ci jeszcze więcej sił...
Dla Amelki (*)(*)(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora