dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Swiateczne kartki
Aleksandra Pietrzyk  
13-12-2008 00:45
[     ]
     
Mam pytanie jak podpisujecie kartki swiateczne,
Jakos nie moge podpisac tylko zyjacych. 
Mama Danielka
Ostatnio zmieniony 13-04-2009 15:07 przez AlexP

Re: Swiateczne kartki
Janoula  
18-12-2008 18:17
[     ]
     
Olu, ja bym podpisala "Jan i Maria z rodzina"... w moim przypadku bym podpisala tylko za siebie i za meza.... Jak moge skladac zyczenia w imieniu niezyjacego Krzysia? poza tym dla mnie byloby to zbyt bolesne i zbyt eksponujace moje wnetrze... Ci, ktorzy potrafia sie wczuc wiedza ze byla nas trojka i ze w pewnym sensie trojka pozostanie zawsze, moga zobaczyc zdjecia, moga rozmawiac.. ale nie potrafie tak ciagle eksponowac rany...

Nie patrz na komentarze, podpisz jak czujesz... 


Re: Swiateczne kartki
Smutasek  
18-12-2008 19:11
[     ]
     
Ja wysyłam tylko jedną kartkę, do mojej niedoszłej teściowej :) Podpisuję Ola z mężem i rodziną, bo miała okazję poznać moich rodziców i siostrę. A o Zuzi nie piszę... Jakoś nie mogę, nie umiem, tak jak dla Janouli to dla mnie za trudne... A poza tym ludzie później pytają co i jak, ja nie mam siły mówić co się stało, nie mam siły przypominać sobie na co dzień tego wszystkiego, chociaż i tak na co dzień sobie o tym przypominam.
Olu, pisz co chcesz! Tak jak czujesz... To nasze dzieci, ci co mają je na ziemi nie muszą rozumieć tego co my przeżywamy, że też chcemy mieć je przy sobie w jakikolwiek sposób... 
Ola mama Zuzi Aniołka

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora