dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

2007
laura  
01-01-2007 04:44
[     ]
     
Jest mi smutno Aniołkowe Mamy, że nie mogę dla Was zrobić nic aby choć trochę ulżyć w Waszym cierpieniu, nie mogę zrobić niczego żeby choć przez krótką chwilę każda z Was poczuła się trochę lepiej. Życzę Wam na ten Nowy Rok dużo sił, żebyście znalazły oparcie w Waszych bliskich. Nawet w taki dzień jak ten (a właściwie noc) jestem z Wami myślami i tylko to mogę dla Was zrobić. Serdecznie pozdrawiam 


Re: 2007
Ewa Niewęgłowska  
01-01-2007 09:48
[     ]
     
sam fakt ,ze jesteście wszystkie ,zawsze gotowe do pocieszenia utulenia w smutku to jest strasznie dużo,bardzo wam dziękuję za wsparcie ,za to ,że jesteście ,bardzo mi to pomaga ,ze moge wejśc na forum i popisac z wami,wielkie dzięki aniołkowe mamy.Dużo dużo nadzieji dla wszystkich aniołkowych mam. 


Re: 2007
mamafilipa  
01-01-2007 16:08
[     ]
     
Dziękuję...
Niech ten i dla ciebie będzie pełen miłych niespodzianek, niech spełni twoje marzenia.
Pozdrawiam AGA 


Re: 2007dziękuje tym wyjątkowym ludziom
malineczka  
01-01-2007 18:47
[     ]
     
Jest to piękne ze jesteś z nami Wielkie Dzięki!
Jeżeli mmogę to dziękuje też dla mnie wyjątkowym rodzicą to wy Anielscy Rodzice zasługujecie na Szczęśliwą Nadzieje w tym 2007roku.
Jest jeszcze jedna "rodzinka",która stara się o dzieciątko to Ania P i jej mąż Paweł Dziękuje za wszystko i niech Nowy Rok da Wam to szczęście!
Pozdrawiam Agnieszka 
Agnieszka Windorpska

Re: 2007
ola  
01-01-2007 19:43
[     ]
     
Dziękuję ,to wspaniałe ,że są ludzie o tak wielkim sercu.Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń. 


Re: 2007
laura  
02-01-2007 11:38
[     ]
     
Bardzo dziękuję za życzenia. 10 lat temu przeżywałam to samo co Wy teraz i kiedy sobie przypomnę co wtedy czułam to nadal oblewa mnie zimny pot. To był okropny czas ale jakoś dałam radę bez forum, gg i bez tak życzliwych ludzi jakich można tu znaleźć. Praktycznie byłam samotna choć obok było tyle ludzi... same wiecie jak to jest. Ja dałam radę i Wy też dacie radę! 


Re: 2007
majpet  
03-01-2007 23:34
[     ]
     
Ja również dołączam się do tych refleksyjnych życzeń. I cóż moge dodać dużo siły ducha i wytrwałości i taki optymistyczny akcent spełnienia marzeń tych które można jeszcze zrealizować bo tych które kazda z nas by najmocniej chciała już się nie da... pozdrawiam i dziękuje 
Maja Korytkowska

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora