dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jeste¶ zalogowany!       

...Nasz synu¶ wymarzony...
Olaa  
04-02-2009 14:57
[     ]
     
Mój synu¶ skończyłby własnie pół roczku, nie mogę się pogodzić z tym że Go nie ma, że nie chciałam Go zobaczyć jak się urodził, że się z Nim nie pożegnałam, boję się że Moj Misiacek pomy¶li sobie że go nie chciałam a tak bardzo na Niego czekali¶my. Nie umiem sobie poradzić z my¶la że go nie mam nie mogę go przytulić, ucałowac. Mój synu¶ urodził się w lipcu, nic nie wskazywało że co¶ będzie nie tak wszystko było cudownie mieli¶my go i tak czekali¶my...W nasz dom uderzył piorun i zabił nasz Skarb, kiey pojechali¶my do szpitala i powiedzieli nam że nasz Synek nie żyje wszystko było tak szybko jak w amoku, ja nie wierzyłam byłam pewna że to zły sen i że sie obudzę,dali mi kroplówkę i urodził sie nasz Synu¶, ale nie płakał a tak bardzo czekał±m na ten płacz, ale On nie płakał. Mój m±ż jest cudowny cały czas jest przy mnie wspiera mnie choć wiem że jemu też jest ciężko. Nie chcę już go martwić i staram sie przy nim trzymać ale nie mam już siły nie mogę sie pogodzić z tym co się stalo, cały czas się denerwujeę o wszystko nie daję już rady, s± dni ze czuję jak wszystko we mnie zaraz pęknie ten żal i ból że już nie wytrzymam jakby wszystko mnie rozrywało od ¶rodka, nie umiem nie mgę wytrzymać.Chcę żeby oddali mi moje maleństwo.Wszystkie koleżanki znajome maj± swoje dzieci przy sobie tylko nie my , nie umiem się z tym pogodzić, nie daję już rady... Mój Aniołeczek tam ¶pi a ja nie mogę Go mieć przy sobie. Jest naszym dzieci±tkiem wytęsknionym i wymarzonym, chciałam żeby był taki jak jego tatu¶ taki dobry i taki kochany i taki podobny do Niego...Jak żyć bez naszego Aniołka... 


Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
ania27  
04-02-2009 15:05
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro
Dla Twojego Syneczka(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Mama Lauruni Małego Aniołka 


Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
asia122  
04-02-2009 15:47
[     ]
     
Nie będzie to łatwe... ale pewnego dnia poranek nie obudzi Cię dręcz±cym bólem, ale wspomnieniem, pogodnym Twojego Synka. Przejdziesz przez to, jak ja przeszłam i żyć będziesz... z nadziej± w sercu. Nie poddawaj się!
¦wiatło dla Twojego synka (***) 


Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
EwelinaW  
04-02-2009 16:13
[     ]
     
Dla Twojego Synczka [*] 
"¦miertelnie chore dzieci wiedz±, że umr±. Jest to wiedza nie¶wiadoma ale kieruje ich postępowaniem. Ci, którzy żegnaj± się z nimi, maj± przytępiony słuch. Jeste¶my głusi na przekazy umieraj±cych."

Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
kalina_19  
04-02-2009 16:39
[     ]
     
ola wiesz...nigdy sie nie zastanawiałam nad tym ze moj synu... był by jak tatus:)plakac mi sie chce 
mama mikołaja,igora i aniołka maksia36tydz http://maksymilianmikolajzapasnik.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail

Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
Agik  
04-02-2009 18:21
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszl± ostrygi: mała ilo¶ć wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
aga  
04-02-2009 18:33
[     ]
     
Moj Marcelek byl podobny do tatusia..Jego oczka usteczka brodka..az mi serce sciska jak sobie pomysle..

(*)(*)(*) 
Mama Aniolka Marcelka 35tc +09.01.09 (*)(*)(*)i Kubusia (ur. 28.12.2009)
http://marcelekmazanek.pamietajmy.com.pl

Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
Aleksandra Pietrzyk  
04-02-2009 18:38
[     ]
     
Dla Twojego synusia.


(moj mialby 2 lata i prawie 4 miesiace-byl podobny do brata) 
Mama Danielka

Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
SylwiaS  
04-02-2009 19:12
[     ]
     
Dla twojego syneczka
(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Daniela lat 10 i aniołka Kinguni
26.07.2002-31.03.2008
http://kiingusiaschulc.pamietajmy.com.pl/

Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
mama Oliwki  
04-02-2009 22:12
[     ]
     
Dla twojego skarbeczka(***)wiem co czujesz ja tez coreczki nie przytulilam do dzis jest mi z tym zle...tak bardzo chcialabym cofnac czas.

Nikolka jest jak odbiciem Oliweczki mojego Aniolka.

Oliwka 41t.c 16.05.07-Nikolka jest z nami 06.09.08 


Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
maggie  
05-02-2009 00:57
[     ]
     
Dla twojego Aniolka (*)(*)(*)

mama Amelki(*)(*)(*) 
malgorzata wesolowska

Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
madlen30  
05-02-2009 07:22
[     ]
     
Współczuję Ci bardzo wiem jak boli strata i jak ciężko z ni± żyć ja do tej pory choć już minęło 9 m-cy nie mogę się z tym pogodzić i unikam dzieci moich znajomych.Mój synek Piotru¶ miałby dzi¶ prawie 4 m-ce.Nie miałam odwagi go zobaczyć jak martwy się urodził
Magda mama Krzysia 6 lat Niewidzialnego Aniołka 2006 8tc i Aniołka Piotrusia ur.zm.20.05.2008 17tc 
http://piotrusryzak.pamietajmy.com.pl/index.php
http://nasza-klasa.pl/profile/20015534

Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
magdao  
05-02-2009 23:25
[     ]
     
jestem mama aniołka Klaudii 36tc. poprostu serduszko przestalo bic. chcialabym jakos ciebie pocieszyc ale sama tego potrzebuje. sciskam wszystkie mamy aniolkow. pomozcie i mi... 
magda

Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
danucha  
05-02-2009 23:01
[     ]
     
ja zawsze będę przy Tobie...
A... 
_ja_

Re: ...Nasz synu¶ wymarzony...
Olaa  
06-02-2009 08:54
[     ]
     
...wiem... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora