dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
babe2k  
20-10-2009 22:37
[     ]
     
Witajcie! Tak wiele razy czytałam wasze troski smutki ale nie mogłam się odważyć aby tutaj napisać kiedy próbowałam cokolwiek złożyć jakoś nie mogłam...A więc moze zaczne od poczatku staralismy sie z moim mezem 8 miesiecy o Naszego kochanego Synka był on tak upragnionym i wyczekiwanym dzieckiem tak bardzo go chcielismy aby był z nami na początku ciazy byly pewne przeszkody wiele strachu obaw ale wszytsko toczylo sie pozytywnie ciaza byla wrecz ksiazkowa zadnych dolegliwosci wszystkie wizyty usg idealne az do momentu gdy w 29 tyg zaczelam czuc mniej ruchow przestraszylam sie i pobieglam do lekarza w przychodni ten wyslal mnie do kolejnej na ktg i tam zapis nie podobal sie lekarzowi wiec wyslala mnie do szpitala szlam w klapkach spodnicy w deszczu aby ratowac mojego Synka przyszlam do szpitala i okazalo sie ze ruchy wrociliy ktg prawidlowe wiec pierwsza mysl jaka mi sie nasunela to to ze sprzet byl jakis zepsuty ale lekarz jeszcze zadecydowal ze zrobi usg i od tego momentu zaczol sie moj koszmar;( lekarz napisal mojemu Olusiowi ze ma podejrzenie wodoglowia a 2 tyg wczesniej mialam usg i bylo wszytsko wporzadku plakalam 40 min w izbie przyjec telefon mi sie rozladowal nie mialam jak zadzwonic maz w pracy deszcz lal jak z cebra wzielam tylko tyle zeby miec na sok i bulke bo myslalam ze skonczy sie tylko na przychodni a ja mialam sie stawic na 20 na kolejne ktg pamietam lekarz mi pozyczyl telefonu abym mogla zadzwonic do mamy ktora przyjechala po 2h pozniej maz wrocil z pracy i wieczorem pojechalismy na ktg okazalo sie ze nasz Synus mial pol dobre poł złe wiec postanowiono mnie zostawic zrobiono kolejne usg aby sprawdzic stan jego zdrowia ...pozniej polozono mnie na porodowce gdyz nie bylo miejsca na sali i musialam czekac do rana ktg byly prawidlowe ale koszmar dopiero sie zaczol kolejne badania moje noce nie przespane usg ktore lekarze robili kilka razy i co chwile rozne podejrzenia najpierw wodoglowia pozniej naczynniaki pozniej wada serca plakalam ile mialam sil a moj Synek dawal mi znac ze jest ze mna:(ruszal sie kopal w konsekwencji przyszedl najlepszy specjalista ze szpitala zrobil mi usg zaczol nazywac te wszystkie wady jakimis obcymi nazwami dla mnie ale ogolnie powiedzial ze dziecko bedzie moglo zyc bez wiekszych problemow wiec obudzila sie we mnie nadzieja ktora zostala szybko rozwiana:( maz siedzial ze mna caly czas a ja pod ktg prawie caly dzien dostawalam na poszerzenie zyl u malego aby bylo mu lepiej maz wyszedl na 15 min po zapiekanke i zaczelo sie dostal moj Synus 200 tetna na minute lekarze zadecydowali ze musza ciecie cesarskie wykonac zaczelam plakac jak dziecko blagalam ze chce tylko zobaczyc meza tego samego dnia jeszcze rano mowilam mu ze czuje ze bedzie ciecie maz przybiegl ile mial sil w nogach przytulilam go i poszlam z placzem na sale operacyjna:( lekarz mowil mi ze stan mojego synka bedzie bardzo ciezki ale to byl taki szok ze nie dowierzalam nasz Synek urodzil sie o 17.15 jak sie okazalo ani nie mial naczynniakow ani wady serca ani wodoglowia :( byl caly zdrowy po usg przez ciemieniowym okazalo sie ze mial bardzo zadka wade rozwojowa tetniaka zyly gallena:( lezalam 24h po cesarskim cieciu nie moglam wstac po znieczuleniu tak bardzo chcialam isc do niego przytulic go poglaskac powiedziec ze go bardzo mocno kocham ale nie zdazylam odszedl od nas po 19 godzinach zycia.Wybaczcie ale nie moge dalej lzy leca mi po policzkach:( nie moge sie z tym pogodzic czemu odeszla ode nie osoba ktora tak bardzo kochalam:(:( 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
beti23  
20-10-2009 22:47
[     ]
     
(*)(*)(*) Dla Twojego syneczka. Spij spokojnie Aniołku. 
-------------------------------------------------------------------
Fasolka 5tc 12.2007, Fasolka 5tc 04.2008, Adaś ur.zm.w 23tc. 27.01.2009r
"Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą z takich chwil oddałabym całe życie&

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
iwona23  
20-10-2009 22:49
[     ]
     
Żadne słowa nie dadzą Ci pocieszenia, ale mi to forum pomogło i mam nadzieje że Tobie też pomoże chociaz w jakimś malutkim stopniu. To wszystko jest nie sprawiedliwe, to nie tak powinno być, za duzo jest cierpienia, bólu, żalu. Pamietaj, że nie jesteś sama, tutaj znajdziesz zrozumienie jak nigdzie indziej.Nie napisze, ze będzie dobrze, że to minie, bo to nieprawda, my rodzice po stracie musimy sie z tym cierpieniem nauczyć zyć. Pamietaj, że twój synio ciągle jest przy Tobie, nie możesz sie poddac i załamać!!!

mama Kacperka ur.23.08.2006, Aniołka 10tc 17.10.2008 i maleństwa pod serduszkiem 26tc. 


Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
babe2k  
20-10-2009 22:52
[     ]
     
to tak boli:( ten bol jest nie do opisania jak patrze na jego buzke byl dla mnie najidealniejszym Synkiem na swiecie tak bardzo tego wszystkiego sie boje czy jest mi dane byc matka tu na Ziemi nigdy juz nie bedzie tak samo to byl moj pierwszy wyczekany najukochanszy Synek:( 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009
Ostatnio zmieniony 20-10-2009 22:53 przez babe2k

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
Justyna_82  
21-10-2009 06:34
[     ]
     
Jesteś mamą, tu na ziemi ... przecież masz syna, nosiłałaś go pod sercem, urodziłaś go, Twoje dziecko ma imię...Tylko odeszło o całe życie za wcześnie ;(
(*)Światełka dla Aleksandra 


Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
jolek  
21-10-2009 06:53
[     ]
     
Dla Twojego synka (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Ciebie mocno przytulam mogę tylko tyle 
mama Kasieńki

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
Agnieszka Busko Kaliszczyk  
21-10-2009 07:15
[     ]
     
Bebe tak wiele razy czytałam Ciebie tutaj i na parenting'u że czuję się z Tobą złączona jak siostra.
Żadne słowa,pocieszenie i modlitwy Olusia Ci nie zwrócą,ale pomogą na pewno przetrwać czas żałoby
Dla Twojego Aniołeczka [*]
a dla Ciebie kochana dużo siły i nadziei 
______________________________
27/04/96 Dominik
26/01/98 Mateusz
09/02/09 Oliwka i Filipek 12tc(*)
25/09/09 Jaś Kazimierz 23tc(*)
21/12/09 Aniołek(*)
17/09/10 Gabrysia 27tc

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
Wera  
21-10-2009 11:22
[     ]
     
Przykro mi że kolejna mama została osierocona.. Dużo sił kochana. Przytulam mocno. 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
Zuzaf  
21-10-2009 15:53
[     ]
     
Twój synek zawsze już będzie twoim pierwszym synkiem i nigdy go nie zapomnisz. Pamiętaj kiedyś go jeszcze przytulisz, tylko czas was dzieli.
Zuzaf 


Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
Aster  
21-10-2009 20:41
[     ]
     
Przykro mi...
Łączę się z Wami w bólu.Też zadaję sobie takie pytania ale nikt na nie nigdy nie odpowie.
życzę dużo sił
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)-dla Aniołka 
Mama Kruszynki(8tc)i Lenki 24tc(*+03.08.09)
"Budzę się z Twoim imieniem na ustach,zasypiam Ciebie wołając..."

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
BOGUSIA  
21-10-2009 21:33
[     ]
     
Bardzo mi przykro wiem co czujesz ja też byłam po cesarce jakieś 50 metr dalej mój synuś nie mogłam pójść do niego.Trzymaj się dużo sił wam życzę.Dla naszych Aniołków światełka (*)(*)(*)Mama Igorka 36tc 24-10-08 
BOGUSIA

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
Agik  
21-10-2009 23:58
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
limonka  
22-10-2009 09:01
[     ]
     
Mocno Cię przytulam i życzę mnóstwa sił.
Dla Twojego Aniołka (*)(*)(*) 
---------------------------------------------
I codziennie Ciebie brak...


Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
babe2k  
22-10-2009 10:47
[     ]
     
dziękuje wan za wsparcie te chwile są tak straszne dziś śnił mi się Oluś mam iść na zajęcia ale łzy cisną mi sie do oczu trzymałam go na rekach przytulałam karmiłam czemu tak jest;( :( dlaczego zabrano mi kogos kogo tak bardzo mocno kochałam Olus mój kochany Synek:( 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
Bianka23  
22-10-2009 12:26
[     ]
     
Witam mój synek tez ma na imię Aleksander i też stracilam go nieoczekiwanie. Ciąże przeszlam ksiązkowo wszystko było dobrze az do 22 tc. Czarny czwartek-pytanie dlaczego zaczełam rodzić dlaczego odchodzi od nas najwazniejsza osoboa w naszym życiu...Mocno ściskam i życze dużo sił! 
Siostra Aniołka Florentynki 17.08.1990
Mama Aniołka Aleksandra 22tc 10.09.2009

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
babe2k  
17-11-2009 12:34
[     ]
     
Mija ponad 3 miesiące od odejścia naszego Synka a jest tak ciężko październik był koszmarny wrecz to czas kiedy on miał być już z nami mielismy się cieszyć a pozostał smutek i ból i jego ubranka ktorych nie zdazylismy mu pokazac zabawki ktore czekaly lozeczko ktore stoi teraz zlozone:( Wszystkie plany runeły w ciągu kilku dni to nie tak powinno byc zamiast kupowac Olusiowi świeczuszki powinnam chodzic dumnie z wózkiem zastanawiać się co zrobić gdy placze w nocy i spac nie moze martwic sie problemami tego co wybrac mleko modyfikowane czy moze karmienie piersia a moze ubrac to body a nie inne:(:( zostaly puste ramiona matki ktora tak oczekiwala i tak bardzo chciala tego malenstwa a los w sposob krutny zabrał mi go najpierw obdrazył a pozniej bez skrupolow wziol:( zycie toczy sie dalej a ja kazdego dnia zmagam sie ze smutkiem ktory wrecz zabiera czesc mnie kiedy patrze na matkiz wozkami i z dziecmi zastanawiam sie w czym ja bylam gorsza ze moj Synus nie mogl byc ze mna:(:( 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
mamaEmmy  
17-11-2009 19:21
[     ]
     
tak mi przykro ...
Przepraszam, nie znajduje slow pocieszenia.
Zycze Ci duzo sily i wiary, ze tam w niebie kiedys sie spotkacie. I nie bedzie juz lez tylko sama radosc.
--------------------- 
----------------------------
mamaEmmy ur.zm. 22.09.2009 31tc i Maxa ur. 27.11.2010
http://mojamalutkaemma.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
Ania27  
18-11-2009 02:20
[     ]
     
bardzo Ci współczuje, światełka dla Twojego Aniołka (*)(*)(*) Mama Aniołka Karolka (*)(*)(*) 


Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
babe2k  
20-12-2009 22:26
[     ]
     
Witajcie nie pisze tu czesto bo jakos nie moge sie zabrac do tego za bardzo to sprawia mi bol patrzenie na te kolejne dzieciatka ktore odchodza i wzbudza wscieklosc dlaczego??? dlaczego to nam mamom ktore tak pragnely naszych skarbów nie dane było nam sie opiekowac tu nimi na Ziemi cieszyc sie ich istnieniem niemoge sie pogodzic z tym co sie dzieje ze kazdego dnia tyle Mam traci swoje dzieci poprostu nie moge:( Teraz czas swiat czas kiedy nasz Synek mial byc z nami mielismy sie cieszyc to mialy byc najpiekniejsze swieta moje urodziny....a zostal smutek rozrywajace sie serce i lzy matki z pustymi ramionami kobiety w ciazy chodza dumnie po supermarketach w poszukiwaniu pampersow albo wyprawek a ja chodze ze lzami w oczach i z brakiem radosci czuje bol ktory wyniszcza mnie kazdego dnia....:( 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
babe2k  
01-03-2010 12:10
[     ]
     
Witajcie.
Dawno nie pisałam tutaj na forum ale dzis wydarzylo sie cos niesamowitego snił mi sie po raz kolejny raz mój Synek z każdym miesiacem pokazuje mi jak pieknie rosnie ale dzis to bylo jedno z najbardziej wyjatkowych wydarzen uslyszlam jego glosem mama...trzymałam go na rekach a on byl juz taki duzy za 2 tyg minie 7 miesiecy kiedy nie ma go z nami a on rozwija sie tak jak normalne dziecko mialam poczucie ze jest bardzo ciezki widzialam jego oczka kolor ich kiedy na poczatku odszedl od nas mial niebieskie jak to niemowlak a teraz piekne brazowe,wloski ciemniutkie,no i zabki:):) jak przystalo juz na ten wiek z jedenej strony czuje sie szczesliwa bo przychodzi do mnie a z 2 czuje bol ze nie moge go miec teraz przy sobie przytulic powiedziec jak go kocham chodze caly dzien zaplakana ze wzruszenia ale tez i smutku.Czy wy tez tak mialyscie? takie sny?
caluje was i sciskam mocno!!! 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: do babe2k
goska01  
01-03-2010 13:20
[     ]
     
zazdroszczę Ci mi moja córcia jeszcze się nie śniła, a bardzo bym tego chciała. Czekam na taki sen z niecierpliwością. Pozdrawiam

Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: do babe2k
KASIA1  
01-03-2010 13:35
[     ]
     
Niestety moja Juleczka nigdy mi się nie przyśniła chociaż bardzo Ją o to prosiłam.
Dla Maluszka(*)(*)(*) 
mama Julii(*)(28.11.2009r)i małej Księżniczki Natalki

Re: do babe2k
andzias2  
01-03-2010 20:53
[     ]
     
Mi jakis czas temu tez przysnila sie moja Olgunia, bylo lato,siedzielismy ze znajomymi w jakiejs knajpce i nagle podbiegla moja coreczka, piekna, usmiechnieta i umiala juz chodzic. Niedawno skonczylaby roczek.Cudownie bylo ja widziec,choc tak krotko, choc tylko we snie. 
Ania mama Olguni ur.04.02.2009-zm.07.04.2009, Amelki ur.2006 i małej nadzieji-Noemi 11.03.2010

Re: do babe2k
babe2k  
20-03-2010 19:22
[     ]
     
witajcie mija ponad 7 miesiecy od narodzin i odejscia mojego Synka chodze do psychologa ktoremu tyle zawdzieczam gdyby nie ta osoba ktora zostala mi zeslana nie wiem co by bylo teraz ze mna odstawilam leki antydepresyjne poszlam na studia na codzien staram sie usmiechac i powtarzac ze musze byc silna dla mojego malenstwa chodz od srodka to wszystko tak boli mam wrazenie ze juz nigdy nie bede sie cieszyc nie bede szczesliwa wyniszcza mnie to wszystko a ja sie podnosze ile razy opadam czasem juz nie mam sily aby znow isc do gory nie potrafie patrzec na matki ktore sa takie dumne usmiechniete na bilbordach,te chodzace na ulicach ktore nie dbaja o wlasne dzieci i wkoncu znajome ktore ciesza sie ze tak pieknie wszystko idzie i chwala sie tym odliczaja dni do porodu a ja... odliczam ile mojego Synka nie ma ze mna jaki bylby duzy ze teraz by juz siedzial odliczalabym zabki...porostu kiedy tylko popatrze na ulicy to lzy cisna mi sie do oczu mam ochote rozplakac sie i znowu zadawac sobie dlaczego ja!!!zatracilam sens we wszystkim wartosc tego swiata nadzieje ze i mnie sie uda byc mama ale to juz nigdy nie bedzie moje dzieciatko pierwsze wyczekane juz nigdy nie poczuje jego ruchow nie uslysze mama... nie zobacze usmiechu nie przytule go;(:(:(;(;( jak wy radzicie sobie?? 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: do babe2k
Joannap  
20-03-2010 20:46
[     ]
     
Witaj babe2k.
Przesyłam moc uścisków...
Naszej córeczki nie mam z Nami już prawie 3 miesiące. A ja nadal bardzo tęsknię za moją małą kruszynką, nadal nie rozumiem dlaczego...ale wiem, że muszę pozwolić jej odejść, nie mogę cofnąć czasu - muszę żyć dalej z myślą, że moja ukochana córka jest dzisiaj Aniołem. Już na zawsze część mojego serca, część mojego życia będzie należała tylko i wyłącznie do niej. Nic i nikt nie będzie w stanie Nam jej zastąpić.
I dobrze wiem, że jeszcze nie raz sięgnę samego dna aby się znowu powoli od niego odbijać...Moje dotychczasowe życie przewróciło się do góry nogami...niczego już nie mogę być pewna, czuję taka bezsilność i niemoc, że jednak tak wiele rzeczy jest niezależne od Nas...
Dopiero od niedawna nabrałam na tyle sił żeby wyjść do ludzi.Wcześniej było to dla mnie nie do pomyślenia. Najlepiej czułam się w domu, gdzie nikt nie patrzy, nie zadaje pytań. Wychodziłam tylko po to żeby pojechać na cmentarz do córeczki i to zawsze w towarzystwie męża. Nie wyobrażałam sobie, że mogę wyjść z domu zupełnie sama. Bałam się co będzie jak mnie ktoś spotka i zapyta...To nie jest tak, że dzisiaj się już nie boję - ale wiem, że jestem silniejsza...Do pracy jeszcze nie wróciłam...ale wiem, że i to będzie musiało nastąpić w najbliższym czasie. Nie da się w nieskończoność uciekać i się chować...
Dzisiaj czuje, że mam trochę lepszy dzień - jakoś tak potrafię z maleńką odrobiną nadziei patrzeć w przyszłość. Ale boję się, we wtorek miną dokładnie 3 miesiące od śmierci Lilianki, boję się, że ból znowu powróci ze wzmożoną siłą...i nie ma dnia żebym nie myślała o swojej córci, nie ma dnia żebym za nią nie tęskniła...
Dla naszych Aniołków (*)(*)(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
goska01  
21-03-2010 11:54
[     ]
     
witam naszej córki nie ma ponad dwa miesiące a dokładnie dwa miesiące i 10 dni. Wiem co czujesz, my wszystkie przechodzimy przez to samo żal smutek tęsknota. Zyczę Ci dużo sił bo tylko to jest teraz najwazniejsze


Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
sylwia1975  
22-03-2010 20:38
[     ]
     
moz3e nie jestem ztego swiata bo mnieszkam w holandi ale czyzby wpolsce pielegniarka nie mogla podac dzidzi mnie po cesarce przywozili sevenne to moja jedyna ziemska corka dodam az sie wkurzylam,teraz jau bym sie nie wkurzala na to ale coz to bylo wtedy ja mnialam bol po cc 3 dni.swiatelka dla dziecka *********************************************** 


Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
babe2k  
10-07-2010 13:01
[     ]
     
(*) 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009
Ostatnio zmieniony 01-11-2010 15:59 przez babe2k

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
sandruska  
30-07-2010 21:33
[     ]
     
DLa twojego kochanego ślicznego malenkiego wspanialego Olusia [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] od Cioci Sandrusi
A dla Ciebie KOchana siły dużo, zawsze mozesz na mnie liczyc pamietaj!!;* 
Sandra Mamusia kochanego Kubusia! 14.05.2010r [*]:(
Oliwki 14.04.2011r [*]:(
I Wiktorka ur 11.01.2013r:)

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
babe2k  
01-11-2010 16:09
[     ]
     
Bylismy wczoraj u Synka na grobku odwiedzic Go tak sie ciesze , dzis tak samo tak bardzo brakowalo mi tego ciagle cos do zalatwienia brak czasu lecz serce ciagle wolalo ze tak teskni !! Tyle czasu juz minelo ponad rok a mnie nadal strasznie boli! lecz teraz juz nie placze tak czesto bo wiem ze nie moge dla Niego bo on sie smuci ale czuje taka straszna tesknote tak chcialabym Go dotknac przytulic zeby byl tu ze mna caly czas blisko ,dac mu to milosc ktora jest tak ogromna !a mnie tylko pozostaje kupowanie bialych kwiatow i szukanie zniczy dla mojego Syncia .Bylismy dzis tez na innych grobkach malych dzieci niektore sa takie biedne i nikt o nie nie dba serce az staje w gardle z bolu gdybym tylko mogla dla kazdego zapalilabym swiatelko i dbala tak aby wiedzialy ze jest ktos tu na Ziemi dla kogo sa wazne pomimo ze nie dane bylo nam sie poznac ,wybralismy grobek Piotusia ,stal caly zarosniety krzyz prawie w ziemi ,i jakies plastikowe kwiatki z kilkulat kupilismy i postawilismy mu kwiatuszki swieze i znicza mam nadzieje ze On tez bedzie czul sie wazny w tym dniu tak jak inne dzieci...
Kocham Cie Synciu !!! tak mi Ciebie brak!!!:( 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
sandruska  
02-11-2010 23:58
[     ]
     
Dla Olusia[*][*][*] 
Sandra Mamusia kochanego Kubusia! 14.05.2010r [*]:(
Oliwki 14.04.2011r [*]:(
I Wiktorka ur 11.01.2013r:)

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
patrycja grzybowska  
01-11-2010 20:30
[     ]
     
(*)(*)(*) 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
kasia15  
02-11-2010 19:54
[     ]
     
[*][*][*} 
http://maksymiliannarloch.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail
&lt;A Href="<A Href="     
Dziekuje wam za światełka dla Olusia!!! Dla waszych maleństw (*)(*)(*) 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
babe2k  
13-11-2010 23:45
[     ]
     
nie wiem co sie dzieje ze mna placze teraz tak mi zle i znowu ten straszny smutek czemu tak jest dlaczego nie moze byc inaczej ciagle boli :(;( staralam sie trzymac ostatnimi czasy nawet nie plakac bo wiem ze Olus tego nie chce ale serce lamie mi sie w pol ze nie moge go teraz przytulic ucalowac w czolko powiedziec jak kocham ... mowia ze czas leczy rany to nie prawda :(:(
Kocham Cię moj maluszku !! 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
Joannap  
14-11-2010 10:42
[     ]
     
Przytulam mocno...

Tak to prawda z tym czasem to trochę przereklamowane...trochę słabe z niego lekarstwo...
Życzę Ci wiele sił...

Dla Olusia (*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
deli  
14-11-2010 10:58
[     ]
     
Dla Olusia (*)(*)(*)(*)(*)(*)

bardzo mocno Cię przytulam... 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
Nadia7  
14-11-2010 15:31
[     ]
     
dla Twojego Olusia....miliony cieplutkich światełek.....******************

Słoneczko, przytul swoją mamę.... 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
mamaMateusza  
14-11-2010 15:38
[     ]
     
{{*}} dla Olusia

beznadziejne to wszystko :(... 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie odszedł...

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
magda24  
14-11-2010 17:46
[     ]
     
Dla Olusia mnóstwo światełek (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)... 
Miłość jest najważniejszym sensem istnienia...
Kochamy Cię córeczko
Mama Księżniczki Lenki
[*]20.02.2010
i Marcelka ur. 12.10.2011


Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
babe2k  
07-08-2011 21:43
[     ]
     
Zbliża się kolejny 14 dzień w którym przyszedł na świat nasz skarb, to 14 jest tym szczęsliwym dniem lecz po nim nastaje 15 który jest pełny łez. 2 lata już nie długo miną lecz ból jest ogromny tęsknota nie do zniesienia walka każdego dnia aby sie trzymać... czas nie leczy ran on je tylko tłumi lecz one wciąż są we mnie... pytanie które ciągle sie nasuwa dlaczego tak się stało w czym zawinilismy ze Go tu z nami nie ma? :( Kocham Cie Synku!!!! Dziekuje za te chwile które dane było nam byc razem za to że opiekujesz sie kazdego dnia nami, ze dodajesz siły ... 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
babe2k  
14-08-2011 07:08
[     ]
     
Wszystkiego najlepszego mój malutki Synciu dziś kończysz dwa latka.Kocham Cie słonko w moim sercu na zawsze ! 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
JustynkaK  
14-08-2011 08:47
[     ]
     
Dla Aleksandra (*)(*)(*) 
Mama Natalki ur. 06.05.2011, zm. 10.05.2011, Patrycji ur. 09.05.2012, Marcinka ur. 08.02.2014 i Ali ur. 18.02.2017

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
Joannap  
14-08-2011 09:30
[     ]
     
Maleńki dla Ciebie w Twoje drugie urodzinki...(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Mamo trzymaj się dzielnie...życzę wiele sił... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
Alicja74  
14-08-2011 11:42
[     ]
     
Urodzinowe światełka dla Aleksandra (*)(*)(*)....

Mamusię mocno przytulam i życzę wielu sił.

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskeij Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię, i nigdy nie przestanę 


Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
babe2k  
14-08-2011 12:11
[     ]
     
dziękuje wam kochane tak miło że ktoś napisał w wątku mojego Synka w jego urodzinki.sciskam mocno 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009
Ostatnio zmieniony 14-08-2011 12:11 przez babe2k

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
mamamai  
14-08-2011 12:14
[     ]
     
Światełka urodzinowe dla Twojego Syneczka
(")(")(")(")(")(")(")(") 
Mama Mai (30.08.2009-02.04.2011)
http://majaduda.pamietajmy.com.pl
http://virtualheaven.pl/maja-duda/

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
jolek  
14-08-2011 16:14
[     ]
     
Dla Ciebie maleńki
(*)(*)..........urodzinowe migoczące światełka

Mamo życzę Ci dużo sił na te trudne dni 
mama Kasieńki

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
arleta  
14-08-2011 16:52
[     ]
     
Dla SYNUSIA (*)(*)(*)
a Ciebie mocno przytulam:)
mama Jasia - arleta 


Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
Mama Aleksandra  
14-08-2011 18:25
[     ]
     
Dla Aleksandra w Anielskie 2 urodzinki Aleksander Wiktor. Dla Ciebie duzo sily wiary i nadziei. Martyna 
Aleksander Wiktor, 2.06.11-11.07.11,
Kocham Ciebie Syneczku
http://aleksanderwiktorwojciechowski.pamietajmy.com.pl/index.php
     
(*)(*)(*) rocznicowe światełka dla Twojego synka. 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
mamaAleksa  
14-08-2011 23:54
[     ]
     
Aleksandrze dla ciebie (*)(*)(*) 
Mama Aniołka Aleksa ur. zm.08.03.2011r. (33tc) i synka Oliwiera ur.25.02.2007r.

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
mamaAleksa  
14-08-2011 23:54
[     ]
     
Aleksandrze dla ciebie (*)(*)(*) 
Mama Aniołka Aleksa ur. zm.08.03.2011r. (33tc) i synka Oliwiera ur.25.02.2007r.

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 Dziś kończysz dwa latka
JustynkaK  
15-08-2011 10:10
[     ]
     
Dla Olusia (*)(*)(*) 
Mama Natalki ur. 06.05.2011, zm. 10.05.2011, Patrycji ur. 09.05.2012, Marcinka ur. 08.02.2014 i Ali ur. 18.02.2017

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
smutna mama  
15-08-2011 10:51
[     ]
     
(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
babe2k  
15-08-2011 19:20
[     ]
     
dziekuje wam kochane poraz kolejny... 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
anikia  
16-08-2011 17:36
[     ]
     
Kolorowe światełka malutki {*}{*}{*} 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Aleksander urodzony 14 Sierpnia 2009 odszedł od nas 15 Sierpnia :(
MamaSebnisia  
17-08-2011 11:18
[     ]
     
(*)(*)(*) 
http://maksymiliannarloch.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail
&lt;A Href="<A Href="::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora