dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Stracilam trzech synow............
AgnieszkaM...H...B...  
28-11-2006 14:32
[     ]
     
Jak wielka była nasza radość kiedy dowiedzieliśmy się,że jestem w ciąży.Cieszyłam się tak bardzo, że w końcu po prawie 2 latach oczekiwań będziemy rodzicami.
Okazało się że nasze szczęście jest potrójne, bo po badaniach lekarz powiedział, ze to trojaczki. Jak byłam szczęśliwa,że Bóg obdarzył mnie trójka dzieci.Od samego poczatku ciąża byla zagrożona, ale my wierzyliśmy, że się uda,że dzieciątka będa z nami.Robiłam wszystko, aby chłopcy mogli się urodzić, szpital, dom, szpital, dom, tak żyliśmy.żyliśmy nadzieją. Ale nasze szczęście skończyło się.Skończyło sie wszystko.
18 września, w 22 tygodniu ciaży urodzilam 3 chłopców Michała, Huberta i Bartka. Ale Bóg nie pozwolił mi cieszyć moimi dziećmi, zabrał mi ich do siebie. Umarli, a ja wraz z nimi. Tak jak wielka była moja radość kiedy się pojawili moi Chłopcy na świecie, tak ogromny smutek i żal czułam i czuję teraz.Świat zatrzymał się dla mnie 18września i nie moze ruszyć z miejsca.Tak bardzo boli, tak bardzo tęsknie. Ciągle zadaję sobie pytanie DLACZEGO?. I nie słyszę na nie żadnej odpowiedzi.Tak bardzo kochałam nasze dzieciątka, tak pragnęłam, być dla nich matką...
A teraz zostaliśmy z mężem sami, nie mamy naszych Chłopców przy sobie, tak bardzo nam ich brakuje.
Nie mogę sobie poradzić ze stratą moich synów. Tak bardzo chciałam Ich przytulać,chodzić na spacer, śpiewać kołysanki.
Nie wiem jak przeżyję te święta, chłopcy mieli być z nami, mieliśmy sie cieszyć razem z nimi naszymi pierwszymi wspólnymi świętami. A teraz jest tylko smutek, żal i cierpienie. Nie tak miało być...........
Agnieszka mama Michała, Huberta i Bartka
Tak bardzo Was kocham moje Aniołki... 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczęśliwa mama małego Aleksandra...

Re: Stracilam trzech synow............
aniołkowa_mama  
28-11-2006 14:48
[     ]
     
Jesteśmy z Tobą, nasze Aniołki na pewno razem biegają... dla nich musimy być silne. Sciskam mocno! 


Re: Stracilam trzech synow............
Alkione  
28-11-2006 15:23
[     ]
     
Bardzo mi przykro Agnieszko. Brak mi słów by wyrazić żal z powodu tego co cię spotkało. Przytulam cie mocno do serca.
Światełka dla twoich synków (***)(***)(***)


http://www.ameliadiana.bloog.pl/ 
Alkione
Ostatnio zmieniony 28-11-2006 15:24 przez Alkione

Re: Stracilam trzech synow............
martaimisio  
28-11-2006 15:29
[     ]
     
nie ma słów które pomogą nam dalej żyć i ukoić nasz ból oraz smutek
jestem z Tobą
nam minie 30 listopada 5 miesiący bez naszego Kacperka i ból nie ustaje a tęsknota staje się większa każdego dnia...
dla Twoich Chłopców (***************)
pisz jak masz ochotę gg 5638785 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miłość nigdy nie ustaje...

Re: Stracilam trzech synow............
Belka  
28-11-2006 15:32
[     ]
     
Nie ma słów, które ukoją...nie ma łez, które przyniosą oczyszczenie... Ale my jesteśmy....płaczemy z Tobą...(***) dla Twoich chłopców, dla naszych wszystkich Aniołków (***), oby było ich jak najmniej... 


Re: Stracilam trzech synow............
wustyle  
28-11-2006 15:51
[     ]
     
o 3 razy mniej istot ludzkich za duzo...
bardzo mi przykro, bardzo... 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

Re: Stracilam trzech synow............
Anka  
28-11-2006 15:59
[     ]
     
Agnieszko, tak bardzo mi przykro z powodu smierci twoich trzech synkow. Wiem jak to boli, sama stracilam dwoch synkow-blizniakow juz prawie 8 miesiecy temu. Ciezko poukladac sobie bez nich zycie i pewnie nigdy nie znajdziemy odpowiedzi na pytanie dlaczego.
Zycze Tobie duzo sil i mimo calego bolu nadziei na przyszlosc 
Anka

Re: Stracilam trzech synow............
maciejka  
28-11-2006 17:56
[     ]
     
Agnieszko, bardzo mi smutno, tak mi przykro, że spotkała Was taka ogromna tragedia. Płaczę razem z Wami, znowu troje cudnych dzieciątek powiększyło grono Aniołków. Jestem sercem i myślami z Tobą.
dla Twoich syneczków (*****)
dla mojego syneczka (*****) 


Re: Stracilam trzech synow............
sillke(mama Remika)  
28-11-2006 19:47
[     ]
     
bardzo mi przykro [***] 

http://tobie-remiczku.blog.pl/
Kochamy Cię Skarbie....


Re: Stracilam trzech synow............
izaR  
28-11-2006 20:00
[     ]
     
Bardzo ci współczuję Agnieszko. 


Re: Stracilam trzech synow............
AgnieszkaU  
28-11-2006 20:06
[     ]
     
Bardzo mi przykro. Dla mnie też te święta miały być piękne. A są najgorsze w życiu.
Trzymaj się Agnieszka 


Re: Stracilam trzech synow............
laura  
28-11-2006 20:35
[     ]
     
Wiem, że żadne słowa nie pomniejszą Twojego bólu, ale pamiętaj, że nie jesteś sama. Wielka szkoda, że jest nas aż tak dużo... 


Re: Stracilam trzech synow............
NATALIA  
28-11-2006 20:51
[     ]
     
Agnieszko, łączę się z Tobą w bólu... Tak strasznie mi przykro. Ja także często zastanawiam się dlaczego to Nas spotkało. Moja Nadeńka odeszła w ten sam dzień co Twoi chłopcy...
(***)(***)(***) dla Twoich Aniołeczków
(***) dla mojej Nadeńki
(***) dla wszystkich Aniołeczków
ściskam i pozdrawiam.Natalia 


Re: Stracilam trzech synow............
monika  
28-11-2006 21:30
[     ]
     
Przytulam Cię ciepło. Zadne słowa w tym momencie nie ukoją naszego bólu. 


Re: Stracilam trzech synow............
Iwonka  
28-11-2006 22:10
[     ]
     
Dla Twoich aniołków (*) (*) (*) 


Re: Stracilam trzech synow............
tynka  
28-11-2006 23:25
[     ]
     
Witaj niestety,tak bardzo mi przykro,doskonale wiem co czujesz ja straciłam swoje ukochane maleństwo 07.09.06.miała dwa miesiace.Wiem ,że nic nie da pocieszenia ale mam nadzieje,że bawią się razem w niebie,kiedys będziemy bawic się z nimi.Pozdrawiam was bardzo mocno,bądzcie dzieni.Marlena mama Tynki http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec396.htm 


Re: Stracilam trzech synow............
Soffija  
29-11-2006 01:29
[     ]
     
Nie wiem co powiedziec, jest mi tak przykro. Płaczę teraz nad Twoją stratą. Przytualm Cię mocno... 


Re: Stracilam trzech synow............
edyta7705  
29-11-2006 21:50
[     ]
     
tak bardzo zatrzęsła się żiemia pode mną gdy przeczytałam sobie Twój post, tak bardzo zrobiło mi sie smutno..............Może dlatego że dwa lata temu 2. grudnia urodziłam moich wyczekiwanych synków. Niestety jeden z bliźniąt zmarł po 28 dniach...........ból, żal, złość - cała paleta uczuć negatywnych, frustrujących i palących moje wnętrze. I ta Twoja strata tak ogromna bardzo mnie przygnębiła, bo z jednej strony znam ból po stracie dziecka, a z drugiej strony strata trójki dzieci jest dla mnie niewyobrażalnie ciężka. Współczuję, przytulam.........[***][***][***]
Życzę wiary w to, że odnajdziesz swoją drogę
Edyta 


Re: Stracilam trzech synow............
monikarz  
29-11-2006 22:01
[     ]
     
tak mi przykro... żadne słowa nie ukoją... 
Monika - mama Tymoteuszka

ponad wszystko jesteśmy rodziną...
http://www.tymoteuszkowi.blog.pl/

Re: Stracilam trzech synow............
Ewa41  
30-11-2006 08:21
[     ]
     
MOCNO CIE PRZYTULAM DO SERCA-SŁÓW MI BRAK WIERZĘ W CIEBIE EWA41DLA TW0ICH SYNKÓW(***)(***)(***)dLA MOJEJ AGNIESZKI(***) 


Re: Stracilam trzech synow............
AgnieszkaM...H...B...  
30-11-2006 09:03
[     ]
     
Za wszystkie słowa, za wsparcie, za prawdziwe zrozumienie, jeszcze raz dziękuję Wam... 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczęśliwa mama małego Aleksandra...

Re: Stracilam trzech synow............
mamafilipa  
30-11-2006 16:53
[     ]
     
Bardzo współczuję. Wiem co czujesz.
Bądź silna.
Dla twoich synków (***)
Dla mojego Filipka (***)
Dla pozostałych Aniołeczków (***) 


Re: Stracilam trzech synow............
ola  
01-12-2006 10:38
[     ]
     
bardzo współczuję,po co bogu tyle dzieci przecież te dzieci potrzebne są nam,jak tu nie wątpić,jak jeszcze w coś wierzyć...Aniołki dla twoich synków,dla wszystkich kruszynek i dla mojej zuzi(**********************) 


Re: Stracilam trzech synow............
Sylwia M.  
10-12-2006 11:28
[     ]
     
Na kwaterkę moich dzieci też przychodzą rodzice do trojaczków - do 3 chłopców, których pochowali w czerwcu tego roku. Trzymaj się kochana! 


Re: Stracilam trzech synow............
misia81  
21-03-2011 14:53
[     ]
     
To prawda nasze historie są bardzo podobe do siebie....
Dla Twoich syneczków (*)(*)(*)




::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora