dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

dla ojcow naszych dzieci, i nie tylko... Kiljanski i Kayah - Procz ciebie nic
aka  
11-11-2006 14:08
[     ]
     
http://teledyski.onet.pl/10172,919461,teledyski.html 
--------------------
aneta

mama Matyldy i aniolkowa mama Kruszynki (12tc kwiecien 2005) i Louis (29tc 21.02.06-22.03.06) oraz malej dziewczynki pod sercem

Ostatnio zmieniony 13-11-2006 17:25 przez meisberger

Re: dla ojcow naszych dzieci, i nie tylko...
MamaAdusia  
11-11-2006 23:02
[     ]
     
Piosenka znana, ale dopiero teraz dochodzi do mnie znaczenie słów. My, żony, matki, samotne w cierpieniu, potrzebujące ogromnej miłości i akceptacji naszych mężów. Kochani mężowie, wiem, że też cierpicie, ale na swój sposób. Proszę, bądźcie przy nas !!!! 
Magdalena Puzoń

Re: dla ojcow naszych dzieci, i nie tylko...
Ewa41  
12-11-2006 03:54
[     ]
     
Posłuchałam tej przecież znanej piosenki i rozpłakałam się bo mój mąż nie jest dla mnie wsparciem w trudnych dla mnie chwilach.Dokłada mi jeszcze cierpień...To bardzo boli.Psychicznie czuję się żle,bo dla mnie wypiera się naszego dziecka.Nie chce ze mną rozmawiać o córeczce-ona dla mnie istnieje,dla niego jej śmierć jest faktem dokonanym i według niego nie ma o czym rozmawiać.Naprawdę taka postawa we mnie potęguje ból...Ja nie płaczę ,ja proszę,żeby uszanował moje wspomnienia,które są i będą we mnie do końca moich dni.Mam się wypierać ,że była we mnie,że czekałam na nią jak zwariowana z miłości,że nie jest mi obojętna,że wierzę że rozstanie to jest tylko na chwilę.Już starzeję się z myślą ,że mam do niej bliżej niż dalej....dlaczego on taki jest. (***)dla waszych aniołków(***)dla mojej Agnieszki Ewa41 


Re: dla ojcow naszych dzieci, i nie tylko...
aka  
13-11-2006 17:30
[     ]
     
Slucham po raz setny tej piosenki, i mimo, ze mam oparcie w moim mezu, to i tak lzy plyna za kazdym razem, bo slowa tego utworu sa tak prawdziwe, procz coreczki, meza i synka aniolka nie mam nic, co tak bardzo liczyloby sie w moim zyciu... 
--------------------
aneta

mama Matyldy i aniolkowa mama Kruszynki (12tc kwiecien 2005) i Louis (29tc 21.02.06-22.03.06) oraz malej dziewczynki pod sercem


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora