dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Czy przyjdzie kiedyś czas
Ewa41  
11-11-2006 20:58
[     ]
     
Czy przyjdzie kiedyś taki czas,że powiem mojej córeczce,,do zobaczenia w niebie,,bo mimo upływu lat tęsknota nie ustaje ,ból rozrywa mi serce,a milczenie o niej wyzbywa mnie z sił.Moje maleństwo, a cierpienia tyle ,że we mnie pomieścić nie mogę.Tyle radości,oczekiwań i tyle bólu... i chyba tak będzie do końca i przede wszystkim bardzo osamotniona w swym bólu....Trzymajcie za mnie kciuki,pomódlcie się za mnie kto potrafi bo dziś mi jest wyjątkowo żle. (***)dla waszych aniołków,(***)dla mojej Agniesi Ewa41 


Re: Czy przyjdzie kiedyś czas
Renia77  
11-11-2006 22:19
[     ]
     
(***)dla Twojej Agniesi.Dla Ciebie Ewciu duzo,duzo siły.Tez mam dzisiaj kiepski dzien:( (**)dla mojej Natalinki 
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec427.htm

Re: Czy przyjdzie kiedyś czas
ola  
12-11-2006 13:31
[     ]
     
ja czuję tak samo jak ty milczenie o moim dziecku jeszcze bardziej wpędza mnie w rozpacz gdybym mogła o niej mówić z rodziną byłoby łatwiej duszenie tego w sobie rani to prawda że czasem obcy ludzie bardziej pomogą na razie nie umiem się modlić jestem na etapie kłócenia się z górą...aniołki dla naszych aniołków(*******) 


Re: Czy przyjdzie kiedyś czas
natkaszczerbatka  
12-11-2006 21:49
[     ]
     
Ewa, nie jesteś osamotniona w swoim bólu, sama zobacz ile nas tu jest! Niestety.
Ja płaczę codziennie ... już się do tego przyzwyczaiłam. To tak jak oddychanie, jedzenie, mycie zębów i szereg codziennych czynności. Nie staram się nawet przestać płakać ... przynosi mi to ulgę, tak jakbym swoimi łzami przywoływała swoje dzieci i przy pomocy łez z nimi rozmawiała.
I pewnie tak zostanie. I wiem że nie jestem sama. Moje dzieci są zawsze przy mnie. Jestem tego pewna.
Trzymaj się Ewa! Wszyscy sobie poradzimy! 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora