dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
Kasia74  
17-08-2007 22:53
[     ]
     
Nie wiem jak mam pisac od niedawna mam komputer .Ciesze sie ze jestescie ze nie jestem sama.O tym ze moja córeczka umarła dowiedziałam się w 32 tygodniu ciazy nie mogłam uwiezyc przeciez wszystko było ok.Nikol była zdrowa a jednak odeszła podobno jeden przypadek na milion gdzie nie ma wytłumaczenia z punktu medycznego.Do dziś w to nie wierze i nie moge się pogodzic z jej śmiercią.To co było najbardziej bolesne to rodzic z tą okropną świadomościa ze nigdy nie usłyszę jej śmiechu,płaczu...Przezyłm wiele w swoim życiu ale to bardzo odbiło sie na mojej psyhice już nie jestem tą wesoła Kasia którą wszyscy znali nie potrafie sie cieszyc życiem a mam dla kogo życ.Boję się kolejnej ciaży a zarazem bardzo jej pragnę.Sama nie rozumiem siebie.Mój synek Oskar ma 7 lat tak bardzo czekał na siostrzyczke pytał dlaczego Bóg nam ja zabrał? Cóż mam mu powiedziec jeśli nawet ja tego nie wiem.Została mi po mojej Nikolce tylko bransoletka.Teraz jestem już spokojniejsza ale boję się lekarzy nie wiem czy mogę im zaufac . 


Re: niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
Kozica  
17-08-2007 23:09
[     ]
     
Czasem nikt nie wie czemu tak się dzieje...A skąd nazwa tego forum?DLACZEGO...
Wszyscy tu chyba chcielibyśmy odpowiedzi na to pytanie...
Wiesz,mojej przyjaciółki dziecko w 7 m-cu ciąży zmarło.Przestało rozwijać się w 4 m-cu.Był maleńki.Długo trwało zanim go martwego urodziła.
Ma dziś zdrowego synka,ale nadal pyta dlaczego Kacperek zmarł.
Nikt z nas tego nie wie,czasem tak już musi być... 
Małgosia

mama Szymonka[']
23.03.1998-17.07.1999,
Kubusia ur 28.01.2002 i Michałka ur 16.01.2008

Ostatnio zmieniony 17-08-2007 23:09 przez Kozica

Re: niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
Kasia74  
17-08-2007 23:23
[     ]
     
Cieszę sie że niedługo urodzi się twoja kruszynka.I cieszę się że trafiłam na tą strone bo teraz nie będę sama ze swoim bólem 


Re: niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
mama Oliwki  
18-08-2007 00:02
[     ]
     
Witam i bardzo wspolczuje wiem co czujesz moja Oliwka tez zasnela we mnie w 41t.c16.05.07 sekcja nic nie wykazala odeszla zdrowiutenka tez jeden przypadek na milion tak mi powiedzieli ciaza przebiegala wspaniale tez mam zal do lekarzy bo bylam juz po terminie i gdy stwierdzili rozwarcie na dwa palce mogli mi pomoc tez rodzilam naturalnie to byl koszmar i nadal jest nikt mi nie powiedzial dlaczego.Tez sie ciesze ze trafilam tu na forum bardzo mi pomaga.Wiem ze czas nie leczy ran tylko uczymy sie z nim zyc tu bedziesz miala wsparcie i pomoc czego bardzo Ci zycze

Dla wspanialej Nikoli(***)

Dla Oliwki(***) 


Re: niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
Aga-Marcin  
18-08-2007 00:05
[     ]
     
KASIU
Czytam to co napisałaś i jakoś wszystko brzmi znajomo...bardzo znajomo...
Nasza Lenka też zasnęła w 32 tc.Wyniki sekcji nic nie wykazały.Zresztą wcześniej miałam zrobione wszystkie badania od USG genetycznego po amniopunkcję włącznie-wiedzieliśmy,że jest zdrowa.Tak po prostu przestała się ruszać.Podobnie jak Ty nie mogę sobie z tym poradzić.Ciągle zadaję sobie pytanie dlaczego.Sobie i innym ale każdy spuszcza głowę bo nie zna odpowiedzi.
Dużo siły Ci życzę,żebyś dała radę w tę smutną rocznicę...

Dla Twojego Aniołka Nikolki(*)
Dla naszych 3 Aniołków-Lenko córeńko(***)
Oliwciu ciocia o Tobie pamięta (*) 


Re: niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
maria  
18-08-2007 00:08
[     ]
     
Droga Kasiu, zadna z nas nie jest juz ta sama osoba. Choc powoli uczymy sie zyc to usmiech juz nie jest ten sam. Kazda z nas pyta sie dlaczego ja? moze kiedys odpowiedz poznamy. Poki co pozostaje nam zaufanie i nadzieja. Lek o kolejne dziecko jest teraz rownie silny jak jego pragnienie. Tysiace obaw, bo juz nie uwierzymy w slowa: "musi byc dobrze" "jakos to bedzie". Mimo wszystko nie tracimy wiary ze i dla nas zaswieci slonce. I tego Ci z całego serca zycze. 


Re: niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
AgnieszkaM...H...B...  
18-08-2007 00:28
[     ]
     
Witaj
U mnie mija 11 miesięcy jak moi chłopcy odeszli. Pustka ta sama, żal i ból ten sam. I niezmienne pytanie DLACZEGO? Chyba nigdy się go nie pozbędziemy.
Przykro mi z powodu Twojej córeczki, jest nas tu coraz więcej, to boli...
Mimo wszystko życzę Ci dużo nadziei a Aniołkowi zapalam światełko \*****/

Agnieszka mama Aniołków Michasia, Huberta i Bartka \***/\***/\***/ 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczęśliwa mama małego Aleksandra...

Re: niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
zuzka1603  
18-08-2007 00:42
[     ]
     
Witam
Zapalam światełko nad waszymi aniołkami, zapalcie proszę też choć jedno dla mojej Zuzi. 16 sierpnia skonczyłaby dwa latka i 5 miesiecy.Nie zaspiweam jej nigdy stolat i nigdy nie usłysze jej śmiechu.
Znacie to okropne uczucie??? Jest najstraszniejszym jakie przyszło mi przezyc.
Pozdrawiam 


Re: niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
she28  
18-08-2007 09:25
[     ]
     
dla Nikoli i Zuzi(*)(*)niech ich niebiańskim radościom nie bedzie końca i niech czuwaja nad swoimi rodzicami
i dla mojego Synusia(*) 
Monika

Mama Aniołka Kubusia [*]
ur.zm.03.04.2007....Jestes całym moim swiatem...
...to nieprawda że Ciebie juz nie ma...jesteś choć daleko stad...to nie prawda ze Ciebie juz nie ma...trzymam Twoją dłoń
i sierpniowej Niespodzianki

Re: niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
Diana  
18-08-2007 10:27
[     ]
     
Durny jeden przypadek na milino i ja go znam niestety .........Karolince przestało bić serduszko w prawie 35 tc też zdrowa sekcja nic nie wzkazała tak poprostu odeszła :(:(:(
Czasami myślę że to było tak dawno a innym razem że wczoraj czas stracił sens.
Pozdrawiam Cie i puszczam śwaiteło dla twojej córeńki (*)(*)(*)(*) i innych aniołeczków (*)(*)(*)(*) 

Nasza Karolinka ur.zm. 28.V.2007 śpij mój Skarbie
śnij, dla Ciebie (*)(*)(*)(*)

Mamusia Szymusia(*09.11.2004) Karolci (*+28.05.2007 - 36tc) Jasia(*09.07.2009) Gabrysia (*29.05.2012) i Alusi (*25.07.2014)

Re: niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
kurczak  
18-08-2007 13:43
[     ]
     
Kasiu, jestem Twoja imienniczka, 5 września minie rok..... jak odeszła nasza Emilka, a ja wciąż o NIEJ myślę... i nigdy nie przestanę.
Cieszę się, ze znalazłaś forum. 


Re: niedługo minie rok a ja ciagle myśle o mojej małej Nikol
agnieszkaw-d  
19-08-2007 11:31
[     ]
     
Kiedyś dla wszystkich zaświeci słońce... Przytulam Was dziewczynki mocno.
Dla Aniołków (***************************************) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora