dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Serduszko- dlaczego odeszło?
ajusia  
19-03-2007 21:49
[     ]
     
19 każdego miesiąca to bolesna dla mnie data-chociaż to dopiero 2 miesiące od kiedy nie ma ze mną mojego maleństwa-to dla mnie cała wieczność. Tak bardzo Cię pragnęłam mój Aniołku. Twoje serduszko tak mocno biło-przecież słyszałam!!! Dlaczego ucichło?

Dla Ciebie mój Aniołku ukochany 18 światełek bo tyle tygodni Twoje serduszko biło \******************/
Mamusia 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
Klara M.  
19-03-2007 21:54
[     ]
     
Wiem co to za dzień :( Niestety każdego miesiąca przeżywam to samo. Mój Synek odszedł dokładnie miesięcy temu, właśnie 19-stego. Przytulam mocno, światełko dla naszych anielskich dzieciątek (*) 
Klara M.
Mama Marcelka
(*+19.10.2006) http://marcelekwichtowski.pamietajmy.com.pl
Emilki(*+11 tc)- 14.06.07
Aniołka'08
-- i ziemskiego Cyprianka

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
Klara M.  
19-03-2007 21:55
[     ]
     
Mój Synek odszedł 5 miesięcy temu. Przepraszam, coś nie zapisało w ostatniej wiadomości.... miejmy nadzieję, że żadne inne serduszko już od nas nie odejdzie... 
Klara M.
Mama Marcelka
(*+19.10.2006) http://marcelekwichtowski.pamietajmy.com.pl
Emilki(*+11 tc)- 14.06.07
Aniołka'08
-- i ziemskiego Cyprianka

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
AgnieszkaM...H...B...  
19-03-2007 22:38
[     ]
     
Twojemu Aniołkowi \*****/ 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczęśliwa mama małego Aleksandra...

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
mamafilipa  
20-03-2007 08:20
[     ]
     
Dla Twojego Aniołeczka (****), niech ześle ukojenie Twoim matczynym łzom. 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
madjak  
20-03-2007 10:02
[     ]
     
Nasz skarb też odszedł 19 dnia miesiąca, ale w czerwcu 2006 roku w 36 tyg ciązy. Był to najgorszy dzień w moim życiu i mam nadzieję, że więcej nie dotknie nas taka tragedia:( Mimo, że mija 9 miesięcy od Twojego odejścia Antośku strasznie tęsknimy za Tobą, a nasza miłość do Ciebie z dnia na dzień rośnie...Kochamy Ciebie skarbenku najbardziej na świecie:*
MAdzienka mamka Antośka (*) 19.06.2006.
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec395.htm 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
onka  
20-03-2007 10:04
[     ]
     
Dla Twojego maleństwa (*)

Dla wszystkich aniołków (*) 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
demonnik  
20-03-2007 12:55
[     ]
     
Nasz Synek też odrzedł 19 dnia miesiąca...
19 stycznia 2007 w 23 tc....równiez każdego 19 dnia miesiąca przezywam koszmar...tak jakbym przezywała wszystko od początku,kazda straszna chwile jaka się wtedy wydarzyła.... zycze duzo siły i wytrwałosci i światełko dla Twojego Aniołka[*****] 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
Angel  
20-03-2007 20:35
[     ]
     
Niestety te daty będą ciagle z nami-daty śmierci,daty planowanego porodu....Nigdy nie zapomnimy.
Światełka dla Waszego maleństwa (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga mama Mateuszka (*)23.04 2005 i Igorka (*)16.10.2006

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
Soffija  
22-03-2007 22:42
[     ]
     
bij serduszko, w myślach Mamy...
(""") 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
agawie  
23-03-2007 12:33
[     ]
     
\********/ światełko dla Twojego Aniołka

Te daty... sama choć staram się tego nie robić, bo jeszcze bardziej mnie to przybija, odliczam bez przerwy - 7go marca Niki skończyłby 6 m-cy, 26go minie 5 m-cy jak odszedł, 28go Go pochowaliśmy....
A i tak mam wrażenie, że minęła już cała wieczność, jak Go z nami nie ma...

Pozdrawiam 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
kinbon  
23-03-2007 19:58
[     ]
     
Dzieci cicho wymykają się do Boga,
Ich imiona zacierają krople tęsknoty.
Bóg rozpina nad nimi parasol nadziei,
One biegają po kałużach łez boso.
Już są beztroskie,
A tęcza wiary wskazuje im drogę.

Ks. Lucjan Szczepaniak
"Deszcz przeznaczenia" 
Kinga msza

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
Justa7  
24-03-2007 11:29
[     ]
     
Światełka dla Aniołka \******************/ 
Justa

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
Angel  
24-03-2007 11:57
[     ]
     
Aniołeczku dla Ciebie (*)(*)(*) 
Aga mama Mateuszka (*)23.04 2005 i Igorka (*)16.10.2006

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
ajusia  
19-04-2007 17:06
[     ]
     
Dzis znowu 19 tym razem kwiecień. To trzeci miesiąc od kiedy zasnąłeś Aniołku na zawsze. Tak mi ciężko bez Ciebie. Rano byłam na cmentarzu-zapaliłam Ci światełko na grobie babci(bo Ty swój masz w moim i tatusia serduszku). Dziś byłby 31 tydzień. Czułabym Twoje kopniaczki,ale dziś czuję tylko ból i żal, że Cię nie ma. Fikaj sobie po chmurkach...
Mama Aga \***/ 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
nastka  
20-05-2007 20:20
[     ]
     
[******************] dla Twojego Aniołka


ja tesh co miesiąć cierpię ... cierpię ciągle , ale 21 najbardziej... 


18 i 20.tygodni.
kurczak  
19-04-2007 18:35
[     ]
     
dla Twojego Anioleczka 18-tygodniowego (*) [edit: flood]
dla mojej Emilii 20-tygodniowej (*)[edit: flood]
u mnie 5 dzien kazdego miesiaca przypomina mi o odejsciu Coreczki...

5.05 minie 8 miesiecy!!!! cala wiecznosc...

dzis 19 kwietnia... dokladnie 19 kwietnia 2006 roku liczony byl jako poczatek ciazy, dzien ostatniej miesiaczki....

ciekawe, ze dzis, dokladnie rok po, rowniez zaczela mi sie menstruacja...

zapewne nasze Malenstwa fikaja sobie teraz po chmurkach w Niebie, bawia sie razem...

kochamy was Aniolki

(*)(*)

/edit:
Za Wikipedia:
Flood (ang. potop, powódź)
Floodowanie dotyczy wszystkich form komunikacji tekstowej w Internecie (chat, IRC, IM, Usenet) i przejawia się w wielokrotnych powtórzeniach znaków interpunkcyjnych, liter, cyfr, uśmiechów internetowych itp. Zachowanie takie postrzegane jako nieetyczne i łamiące zasady netykiety.


Pozdrawiam
Amtrak
/edit:


Ostatnio zmieniony 19-04-2007 21:57 przez admin

Re: 18 i 20.tygodni.
ajusia  
19-04-2007 21:21
[     ]
     
światełko dla Twojej Emilki\***/ 

Ostatnio zmieniony 19-04-2007 21:35 przez admin

Re: 18 i 20.tygodni.
mycha  
19-04-2007 21:54
[     ]
     
Aga Światełka dla Twojego maleństwa(*) [edit: flood]

A Tobie dużo wiary w lepsze jutro,nadziei i sił na każdy kolejny dzień. 
mycha
Ostatnio zmieniony 19-04-2007 21:59 przez admin

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
ajusia  
02-05-2007 20:43
[     ]
     
Na 24.06.2007r miałam termin porodu. Naszego Aniołka nie ma z nami od 19.01.br a ja wciąż na niego czekam. Niby żyję normalnie, uśmiecham się,a codziennie odliczam dni. Dni do powitania mojego dzieciątka(a przecież przywitam go-ale tylko światełkiem na cmentarzu). Tak bardzo tęsknię.
Mama 6-latka i Aniołka 18tc 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
Ewa41  
02-05-2007 21:00
[     ]
     
Bardzo mi przykro ,że zostało Ci zapalanie światełek i odliczanie dni,ja też tak mam.Trzymaj się mocno jak potrafisz,przytulam Cię mocno i pozdrawiam Ewa41 mama Agnieszki<*> 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
Soffija  
02-05-2007 21:02
[     ]
     
Ajusiu, dużo sił...
Dla Maleństwa - osiemnaście gwiazd... 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
patrycja grzybowska  
02-05-2007 21:29
[     ]
     
dla cibeie Aniołku /*\ 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
Adrianna  
02-05-2007 21:47
[     ]
     
Dlaciebie aniołku (*****)
i dla naszych aniołków (*****)
Mama aniołka Patrycji 3.05.07 skończyła by roczek 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
kurczak  
02-05-2007 21:54
[     ]
     
Aniolek patrzy uwaznie, mysli sobie, ze narozrabial i placze jak widzi Twoje lzy...dlatego stop lzom, stop cierpieniom.

Zacznij nowe zycie, radujac sie, ze masz Aniolka w Niebie...

18 swiatelek dla Aniolka (******************) ale On jest i zawsze bedzie...
a Ty Mamusiu przygotuj sie do macierzynstwa, bo Aniolek juz szuka dla Was Dzidziusia 

Ostatnio zmieniony 03-05-2007 22:26 przez kurczak

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
martuś85  
03-05-2007 19:08
[     ]
     
moje serduszko odeszło 22.04.2007 spadło to nas tak nagle wszystko oczywiście było ok, poszliśmy się dowiedzieć na usg czy to chłopiec czy dziewczynka i lekarz bardzo długo robił usg aż zaniepokojona spytałam czy wszystko w porządku wtedy lekarz odrzekł że nie okazało się że dziecko ma rozszczep kręgosłupa z przepukliną oponowo rdzeniową oraz brak móżdzku i niedorozwój ciała modzelowatego oraz nie widać kości nosowych. Lekarz powiedział że dziecko nie ma szans na życie i że juz umiera, że natura działa.wywołano mi przedwczesny poród w 23 tc dzidzia ważyła 500gjej serce stanęło podczas porodu ale nieodważyłam się jej zobaczyć cały czas się zastanawiam czy nie bedę tego żałować ale bałam się. Staram się być silna i tak bardzo chcę mieć następno dziecko choć jestem pełna obaw mimo apewnień lekarzy że wszystko na pewno będzie ok, tylko że muszę brać zwiększoną dawkę kwasu foliowego. Kazał odczekać 6 miesięcy ale czytając tutaj na forum widzę że często lekarze każa odczkać trzy miesiące a sześć to chodzi bardziej o psychikę a nie stan fizyczny
kurczak napisał(a):
> Aniolek patrzy uwaznie, mysli sobie, ze narozrabial i placze jak widzi Twoje lzy...dlatego stop lzom, stop cierpieniom.

>

> Zacznij nowe zycie, radujac sie, ze masz Aniolka w Niebie...

>

> 18 swiatelek dla Aniolka (******************) ale On jest i zawsze bedzie...

> a Ty Mamusiu przygptuj sie do macierzynstwa, bo Aniolek juz szuka dla Was Dzidziusia 
strach jest ogromny...lecz chęć na światełko jeszcze większa

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
Angel  
03-05-2007 20:30
[     ]
     
Bardzo mi przykro,dla Twojego Aniołeczka [']['][']['] 
Aga mama Mateuszka (*)23.04 2005 i Igorka (*)16.10.2006

Do Martuś85
ajusia  
04-05-2007 16:21
[     ]
     
Martuś lekarze mówią różnie-mi po samym zabiegu powiedzieli,że minimum rok czasu mamy odczekać. Potem 6-m-cy a po ostatnich 2 wizytach(bo byłam u 2 lekarzy dla pewności)dano nam zielone światełko. Staramy sie o kolejne dzieciatko o 3 bo kolejna ciąża napewno nie zastąpi Aniołeczka(które ma swój domek w naszych sercach).
świetełka dla Twojego Aniołka\***/
światełka dla wszystkich Aniołeczków\***/
światełka dla Ciebie mój Aniołeczku\******************/ 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
ajusia  
09-05-2007 08:45
[     ]
     
Poproszę mojego Aniołka w niebie, daj mi skrzydełka... ja chce do Ciebie.

Mama \******************/ 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
ajusia  
19-05-2007 21:43
[     ]
     
"Boże, daj nam cierpliwość, byśmy pogodzili się z tym, czego zmienić nie jesteśmy w stanie. Daj nam siłę, byśmy zmienili to co zmienić możemy. I daj nam mądrość, byśmy odróżnili jedno od drugiego

Istniało Życie.
Przyszli ludzie i wkradli się w Jego przystań. Rozgnietli Ziarnko Miłości.
Ono chyba czuło, krzyczało... nikt nie słuchał. Utonęło w kłamstwie, minęło, a oni umyli ręce i wyszli. Istniało Życie."

Dla Ciebie Aniołku\******************/ 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
ajusia  
19-06-2007 16:17
[     ]
     
Znowu 19, ale to już czerwiec. Za oknem słoneczko, a Ty Aniołku za 5 dni miałeś planowo pojawić się w naszym życiu. Nie będę mogła Cię jednak przytulić bo biegasz już po chmurkach z innymi Aniołkami. Bądź tam szczęśliwy i opiekuj się nami. Kochamy Cię
Mama Konradka(2001), Aniołka (18tc) i kogoś bardzo maleńkiego 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
kurczak  
20-06-2007 00:14
[     ]
     
Jezu, Ty mówiłeś proście a otrzymacie, szukajcie a znajdziecie. Jesteś jedynym Zbawicielem i Dawcą łaski, przywracasz nam życie Boże i zapewniasz wieczne mocą swego odkupienia. Twemu miłosierdziu, posłuszni słowom nie zabraniajcie dzieciom przychodzić do Mnie, Rodzice Aniołka polecili swoje Dziecko. Prosze też, utwierdź ich przekonanie, że dziecko, które opłakują ogarnie ojcowska miłość Boga Stwórcy. Amen.

ajusia badz silna...nosisz w sobie fasolke? ;) bravo!!! gratuluje ;) dla niej nie placz i badz silna! Zapraszam na forum ciaza po stracie;) jeszcze raz gratuluje,...pamietasz jak nie moglas sie doczekac tych 3 miesiecy ktore Ci kazal odczekac lekarz? 

Ostatnio zmieniony 20-06-2007 00:18 przez kurczak

Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
ajusia  
20-06-2007 15:49
[     ]
     
Kasiu to piękna modlitwa. Dziękuję.
Co do drugiego forum o którym wspomniałaś to za bardzo się boję jeszcze o tym pisać, boję się rozczarowania.Nadal jest mi bliska data 24.06(urodziny mojego Aniołka), ale obchodzić je będzie z innymi Aniołeczkami w niebie,a nie z nami.

\***/ Dla Ciebie Aniołeczku
\***/ Dla Emilki 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
ajusia  
19-08-2007 21:18
[     ]
     
Kochamy Cię nasze słoneczko-choć nie dane nam było Ciebie przytulić, ucałować,zobaczyć. Czuliśmy Cię jednak w mamusi brzuszku, a teraz wiemy, że mieszkasz w naszych serduszkach. Mamy nadzieję, że jest Ci tam cieplutko i dobrze.

\******************/ Dla Ciebie Aniołeczku!!!
Mamusia, tatuś i braciszek 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
karolina wicikowska  
19-08-2007 22:33
[     ]
     
witam ja moje malenstwo stracilam dzisiaj bylam w 9tyg ciazy boze jak to boli dlaczego mi sie to trafilo jak mam teraz zyc niech ktos mi pomoze 


Re: do Karoliny
she28  
20-08-2007 09:45
[     ]
     
Karolino tak bardzo mi przykro...:(dla Twojego maleństwa(*)zadne słowa Ci teraz nie pomoga...niestety....pozwól sobie na płacz, zal, pozwól sobie na pamiec o tym dzieciatku...duzo sił Kochana 
Monika

Mama Aniołka Kubusia [*]
ur.zm.03.04.2007....Jestes całym moim swiatem...
...to nieprawda że Ciebie juz nie ma...jesteś choć daleko stad...to nie prawda ze Ciebie juz nie ma...trzymam Twoją dłoń
i sierpniowej Niespodzianki

19..
Dorwika  
20-08-2007 19:38
[     ]
     
ten własnie dzień jest najbardziej przygnębiający (bardziej chyba niż dzień śmierci mojego aniołka..) To właśnie 19 cały świat zawalił mi się na głowę!!! Dowiedzieliśmy się o wadzie serca naszego synka. A przecież był taki silny i piękny! A 19 zaczął umierac.... Straciliśmy Go już wtedy, kiedy trafił pod respirator...
[*] kochamy Cię Krzysiu 
Mama Karolinki i Aniołka Krzysia

Do Karoliny
ajusia  
21-08-2007 12:52
[     ]
     
Karolino przykro mi bardzo. Wszystkie tu wiemy co czujesz. Potrzebujesz teraz czasu-pisz na pewno otrzymasz wsparcie tu na forum.
Światełko dla Twojego Aniołka\***/
Mimo upływu czasu ja ciągle czuję ból i ogromny żal. Nadal płaczę gdy tylko myślę o stracie mojego maleństwa-ale wiem, że nasze Aniołki czuwają nad nami.
Trzymaj sie cieplutko i pisz kiedy jest Ci xle i kiedy dobrze.
Ajusia-mama Konradka(2001), Aniołka(18tc), kruszynki pod sercem(14 tc) 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
mamafilipa  
21-08-2007 18:10
[     ]
     
Bardzo mi przykro, że też straciłaś swoje maleństwo. Dla Niego (***) 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
mama Oliwki  
21-08-2007 22:46
[     ]
     
Bardzo mi przykro przytulam mocno dla Twojego wspanialego Anioleczka(******)tu zawsze znajdziesz oparcie i zrozumienie.

Dla Oliwki(***)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec556.htm 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
ajusia  
10-10-2007 17:22
[     ]
     
Dziękuję Ci Aniołku za to, że jesteś, że czuwasz nad nami. Codziennie jesteśmy z Tobą-może nie tu na forum,ale w sercu, w myślach,w naszym codziennym życiu. Pamiętaj, że bardzo Cię kochamy.
Dla Ciebie od mamusi, tatusia, braciszka i siostrzyczki w brzuszku \******************/ 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
ajusia  
03-10-2008 22:22
[     ]
     
Codziennie jestem z Tobą mój Aniołku. Nie ma takiego dnia żebym nie pomyślała o Tobie.
Każdego dnia moje gardło ściska się z żalu,że nie ma Ciebie z nami.Chociaż tyle czasu minęło od Twojego odejścia to wciąż tak samo boli, wciąż zadaję sobie pytanie"Dlaczego?" i....nie ma odpowiedzi.

Kocham Cię
****************** 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
ajusia  
07-02-2009 21:26
[     ]
     
Wielkimi krokami zbliża się 19.01. To już 2 lata od kiedy Cię straciliśmy. Wiem, że jesteś ze mną-może to dziwne, ale czuje to. Odczytuję znaki jakie mi dajesz. Proszę Cię Aniołeczku czuwaj nad nami nadal. Potrzebuję Cię!!! Chcę żeby Twoja niewidzialna obecność wciąż ze mną była bo Kocham Cię. 


Re: Serduszko- dlaczego odeszło?
Dorcia08  
09-02-2009 21:12
[     ]
     
Wiem co to znaczy jak serduszko przestaje bic:(Naszej malutkiej przestalo bic w 26 tc:(Przykro mi,ze i Ciebie to spotkało!!!U nas minęlo 5 miesięcy od tego nieszczęsnego dnia,gdy serduszko naszej Juleńki ucichlo,ale wcale nie jest mi ,nam łatwiej i nadal bardzo cierpimy!!!!Wierzę,że tam w niebie jest naszym aniołkom dobrze,a my aniołkowe mamusie musimy się jakos trzymac tu na ziemi!!!I wierzyc,że jeszcze bedziemy szczęsliwe!!! 
Dorcia

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora