dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jeste¶ zalogowany!       

Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju
Sylwia: mamaMai  
27-01-2007 23:53
[     ]
     
Dzisiaj byłam na cmentarzu. Ledwo doszłam do grobu, bo tak zasypane. Kiedy doszli¶my z mężem i synkami do Mai grobu, serce mi nagle prawie stanęło. Cały grób zasypany ¶niegiem, ledwo widać było krzyż. Tak się popłakałam, że Ty córeczko jeste¶ tam a ja tutaj.Zasypane wszystko ¶niegiem. Tatu¶ odgarniał snieg a bracia zapalali znicze. Tak bardzo serce mnie bolało, ze nie mogę nic więcej dla Ciebie kochanie zrobić. Zamiast być w moich ramionach, to jeste¶... Cały czas myslę o tym i płacze co chwilę. Mimo, że było bb zimno i wiał ogromny wiatr to jak stalismy nad Twoim grobem to za¶wieciło słonko, i tatu¶ od razu powiedziła, ze Maja jest blisko nas. Nie mogę się z tym wszystkim pogodzić, chyba nie dokońca dociera to do mnie. Czasami mam nadzieję, ze to tylko sen, zły sen i zaraz się obudze obok Ciebie. Minęlo 5,5 mies od Twojej ¶mierci a ja czuje sie jakby to było wczoraj. Płaczę dzisiaj co chwilę i gardło mi ¶ciska ból. Jestem bezradna i pusta, bardzo pusta. Mimo, ze mam 2 synków i kochanego męża tylko do szczę¶cia brakowało mi Ciebie Maju. No tak ale dlaczego mogłam być szczę¶liwa... Tak duzo w życiu się nacierpiałam, ze to chyba i tak było mało. To był juz cios poniżej pasa. Zwaliło mnie to na zawsze z nóg.
BOŻE, jak ja tęsknię strasznie za Tob± kochanie !!!!!!
BOŻE, dlaczego dałe¶ wiare w cud a potem odebrałe¶????
Kocham Cie maleńka
Dla Ciebie kochanie (*******************)
¦pij słodko...
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec392.htm 


Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju
ola  
28-01-2007 00:00
[     ]
     
Przytulam Cię mocno .Czuję tak samo!Ci±gle dręczy mnie ta my¶l że Zuzance jest zimno i smutno. 

Ostatnio zmieniony 28-01-2007 00:04 przez ola

Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju
Soffija  
28-01-2007 00:16
[     ]
     
Też mi smutno.
¦wiatełka dla Majeczki, Zuzanki i Zosieńki (*) (*) (*) 


Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju
martaimisio  
28-01-2007 14:27
[     ]
     
wiem co i Ty czujesz ja też nie mogę znie¶ć naszego rozstania z Synuniem, że jest sam na cmentarzu... ale od długiego czasu opiekuję się grobami zaniedbanymi obok mojego Kacperka prosz±c tam pochowanych osób o opiekę nad moim Synuniem podczas mojej nieobecno¶ci wierzę że tak jest
wiem że nie jest łatwo żyć bez naszych Skarbów ale staram się odnajdywać każdego dnia mały gest skierowany do mnie od mojego Synumia...
30 stycznia minie 7 miesi±c naszej rozł±ki i niesamowitej tęsknoty...
życzę Ci by¶ i Ty odnajdywała gesty dane od Twojej Córci każdego dnia
dla Majeczki (**) 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miło¶ć nigdy nie ustaje...

Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju
AgnieszkaM...H...B...  
28-01-2007 16:33
[     ]
     
Sylwio dla Twojej córeczki zapalam ¶wiatełko \******/
Doskonale rozumie Twoje uczucia, ja czuję to samo i zastanawiam się wci±ż dlaczego tak musiało się stać, dlaczego?
I nie słyszę odpowiedzi...
Życzę Ci dużo siły...

Agnieszka mama Aniołków Michasia, Huberta i Bartka \***/ \***/ \***/ 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczę¶liwa mama małego Aleksandra...

Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju
malineczka  
28-01-2007 20:13
[     ]
     
Sylwio mocno ¶ciskam Ciebie i Twoj± rodzinkę trzymajcie się mocno razem.Wiem ból i tęsknota jest silna ale miło¶ć Wasza do Majeczki pomoże nawet nauczy żyć z tym,bo musicie dalej żyć .
Maju patrz mama,tata i bracia s± tak blisko Ciebie, a ja pale Ci ¶wiatełko mej miło¶ci do Aniołków<***>mama Malineczki pa. . . 
Agnieszka Windorpska

Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju
mika2  
28-01-2007 21:43
[     ]
     
¦wiatełko dla Majeczki (***) 


Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju
maria  
29-01-2007 13:58
[     ]
     
dla Majeczki <***>
dla Ciebie Sylwio (*) 


Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju
agawie  
29-01-2007 15:07
[     ]
     
[**************] dla Twojej Majeczki
Ja też nie mogę rozstać się z Nikodemem - kiedy pójdę na cmentarz, nie chce mi się wracać, chodzę codziennie, a je¶li z jaki¶ względów nie mogę mam wyrzuty sumienia i Ľle się z tym czuję... Zupełnie tak, jak wtedy kiedy był w szpitalu i nie mogłam już kolejnej nocy spędzać na krze¶le przy jego łóżeczku, oci±gałam się z wyj¶ciem i miałam takie straszne uczucie, że go takiego malutkiego samego zostawiam...
Chcę my¶leć, że Niku¶ jest w jakim¶ cudownym miejscu - w Niebie, ale też dopadaj± mnie takie straszne my¶li, że leży gdzie¶ zamknięty pod ziemi± i jest mu zimno...
Przepraszam Cię Sylwio i Was wszystkich!!! Chciałam jako¶ pocieszyć, ale mam te my¶li i tak mi samej z nimi ciężko...
¦ciskam serdecznie 


Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju
mamafilipa  
29-01-2007 18:15
[     ]
     
Dla malutkiej Mai (***)
Dla jaj mamy :) :) :) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora