dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

1 miesiąc...
Marishka  
09-05-2008 21:57
[     ]
     
11 kwietnia minie 1 miesiąc kiedy straciłam mojego Aniołka:( Byłam w 11 tygodniu ciąży i poroniłam:( Do teraz jeszcze nie mogę dojść do siebie, to trudne...pokochałam Go/Ją bardzo, a teraz muszę żyć z myślą, że Go/Jej już nie ma i nie będzie:( Szukam pomocy na forach i u psychologa, ale to nadal nie pomaga. Wiem, że muszę dać sobie czas, ale ja go nie chcę...Wiem też, że nigdy nie pogodzę się ze stratą mojego małego kochanego Aniołeczka...Bardzo mi Go/Jej brakuje:(:( 


Re: 1 miesiąc...
annamalgorzata  
09-05-2008 22:31
[     ]
     
Wiem co czujesz. Ja stracilam moja coreczke w 22 tygodniu ciazy. Mysle o niej kazdego dnia. Kazdego dnia powtarzam jej jak bardzo ja kocham. Wiem jak trudno zyc z tym bolem. Przytulam Cie wirtualnie, zobaczysz jeszcze kiedys zaswieci dla nas slonce.
Dla naszych anioleczkow (*)(*)(*)(*)(*) 
anna mama aniolka Martynki i aniolka kruszynki 9tc(*)(*)(*) oraz Patrysi mojego skarba tu na ziemi-kocham Was moje dzieciaczki


1 miesiąc...
Marishka  
09-05-2008 23:13
[     ]
     
Odwzajemniam wirtualny uścisk i dziękuję ci za wsparcie...Ja nawet nie miałam imienia dla mojego Aniołka...Tak nagle się zjawił i tak szybko odszedł...Jestem w kompletnej rozsypce:(:( 


Re: 1 miesiąc...
Janoula  
10-05-2008 02:38
[     ]
     
Kochana,

I ja wysylam ci najcieplejsze usciski i mysli... wierze, ze nasze dzieci sa bardzo blisko Boga... sa w swiecie niewyobrazalnie pieknym i dobrym... mimo to tesknie... i chcialabym, zeby byly tutaj z nami... w swiecie bardzo niedoskonalym...

my wszystkie ciebie rozumiemy...

(*)(*)(*) dla Twojego Skarbenka! i dla wszystkich cudownych Skarbkow!

Mama Krzysienka (*+27.12.2007) 


Re: 1 miesiąc...
aneczka1983r  
10-05-2008 09:15
[     ]
     
Witaj
Ja urodziłam w 38tc,mój synek nie żyje już 2 lata a ja dopiero teraz dopiero niedawno doszłam do siebie. Badź silna i jak masz ochotę to płacz.
Moje GG 6436122
Dla wszystkich Aniołków (************************) 
Anna Wilczek- mama Danielka(15.07.2006-19.07.2006)
GG 6436122

Re: 1 miesiąc...
Agnieszka  
10-05-2008 10:51
[     ]
     
kochana widze ze nie tylko dla mnie 11 to zla data ale i dla ciebie.u mnie jutro mina 4 miesiace jak nasz Błażejek odeszedl
mama Błażejka(*11.02.2008)(*)(*)(*) 


Re: 1 miesiąc...
Marishka  
10-05-2008 16:32
[     ]
     
Ostatnio przez tą sytuację nie mogę dogadać sie z moim chłopakiem:( Cały czas się kłócimy, bo ja wybucham o byle co...Jestem okropnie nerwowa, a on tego nie rozumie, że jest to dla mnie trudny okres:( już sama nie wiem co mam robić. Nie chcę go stracić, bo bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego:( 


Re: 1 miesiąc...
Marishka  
11-05-2008 12:32
[     ]
     
Dzisiaj mija 1 miesiąc od kiedy umarło moje dziecko:( Dopiero miesiąc, a ja czuję jakby to były wieki...
[*][*][*] Światełka dla mojego Aniołka i dla innych aniołeczków. 


Re: 1 miesiąc...
basia 30 babelek  
11-05-2008 16:17
[     ]
     
(*)(*)(*) dla wszystkich aniolkow 
Baśka

Re: 1 miesiąc...
asiatusz  
11-05-2008 18:36
[     ]
     
Dla naszych cudownych, kochanych Aniołków (***)(***)(***)(***)(***)(***)(***)(***)(***)(***) mama Aniołka JULKI (*22.07.2007) i "bąbelka" pod serduszkiem 


Re: 1 miesiąc...
Marishka  
12-05-2008 22:02
[     ]
     
Jestem tak załamana, że robię wszystko, żeby nie zapomnieć nigdy o moim Aniołku, tj. na stronkach zaświeciłam mu światełka...Wiem, że tylko to mogę dla niego zrobić:( Ale niestety nie wszyscy to rozumieją, tzn. mój chłopak nie rozumie, po co to robię. W końcu to też było jego dziecko, ale jak wiadomo kobieta przeżywa takie coś bardziej. Kłótnie, kłótnie i jeszcze raz kłótnie...aż nie chce mi się już żyć:(

[*][*][*][*] Dla mojego i Waszych aniołków [*][*][*][*]

http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/2102/184/

http://aniolekwalczakorun.pamietajmy.com.pl/index.php 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora