dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Zapraszam na blog mojej coreczki Emilki.
Kasia26  
25-10-2007 19:00
[     ]
     
witam serdecznie wszystkich aniolkowych rodzicow i zapraszam na blog poswiecony pamieci mojej coreczki Emilki.to adres bloga....emilkaaniolek.blog.onet.pl 


Re: Zapraszam na blog mojej coreczki Emilki.
Kasia26  
26-10-2007 22:17
[     ]
     
SWIATELKO DLA MOJEJ CORENKI EMILKI (*)(*)(*)(*)(*)(*).SPIJ SLODKO MOJ KOCHANY ANIOLECZKU. 


Re: Zapraszam na blog mojej coreczki Emilki.
AgnieszkaU  
26-10-2007 23:05
[     ]
     
Witam!
Czy Twoja córeczka zmarła w domu??? Czytałam Twój blog. Moja córeczka też zmarła na sepsę, choć urodziła się zupłnie zdrowa.
Dla naszych córeczek (***) 


Re: Zapraszam na blog mojej coreczki Emilki.
Kasia26  
21-11-2007 22:35
[     ]
     
witam serdecznie jesli ktos jeszcze nie odwiedzil bloga poswieconego ku pamieci mojej kochanej coreczki Emilki to serdecznie zapraszam.Swiatelko dla Ciebie kochany Aniolku (*)(*)(*)(*). 


Re: Zapraszam na blog mojej coreczki Emilki.
aniazuza  
22-11-2007 10:09
[     ]
     
WITAJ KASIU ,FAJNY TEN BLOG, JA BARDZO CIE PRZEPRASZAM, ALE TROSZKU CI ZAZDROSZCZE,WYBACZ , JA NAWET NIE MOGŁAM PRZYTULIC SWOJEJ KSIEZNICZKI,MIAŁAM JA TYLKO CHWILKE KOŁO SIEBIE UR SIE MARTWA.DLATEGO PATRZYŁAM I MARZYŁAM, PIEKNA TA TWOJA CÓRUNIA 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

Re: Zapraszam na blog mojej coreczki Emilki.
Ewa41  
22-11-2007 11:06
[     ]
     
Emilka piękna córeczka,tyle wokół Niej ciepła i Waszej miłości,daliście Jej tak wiele...tylko to dręczące pytanie dlaczego to tak krótko trwa...tyle pięknych zdjęć...trzymania na rękach,czuć ciepło i zapach Emilki,Jej bliskość--ja tego nie miałam byłam mamą intruzem,który tylko przeszkadza w pracy...Dobrze,że masz zdjęcia,dobrze,że piszesz piękne wiersze...Pozdrawiam Ewa41 mama Agnieszki<*> Agaty i Kuby 


Re: Zapraszam na blog mojej coreczki Emilki.
Kasia26  
06-01-2008 16:02
[     ]
     
SWIATELKO DLA CIEBIE MOJA GWIAZDECZKO NAJKOCHANSZA (*)(*)(*)(*)(*)(*)................ 


Re: Zapraszam na blog mojej coreczki Emilki.
lela  
06-01-2008 17:03
[     ]
     
kasiunia ja wiem co czujesz :(przykro mi bardzo ale moj Bartus z woja Emi pewnie bawia sie w niebie caluje:* 
lela

Re: Zapraszam na blog mojej coreczki Emilki.
lela  
06-01-2008 17:03
[     ]
     
kasiunia ja wiem co czujesz :(przykro mi bardzo ale moj Bartus z woja Emi pewnie bawia sie w niebie caluje:*sylwia 
lela

Re: Zapraszam na blog mojej coreczki Emilki.
kasia-m  
06-01-2008 17:16
[     ]
     
Cóż za piękna księżniczka Emilka (*)(*)(*)
Kasiu piękna córcia... 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Zapraszam na blog mojej coreczki Emilki.
maria  
06-01-2008 21:46
[     ]
     
Sliczna jest Emilka. Macie piekne zdjecia ze swoja Krolewna.
Emilko przyjmij usmiech i bukiet ze swiatelek ode mnie (@)*(@)*(@) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora