dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
aka  
11-12-2006 18:47
[     ]
     
Kochane dziewczyny. Mowiac o przeznaczeniu i (nie)zbiegach okolicznosci. Ja i Mirka-maciejka dziesiec lat temu konczylysmy ten sam kierunek studiow na tym samym uniwerku z rokiem odstepu. Odnalazlysmy sie przez przypadek po 10 latach (ona w Polsce, ja we Francji) na Dlaczego na naszym forum, wsrod tysiecy osob odwiedzajacych strone. Oprocz tego, ze obie mamy po coreczce, obie rowniez stracilysmy synkow w tym roku, w podobnym momencie ciazy i w podobnych okolicznosciach. Laczy nas jeszcze kilka innych podobienstw.
No i dlatego dzis prosze o usmiech dla maciejki, bo z dobrze poinformowanych zrodel ;) wiem, ze dzis z nia nie za dobrze.
Mireczko wielki :))))))))))) i wielkie buziaki.

Przypadkow chyba jednak w zyciu nie ma... 
--------------------
aneta

mama Matyldy i aniolkowa mama Kruszynki (12tc kwiecien 2005) i Louis (29tc 21.02.06-22.03.06) oraz malej dziewczynki pod sercem

Ostatnio zmieniony 11-12-2006 18:47 przez meisberger

Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
mamafilipa  
11-12-2006 18:54
[     ]
     
Dla Ciebie Maciejko :))))))))))))))) oraz dużo siły
AGA 


Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
AgnieszkaM...H...B...  
11-12-2006 18:59
[     ]
     
Maciejko, mimo wszystko, mimo cierpienia i tego co nas spotkało, dużo nadziei Ci życzę. Uśmiechnij się choć na chwilę....
Pozdrawiam ))))))))))))
Agnieszka mama Aniołków Michasia Huberta i Bartka 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczęśliwa mama małego Aleksandra...

Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
kfiatek  
11-12-2006 19:00
[     ]
     
:) :) :) :) Uśmiech i całusy dla Maciejki:) Duzo sił!!!!!!!!!

________________________________

"Niebo spada nam na głowe nie po to by się nami bawić, ale po to by się nami zachwycać gdy sie podnosimy" 


Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
Sylwia: mamaMai  
11-12-2006 19:30
[     ]
     
MIRECZKO !!
Jestem całym sercem z Tobą. Trzymaj się. Jesteś silna. Nie raz wyprowadiłaś mnie z dołu. Zrób to dla Maciusia i bądź silna prosze Cię. Maja moja pomaga Maciusiowi a ja chce Tobie pomóc. Tylko co mam zrobic, zeby ci ulżyć?? Trzymaj sie i podnieś głowę do góry i popatrz na Maciusia. On jest silny i Ty też.
Sylwia- mama Majeczki (*****)
Dla Maciusia (******)- Maciusiu daj wiecej siły Twojej mamusi-prosze.
Dla Ciebie Mireczko buziaki. 


Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
Soffija  
11-12-2006 19:39
[     ]
     
Trzymaj się, Mirka, jestem z Tobą. Naprawde, chciałabym mieszkac bliżej Ciebie i móc Cię utulic nie tylko wirtualnie... Ja sama dziś mam się nienajlepiej, ale... chyba tak już będzie codziennie. Nie wiem, nie wyobrażam sobie tego... 


Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
edi7  
11-12-2006 21:34
[     ]
     
Maciejko proszę o usmiech:))))))))))))))))))))))) 
edyta

Re: do moich bratnich dusz...
maciejka  
12-12-2006 10:05
[     ]
     
O moich bratnich duszach

Pan Bóg rzucił
dzbanek rozbił
poleciały krople szkła
Z jednej kropli Ty powstałaś
z kropli obok jestem ja

I tak wszystkie
rozsypane
zabiegane zapłakane
wierzą wiedzą
jest nadzieja
że ten dzbanek się poskleja...

Dziękuję Wam dziewczyny, tyle w Was ciepła, zrozumienia. Takie z Was mamy kochane.
dla Louis, Filipka, Zosieńki, Mai, Kwiatuszków, Hubercika, Bartusia, Michasia, Nikosia, Igorka, Juleńki, Remisia, mojego Maciusia (^^^^^^^^^^^^^^^)
dla wszystkich Dzieciątek (^^^^^) 

Ostatnio zmieniony 12-12-2006 10:17 przez maciejka

Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
kfiatek  
12-12-2006 10:08
[     ]
     
Coś magicznego jest w tym wierszu-śliczny..

Maciejko dziś też dużo uśmiechu:):):):)

[***] Dla Aniołków 


Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
sillke(mama Remika)  
12-12-2006 10:09
[     ]
     
dla ciebie Maciejko :-) :-) :-) 

http://tobie-remiczku.blog.pl/
Kochamy Cię Skarbie....


Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
Sylwia: mamaMai  
12-12-2006 10:45
[     ]
     
To jest cudowne, pisz więcej takich cudownych wierszyków. Śliczne. Jesteś cudowną kobietą. Maciuś Twój jest z Ciebie dumny. Trzymaj się cieplutko. Dziekuję w imieniu Majeczki.
Dla Majeczki (***********)
Dla Maciusia (*************)- Maciusiu- pilnuj mojej Majeczki i nie rozrabiajcie tam za bardzo. Kochamy Was.
Dla wszystkich Aniołków (*********)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec392.htm 


Re: do moich bratnich dusz...
DMS  
12-12-2006 13:38
[     ]
     
Piękny wiersz! Maciejko, przyjmij mój dzisiejszy uśmiech, który rozgania śniegi (u mnie dzisiaj pada).
Dorota, mama Neli 
Nelitka (*)http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec401.htm
Milenka (ur. i uratowana 22.08.2007)

Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
izaR  
12-12-2006 12:04
[     ]
     
Maciejko ja również dziękuję ci za twoje piękne wiersze, które nieraz podniosły mnie na duchu. Chciałabym, żebyśmy wszystkie uwierzyły w słowa księdza Twardowskiego, że kiedy Bóg zamyka nam jakieś drzwi to jednocześnie otwiera okno. Dużo sił. Pozdrawiam ciepło. Iza 


Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
Green Tea  
12-12-2006 12:17
[     ]
     
Maciejko, choć spóźniony, ale przyjmij też ode mnie wielki uśmiech. Daję Ci go w całości, bo bardzo rzadko się uśmiecham i jest dla mnie wiele wart. Ale dla Ciebie i dla innych smutnych mam podzielę się całą wielką resztką radości.

Dziś mam małą smutną rocznicę: równo 9 miesięcy temu odeszła moja Tamarka o 24:30 nad ranem... Dzisiaj właśnie o tej porze czuwałam i położyłam się spać koło pierwszej...

Tamarko, mamusia kupiła Ci dzisiaj kolejnego aniołka: jest biały, leży na brzuszku i podpiera główkę rączkami, jakby o czymś dumał.... 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
kfiatek  
14-12-2006 16:27
[     ]
     
:):):) Dla Ciebie Maciejko:* DUŻO SIŁ I SŁONKA... 


Re: Kilka kropel rosy dla Maciejki, zeby znowu pieknie zapachniala wierszami ;-)
martaimisio  
14-12-2006 18:56
[     ]
     
wiem że bywają ciężkie dni ale my Msmy musimy być silne bo Nasze Dzieciątka są ciągle z nami i martwią się gdy widzą nasze smutne buzie...
dużo siły i spokoju i promyków słonka przez które Nasze Skarbeńki nas dotykaja...
pozdrawiam 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miłość nigdy nie ustaje...
Ostatnio zmieniony 14-12-2006 18:56 przez marta jakubik

[*]
kfiatek  
06-01-2007 14:15
[     ]
     
[*] 

Ostatnio zmieniony 24-09-2011 12:32 przez kfiatek

Re: ...Jeżeli.. do kfiatka i maciejki
Soffija  
06-01-2007 22:53
[     ]
     
Wspaniały wiersz, cieszę się, ze go znalazłas i zadedykowalaś właśnie maciejce...
Maciejko, też Cię bardzo, bardzo przytulam i wierzę, że Twój Maciuś pomoże Ci się podnieśc... Światełka dla Niego (*) (*) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora