dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Znacie kogoś kto przetłumaczyłby mi wyniki sekcji zwłok mojej córki??
zuzka1603  
19-09-2007 17:22
[     ]
     
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu próbuje rozszyfrować wyniki sekcji zwłok mojej Zuzi.Przetłumaczyłam sobie łacińskie słowa ale nijak nie potrafię z tej zbitki wyrazów zrozumieć przyczyn śmierci córki. Może znacie kogoś kto by mi pomógł???
Pozdrawiam
Dla małych i dużych (*************)
Znajdźcie chociaż raz dziennie powód do uśmiechu nasze Aniołki patrzą na nas każdego dnia;)
Karolina mama Julki(15.01.1999)i Zuzi(*+ 16.03.2005) 


Re: Znacie kogoś kto przetłumaczyłby mi wyniki sekcji zwłok mojej córki??
Tangerine  
19-09-2007 19:40
[     ]
     
Spróbuj na stronie o poronieniu www.poronienie.pl - tam jest histolog, powinien Ci równiez pomoc patolog, który przeprpwadził sekcje.
Dla Twojego Aniołeczka [*]
Agnieszka
mama Julci (ur. +05.05.2007)
kocham Cie Iskierko 
Tangerine

Re: Znacie kogoś kto przetłumaczyłby mi wyniki sekcji zwłok mojej córki??
Ito  
20-09-2007 07:32
[     ]
     
Cześć!
Zuzka!

Mam na imie Asia, jestem lekarzem weterynarii, moge Ci pomóc w przetłumaczeniu.
Poza tym jestem równiez aniołkowa mamą Hani,kóra tez miała sekcję, więc jesteśmy razem.
Dla naszych Aniołków(***)
mój adres e-mail:joannasacha@wp.pl 


Re: Znacie kogoś kto przetłumaczyłby mi wyniki sekcji zwłok mojej córki??
jaska_k  
20-09-2007 22:15
[     ]
     
A jak długo czekałaś na wyniki sekcji? Moja mała córcia-aniołek umarła 22.06.07 i 26.06.07 miała robiona sekcje i do tej pory nie ma wyników. Wydaje mi się, że cos tutaj nie gra, bo zadługo musze czekac. 


Re: Znacie kogoś kto przetłumaczyłby mi wyniki sekcji zwłok mojej córki??
Ito  
21-09-2007 07:31
[     ]
     
Ja do Ciebie - Jaska!
Coś jest nie tak - moja Hania miała robioną sekcję i w tym samym dniu wiedzielismy, co było przyczyną śmierci. Lekarze zawsze wykonując sekcję równolegle robią protokół sekcji.Po porostu nie chcieli Ci wyników przedstawić, ale dlaczego???Jako rodzic masz pełne prawo wiedzieć, dlaczego doszło do takiej tragedii.Może nas tak nie zbyli, bo jestesmy tez lekarzami (wprawdzie weterynarii)?Uważam, ze to jest skandal!Musisz się upomnieć o te wyniki i nie dawac za wygraną.
Asia - mama Małgosi i Aniołka Hani. 


Re: Znacie kogoś kto przetłumaczyłby mi wyniki sekcji zwłok mojej córki??
Tangerine  
21-09-2007 15:13
[     ]
     
Moja córcia urodziła sie 05.05.2007-sobota, w poniedziałek zrobili sekcje, troszke dłuzej czkeałam na badanie histopatologiczne...sle po ok miesiącu mielam pełna dokumentacje sekcji. Moze to niełatwe ale pojedz do szpitala osobiscie i upomnij sie o wyniki-nie moga zatajac i zwlekac z wydaniem.
Dla naszych Aniolków [***]
Agnieszka
mama Juleczki (ur. + 05.05.2007)
kocham Cie Kruszynko [*] 
Tangerine

Re: Znacie kogoś kto przetłumaczyłby mi wyniki sekcji zwłok mojej córki??
mamafilipa  
21-09-2007 19:11
[     ]
     
My też na wyniki sekcji czekaliśmy około miesiąca razem z histopatologią.
Pierwsze wyniki mieliśmy na drugi dzień po sekcji. Potrzebne nam to było do załatwiania pogrzebu.
Wiedz, że masz pełne prawo do dokumentacji medycznej swego dziecka. Szpital na pisemną prośbę nie może Cię zbyć. Ja w swoją prośbę o wydanie dokumentacji umotywowałam, iż jest mi ona potrzebna pod kątem kolejnej ciązy i mojego leczenia. Zapewne gdyby wiedzieli, że będzie ona użyta przeciw im, pewnie by jej nie udostępnili.
Ja założyłam sprawę przeciw szpitalowi, bo wiemy już od innych lekarzy, że własnie lekarze ze szpitala w którym rodziłam zawinili w 100%.
Jak pisały dziewczyny umopnij sie o dokumentację takie jest twoje prawo. 


Do jaski_k
zuzka1603  
21-09-2007 21:25
[     ]
     
Czekałam około miesiąca na wyniki sekcji, ale wydano mi ją dopiero na pisemną prośbę, którą napisałam do dyrektora szpitala. Nie motywowałam jej w żaden sposób. Po prostu poprosiłam o wyniki sekcji. Nie maja prawa Ci odmówić wydania wyniku. Jeśli napiszesz pismo tym bardziej zobligowani są Ci na nie odpowiedzieć. Napisz w dwóch egzemplarzach i na jednym poproś w sekretariacie szpitala o przystawienie datownika i pieczątki szpitala, żebyś miała dokument, że takie pismo zostawiłaś. Pozdrawiam.

Dla mojej Zuzki (*), śpij spokojnie Skarbie, kocham, tęsknię, ale wiem że Ci tam dobrze:) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora