dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Czy mam prawo obchodzić roczek mojego aniołka, gdy...?
mama Aniołka  
02-09-2007 19:49
[     ]
     
Temat właśnie tak brzmi, czy mam prawo , gdy poroniłam 3 tygodniową ciąże, a dzidziuś nie urodził:( nie wymaże z pamięci, źe 15 września miało by roczek:( Tęsknię za moim dzieciątkiem . za kilka dni aniołku miałbyś roczek , gdybyś nie odszedł:(
Czy mam prawo 15 września pisać o moim rocznym aniołku, choć go lub jej nie urodziłam:( 

Ostatnio zmieniony 01-10-2007 19:27 przez Ewa Rutka

Re: Czy mam prawo obchodzić roczek mojego aniołka, gdy...?
mama Oliwki  
02-09-2007 20:28
[     ]
     
Oczywiscie ze masz prawo nie wazne ile nasze kruszynki milaly dni,miesiecy,lat byly nasze, mimo ze odeszly kochalysmy je od samego poczatku taka sama ogromna miloscia nawet powinnas obchodzic jwgo/jej roczek nie pozwolmy zapomniec o tym ze dalismy im poczatek mimo ze taki krotki ale byly i beda zawsze naszymi dziecmi.

Dla kochanego Anioleczka(***) 


Re: Czy mam prawo obchodzić roczek mojego aniołka, gdy...?
AgnieszkaU  
02-09-2007 21:33
[     ]
     
Jutro moja Lenka obchodziłaby swoje pierwsze urodziny. Roczek. Urodziłam ją - dużą i piękną dziewczynkę, ale nie ma jej. Nie mogę uwierzyć, że to już rok.
To było Twoje dziecko, nie ważne jak duże. Było. 


Re: Czy mam prawo obchodzić roczek mojego aniołka, gdy...?
zorka  
03-09-2007 19:21
[     ]
     
Masz prawo; to ty decydujesz' nie świat.

Pozdrawiam serdecznie. 


Re: Czy mam prawo obchodzić roczek mojego aniołka, gdy...?
laura123  
03-09-2007 20:03
[     ]
     
oczywiście, to Twoje dziecko,nad uczuciami jest ciężko racjonalnie zapanować. Nie myśl co wypada a co nie, postępuj jak Ci serce mowi... 


Re: Czy mam prawo obchodzić roczek mojego aniołka, gdy...?
MAMACIUSIA  
05-09-2007 21:07
[     ]
     
oczywiscie ze tak to przeciez bylo jest i bedzie zawsze twoje dzieciątko...nie waznie ile mialo dni.tygodni,miesiecy ,lat.......światełko dla wszystkich aniołków(**********) 


Re: Czy mam prawo obchodzić roczek mojego aniołka, gdy...?
agnieszkaw-d  
04-09-2007 10:46
[     ]
     
Ja od prawie trzech lat jestem mamą Aniołka, którego straciłam w 14 tc, opłakuję go i dopiero niedawno dałam sobie prawo do tego, wcześniej myślałam że może Ci co mówią, że powinnam zapomnieć to mają rację? Nie, nie mają, Aniołki to nasze dzieci i tygodnie, dni itp. to tylko liczby, nie mają znaczenia. Masz prawo, jeśli czujesz taką potrzebę to powinnaś obchodzić roczek swojego Aniołka. 


Re: Czy mam prawo obchodzić roczek mojego aniołka, gdy...?
mama Aniołka  
05-09-2007 18:46
[     ]
     
Bardzo dziękuje za odpowiedzi , za wsparcie z Waszej strony za kilka dni zamieszczę nowy post pierwsze urodziny mojego maleństwa[*] 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora