dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Rocznica...
mamafilipa  
20-10-2006 17:32
[     ]
     
Wczoraj obchodziliśmy kolejną rocznicę ślubu. Znowu tylko we dwoje. Jeszcze miesiąc temu tak bardzo się cieszyliśmy, że będzie nas troje. Miało być tak uroczyście, niestety i tym razem nie było nam dane. Może kiedyś? Bóg jeden tylko wie.
W domu dalej cicho, a miało być tak gwarnie. W sercu wielki smutek, a miała być radość.
Wczorajszy dzień był okropny. Dużo łez wylałam.
Mam nadzieje i wierze w to, że nadejdzie ta rocznica, którą będziemy obchodzić z naszymi dziećmi. Pytanie tylko która to będzie, tą pierwszą... Aga
Światełka dla mojego Filipka (*****)
Światełka dla wszystkich Aniołeczków (*****) 

Ostatnio zmieniony 20-10-2006 17:46 przez mamafilipa

Re: Rocznica...
maciejka  
20-10-2006 18:35
[     ]
     
Ja też się boję rocznicy. I każdego święta rodzinnego. Miałam termin porodu na 25 grudnia. Nie wyobrażam sobie tych świąt. Ani innych. Jestem z Tobą.
Światełka dla Twojego syneczka (*****)
Światełka dla Mojego ukochanego Maciusia (*****) 


Re: Rocznica...
MagdaJ  
20-10-2006 18:49
[     ]
     
Ja termin miałam na 28 grudnia,czyli na świeta miał sie pojawić albo na Nowy Rok,a odszedł w sierpniu trzy tygodnie przed rocznicą ślubu,to miała być najpiekniejsza rocznica ślubu z cudownym gościem w brzuszku.Beczałam cały dzień,do południa razem z męzem a jak poszedł do pracy to sama,pojechałam jeszcze na cmentarz,a tam to całkiem sie rozkleiłam.....było tak smutno.
Teraz boje sie 1 listopada,a świąt to nawet nie wspomne...
Nasz dom też jest bez radości,cicho aż boli.I ciągle tylko pytam Boga kiedy to sie zmieni,kiedy będziemy mieli szanse być prawdziwą rodziną,kiedy ożyjemy,bo teraz to jest wegetacja.Czy dane nam będzie mieć dziecko?
Tak dziekowaliśmy Bogu że nam Tomcia dał,ale dlaczego nam Go zabrał???
Życie zmieniło sie nam po tej tragedi,kiedyś pytaliśmy kiedy?,teraz dlaczego? i kiedy?
Pozdrawiam Cie i życze radosnego życia! 


Re: Rocznica...
aga&pawel  
20-10-2006 18:41
[     ]
     
Wiesz ja i mój mąż też czekamy na taką rocznicę, ta teraz też miała byc taka szczęsliwa, niestety dalej jesteśmy we dwoje ....i pewnie jeszcze czas jakis tak zostanie, ale mam nadzieje i to mnie trzyma i mam Pawła i wiem że będzie ze mna bez względu na wszystko. Także nie załamuj się, żyj nadzieją i czekaj na lepsze jutro, każdy ma swoje pięć minut.....My też mamy prawo być szczęśliwe więc może będzie dobrze! 
Agusia

Re: Rocznica...
Ewa41  
20-10-2006 18:53
[     ]
     
Boję się każdej rocznicy,zanim się zbliży to przychodzi wielki ból...Bardzo boleję nad Waszym Synkiem(***********) to dla Niego.Jeśli płaczesz to zazdroszczę Ci tego , bo mi zabrakło czasami łez ,a wtedy jest jeszcze gorzej....Jestem z Wami. Ewa41 


Re: Rocznica...
tynka  
20-10-2006 19:25
[     ]
     
Nasza rocznica miała byc bardzo szczesliwa.W najgorszych koszmarach nie pomyślałam ,że dzień przed nia pochowam moje dziecko.Pozdrawiam i zycze dużo sił.(******)dla naszych aniołków 


a dziś moja rocznica ślubu
monikarz  
20-10-2006 19:31
[     ]
     
dzisiaj moja rocznica ślubu - już piąta

Też mieliśmy spędzić ja w trójkę... Tymuś miałby prawie 2 miesiące - śmiałby się do nas...

a tak jestem sama w czterech ścianach... 
Monika - mama Tymoteuszka

ponad wszystko jesteśmy rodziną...
http://www.tymoteuszkowi.blog.pl/

moja rocznica ślubu
aniap  
20-10-2006 19:36
[     ]
     
Moja 3 rocznica ślubu będzie 15 listopada. Ok. 15 miało przyjść na świat moje wielkie szczęście. Przyszło za wcześnie 18 sierpnia. Kilka miesięcy za wcześnie. I tak szybko zgasło, za szybko.
Pozdrawiam Ania 

Ostatnio zmieniony 20-10-2006 19:36 przez aniap

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora