dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

O co chodzi.....?????
wiolas15  
08-11-2006 17:48
[     ]
     
Wczoraj dowiedziałam się,że nasze maleństwo miało zespół Turnera (45,X).We wszystkich zródłach jest napisane,że to wada wyłącznie kobiet,a ja urodziłam chłopca!O co w tym wszystkim chodzi,czy mogła zajść jakaś pomyłka,jestem przerażona!!!!!!!Mam teraz czekać cierpliwie na wizytę w poradni genetycznej całłłły miesiąc!!! Przerażona wiola,mama aniołka Kubusia. 


Re: O co chodzi.....?????
maciejka  
08-11-2006 21:56
[     ]
     
Wiolu, bardzo mi przykro,że takie cierpienie Cię dotknęło. Każda z nas poszukuje odpowiedzi na liczne pytania. Jeśli chodzi o Twoje pytanie, na polskich stronach rzeczywiście nie ma nic, ale podaję Ci linka do strony angielskiej, wygląda na to, że jest to rzadki przypadek. Jeśli będziesz potrzebowała pomocy z tłumaczeniem, daj znać. http://hometown.aol.com/mosTSmales/ 

Ostatnio zmieniony 08-11-2006 22:07 przez maciejka

Re: O co chodzi.....????? (pilne do Maciejki)
wiolas15  
09-11-2006 20:28
[     ]
     
Dziękuję Ci bardzo,że odpisałaś,chciałabym abyś przetłumaczyła mi ten kawałek tego angielskiego tekstu gdzie jest właśnie mowa o chłopcach.Zrozumiałam tyle,że jest tam mowa o kariotypie mozaikowym 45,X/46,XY,a u mojego maleństwa stwierdzono 45,X.Z góry dziękuję za odpowiedz,pozdrawiam <wiola>. 


Re: O co chodzi.....?????
maciejka  
09-11-2006 21:18
[     ]
     
Wiolu, podaj mi swojego maila, na ten co tu jest nie udaje mi się wysłać wiadomości, znalazłam trochę na ten temat. 


Re: O co chodzi.....?????
maciejka  
09-11-2006 23:39
[     ]
     
Wiolu, wysłałam Ci maila, źle przepisałam adres, przepraszam 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora