dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

prośba kierowana do poznanianek
paniRadzikowa  
17-03-2010 11:32
[     ]
     
Mam prośbę kierowaną szczególnie do pań mieszkających w Poznaniu. Dostałam od swojego lekarza skierowanie na badania genetyczne do Poradni na ul. Szpitalnej. Dostałam też dwa numery telefonu z czego jak się okazało jeden już od 10 lat nie jest numerem do tej Poradni Genetycznej a pod drugim (8491410) nikt nie odbiera przez trzy dni mojego wydzwaniania. Może też jest nieaktualny, nie wiem, nie mam pojęcia:(
Może któraś z Was ma jeszcze jakiś numer na Szpitalną, albo może robiła tam badania? jak to wygląda? Jestem z Wrześni i nie chciałabym jechać w ciemno nic nie wiedząc. Z góry serdecznie dziękuje za jakikolwiek odzew! 
http://nieznajomapannan.blog.interia.pl/

Re: prośba kierowana do poznanianek
Wera  
17-03-2010 11:38
[     ]
     
Ja robiłam badanie w Poznaniu, ale nie na Szpitalnej, tylko w CGM tu link do ich strony, http://www.cengenmed.com.pl/, oczekiwanie około 2-3m-ce, wszystko załatwiałam telefonicznie, tylko jedna wizyta (wyniki prawidłowe), wyniki wysłano mi pocztą. 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: prośba kierowana do poznanianek
osamotniona25  
17-03-2010 17:31
[     ]
     
Pomimo tego,że nie jestem z Poznania chciałabym zabrać głos. My robiliśmy badania genetyczne u Pani Renaty Glazar która jest z Poznania (przyjmowała nas w Zielonej Górze)Mam namiary do tej DOKTOR. Jeżeli Pani zainteresowana chętnie podam numery telefonów,badania były refundowane. 

Byłaś,Jesteś,Będziesz miłością którą pragnę w sercu mieć.

Re: prośba kierowana do poznanianek
Micha  
17-03-2010 12:05
[     ]
     
...Ja podobnie jak Wera byłam na badaniach w Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu i czekałam na badania dwa miesiące. poproś swojego lekarza o skierowanie własnie tam , badanie polega na pobraniu krwi od Ciebie i od męża wyniki w ciągu 4-6 tygodni przyszły pocztą. Nam powiedziano, że jeśli coś będzie nie w porządku to wtedy wezwą nas do siebie, ale skoro są ok przysłali pocztą. 


Re: prośba kierowana do poznanianek
karolina_23  
17-03-2010 14:44
[     ]
     
Ja również robiłam badania w CGM u mardzo miłej pani dokotor Anny Materna- Kiryluk. 
Mama Aniołka Mateuszka (+ 24 paź. 2007), Amelki (31.12.2008) i Agatki (16.07.2011).

Re: prośba kierowana do poznanianek
zorka  
18-03-2010 08:31
[     ]
     
Najlepiej będzie zadzownić do biura numerów i podać adres szpitala - dostaniesz wtedy aktualny numer telefonu. 

Ostatnio zmieniony 18-03-2010 08:32 przez zorka

Re: pro?ba kierowana do poznanianek
paniRadzikowa  
24-03-2010 10:09
[     ]
     
dzi?ki dziewczyny! Okaza?o si?, ?e na Szpitalej poradnia nie istnieje. Zosta?a przeniesiona w?a?nie na Grudzieniec. Có? za stare informacje posiadada mój gin a? krew cz?owieka zalewa:(( 
http://nieznajomapannan.blog.interia.pl/

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora