dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

ZEFIRKA nie ma..
kolorowa  
22-10-2006 20:30
[     ]
     
hej,
mija 20 miesięcy jak nie ma mojego Zefirka.po jego śmierci ojciec mojego synka odszedł.jestem sama,i niby żyję normalnie, ale wciąż noszę żałobę.czasem pytam tatę Zefirka:próbuję sobie przypomnieć twarzyczkę naszego synka jak zabieraliśmy go z prosektorium.i nie mogę.a czy ty pamiętasz?dlaczego udaje że nioe było pytania?przeciez nie możemy o nim zapomnieć.trzeba o tym rozmawiac, wspominac jaki byl wspaniały, czyż nie? 


Re: ZEFIRKA nie ma..
Peppetti  
22-10-2006 22:11
[     ]
     
Bardzo trudno przeżywa się śmierć własnego dziecka. Gdy opłakuje się Go samotnie, jest jeszcze trudniej. Ale, już Twój nick >>kolorowa<< świadczy o tym, że jesteś silną kobietą.

Pamiętaj, że mężczyźni inaczej przeżywają żałobę, smutek niż my, kobiety. Oni nie potrzebują do tego rozmów, pewnie uważają, że to zbędne. Trzymają swój ból w sercu i nie chcą okazywać go na zewnątrz. Kiedyś, tu na forum, jeden mężczyzna powiedział, że Oni (czyt. mężczyźni) muszą być twardzi i silni, nie mogą płakać, dla nas, abyśmy miały na kim się oprzeć. Ja chcę wierzyć, że tak jest.

trzymaj się mocno

Sylwia

Mama Kamilka (3 latka) i Aniołka Łukaszka (24 tc) 

Sylwia

Mama Kamilka (14 12 2003)
Aniołka Łukaszka (24 tc - 01 08 2006)
i Michałka (03 09 2007)

http://peppetti.bloog.pl

Re: ZEFIRKA nie ma..
Renia77  
23-10-2006 12:35
[     ]
     
(***)dla Twojego Zefirka. Masz racje trzeba pamiętac,wspominac.(***)dla Mojej Natali(**)dla Wszystkich Aniołków 
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec427.htm

Re: ZEFIRKA nie ma..
Alkione  
23-10-2006 17:20
[     ]
     
Tylko wspomnienia nam pozostały dlatego trzeba je pielęgnować. Kolorowa, tu zawsze możesz powspominać i nikt nie każe ci zapomnieć. My tu jesteśmy własnie po to by pamiętać i uczyć się z tymi wspomnieniami żyć. Dużo sił ci życzę.
Światełko dla Zefirka (*******)

http://www.ameliadiana.bloog.pl/ 
Alkione
Ostatnio zmieniony 23-10-2006 17:20 przez Alkione

Re: ZEFIRKA nie ma..
Ewa Ch  
24-10-2006 14:34
[     ]
     
Mój mąż też zachowuje się jak gdyby nigdy nic się niewydażyło.Niechce ze mną rozmawiać wychodzi jak wspomne o niuni.Może to zbyt go boli niewiem a może on zapomniał bo mamy synka ktury przeżył.Ja pamiętam i nigdy o niej niezapomne.
(****)dla wszystkich Aniołków 


Re: ZEFIRKA nie ma..
mamusia37  
24-10-2006 15:12
[     ]
     
Witajcie
Mojego synka nie ma już prawie 7 miesięcy,wszyscy mówili mi czas leczy rany, łudziłam się że z czasem będzie lepiej, niestety ból i straszna tęsknota będzie zawsze. Cały czas przypominam sobie jak pachniał i wyglądał mój bobasek, od początku bałam się że zapomne jego twarz, ale teraz wiem,że nigdy tego nie zapomne. Ty też będziesz o nim zawsze myśleć, to część nas. Musimy żyć dalej, choć wydaje sie to niemożliwe,
choć wszyscy unikają rozmów o moim synku ja chce rozmawiać o nim, bo On zawsze jest wśród nas. Mojemu mężowi tez ciężko mówić o Krzysiu, bo się boi, że będe płakać. Jest bardzo skryty, ale jak mnie pociesza to nieraz mówi mi o Synku,ale niewiele
Straciłam synka w 37 tygodniu,Pozdrawiam Cię Wiem,że nic Cię nie jest w stanie pocieszyć, ale wiedz,że nie jesteś sama. Buziaczki 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora