dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

badanie histopatologiczne
wiolka84  
31-01-2008 12:14
[     ]
     
Dziekuje wszystkim za slowa pocieszenia. A czy ktos wie moze ile czasu czeka sie na wynik badania histopatologicznego noworodka, ktory urodzil sie martwy w 27 tc? Moze ktos zna jakiegos dobrego lekarza w Gliwicach? Kiedy moge znowu zajsc w ciaze? Czy musze czekac pol roku? Ile po porodzie musze isc do lekarza? Jak zlozyc wniosek do Izby lekarskiej?
Prosze piszcie
Swiatelka dla wszystkich Aniolkow
<*><*><*><*> 
Wiolka mama Kubusia (ur.zm. 24. 01. 08 r w 27 tc) oraz pod córeczki Amelii ur. 31.08.09

Re: badanie histopatologiczne
dagab  
31-01-2008 14:25
[     ]
     
Bardzo mi przykro,że musiałas dołączyć do Aniołkowych Mam.Na wyniki sekcji czekałam 7 tygodni, dostałam je wreszcie po wielokrotnych interwencjach.Z tego co się orientuję normalnie na wyniki czeka się ok.miesiąca (tak nam powiedziano w zakładzie patomorfologii kiedy odbieraliśmy ciałko córeczki).Jeśli chodzi o kolejną ciążę to nie ma reguły.Zależy od Twojej kondycji fizycznej i psychicznej, określanie jakichś sztywnych ram typu 3 czy 6 miesięcy nie ma sensu.Światełko dla Twojego Maleństwa i naszej Amelci(**************) 
dagab -mama Amelki(26.11.2007-+28.11.2007), na zawsze pozostaniesz w naszych sercach, w naszej pamięci ukochana córeczko....

Re: badanie histopatologiczne
mamafilipa  
31-01-2008 18:40
[     ]
     
My na wynik histopadologiczny też czekaliśmy ponad 6 tygodni. W naszym przypadku też musieliśmy interweniować wielokrotnie. Szpitale nie chcą ich wydawać tak po prostu. 


Re: badanie histopatologiczne
Kate30  
31-01-2008 21:02
[     ]
     
Witaj Wiolu, tak bardzo mi przykro że dołączyłaś do naszego grona. Przeczytałam twoją historię i w głowie odżyła mi moja. Jestem z Gliwic, rodziłam też w Gliwicach. Na badanie histopatologiczne czekałam chyba 2 tygodnie (tak mi się wydaje, ale byłam w takim szoku że mogę się mylić). Natomiast co do wizyty u lekarza ordynator szpitala chciał mnie widzieć 3 dni po wypisaniu a potem kazał mi przychodzić raz na tydzień na badanie do 5 tygodnia po porodzie. Dodam, że urodziłam w 32 tygodniu ciąży, mój Synek - Kubuś ważył 1400 g. Jeśli masz jakieś pytania pisz na korek212@op.pl 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora