dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Badanie HCG
hankap  
22-12-2006 11:29
[     ]
     
Która z Was robiła na początku ciązu badanie HCG? Jakie miałyscie wyniki ??? 


Re: Badanie HCG
MagdaJ  
22-12-2006 17:11
[     ]
     
Normy badania beta hcg są podawane z wynikiem,jeśli jest poziom wysoki jak na dany tydzień lub dzień może świadczyć że w brzuszku są dwie perełki.Zależy to też od tego jak wysoka jest ciąża,na początku liczy sie tez kiedy zarodeczek sie zagniezdził.Średnio wartość bhcg powinna sie podwajać co 2 dni.
Ja pisze tu o badaniu beta hcg bo to ono jest z krwi,samo hcg jest z moczu.
Zbyt wysoka wartość może świadczyć o wadach dzidzi ale to inna bajka i nie będę pisała.
Wartość hcg wzrasta wraz z ciążą a potem po paru miesiącach maleje.
Ładnego przyrostu hcg Ci życze ,zdrowej ciąży i zdrowego bobaska. 


Re: Badanie HCG
malineczka  
22-12-2006 18:35
[     ]
     
W siódmym tc mój wynik HCG-64tys mieściłam się w normie.
Pozdrawiam Agnieszka.
Jeżeli Ci się udało to gratuluje. 
Agnieszka Windorpska

Re: Badanie HCG
hankap  
22-12-2006 18:39
[     ]
     
Jestem w 4-5 tydz. ciazy i pierwszy wynik HCG to 13898.Jutro odbieram nastepny wynik i ( po cihu) licze ze wszystko bedzie ok. tak bardzo sie boję.... 


Re: Badanie HCG
malineczka  
24-12-2006 23:02
[     ]
     
Kochanie trzymam kciuki,daj znać jak dalej będzie.Pozdrawiam trzymaj się.
Mama Malineczki. 
Agnieszka Windorpska

Re: Badanie HCG
majpet  
24-12-2006 23:23
[     ]
     
Witam
Ja robiłam Bhcg (betahcg) alr to chyba to samo. Test płytkowy u mmnie nie wykrył ciąży a dopiero badanie. Robiłam je co kilka dni bo lekarz powiedział, że powinno rosnąć X2 albo 3 co 3 dni chyba. I tak 14.08- 92, 05.09- 6322, 07.09- 7398, 15.09-13376. Lekarz stwierdził, że za wolno rośnie i 19 miałam jeszcze jedno i wartośc spadła do 10000 czyli kosmówka przestała produkować hormon. I nie było akcji serca i zostałam poddana łyżeczkowaniu. 
Maja Korytkowska

Re: Badanie HCG
hankap  
01-01-2007 18:39
[     ]
     
Przykro mi bardzo.przezyłam podobna sytuacje chociaz u mnie jak narazie zakonczyła sie dobrze.trafiłam na oddzial i tam po kilku badaniach hcg wzrosło ale nie odbyło sie bez lekartw (luteine brałam. po0zniej nastrszyli mnie ze nie ma akcji serca ale zrobili usg w 6 tyg i odetchnełam z ulga.serduszko zaczeło bic.... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora