dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Kradzieże z grobów
Dorwika  
27-07-2007 22:18
[     ]
     
Od jakiegoś czasu czytam a teraz piszę...Mój Krzyś miał wrodzoną wadę serca HLHS. Zmarł w kwietniu, miał niespełna miesiąc. Boli strasznie! Teraz jeszcze i to...Nigdy kradzieże z grobów nie dotyczyły bezpośrednio mnie. Teraz tego doświadczyłam. Zabolało gdy odkryłam "zniknięcie" aniołków, które Krzyś dostał w dniu pogrzebu.... 
Mama Karolinki i Aniołka Krzysia

Re: Kradzieże z grobów
senninha  
31-07-2007 14:18
[     ]
     
w głowie mi się to nie mieści. Nie wiem, jak ktoś może mieć w sobie tyle bezczelności by coś ukraść (po raz), pod dwa by ukraść coś z cmentarza. Nie mówiąc już o grobach małych dzieci...

['] 


Re: Kradzieże z grobów
edzia26  
31-07-2007 16:55
[     ]
     
Mojemu Kacperkowi też jakieś dranie pokradli aniołki. Kiedy pierwszy raz zginoł aniołek, pojechaliśmy do sklepu i moja córcia wybrała następnego, napisałam na nim pod spodem markerem "nie kradnij dziecku", ale niestety po kilku dniach i go ukradli. Teraz w niedziele babcia Kacperka kupila nowego aniołeczka i też go podpisała, zobaczymy jak długo postoi.
Nie wiem kto to kradnie, kto jest takim "dupkiem", co kradnie małym dzieciom, niech ci zlodzieje smażą się w piekle za to co robią. 
Mama Natalki,Kingusi i aniołka Kacperka http://kacperektarczewski.pamietajmy.com.pl/ http://nasza-klasa.pl/profil

Re: Kradzieże z grobów
Dorwika  
31-07-2007 18:21
[     ]
     
Kolejnego aniołka na grób Krzysia wybrała moja córeczka. Oczywiście znowu zginął!!! Było mi podwójnie przykro, bo to strasznie przeżyła - nie mogła zrozumiec, że ktoś go zabrał i dlaczego?! 
Mama Karolinki i Aniołka Krzysia

Re: Kradzieże z grobów
miriam  
31-07-2007 18:01
[     ]
     
mnie też to boli, już tyle aniołków ukradli, nawet małą choinkę na święta, macie jakis sposób? chyba będę przyklejać aniołki na klej albo beton, straszne to jest!!!!



http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec561.htm 
http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/786/184/

szczęśliwa ziemska mama....

Re: Kradzieże z grobów
Renia77  
02-08-2007 11:36
[     ]
     
ja jak do tej pory przyklejalam na silikonie zeby nie zniszczyc plyty nagrobka ale nie nawiele sie to zdalo.Na razie na cmentarz nie zanosze bo najdluzej sapare dni.w tejchwili ustawiamNatalce Anileczki na poleczce pod jej zdjęciem(**)dla naszych skarbow 
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec427.htm

Re: Kradzieże z grobów
MagdaJ  
02-08-2007 16:31
[     ]
     
Ja przykleiłam do pomniczka aniołka na taśmę dwustronną i sie trzyma,lepiej jak ukradną aniołka niż mają zniszczyć wszystko.
Jak do tej pory nic mi nie zgineło,wszystko stoi .Jest to nowy cmantarz i to może dlatego,nie opłaca sie isć i kraść.
Moja siostra powiedziała że nic by ją nie zdziwiło jakby to poginęło bo małym dzieciom sie podobają aniołki i mogą je zabrać.Jestem podobnego zdania ale dorośli powinni dopilnowac by aniołki dzieci odstawiły na swoje miejsce,jak je poprzestawiają to nic sie nie stanie,byle tylko nie zabierali! 


Re: Kradzieże z grobów
kundz  
03-08-2007 14:47
[     ]
     
mnie jeszcze nie spotkało, aby coś zginęło z grobu, ale oburza mnie fakt, że za każdym razem jak koszą trawę to zastaje potłuczone znicze i jeszcze jedna rzecz nad którą ubolewam, kiedyś jak byłam u małego znalazłam za tabliczką wetkniętą ulotkę reklamującą firmę robiącą nagrobki, rozumiem, że taka informacja może się przydać ale nie w ten sposób, przecież przed wejściem są tablice informacyjne specjalnie do tego zrobione
mama Nikusia 30tc(***)
www.fasolek30tc.blog.onet.pl 
_____________________________
"Nic tak nie boli jak śmierć spełnionego marzenia"
mama Nikusia 31.01.07
www.fasolek30tc.blog.onet.pl

Re: Kradzieże z grobów
jaska_k  
04-08-2007 23:17
[     ]
     
Ja chodzę na cmentarz średnio co drugi dzień i już parę razy mi się przydarzyło, że ze zniczy ktoś ukradł mi wkład. Ale pewnego dnia tak się zdenerwowałam i uznałam, że ten kto to robi to po pierwsze nie ma serca, a po drugie ma straszliwy tupet. Nie dosyc, że zabiera znicze dziecku to wylał jeszcze wosk przed grobem mojej córeczki. 


Też mnie to spotkało
Ingrid  
10-09-2007 08:20
[     ]
     
Witam. Jestem wstrząśnięta. W sobote pojechaliśmy na grób naszego Synka i na grobie nie było aniołka którego kupiliśmy naszemu dziecku. Jak ktoś może okraść grób i to grób dziecka. Nie dość że dziecko nam umarło to jeszcze nam grób okradają. Ludzie nie mają sumienia. Jak ktoś mógł to zrobić...brak słów. :(:(:( 


Re: Kradzieże z grobów
asia122  
10-09-2007 08:38
[     ]
     
Ja już takich pięknych aniołków nie kładę, to kardną i to za bardzo boli. Powiesiłam takiego drewnianego, ale jest schowany za kwiatkiem i jeszcze jest. A ostatnio skradli piekny kwiatek z grobu moich teściów. Nie ma juz kwitnących kwiatków, a ten pięknie by wygladał do pierwszcych przymrozków. Na takich ludzi nie było i nie ma sposobu. Ich sumienia są czarne... z tym będą zyć ... i z tym przyjedzie im umrzeć. 


Re: Kradzieże z grobów
laura123  
10-09-2007 09:47
[     ]
     
To okropne, jak można???/
Ale myśle sobie, ze to nie powód do zmarwień, trudno, jak mają z tego powodu przyjemnośc to bardzo im współczuję,...nie martw się 


Re: Kradzieże z grobów
marzenao  
10-09-2007 08:59
[     ]
     
u nas tez kradną,ale ja to wszystkie aniolki przykleilam super glu i zauwazylam,że inni tez robią tak jak my,więc już od dłuższego czasu nic nam nie znika,nawet te co są nie przyklejone. 
marzena

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora