dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
Ewa41  
19-10-2006 09:58
[     ]
     
Pragnę do Was dołączyć Aniołkowe Mamy.
Jestem mamą mojego Aniołka Agnieszki od 17 lat.
Bardzo proszę przytulcie mnie do swych serc ,bo tak naprawdę nikt nigdy tego nie zrobił. Ból nie \
gaśnie mimo upływu lat.Ja codziennie uczę się z tym uczuciem utraty dziecka żyć....nie udaje się
czasem ból jest bólem ,czas czasem a serce swoje.......Bądzcie ze mną ,a będzie mi lżej.

Pozdrawiam Was Aniołkowe Mamy , kocham Wasze Aniołki Ewa mama Aniołka Agnieszki 


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
Alkione  
19-10-2006 14:41
[     ]
     
Ewuniu jestem z tobą i przytulam cię bardzo, bardzo mocno do serca. Zaglądaj do nas i bądź pewna, że tu wszystkie cię dobrze rozumiemy, tu znajdziesz wsparcie.
Światełko dla twojej Agusi (*******)

http://www.ameliadiana.bloog.pl/ 
Alkione

Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
Alexa33  
19-10-2006 19:50
[     ]
     
Ewuniu,ja zaglądam tu dopiero od dwóch dni ale czuję,że będę robić to codziennie choć przez chwilę.Dobrze wiem co czujesz,mocno Cię przytulam i pozdrawiam. 


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
aniap  
19-10-2006 19:57
[     ]
     
Ewuniu możesz liczyć na Aniłkowe mamy. Będziemy zawsze z Tobą. Tutaj znajdziesz słowa otuchy. Pozdrawiam i ściskam cię mocno. Ania 


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
Belka  
20-10-2006 00:22
[     ]
     
Szkoda, że też jesteś z nami. Faktycznie, my wiemy, czego potrzebują nasze dusze i Aniołki. Światełka dal nich wszystkich (****) mama Słodzika 


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
martaimisio  
20-10-2006 19:48
[     ]
     
witaj u nas każda mama jest blisko nas, ja jestem sercem z Tobą i w myślam przytulam Cię mocno. My zmagamy się z życiem bez naszego Kacperka od prawie 4 miesięcy , to takie trudne...
Dla Twojego Aniołka (*)
dla mojego Kacperka (*)
dla Aniółeczków (*)
trzymaj się Koleżanko jestem z Tobą 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miłość nigdy nie ustaje...

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora