dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

..już nie boję się smierci.....
Mama Aniołka Hubercika  
29-05-2009 19:22
[     ]
     
kiedyśjeszcze przed odejściem Hubercika bardzo bałam się śmierci, tego co będzie , jak będzie, co ze mną będzie......teraz odkąd nie ma ze mnąmojego Syneczka nie boję sięjej a wręcz jestem gotowa na przyjęcie jej..Nie że chcę jużumrzeć, nie , nie mogę teraz bo muszęwychować dwóch ziemskich synków. Ale wiem że śmierć zbliży mnie do mojego Hubercika, gdy nadejdzie wreszcie Go zobaczę i przytulę. Postaram siężyć ta ktu na ziemi aby móc Go kiedyś gdy przyjdzie mój czas spotkać i przytulić.....matko jakie to życie teraz jest trudne i ciężkie.....Śmierć jest teraz dla mnie nie tajemnicą ale furtką do drogi na której spotkam Synka...... 
EWA

Re: ..już nie boję się smierci.....
jolek  
29-05-2009 19:28
[     ]
     
Ja też inaczej teraz myślę i wiem że kiedy odejdę moja Kasia wyjdzie po mnie -będziemy razem obym tylko zasłużyła na to by być z nią -jak żyć? 
mama Kasieńki

Re: ..już nie boję się smierci.....
Mama Aniołka Hubercika  
29-05-2009 19:35
[     ]
     
miejmy nadzieję że nasze dzieci nam w tym pomogąbędą czuwać i pomagać iść tąwłaściwą drogąku nim.My teżmusimy starać sięsame żyć tak aby na to zasłużyć, nie mieć ciężkich grzechów. Łatwo się mi to wszystko pisze ale przecież nieiwem jaka droga przed nami, jak długa ..... 
EWA

Re: ..już nie boję się smierci.....
MamaAdasia  
29-05-2009 19:44
[     ]
     
Mam dokładnie takie same odczucia. Kiedyś ogarniał mnie przeraźliwy strach na myśl o śmierci, teraz wiem, że to nic strasznego. Nie boję się i nie martwię tym co będzie, co może być. 

Ania- mama:
Adasia- Aniołka 36tc. 2.10.2008r. [']
Aniołka 10tc., 18.09.2007r.[']

Zuzanny Marty 18.11.2010 32/33tc
i Zofii Agnieszki 27.07.2012 39tc

Re: ..już nie boję się smierci.....
jolek  
29-05-2009 19:56
[     ]
     
Ja mam wrażenie ,że po odejściu małej jestem gorsza mniej wrażliwa denerwują mnie starsi ludzie ,którzy chcieliby żyć po 200 lat i tak bardzo boją się śmierci jak ich coś boli to krzyk ,a nasze dzieci być może cierpiały cichutko -odeszły bez słowa skargi nie słyszałam płaczu mojego dziecka i trudno mi sobie to wszystko poukładać -jak nauczyć się tej dobroci ,kiedy moje serce jest teraz jak kamień . Tak bardzo chciałabym być dobra ,a jestem zła -trafia mnie .
Choć tak bardzo chciałabym być z moją Kasią po śmierci może czas coś we mnie zmieni 
mama Kasieńki

Re: ..już nie boję się smierci.....
Elżbieta2701  
20-02-2011 15:54
[     ]
     
Jestem młoda i chcę żyć...nawet muszę, dla ziemskiego syna i męża. Ale odkąd straciłam dziecko, to nie boję się śmierci, bo wiem że gdy to nastąpi, właśnie z Nim spotkam się w Anielskiej Krainie i wtedy przytulę Go najmocniej jak potrafię. 
Ela, mama Gracjanka 8 lat, Aniołka Dominika(35tc)24.11.2010 oraz Franka ur.19.03.2012r
http://dominikpliszczak.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: ..już nie boję się smierci.....
anikia  
20-02-2011 20:11
[     ]
     
kiedyś temat śmierci to był temat tabu, wolalam nie myslec, śmierć kojarzyła mi się ze starszymi ludzmi, a gdy odszedl nasz synek to nagle przejrzałam na oczy, smierć stała sie częscią naszego życia, zdecydowałam gdzie będę złozona, wymyślam wspolny nagrobek dla nas rodziców i Emilka 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: ..już nie boję się smierci.....
woytek  
21-02-2011 00:38
[     ]
     
to czas ,nie dystans.chcialem isc za NIM ,ale,tonie odwaga,lecz jej brak wobectej czesci zycia.jeszcze go przytule... 


Re: ..już nie boję się smierci.....
Pysia  
21-02-2011 08:57
[     ]
     
To nie prawda że Was tu niema chodż daleko jesteście stąd
(*********) 
Ada
http://www.swiatelkapamieci.pl/2007/1420-pamieci--patrycja-turzy-03052006-20022007.html
To nieprawda że Ciebie już nie ma

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora