dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

czy was tez was tak boli Boże daj mi siły(((
lela24  
17-03-2008 19:36
[     ]
     
moj syn ur30.10.2007-zm6.11.2007roku rozgladdam sie juz pare dni ale nic mi sie niepodoba bo wiecie serce mnie boli jak ma mi sie cos takiego podobac ale jakos musze dac rade niemam wyjscia (((jesli wiecie to napiszcie po jakim czasie mozna juz zrobic nagrobek :((i jak macie swoich malenstw nagrobki to prosze o zdjecia lela23@buziaczek.pl nieumie sie na zaden zdecydowac tak mi ciezko ale ostatnia rzecza jaka moge zrobic to kupic mu jakis ladny jak na pomniczek oczywiscie (pozatym ze bede o niego dbala nosila kwiatuszki i zapalala swiatelka :***swiatelka dla naszych skarbow*************************jak ja mam wybrac jak nawet nieumie patrzec na nagrobki ((((( 

Ostatnio zmieniony 18-03-2008 19:13 przez lela24

Re: nagrobek dla skarba czy was tez was tak boli (((
Marzka  
17-03-2008 22:49
[     ]
     
Moja droga wiem jak ciężko się zdecydować,serce się ściska ale musisz dać radę.Ja mojemu synowi dałam nagrobek po 7 tygodniach(bo miałam wokoło dużo miejsca,na solidne zbrojenie)Zdecydowałam się tak szybko ponieważ po śmierci Miłoszka cały czas padał deszcz i myślałam że będzie Miał mokro w trumience.Nad wybrem się nie zastanawiałam,nie umiałam wybierać bo cały czas płakałam i byłam na prochach,zresztą dziś bym też nie umiała,to jest zbyt trudne.Wydaje mi się że czym więcej nagrobków się widzi tym bardziej mąci się w głowie.Jest tyle kolorów i fasonów a przecież każda z nas ma inny gust.Jedne chcą jasny a inne ciemny. Niestety nie mam zdjęcia ale mówią że jest śliczny.Najbardziej podoba się wszystkim duża figurka Maryji która tuli do piersi maleństwo no i literki.Pozdrawiam no i życzę dużo siły przy wyborze.

DLA NASZYCH CUDOWNYCH ANIOŁKÓW <*********> BARDZO WAS KOCHAMY 


Re: czy was tez was tak boli Boże daj mi siły(((
E+Am  
18-03-2008 20:21
[     ]
     
Lela zaraz ci poślę fotkę grobu Amelki ale wiesz co ja bym poczekała ze stawianiem Jeśli masz takie podłoże na cmentarzu jak ja - glina i syf to może poczekaj do lata chociaż niech się przez te deszcze ziemia ustabilizuje. Na naszym cmentarzu grobki zapadają się strasznie. Ja postawiłam po roku i 3 miesiącach i jest ok.Pozdrawiam 
TESKNIE

Re: czy was tez was tak boli Boże daj mi siły(((
aneczka1983r  
19-03-2008 12:28
[     ]
     
Po pierwsze ja nagrobek postawiłam 1,5 roku po pogrzebie, nie mam zdjęcia ale kolor wybraliśmy kawa z mlekiem w mieniące się ciemne plamki. Uważam że dla dziecka nie warto dawac ciemnego w koncu pochowałam synka w białych śpioszkach ( w kompleciku).
Mój syneczek nie żyje już prawie 2 lata i proszę mi wierzyć, że ból jest taki sam jak na początku. Wszyscy mówili " czas leczy rany" a ja w te słowa już nie wierzę bo to nie prawda, gdyby tak było to nasz ból byłby lżejszy a tak nie jest. Proszę sie tylko trzymać aby mieć siły na inne rzeczy i dla reszty rodziny. Pozdrawiam.
Światełka dla wszystkich Aniołków(**************). 
Anna Wilczek- mama Danielka(15.07.2006-19.07.2006)
GG 6436122

Re: czy was tez was tak boli Boże daj mi siły(((
mama milenki  
22-03-2008 19:31
[     ]
     
gdybyscie mogly przeslac zdiecia bo tez planuje postawic nagrobek 22suzi@znajomi.pl 
zuza

Re: czy was tez was tak boli Boże daj mi siły(((
aneczka1983r  
22-03-2008 20:42
[     ]
     
Jak zrobie to na pewno prześlę. Myślę że w poniedzialek zrobie zdjecia. Pozdrawiam. 
Anna Wilczek- mama Danielka(15.07.2006-19.07.2006)
GG 6436122

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora