dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Kacperek odszedl 14 III 2007 w 22 t.
martuś85  
08-05-2007 13:36
[     ]
     
edziu mój kacperek odszedł 22.04.2007 w 23 tc okazało się że był bardzo chory nie miał szans na przeżycie i wywołano mi przedwczesny poród ważył 500g a ile miał cm tego nie wiem i nie wiem czy chciałabym wiedzieć bo pewnie siedizałabym teraz z linijką wyobrażając obie ja wygląda bo go nie widziałam...bałam się zobaczyć 
strach jest ogromny...lecz chęć na światełko jeszcze większa

Re: Kacperek odszedl 14 III 2007 w 22 t.
edzia26  
08-05-2007 13:45
[     ]
     
Wiem ze bol jest straszny, ale trzymaj sie z dnia na dzien bedzie coraz lepiej. 
Mama Natalki,Kingusi i aniołka Kacperka http://kacperektarczewski.pamietajmy.com.pl/ http://nasza-klasa.pl/profil

Re: mój synek urodził sie 24 t. c
patrycja grzybowska  
08-05-2007 13:45
[     ]
     
ja urodziłam w 24 tyg. c iązy tez miaąłm pęcherz płodowy w szyjce macicy kilka dni pózniej yrodziąłm synka ważył 650 gram była tki malutki jak pisze to same łzy sie do oka krecą i miał 31 cm tak bardzo na niego cekalismy i cała rodizna była tki wyczekany i wymarzony jeżlei ebdziesz chciała sie wygadac to pisz
mi to forum pomogło najbardziej jak nic innego
czekam
tzrymaj sie światelko dla towjego Aniolka /*\
dla mojego Andrzejka /*\ 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Kacperek odszedl 14 III 2007 w 22 t.
demonnik  
08-05-2007 15:14
[     ]
     
Wiem,że ból jest ogromny, sma urodziłam Synka w 23 tc(19styczen2007) wazył 500gram i mierzył 31 cm, nie widziałam Go bo nikt nie spytał czy chce...urodził sie w wyniku przedwczesnego porodu,Dzieciatko było zdrowe, łozysko za wczesnie sie odkleiło,miałam pechez płodowy w szyjce i 4 cm rozwarcia,lezalam 5 dni na podtrzymaniu ale sie nie udało tego powstrzymac,dostałam krwotoku i trzeba było urodzic...pisz na forum kiedy tylko bedziesz miała taka potrzebe...mi naprawde wiele pomogło,chyba najwiecej ze wszystkiego...pozdrawiam Cie cieplutko i 3maj sie,zycze duzo siły i wytrwałosci...z czasem ból stanie sie znosny

Dla Twojego Kacperka[***]
Dla Mojego Filipka[***]
I Dla Wszystkich Aniołeczków[***] 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: Kacperek odszedl 14 III 2007 w 22 t.
kurczak  
08-05-2007 16:47
[     ]
     
Martus, bardzo wspolczuje... i caluski przekazuje przez Emilke Twojemu Kacperkowi....

strach jest ogromny...lecz chęć na światełko jeszcze większe- wiesz czego Ci zycze...

dla naszych Aniolkow (*)(*)

u mnie Emilka urodzila sie w 20 tygodniu ciazy wazac zaledwie 150 gram.... taka Malutka Kruszynka, zle sie rozwijala, ciaza okazala sie letalna, po wielkich probach i beznadziei i wyroku podjeto decyzje o wywolaniu porodu... wyrwano mi moja Coreczke, Sliczna Emilke... rowniez Jej nie widzialam, lekarka zabronila, bardzo zaluje... pielegniarki mowily, ze po Ślicznej Buzce od razu bylo widac, ze to Dziewczynka.... 

Ostatnio zmieniony 08-05-2007 16:50 przez kurczak

Re: Kacperek odszedl 14 III 2007 w 22 t.
Karolka82  
08-05-2007 17:42
[     ]
     
Moj Misiaczek Stefek odszedl od nas w 24tc. I nawet jesli nie bylismy z mezem pewni czy powinnismy go zobaczyc to pielegniarki i moj lekarz bardzo na to nalegali. Teraz jestem im wdzieczna. Wazyl troszeczke ponad 500 gram i idealnie miescil sie w moich rekach. Dostalam rowniez od szpitala odcisk jego stopek (do tej pory stoja w pieknej ramce pod telewizorem - na widoku) jak rowniez i zdjecia.
Pamietam jak czytalam rozne ksiazki o rowoju dziecka w trakcie ciazy i w 24tc porownywali go do rozmiarem do dlugosci banana. Wtedy wydawalo mi sie to smieszne i banalne lecz kilka dni pozniej juz trzymalam go w ramionach. Byl taki malutki! Do tej pory widze jego buzke i nie moge przestac sobie wyobrazac jak wygladal by teraz...
Oj, tesknie strasznie... 


Re: Kacperek odszedl 14 III 2007 w 22 t.
kurczak  
08-05-2007 18:40
[     ]
     
Karolinka, to straszne... Chociaz widzialas Twojego Synka, trzymalas go w ramionach...

zobaczcie dziewczyny jak wiele ciaz tracimy od 20 tygodnia...

dla Stefanka (*) i Emilki (*) 

Ostatnio zmieniony 08-05-2007 18:40 przez kurczak

Mój Kubuś (*25.01.2007 +4.02.2007) 23tc
tusia911  
22-05-2007 17:19
[     ]
     
Od 18 tygodnia silne krwawienia. W szpitalu byłam na jedną dobę. Stwierdzono
krwiaka w łożysku. W domu leze plackiem. W 22 tygodniu potworny krwotok.
Pogotowie przyjeżdża i każa schodzic mi z 4 piętra o własnych siłach. Od
9.01.
w szpitalu w Grudziądzu. Lekarze nic nie wiedza. Niby duży krwiak w łożysku.
Za
parę dni kontrola usg. Krwawienie ustąpiło. Krwiak "zniknął", a miał 3 dni
wcześniej 6cm na 4cm. Tego samego dnia wieczorem krwotok. Krwiak się znowu
pojawił (paranoja). Powtarzajace się skurcze i krwotoki co 48h. CRP wzrosło.
Dostaje antybiotyki. CRP skacze. Gorączka wzrasta do 39. Nikt nic nie wie i
nic
nie robią. Błagałam lekarzy o przewiezienie do Bydgoszczy skoro tutaj nic nie
wiedza. Na marne :( 24.01. dostałam takiego wielkiego krwotoku, że 25.01.
przewieziono mnie na sygnale do Bydgoszczy. Stwierdzono rozwarcie na 1,5cm
coraz silniejsze skurcze i odchodzenie wód i krwotok. W Grudziądzu mialam 2
razy podawana krew ze wzgledu na postepujaca anemie III stopnia. W Bydgoszczy
hemoglobina spadła mi do granic normy i znow krew. 25.01. w 24 tygodniu ciazy
zrobiono cesarke. Kubulek wazyl 590 gram. Nie dawali mu zadnych szans. Mój
syneczek zyl 10 dni. Jego sliczne maleńkie seruszko przestało bić. Byłam przy
nim do konca. O wszystko obwiniam niekompetentnych lekarzy z Grudziądza. Dopiero po porodzie zrobiono mi wymaz z pochwy i okazało się, że miałam 3 groźne bakterie w tym e.coli, które jak się okazało zabiły mojego Kubusia. Do dziś leczę się na bakterie, a starania o maleństwo mogę rozpocząć dopiero w październiku ze wzgledu na to, że miałam cesarkę. Ściskam Cię mocno.

Marta 24, mama 7-letniego Filipka i Aniołka Kubusia (*25.01.2007 +4.02.2007)

http://www.republikadzieci.org/swiatelka/jakubek.htm 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora