dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Smutne jest życie gdy tęsknota jest jego częścią!!!!
agusia-czarna82  
22-09-2007 22:40
[     ]
     
Pisałam już o mojej stracie Filipka w 26 tyg ciąży. A teraz opowiem wam troszke o mojej tęsknocie.
Wariuje. Poprostu wariuje. Nie potrafie normalnie żyć. Ciągle myśle o moim maleńkim Filipku i dlaczego to właśnie mnie spotkała taka wielka trgedia. Przypominam sobie minute po minucie chwile kiedy lekarz oznajmił mi że serce mojego dziecka juz nie bije. Analizuje poród a potem zarzucam sobie, że to pewnie moja wina iż on nie żyje. Nie moge pojąć jak to mogło właśnie mnie spotkać. Miałam takie plany piękne w których on towarzyszył mi. Widziałam już jak raczkuje, jak stawia pierwsze kroki a jego słowo mama przyprawia mnie o łzy. Boże dlaczego, dlaczego ja. Wciąż zadaje sobie to pytanie ale nie ma odpowiedzi. Tylko głucha cisza. Jak dalej żyć żeby nie zwariować, jak myśleć o szczęściu gdy tęsknota za nim zabija mnie. Jak uśmiechać się gdy cząstka mnie umarła a znią cała radość i chęć życia. Nie potrafie, uwierzcie mi, nie moge już dalej żyć. Dla mnie to koniec.......... 


Re: Smutne jest życie gdy tęsknota jest jego częścią!!!!
miriam  
22-09-2007 23:03
[     ]
     
cóż mam Ci powiedzieć, tak już jest i będzie, jednak nadejdzie taka chwila, że odnajdziesz jeszcze sens życia, czas też leczy rany, nie do końca, ale coś w tym jest , mi po 18 miesiącach jest trudno, ale skupiam się teraz na moim malenstwie , które mam pod sercem, dla niego muszę życ, bo Adasiowi życia nic nie przywróci. Trzymaj się!!! 
http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/786/184/

szczęśliwa ziemska mama....

Re: Smutne jest życie gdy tęsknota jest jego częścią!!!!
joan86  
23-09-2007 00:02
[     ]
     
Wiem co czujesz. Ja codziennie myśle o tym co żle zrobiłam i chce odejść do dziecka ale sądze że ono tego nie chce.Nie usmiecham sie od 4 miesięcy i nie wiem czy kiedykolwiek będe ale musimy być silne dla naszych aniołków. To dla nich mamy żyć.Bądż silna i pamiętaj że nie jesteś sama. 


Re: Smutne jest życie gdy tęsknota jest jego częścią!!!!
agnieszkaw-d  
23-09-2007 00:58
[     ]
     
Trzymaj się kochana, wiem jak jest Ci trudno, jak ciężko jest przeżyć następną godzinę a co dopiero dzień, dasz radę. Przytulam Cię wirtualnie!
Dla Twojego Aniołka (***) (***) (***) 


Re: Smutne jest życie gdy tęsknota jest jego częścią!!!!
mela79  
23-09-2007 22:30
[     ]
     
No cóż... mnie też tęsknota doskwiera najbardziej, mam ochotę czasem drzeć włosy z głowy, bardzo, bardzo tęsknię za moim maleństwem. Są chwile, kiedy jest lepiej, ale nie ma chwili, żebym o moim Kubusiu nie myślała, o tym, że powinien tu być a nie ma Go. Z pewnością od czasu Jego odejścia tęsknota jest obecna w moim życiu bez przerwy.
Ale co dzień, kiedy kładę się spać to sobie myślę, że znów o cały dzień zbliżyłam się do spotkania z moim syneczkiem. 


Re: Smutne jest życie gdy tęsknota jest jego częścią!!!!
basia 30 babelek  
24-09-2007 07:47
[     ]
     
kOCHANA aGUNIU WIEM ,ZE JEST CI BARDZO CIEZKO ,niewiem jak mam cie pocieszyc,bo sie nieda,to jest zaduza rana ,ktora musi sie zablizniac wiele lat .Powiem ci tylko mysl o swoim aniolku ,kochaj go i pamietaj ,ale nieobarczaj sie ,ze to twoja wina przeciez to ty dalas mu prawo zyc ,tylko bog zadecydowal inaczej ,podobno aniolki dlugo nie bawia na swiecie tylko ida do boga ,aby nad nami czuwac .Zycze ci wielu pieknych ,spokojnych dni i malenkiego dzidziusia ,ktory napewno nie zastapi twego aniola ,ale napewno pozwoli lepiej ci to przezyc PA PA 
Baśka

Re: Smutne jest życie gdy tęsknota jest jego częścią!!!!
aniazuza  
24-09-2007 13:11
[     ]
     
Agnieszko tak bardzo cie rozumiem ja staram sie życ ,jest mi bardzo cieżko,tesknie i bardzo kocham moja aniołkowa Zuzie,chciałabym tyle zrobic dla niej ,przytulic,dziś mija miesiac odkąd sie pozegnałam z nią , to był najsmutniejsz miesiac mojego zycia, codziennie wieczorem kłade sie z myslą ze powinna byc w łóżeczku,nasłuchuję jej płaczu, choć nigdy nie słyszałam jak płacze bo zmarła w moim brzuszku, wiec Agnieszko bardzo ci współczuje ,trzymaj sie ,przytulam cie wirtualnie i twoje kochane malenstwo.
Swiatełko dla naszych pociech(*)(*)(*)(*) 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

Re: Smutne jest życie gdy tęsknota jest jego częścią!!!!
mamafilipa  
24-09-2007 16:59
[     ]
     
Ja również Cię rozumiem. Każda z nas Cię rozumie. Wszystkie staramy się jakoś żyć dalej, bo niestety czasu nie można cofnąć, a zapewne każda z nas chciałaby to zrobić.
Zyczę Ci dużo siły w chwilach zwątpienia oraz optymistycznego myślenia, choć wiem że o nie trudno. Życzę słońca na Niebie oraz :) :) :)
Mi dziś jest szczególnie ciężko i smutno, bo właśnie dziś mija rok. Wszystko powróciło, każda minuta, sekunda. Staram się być silna i nie poddaję się. Od pewnego momentu zaczęłam myśleć pozytywnie i jakoś sie układa. Wierzę, że to dzięki mojemu Aniołeczkowi.
Jeszcze raz życzę Ci dużo, dużo siły i wiary w lepsze jutro.
Bardzo serdecznie i ciepło Cię pozdrawiam AGA
Dla Naszych kochanych Aniołeczków (***) 


Re: Smutne jest życie gdy tęsknota jest jego częścią!!!!
Zbyszek  
24-09-2007 20:40
[     ]
     
Te dni będą wysłane tęsknotą, smutkiem i bólem. To nigdy się nie zmieni. Zawsze będziemy kochać te nasze Aniołki. Ale na Boga, nie załamujmy się, nie szukujmy już sobie miejsca na cmentarzu. Wiem , że strata dziecka strasznie boli. Wspomnienia o naszych dzieciach zawsze w nas pozostaną i nie pozwólmy , żeby inni o nich zapomnieli. Mósimy żyć, dla swoich bliskich, dla siebie i wreszcie dla naszych aniołków.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) - dla naszych Aniołków. 
Zbyszek - tata Ś.P. Macieja (*14.02.1988 +15.07.2006 )

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora