dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
justyna.ch  
19-10-2006 13:49
[     ]
     
Dwa tygodnie temu stracilam moja najukochansza coreczke Pole. Bylam w 36tygodniu ciazy i podczas badania usg lekarz stwierdzil brak tetna u dziecka. To byla najgorsza wiadomosc w naszym zyciu. Mysl o tym iz mam urodzic martwe dziecko silami natury nie miescilo mi sie w glowie. Teraz stracilam sens zycia, chociaz z mezem myslimy o kolejnym dziecku, nie umiem sie pogodzic ze strata.Czuje ogromna pustke, ktorej zadnymi slowami nie umiem opisac. 
Justyna

Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
AgnieszkaU  
19-10-2006 13:55
[     ]
     
Bardzo Ci współczuję. To co musimy przeżyć jest straszne. 


Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
kasia19812  
19-10-2006 14:31
[     ]
     
wiem co przezywasz ja swojego synka też starciłam w póżniej ciązy- to okropne, tak bardzo mi przykro.
Dla Aniołków (**) 
Kasia mama Igorka Aniołka

http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec349.htm

Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
aniołkowa_mama  
19-10-2006 14:56
[     ]
     
Jestem z Tobą, mój Synek też przestał zyć w moim brzuszku, to był 29tc. Do dnia mojej tragedii, gdy słuchałam innych kobiet mówiących o trudach porodu, to najważniejsze dla nich było, iż juz po wszystkim, mając przy sobie swoje maleństwo, o tym bólu sie zapomina. Pamiętam mój poród, wiedziałam, że moje dziecko nie żyje...
Musimy to przeżyć i żyć nadzieją! 


Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
egafokus  
19-10-2006 14:57
[     ]
     
Justyno przechodziłam przez to samo co Ty prawie pół roku temu w maju. Powiem Ci tylko tyle, nigdy z tą stratą się nie pogodzisz, poprostu się nie da, jedyne co to trzeba jakoś choć nie wiem za bardzo jak nauczyć się z tym żyć.
W tych ciężkich chwilach jestem z Tobą myślami.
Jeśli potrzebujesz, pisz moj mail to fokuspuv@interia.pl
Regina mama aniołka Kacperka [*] 
Regina mama aniołka Kacperka

Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
Alkione  
19-10-2006 15:48
[     ]
     
Justynko, bardzo ci współczuję. Wiem, że jest ci ciężko. Może tu z nami, innymi Aniołkowymi Mamusiami, będzie ci łatwiej. Tu możesz się wyżalić i powspominać.
Światełko dla Poli (*******)

http://www.ameliadiana.bloog.pl/ 
Alkione

Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
Misia1  
19-10-2006 16:58
[     ]
     
Mojego synka urodziłam w 36 tygodniu ciąży, walczył jeszcze 5,5 tygodnia. Nietety gasł w oczach. Minęło już pół roku. Serduszko nadal płacze. Bój jakby mniej ostry, ale ciągle jest. Czasem świat nabiera barw, na chwilę, aby potem poszarzeć. Choć te przebłyski bywają już coraz dłuższe. Może kiedyś będę się znowu cieszyć życiem. Wiem jedno zawsze będę mieć w serduszku mojego małego synka.

(*****) dla wszystkich Aniołków 


Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
MonikaO  
19-10-2006 17:49
[     ]
     
jakie to niesprawiedliwe:(!tak mi Cię bardzo ,żal!Będziemy Cię tu na forum wspierać z całych sił, tu wszystkie Cie rozumiemy i wiemy co czujesz!tu możesz płakać , wyżalić sie kiedy tylko chcesz , a my bedziemy z Tobą!
to dla Twojego aniołka(***)
mama aniołka 9tc (*) i aniołka 14tc (*)
to dla naszych aniołków (*************************) 


Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
mamafilipa  
19-10-2006 21:53
[     ]
     
Bardzo mi przykro bo wiem co czujesz. Pozdrawiam i myślami jestem z tobą. Aga
Światełka dla naszych Aniołeczków (*****) 


Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
madjak  
21-10-2006 16:49
[     ]
     
witam
Nasz Antos tez obumarł w moim brzusio w 36 tygodniu ciąż:( Wiem co czujesz i wiem jaki był to trudny poród dla Ciebie. Mimo, iż minęły 4 miesiące od straty naszego aniołka, bardzo za nim tęsknimy... Bardzo ci współczuje i mocko przytulam:*
światełko dla wszystkich aniołków
Madzienka 


Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
sillke(mama Remika)  
22-10-2006 10:43
[     ]
     
Strasznie ci wspólczuje i przytulam.To dla twojego aniołka [*******] 

http://tobie-remiczku.blog.pl/
Kochamy Cię Skarbie....


Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
martaimisio  
22-10-2006 20:15
[     ]
     
bardzo mi przykro że i Ty utraciłaś swojego Skarba . Jestem sercem i myślami z Tobą. wiem co czujesz bądź z nami ściskam Cię mocno
dla Twojej Dzieciny (**)
dla mojego KACPERKA (*) 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miłość nigdy nie ustaje...

Re: Straciłam dziecko w 36 tygodniu ciazy
mamusia37  
27-10-2006 15:59
[     ]
     
Justyna ja straciłam synka w 37 tyg. nie czułam rano ruchów i pojechałam z mamą do szpitala. na początku było tętno,a na usg okazało się że nie ma akcji serca, lekarz robiąc badanie długo nic nie mówił, a ja pytałam i jak, co się dzieje, on nie odpowiadał w końcu powiedział nie ma akcji serca, lekarze spojrzeli się na mnie, wyprowadzili mnie z gabinetu, ja nie wiedziałam co się dzieje nic nie widziałam krzyczałam, płakałam a oni prowadzili mnie. Mąż był w delegacji nie wiedziałam co robić,czy rodzić czy nie, nie chcieli mi zrobić cesarki, ale mama ubłagała, jak się obudziłam to czekałam aż mąż wruci i wtedy mi przyniusł synka, był piękny podobny do mnie. Naprawde nie wiem jak ja go wtedy oddałam. potem ciężki tydzień w szpitalu, a za drzwiami rodziły się dzieci i wszyscy będziesz jeszcze miała dzieci, ja chciałam tylko to jedyne,Mojego synka nie ma z nami już 7 miesięcy, jest nam bardzo ciężko, nie moge patrzeć na dzieci bo myśle że tak wyglądał by Krzysio i płacze. Nikt o nim nie rozmawia wszyscy sie boją mojej reakcji. Krzysio miał msze w kościele i ma swój grobek na cmentarzu, często go odwiedzamy, ja wróciłam do pracy i to pozwoliło mi nie zwariować, choć wszyscy wciąż pytali, "jak tam czego pogratulować", " co się urodziło", " już pani zostawiła dzidziusia" itp. wybiegałam z płaczem, już nie pytają i jest łatwiej.
Kochana życze Ci dużo sił, wiedz, że ja przerzywam to samo i wciąż nie wiem dlaczego. buziaczki i (*****) dla Twojego dzidziusia 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora