dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Urodziny mojego Anoiłka.
ewaw  
27-01-2007 11:26
[     ]
     
28.01.1981r był piękny dzień tak oczekiwany to jest najtrudniejsze z moich uczuć ból, rozpacz,złośść, miłośc i tesknota zamknięte w jednym słowie Karol, jutro są 26 urodziny dziś czuje tylko ból i złość pomiętam każdą chwile 26 lat temu............ jak bardzo czekałam na niego miał już imię od półroku na cześć Ojca Świetego. Jutro mogę mu ofiarować tylko swieczkę i morze łez. DLACZEGO DLACZE..............
To tak strasznie boli, nie potrafie żyć mój świt sie zawalił........... nigdy tego nie zrozumiem. Chociaż mineło 3 lata 6 miesięcy i 26 dni od odejścia Karolka moja rana boli bardzo boli.
http://www.plomykdonieba.pl/angel_1.htm 
ewa
Ostatnio zmieniony 28-01-2007 14:23 przez ewaw

Re: Urodziny mojego Anoiłka.
maria  
27-01-2007 13:13
[     ]
     
Ewo brak mi słów, mam łzy w oczach...
Wiesz, twój Karol jest w moim wieku, jakie to dziwne, a mi żal sciska serce, bo widze Go jako ukochanego syna cierpiacej matki... a to tak dobrze rozumiem. To jeszcze 28, który jest dla mnie co miesiac wyjatkowa data.
Jestem myslami i modlitwa z Toba, duzo sił dla Ciebie. 

Ostatnio zmieniony 27-01-2007 13:15 przez mamaAmelki

Re: Urodziny mojego Anoiłka.
Ewa41  
27-01-2007 13:29
[     ]
     
Droga Ewo to jest mój dzień urodzin--dla Ciebie ogromny ból---dla Twojego Synka (***)bardzo mocno Cię przytulam ,jestem z Tobą też Ewa 41mama Agnieszki(*) 


Re: Urodziny mojego Anoiłka.
AgnieszkaM...H...B...  
27-01-2007 15:45
[     ]
     
Dla Twojego syna \******/
Dla Ciebie dużo siły , dużo nadzieji, której tak bardzo nam wszystkim potrzeba...

Agnieszka mama Aniołków Michasia, Huberta i Bartka \***/ \***/ \***/ 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczęśliwa mama małego Aleksandra...

Re: Urodziny mojego Anoiłka.
malineczka  
27-01-2007 16:46
[     ]
     
Karolku te światełka są tylko dla Ciebie [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] zapala mama Malineczki 
Agnieszka Windorpska

Re: Urodziny mojego Anoiłka.
martaimisio  
27-01-2007 17:04
[     ]
     
(*****)(*****)(*****)
Karolku dla Ciebie
te gwiazdy na niebie tak błyszczą
dla Ciebie serce Twej Mamy wciąż bije
pomimo rozstania Ona nie ma dnia bez Myśli w Jej głowie o Tobie
Chłopcze tak młody wiedz
choć cicho wielu ptzyjaciół pamięta o Tobie
przyjmij więc chwilę wspomnienia i śpiewu wiatru
jako prezent od wielu... 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miłość nigdy nie ustaje...

Re: Urodziny mojego Anoiłka.
mamusia aniolka  
27-01-2007 17:22
[     ]
     
Karolku swiatelka dla ciebie na twoje urodzinki(*************************) 


Re: Urodziny mojego Anoiłka.
mika2  
27-01-2007 17:30
[     ]
     
Świeczuszka dla ciebie Karolku (*) 


Re: Urodziny mojego Anoiłka.
ewaw  
27-01-2007 18:21
[     ]
     
Drogie mamy aniołkowe jesteście moją podporą w trudnych chwilach dziękuje. 
ewa

Re: Urodziny mojego Anoiłka.
lili24  
27-01-2007 20:41
[     ]
     
Aniolkowy Kolego! Kilka dni temu rowniez obchodzilam 25 urodziny. Tu - tak przyziemnie, w szarosci dnia, z myslami o przemijaniu, z pytaniem o sens istnienia... Karolku, Ty juz poznales odpowiedzi na te pytania, ktore nas tu, na ziemi nurtuja i nie daja nam spokoju. Twoj dzien urodzin bedzie inny od mojego, Tobie zyczenia wyspiewa chor Aniolow, a Sam Szef przyjdzie do Ciebie z wielkim prezentem, prezentem wiecznego szczescia, niekonczacej sie drogi bez bolu i cierpienia, drogi, na ktora my, tu na ziemi musimy jeszcze troche poczekac.
zapalam swieczuszke na Twoim niebianskim urodzinowym torcie (*).
Moje dwa Aniolki pewnie juz slinke ocieraja;) Niech Ci sie tam Karolku dobrze wsrod naszych wszystkich skrzydlatych Dzieciatek zyje.
lili mama Ali i dwoch kochanych Aniolkow 


Re: Urodziny mojego Anoiłka.
Soffija  
28-01-2007 00:29
[     ]
     
Droga Mamo Karola, niech Twój Syn da Ci znak, że jest szczęśliwy, niech przyjdzie w czyimś dobrym słowie, w uśmiechu, w szeleście liści, muśnięciu wiatru nad rzeką, we śnie... Niech przyjdzie choc na chwilę, by Jego Matce było lżej na udręczonym maczynym sercu...
Przytulam Was oboje.
Światelko dla Karola. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora