dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
Ewa41  
19-10-2006 09:57
[     ]
     
Pragnę do Was dołączyć Aniołkowe Mamy.
Jestem mamą mojego Aniołka Agnieszki od 17 lat.
Bardzo proszę przytulcie mnie do swych serc ,bo tak naprawdę nikt nigdy tego nie zrobił. Ból nie \
gaśnie mimo upływu lat.Ja codziennie uczę się z tym uczuciem utraty dziecka żyć....nie udaje się
czasem ból jest bólem ,czas czasem a serce swoje.......Bądzcie ze mną ,a będzie mi lżej.

Pozdrawiam Was Aniołkowe Mamy , kocham Wasze Aniołki Ewa mama Aniołka Agnieszki 


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
sillke(mama Remika)  
19-10-2006 10:07
[     ]
     
Ewo przytulam cię mocno,a to światelko dla twojej Agusi [**].
U nas znajdziesz ukojenie,możesz się wyplakać i opowiadać o swoim aniołku do woli,.!Każdy cię tutaj najbardziej zrozumie! 

http://tobie-remiczku.blog.pl/
Kochamy Cię Skarbie....


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
Iwonka  
19-10-2006 10:36
[     ]
     
Ewo, przytulam Cię mocno , ja też jestem mamą aniołka . Monika zmarła 19 lat temu , na tym forum jestem od tego roku, tak bardzo brakowało mi kontaktu z osobami po stracie dziecka. 


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
sylwiaewa  
19-10-2006 11:31
[     ]
     
Ewo, przytulam Cię cieplutko. Pisz do nas mamus Aniołkowych, będzie Ci troszke lżej. Pisz co Cie boli, co nie daje spokoju jak masz ochotę to opisz swoja tragedię, my mamy Aniołkowe postaramy Ci sie jakoś pomóc.Bardzo mi przykro, ze dołączyłaś do grona mam Aniołkowych. Jestem z Tobą. Nasze Aniołki są razem w Niebie i pilnują się nawzajem. Bądź silna jak tylko się da. Pozdrawiam cieplutko, Sylwia
Dla Twojego Aniołeczka (*)(*)(*)(*)(*)
Dla mojej Mai (wczoraj minęło 8 tyg jak zasnęła mając 9 dni) (*)(*)(*)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec392.htm 


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
Ewa41  
19-10-2006 13:34
[     ]
     
Bardzo serdecznie dziękuję za ciepło,które od Was \
Aniołkowe Mamy otrztmałam-dzięki Waszym słowom i podejściu do mnie zrozumiałam ,że nasza żałoba może być godnie przeżyta ,że nie muszę udawać,że \
daję sobie radę w momencie kiedy jej sobie nie daję.....że to normalne ,że wyję za swoim dzieckiem,że wreszcie mogę nazwać moje dziecko po\
imieniu ,że mogę je kochać bez względu na czas \
i oddalenie. Tak bardzo bym chciała uwierzyć na nowo w siebie , że jeszcze coś mogę dobrego zrobić\
z myślą o swojej córeczce i dla Niej by mogła być\
ze mnie dumna tak jak ja byłam Jej wdzięczna za to,\
że w ogóle BYLA i BEDZIE w moim sercu ,bo serca się nie da oszukać mimo złych słów,bezmyślności\
braku taktu,ogromnego chamstwa,zamykania mi buzi\
kiedy chciałam przeżyć coś nie do przeżycia........Tak bardzo sobie cenię Was kochane Aniołkowe Mamy Ewa41 


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
Mila  
19-10-2006 13:13
[     ]
     
Ewo, przytulam Cię z całego serca. Moja moniczka zmarła ponad 2 lata temu. Ja też jestem nowa. Musimy trzymać się razem Aniołkowe mamusie.
Światełko dla Twojej Agusi (*********).
Pozdrawiam. 


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
Alkione  
19-10-2006 15:14
[     ]
     
Ewuniu, pzytulam cię mocno. Cieszę się, że tu trafiłaś. Tu zawsze otrzymasz wsparcie, będziesz mogła wspominać córeczkę i otwarcie "mówić" o swoim cierpieniu. My wszystkie dobrze wiemy, że czas nie goi ran całkowicie i nawet po latach wciąż jest trudno.
Światełko dla Agusi (*******)

http://www.ameliadiana.bloog.pl/ 
Alkione

Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
MonikaO  
19-10-2006 17:10
[     ]
     
bardzo mocno przytulam Cie Ewuniu do swego serca!bardzo sie cieszę ,że tu do nas trafiłas!wielka szkoda ,że tak dlugo cierpiałas sama!ale my tutaj mamy aniołkowe trzymamy sie razem i bardzo sie wzajemnie wpieramy!ja trafiłam tutaj w czerwcu po stracie drugiego dziecka - pierwsze straciłam 2 lata temu!odkad tu się znalazłam jest mi lepiej bo wspierają mnie mamy aniołkowe ktore wiedza co czuję bo same przezyły taka tragedię!
pozdrawiam i caluję mama aniołka 9tc(*) i aniołka 14tc(*)
to dla Twojego aniłka(*)
a to dfla naszych aniołków (********************) 

Ostatnio zmieniony 19-10-2006 17:11 przez MonikaO

Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
KG  
24-02-2011 10:13
[     ]
     
Ewuniu, ja tulę Cię do serca najmocniej jak potrafię, a Twoja Agnieszka jest na pewno z Ciebie dumna
Aguś dla Ciebie (*)(*)(*) opiekuj się mamą 
{(**)}

Kasia


Mateuszku {*} Adasiu {*} Każdego dnia kocham Was bardziej... Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro. Wasza na zawsze Mama


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
sylwia1975  
25-02-2011 15:21
[     ]
     
na szczescie sa inne czasy i nie musimy udawac ze bylo i minelo ,szczesc boze nawet kosciol popiera i daje rekoleksje na te tematy i wsparcie cos co kiedys bylo(ciemnogrodem)teraz nalezy i wlasciwie zawsze nalezalo sie do zycia,cisze sie bo mozemy my isc z duchem czasow a nie jak duza czesc z naszych babci i rodzicow omijac trudne tematy,dzieki temu uwazam ze zaloba jest lzejsza bo mamy swiadkow tej zaloby i nie czujemy sie tacy osamotnieni. 


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
Ewa41  
25-02-2011 19:53
[     ]
     
Jestem z Wami Aniołkowe mamusie od 5 lat i dziękuję
za każde dobre słowo i światełko dla mojej córeczki
Agnieszki(*).
Jesteście dla mnie bardzo ważne i drogie.
(*)(*)(*) światełka dla Waszych Dzieci.
Pozdrawiam Ewa41 mama Agnieszki(*) 


Re: Chcę dołączyć do Was Aniołkowe Mamy
jolek  
25-02-2011 20:02
[     ]
     
Mam taką nadzieję że my razem tutaj
A nasze Dzieci po drugiej stronie tęczy też razem
i wzajemnie się sobą opiekują
Tutaj została tylko pustka ,tęsknota i ból
ale czasami wkrada się nadzieja i wiara ...........

dla naszych Skarbów (*)(*)(*)(*)(*)(*).... 
mama Kasieńki

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora