dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

tęsknie za moim małym szkrabem
agaL  
20-02-2010 16:48
[     ]
     
Moje maleństwo straciłam w 38tc, jego serduszko przestało bić w moim brzuszku. Bardzo tęsknie za moim małym słoneczkiem, ciągle o nim myślę, wyobrażam sobie różne sytuacje które byśmy razem robili - kąpiele, spacery, nie przespane noce, wspólne gaworzenie, wyjazdy do dziadków, wspólne zabawy. Najgorsza jest ta cisza panująca w domu, ta pustka która pozostała w naszych sercach....
Rodzice Marcelka +20.12.2009 
agaL

Re: tęsknie za moim małym szkrabem
Ewa Romańska  
20-02-2010 17:25
[     ]
     
Bardzo mocno Ci współczuje i mocno przytulam. Ja mojego synka straciłam w 37tc. życzę Wam dużo sił.
A dla Marcelka mnóstwo światełek(***)

Ewa mama Filipka(5,11,2009 37tc) 


Re: tęsknie za moim małym szkrabem
goska01  
21-02-2010 16:24
[     ]
     
czuję dokładnie to samo, ja swoją córkę straciłam w 41 tc. trzymaj się, będzie lepiej zobaczysz, ja w to wierzę, a nasze maleństwa na zawsze będą w naszych sercach

Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 


Re: tęsknie za moim małym szkrabem
atusia13  
21-02-2010 16:41
[     ]
     
Dużo siły od marcelkowej mamy dla marcelkowej mamy. Przytulam Cie do serduszka. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: tęsknie za moim małym szkrabem
darunia90  
21-02-2010 18:50
[     ]
     
widze ze masz takie same odczucia jak ja straszne jest to uczucie ja stracilam synka w 24tygodniu :( jak sobie radzisz z tym???? 


Re: tęsknie za moim małym szkrabem
agaL  
23-02-2010 16:30
[     ]
     
nie wiem co mam robić, jak mam z ty sobie radzić żeby było mi lżej, wspomnienia przychodzą i odchodzą i chyba przez całe życie będą mi towarzyszyć... 
agaL

Re: tęsknie za moim małym szkrabem
Joannap  
23-02-2010 16:41
[     ]
     
Mocno przytulam...wiem jak to boli. Straciłam swoją córeczkę 23 grudnia w 40 tc...I nie ma dnia żebym o niej nie myślała, nie ma dnia żebym nie tęskniła.
Dziś jest ciężko - bardzo ciężko ale musimy wierzyć, że w końcu przyjdą lepsze dni...

Dla Twojego Aniołka (*)(*)(*)


-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: tęsknie za moim małym szkrabem - do wszystkich mam
goska01  
23-02-2010 16:57
[     ]
     
To prawda musimy wierzyć, że lepsze dni nadejdą, niestety będą one się przeplatały z tymi gorszymi, trudniejszymi. Ja się cieszę, że jest to forum. Na samym początku jeszcze kilka tygodni temu mimo, że opisałam swoją historię, sceptycznie do tego podchodziłam, ale teraz jest inaczej. Ostatnio nawet przyjaciółka mnie pytała, czy ja aby się nie katuję tym, że tu zaglądam. Ja jej odpowiedziałam, że nikt mnie nie zrozumie tak jak Wy. Dziękuję Wam za to

Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: tęsknie za moim małym szkrabem - do wszystkich mam
Joannap  
23-02-2010 17:10
[     ]
     
:):):)
Razem zawsze lepiej... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora