dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

do Karola 1
goska01  
17-03-2010 15:09
[     ]
     
Cześć,
jak powrót do pracy? Było ciężko? Ja ciągle szukam pracy, dobrze, że jest gdzie wysyłać CV. cIąGLE ZASTANAWIAM SIę I PEWNIE NIE TYLKO JA CO bym robiła gdyby była ze mną moja córeczka. Na pewno bym nie szukała pracy, ale stało się inaczej. Jest ciężko, ostatnio miałam trudne dni, dziś jest troszkę lepiej, ale mam świadomość tego, że te trudne dni będą wracały często ze zdwojoną siłą.
W piątek miałam iść do lekarza, ale raczej będę musiała przełożyć wizytę domyślasz się czemu - okres.
Odezwij się czasami pozdrawiam

Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: do Karola 1
Karola1  
20-03-2010 19:59
[     ]
     
cześć goska01 na szczeście duzo pracy więc pytania i jakieś tam miny nie wymowne jakos przeszły. Jednak nie obyło sie-musiałam odpyskować jedna z pań pracująca ze mna powiedziała że tak cieżko jest cały czas w pracy a ja wypoczywalam. No cholera jasna szok więc powiedziałam że chciałabym sie z nia zamienić i pracowac niz przeżyć śmierć i pogrzeb własnego dziecka.No i oczywiście pytania czy będe chciała mieć dziecko bo to nie są czasy na dzieci. Ugryzłam sie w język jak bedę chciała i bedzie tak miało być to będę w ciąży i tyle. Dziękuję za pamięć. Gosiu mam nadzieje że obejrzałaś zdjęcia malutkiej napewno śliczna tak jak jej mama! 
mama 9 letniego Szymka, +fasoki 16.02.2009, *+31.12.2009 Emilian 25tc/jestescie moim zyciem

Re: do Karola 1
goska01  
20-03-2010 22:12
[     ]
     
dzięki za miłe słowa jeszcze się nie odważyłam nie chcę robić niczego na siłę wiem że w każdej chwili mogę to zrobic najważniejsze że je mam pozdrawiam

Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora